Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2008- 18-20.10.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-10-18 08:00:00 - 2019-10-20 16:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 8 19-2(17) 24
2 FC JUNIOR SPORT ODESSA 8 10-4(6) 14
3 DJUSZ 26 KIJÓW 1 8 11-3(8) 13
4 SDJUSZOR 4 LWÓW 8 9-3(6) 12
5 FC ZDOLBUNIW 8 6-3(3) 12
6 POLONIA SŁUBICE 8 4-7(-3) 7
7 KS ŁOMIANKI 8 6-20(-14) 7
8 BERLIN UNITED 8 2-11(-9) 5
9 Rodło Opole 2 8 3-17(-14) 4
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
FC ZDOLBUNIW
0
BERLIN UNITED
0
vs
KS ŁOMIANKI
2
MOTOR LUBLIN
1
vs
POLONIA SŁUBICE
0
FC ZDOLBUNIW
0
vs
BERLIN UNITED
0
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
Rodło Opole 2
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
3
KS ŁOMIANKI
0
vs
POLONIA SŁUBICE
0
BERLIN UNITED
0
vs
MOTOR LUBLIN
4
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
vs
FC ZDOLBUNIW
1
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
POLONIA SŁUBICE
2
vs
Rodło Opole 2
1
KS ŁOMIANKI
0
vs
MOTOR LUBLIN
4
Rodło Opole 2
0
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
vs
FC ZDOLBUNIW
0
FC JUNIOR SPORT ODESSA
3
vs
KS ŁOMIANKI
1
BERLIN UNITED
2
vs
POLONIA SŁUBICE
0
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
vs
BERLIN UNITED
0
FC ZDOLBUNIW
0
vs
MOTOR LUBLIN
1
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
vs
POLONIA SŁUBICE
1
DJUSZ 26 KIJÓW 1
4
vs
KS ŁOMIANKI
0
MOTOR LUBLIN
4
vs
Rodło Opole 2
0
Rodło Opole 2
0
vs
KS ŁOMIANKI
3
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
vs
POLONIA SŁUBICE
1
POLONIA SŁUBICE
0
vs
FC ZDOLBUNIW
1
DJUSZ 26 KIJÓW 1
2
vs
BERLIN UNITED
0
KS ŁOMIANKI
0
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
6
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
vs
MOTOR LUBLIN
2
FC ZDOLBUNIW
1
vs
Rodło Opole 2
2
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
vs
BERLIN UNITED
0
Rodło Opole 2
0
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
3
MOTOR LUBLIN
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
KS ŁOMIANKI
0
vs
FC ZDOLBUNIW
3
BERLIN UNITED
0
vs
Rodło Opole 2
0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
MOTOR LUBLIN
1
FC JUNIOR SPORT ODESSA
0
vs
POLONIA SŁUBICE
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS LUBLIN 8 10-2(8) 19
2 Rodło Opole 8 10-3(7) 17
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 8 13-4(9) 16
4 FC Rukh Vynnyky 8 7-4(3) 13
5 DJUSZ 26 KIJÓW 2 8 6-5(1) 12
6 UNIA OŚWIĘCIM 8 4-12(-8) 8
7 UKS SMS Stal Mielec 8 4-7(-3) 8
8 SPARTAK MELITOPOL 8 3-9(-6) 6
9 FK Lokomotiva Trnava 8 0-11(-11) 1
DJUSZ 26 KIJÓW 2
2
vs
SPARTAK MELITOPOL
0
FC Rukh Vynnyky
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
Rodło Opole
3
vs
UNIA OŚWIĘCIM
1
BKS LUBLIN
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
5
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
Rodło Opole
2
SPARTAK MELITOPOL
1
vs
FC Rukh Vynnyky
1
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
2
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
BKS LUBLIN
0
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
BKS LUBLIN
2
Rodło Opole
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
SPARTAK MELITOPOL
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
vs
FC Rukh Vynnyky
2
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
UNIA OŚWIĘCIM
1
Rodło Opole
0
vs
BKS LUBLIN
1
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
vs
BKS LUBLIN
1
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
UNIA OŚWIĘCIM
1
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
Rodło Opole
0
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
FC Rukh Vynnyky
1
vs
BKS LUBLIN
0
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
vs
UNIA OŚWIĘCIM
0
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
SPARTAK MELITOPOL
1
BKS LUBLIN
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
vs
Rodło Opole
1
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FC Rukh Vynnyky
1
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
FC Rukh Vynnyky
0
vs
Rodło Opole
0
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
Rodło Opole
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
FC Rukh Vynnyky
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
BKS LUBLIN
2
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
2

FAZA FINAŁOWA

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Rodło Opole 1 2-1(1) 3
2 MOTOR LUBLIN 1 1-2(-1) 0
MOTOR LUBLIN
1
vs
Rodło Opole
2

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC JUNIOR SPORT ODESSA 1 2-1(1) 3
2 BKS LUBLIN 1 1-2(-1) 0
FC JUNIOR SPORT ODESSA
2
vs
BKS LUBLIN
1

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 1 1 4-1(3) 3
2 FC Rukh Vynnyky 1 1-4(-3) 0
DJUSZ 26 KIJÓW 1
4
vs
FC Rukh Vynnyky
1

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 1-0(1) 3
2 SDJUSZOR 4 LWÓW 1 0-1(-1) 0
SDJUSZOR 4 LWÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC ZDOLBUNIW 1 3-0(3) 3
2 UNIA OŚWIĘCIM 1 0-3(-3) 0
FC ZDOLBUNIW
3
vs
UNIA OŚWIĘCIM
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA SŁUBICE 1 2-0(2) 3
2 DJUSZ 26 KIJÓW 2 1 0-2(-2) 0
POLONIA SŁUBICE
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ŁOMIANKI 1 1-0(1) 3
2 SPARTAK MELITOPOL 1 0-1(-1) 0
KS ŁOMIANKI
1
vs
SPARTAK MELITOPOL
0

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BERLIN UNITED 1 1-0(1) 3
2 UKS SMS Stal Mielec 1 0-1(-1) 0
BERLIN UNITED
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
0

FAZA PUCHAROWA

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC JUNIOR SPORT ODESSA 1 1-0(1) 3
2 Rodło Opole 1 0-1(-1) 0
3 BKS LUBLIN 1 1-0(1) 3
4 MOTOR LUBLIN 1 0-1(-1) 0
5 DJUSZ 26 KIJÓW 1 1 1-0(1) 3
6 AKADEMIA 2012 JAWORZNO 1 0-1(-1) 0
7 SDJUSZOR 4 LWÓW 1 1-0(1) 3
8 FC Rukh Vynnyky 1 0-1(-1) 0
9 POLONIA SŁUBICE 1 1-0(1) 3
10 FC ZDOLBUNIW 1 0-1(-1) 0
11 UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
12 DJUSZ 26 KIJÓW 2 1 0-1(-1) 0
13 KS ŁOMIANKI 1 2-1(1) 3
14 BERLIN UNITED 1 1-2(-1) 0
15 UKS SMS Stal Mielec 1 2-0(2) 3
16 SPARTAK MELITOPOL 1 0-2(-2) 0
17 FK Lokomotiva Trnava 2 1-0(1) 4
18 Rodło Opole 2 2 0-1(-1) 1
Rodło Opole
0
vs
FC JUNIOR SPORT ODESSA
1
MOTOR LUBLIN
0
vs
BKS LUBLIN
1
AKADEMIA 2012 JAWORZNO
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
FC Rukh Vynnyky
0
vs
SDJUSZOR 4 LWÓW
1
FC ZDOLBUNIW
0
vs
POLONIA SŁUBICE
1
UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
KS ŁOMIANKI
2
vs
BERLIN UNITED
1
SPARTAK MELITOPOL
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
Rodło Opole 2
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
Rodło Opole 2
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1

© 2017 2018 Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa