Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2007- 15-17.11.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-11-15 08:00:00 - 2019-11-17 14:15:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS JSRR JAROSŁAW 4 3-1(2) 9
2 AP NAPRZÓD BRWINÓW 4 4-3(1) 7
3 AF SKALA STRYJ 4 5-4(1) 5
4 HURAGAN WOŁOMIN 4 3-5(-2) 4
5 AP Podhala Nowy Targ 2 4 1-3(-2) 2
19:54, 14-11-2019
AF SKALA STRYJ
1
vs
AP NAPRZÓD BRWINÓW
1
19:55, 14-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
0
vs
HURAGAN WOŁOMIN
1
19:55, 14-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 2
0
vs
AF SKALA STRYJ
0
19:55, 14-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
1
19:55, 14-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
0
19:56, 14-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 2
0
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
1
19:56, 14-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
1
vs
HURAGAN WOŁOMIN
0
19:56, 14-11-2019
AF SKALA STRYJ
0
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
1
19:57, 14-11-2019
AF SKALA STRYJ
4
vs
HURAGAN WOŁOMIN
2
19:57, 14-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KOSA KONSTANCIN 4 9-0(9) 10
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 4 4-1(3) 7
3 LUKS SKRZYSZÓW 4 2-0(2) 6
4 AP PROFI SPORT DUDA 4 2-3(-1) 4
5 AP Podhala Nowy Targ 1 4 0-13(-13) 0
19:58, 14-11-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
KOSA KONSTANCIN
0
19:58, 14-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
19:59, 14-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
20:01, 14-11-2019
KOSA KONSTANCIN
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
20:01, 14-11-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
20:01, 14-11-2019
AP PROFI SPORT DUDA
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
20:01, 14-11-2019
KOSA KONSTANCIN
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
20:02, 14-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
20:02, 14-11-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
AP PROFI SPORT DUDA
0
20:02, 14-11-2019
KOSA KONSTANCIN
6
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK LIBIĄŻ 4 15-1(14) 12
2 TALENT WARSZAWA 4 19-2(17) 9
3 MUKS MINERALNI KRYNICA 4 3-3(0) 6
4 MŁODA ORAWA 4 6-10(-4) 3
5 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 4 0-27(-27) 0
20:03, 14-11-2019
TALENT WARSZAWA
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
20:03, 14-11-2019
MŁODA ORAWA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
20:03, 14-11-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
TALENT WARSZAWA
13
20:04, 14-11-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
MŁODA ORAWA
5
20:04, 14-11-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
20:04, 14-11-2019
TALENT WARSZAWA
5
vs
MŁODA ORAWA
0
20:04, 14-11-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
20:04, 14-11-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
4
vs
MŁODA ORAWA
1
20:05, 14-11-2019
TALENT WARSZAWA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
20:05, 14-11-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
7
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-9)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS JSRR JAROSŁAW 8 9-4(5) 19
2 TALENT WARSZAWA 8 11-2(9) 17
3 GÓRNIK LIBIĄŻ 8 8-2(6) 14
4 KOSA KONSTANCIN 8 2-1(1) 11
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 8 5-3(2) 10
6 AP NAPRZÓD BRWINÓW 8 5-3(2) 10
7 MUKS MINERALNI KRYNICA 8 5-8(-3) 8
8 LUKS SKRZYSZÓW 8 3-13(-10) 5
9 AF SKALA STRYJ 8 2-14(-12) 2
07:10, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
07:10, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
07:10, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
0
vs
TALENT WARSZAWA
0
07:11, 16-11-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:11, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
0
vs
AF SKALA STRYJ
0
07:11, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
07:11, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
07:11, 16-11-2019
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
3
07:11, 16-11-2019
AF SKALA STRYJ
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
07:12, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
07:13, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
KOSA KONSTANCIN
0
07:13, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
3
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
07:13, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
TALENT WARSZAWA
1
07:13, 16-11-2019
AF SKALA STRYJ
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
1
07:13, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
07:13, 16-11-2019
TALENT WARSZAWA
3
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
07:13, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
07:14, 16-11-2019
AF SKALA STRYJ
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
07:15, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
AF SKALA STRYJ
0
07:15, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
1
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
0
07:15, 16-11-2019
AF SKALA STRYJ
0
vs
TALENT WARSZAWA
5
07:15, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
07:15, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
2
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
07:16, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
0
vs
TALENT WARSZAWA
0
07:16, 16-11-2019
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
GÓRNIK LIBIĄŻ
3
07:16, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
vs
KOSA KONSTANCIN
0
07:16, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
07:21, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
AP NAPRZÓD BRWINÓW
0
07:22, 16-11-2019
AP NAPRZÓD BRWINÓW
1
vs
AF SKALA STRYJ
1
07:22, 16-11-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
AF SKALA STRYJ
0
07:23, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
07:23, 16-11-2019
KOSA KONSTANCIN
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
07:23, 16-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
07:24, 16-11-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
vs
TALENT WARSZAWA
0
07:24, 16-11-2019
GÓRNIK LIBIĄŻ
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
07:25, 16-11-2019
TALENT WARSZAWA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

LIGA EUROPY (miejsca 10-15)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HURAGAN WOŁOMIN 5 12-3(9) 13
2 AP PROFI SPORT DUDA 5 11-2(9) 10
3 AP Podhala Nowy Targ 2 5 6-3(3) 10
4 MŁODA ORAWA 5 7-3(4) 7
5 AP Podhala Nowy Targ 1 5 1-10(-9) 3
6 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 5 1-17(-16) 0
07:18, 16-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
4
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
07:18, 16-11-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
AP PROFI SPORT DUDA
6
07:18, 16-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 2
1
vs
MŁODA ORAWA
0
07:18, 16-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
07:18, 16-11-2019
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
2
07:19, 16-11-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
07:19, 16-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
2
vs
MŁODA ORAWA
1
07:19, 16-11-2019
AP PROFI SPORT DUDA
3
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
07:19, 16-11-2019
MŁODA ORAWA
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
07:19, 16-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
1
07:19, 16-11-2019
AP PROFI SPORT DUDA
0
vs
MŁODA ORAWA
0
07:20, 16-11-2019
AP PROFI SPORT DUDA
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
0
07:20, 16-11-2019
MŁODA ORAWA
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
07:20, 16-11-2019
HURAGAN WOŁOMIN
2
vs
AP PROFI SPORT DUDA
1
07:20, 16-11-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 2
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa