Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2008- 22-24.11.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-11-22 08:00:00 - 2019-11-24 15:30:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NIKA IVANO-FRANKOWSK 1 6 12-1(11) 16
2 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 6 9-4(5) 10
3 FC VULKAN KIJÓW 6 9-1(8) 9
4 GÓRNIK ŁĘCZNA 6 13-3(10) 9
5 AP 21 CHRZANÓW 6 7-3(4) 8
6 AP BUMERANG WROCŁAW 6 4-4(0) 7
7 POKROWA LWÓW 2 6 0-38(-38) 0
14:44, 21-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
14:44, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
10
14:44, 21-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
14:45, 21-11-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
0
14:45, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
6
vs
POKROWA LWÓW 2
0
14:45, 21-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
14:46, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
14:46, 21-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
0
14:46, 21-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
14:46, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
1
vs
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
14:46, 21-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
8
vs
POKROWA LWÓW 2
0
14:46, 21-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
14:47, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
5
14:47, 21-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
14:47, 21-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
14:47, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
3
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
14:48, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
14:54, 21-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
1
14:55, 21-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
1
14:55, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
6
14:55, 21-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS SANDECJA 6 22-1(21) 14
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 6 7-1(6) 12
3 BUKOVINA CHERNOWSCY 6 10-2(8) 11
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 6 5-6(-1) 10
5 KS ZAKOPANE 6 3-8(-5) 6
6 NIKA IVANO-FRANKOWSK 2 6 1-8(-7) 5
7 POKROWA LWÓW 1 6 1-23(-22) 0
14:55, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 1
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
5
14:56, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
15:01, 21-11-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
MKS SANDECJA
2
15:01, 21-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
POKROWA LWÓW 1
1
15:01, 21-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
15:02, 21-11-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
15:02, 21-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
15:02, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 1
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
1
15:02, 21-11-2019
MKS SANDECJA
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
15:02, 21-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
vs
KS ZAKOPANE
1
15:03, 21-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
15:03, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
KS ZAKOPANE
1
15:03, 21-11-2019
MKS SANDECJA
9
vs
POKROWA LWÓW 1
0
15:04, 21-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
MKS SANDECJA
0
15:04, 21-11-2019
POKROWA LWÓW 1
0
vs
KS ZAKOPANE
1
15:04, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
15:04, 21-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
vs
MKS SANDECJA
1
15:04, 21-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
4
vs
POKROWA LWÓW 1
0
15:05, 21-11-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
15:05, 21-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
MKS SANDECJA
6
15:05, 21-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻAPN ŻYWIEC 6 15-0(15) 16
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 6 9-5(4) 11
3 KADRA OPOLA 6 8-4(4) 11
4 ORŁY ZDUŃSKA WOLA 6 7-5(2) 9
5 ANTARES KIJÓW 6 3-8(-5) 7
6 KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW 6 2-12(-10) 2
7 KRAKUS NOWA HUTA 6 1-11(-10) 1
15:05, 21-11-2019
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
vs
ANTARES KIJÓW
1
15:06, 21-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
15:06, 21-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
KADRA OPOLA
0
15:06, 21-11-2019
ANTARES KIJÓW
0
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
1
15:06, 21-11-2019
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
15:06, 21-11-2019
KADRA OPOLA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
15:06, 21-11-2019
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
15:07, 21-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:07, 21-11-2019
ANTARES KIJÓW
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
15:07, 21-11-2019
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
1
vs
KADRA OPOLA
1
15:07, 21-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
15:07, 21-11-2019
KADRA OPOLA
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
15:07, 21-11-2019
ANTARES KIJÓW
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
4
15:07, 21-11-2019
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
2
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
2
15:08, 21-11-2019
ANTARES KIJÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:08, 21-11-2019
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
15:08, 21-11-2019
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
vs
KADRA OPOLA
2
15:09, 21-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
5
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
15:10, 21-11-2019
KADRA OPOLA
2
vs
ANTARES KIJÓW
0
15:10, 21-11-2019
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
15:10, 21-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-9)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻAPN ŻYWIEC 8 13-0(13) 20
2 MKS SANDECJA 8 10-3(7) 13
3 BUKOVINA CHERNOWSCY 8 8-9(-1) 11
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 8-8(0) 11
5 NIKA IVANO-FRANKOWSK 1 8 10-10(0) 10
6 SKRA CZĘSTOCHOWA 8 2-4(-2) 9
7 KADRA OPOLA 8 4-8(-4) 8
8 FC VULKAN KIJÓW 8 1-8(-7) 6
9 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 8 3-9(-6) 4
13:46, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
3
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
13:46, 23-11-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:46, 23-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
3
13:47, 23-11-2019
MKS SANDECJA
1
vs
KADRA OPOLA
1
13:47, 23-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
4
13:48, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
13:48, 23-11-2019
KADRA OPOLA
1
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
13:48, 23-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
MKS SANDECJA
0
13:48, 23-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
FC VULKAN KIJÓW
1
13:48, 23-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
13:49, 23-11-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
1
13:49, 23-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
13:49, 23-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
13:49, 23-11-2019
MKS SANDECJA
3
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
13:49, 23-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
13:49, 23-11-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
KADRA OPOLA
1
13:49, 23-11-2019
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
0
13:50, 23-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
13:50, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
vs
KADRA OPOLA
1
13:50, 23-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
13:50, 23-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
MKS SANDECJA
4
13:50, 23-11-2019
KADRA OPOLA
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
13:50, 23-11-2019
MKS SANDECJA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
13:51, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
3
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
13:51, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
vs
SMS ŻAPN ŻYWIEC
2
13:51, 23-11-2019
FC VULKAN KIJÓW
0
vs
KADRA OPOLA
0
13:51, 23-11-2019
MKS SANDECJA
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
13:51, 23-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
13:52, 23-11-2019
MKS SANDECJA
1
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
13:52, 23-11-2019
MKS SANDECJA
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
13:52, 23-11-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
0
13:52, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 1
0
vs
FC VULKAN KIJÓW
0
13:53, 23-11-2019
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
13:53, 23-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
13:53, 23-11-2019
SMS ŻAPN ŻYWIEC
0
vs
KADRA OPOLA
0
13:53, 23-11-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
KADRA OPOLA
0

LIGA EUROPY (miejsca 10-15)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK ŁĘCZNA 5 16-0(16) 15
2 AP 21 CHRZANÓW 5 2-2(0) 8
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 2-3(-1) 6
4 ORŁY ZDUŃSKA WOLA 5 3-6(-3) 5
5 ANTARES KIJÓW 5 3-6(-3) 4
6 KS ZAKOPANE 5 1-10(-9) 2
13:54, 23-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
13:54, 23-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
KS ZAKOPANE
0
13:55, 23-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
0
13:55, 23-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
4
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
0
13:55, 23-11-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
ANTARES KIJÓW
3
13:55, 23-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
0
13:55, 23-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
13:55, 23-11-2019
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
2
vs
ANTARES KIJÓW
0
13:56, 23-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
13:56, 23-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
3
vs
ANTARES KIJÓW
0
13:56, 23-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
0
13:56, 23-11-2019
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
ANTARES KIJÓW
0
13:56, 23-11-2019
GÓRNIK ŁĘCZNA
4
vs
KS ZAKOPANE
0
13:56, 23-11-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
ANTARES KIJÓW
0
13:56, 23-11-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
ORŁY ZDUŃSKA WOLA
1

EKSTRAKLASA (miejsca 16-21)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 5 9-1(8) 15
2 AP BUMERANG WROCŁAW 5 10-3(7) 12
3 KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW 5 10-4(6) 9
4 NIKA IVANO-FRANKOWSK 2 5 3-6(-3) 4
5 POKROWA LWÓW 1 5 3-8(-5) 4
6 POKROWA LWÓW 2 5 0-13(-13) 0
13:58, 23-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
POKROWA LWÓW 2
0
13:59, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
POKROWA LWÓW 1
0
14:00, 23-11-2019
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
14:00, 23-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
14:00, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
3
14:00, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 1
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
14:01, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
14:01, 23-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
POKROWA LWÓW 1
0
14:01, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
14:01, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
POKROWA LWÓW 1
2
14:01, 23-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
2
14:02, 23-11-2019
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
0
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
3
14:02, 23-11-2019
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
14:02, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 2
0
vs
NIKA IVANO-FRANKOWSK 2
3
14:02, 23-11-2019
POKROWA LWÓW 1
0
vs
KARPATY BRYUCHOWYCHI LWÓW
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa