Turniej rocznika 2009 - 11-13.09.2020r.

Gdzie: Pardałówka 9

Kiedy: 2020-09-11 08:00:00 - 2020-09-13 14:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 5-2(3) 10
2 ARKONIA SZCZECIN 5 7-5(2) 9
3 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 5 5-4(1) 8
4 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 5 6-6(0) 6
5 GLINIK GORLICE 5 5-9(-4) 6
6 Polonia Stal Świdnica 5 3-5(-2) 4
11:44, 08-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
11:44, 08-09-2020
Polonia Stal Świdnica
0
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
11:46, 08-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
GLINIK GORLICE
0
11:47, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
11:48, 08-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
GLINIK GORLICE
2
11:48, 08-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
Polonia Stal Świdnica
0
11:49, 08-09-2020
Polonia Stal Świdnica
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
11:49, 08-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
11:49, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
3
vs
GLINIK GORLICE
0
11:49, 08-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
11:49, 08-09-2020
Polonia Stal Świdnica
3
vs
GLINIK GORLICE
1
11:49, 08-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
11:50, 08-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
GLINIK GORLICE
2
11:50, 08-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
Polonia Stal Świdnica
0
11:50, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 KRAKÓW 5 9-2(7) 11
2 Sandecja Nowy Sącz 5 9-3(6) 11
3 DAP DĘBICA 5 8-6(2) 7
4 ORŁY PŁOCK 5 6-6(0) 7
5 AP GOAL 5 3-5(-2) 5
6 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 1-14(-13) 0
11:50, 08-09-2020
ORŁY PŁOCK
2
vs
AP GOAL
0
11:51, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
DAP DĘBICA
2
11:51, 08-09-2020
AP 21 KRAKÓW
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
11:51, 08-09-2020
ORŁY PŁOCK
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
11:51, 08-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
0
vs
AP GOAL
0
11:51, 08-09-2020
DAP DĘBICA
0
vs
AP 21 KRAKÓW
2
11:51, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
AP GOAL
1
11:52, 08-09-2020
ORŁY PŁOCK
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
2
11:52, 08-09-2020
DAP DĘBICA
2
vs
AP GOAL
2
11:52, 08-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
AP 21 KRAKÓW
4
11:52, 08-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
DAP DĘBICA
1
11:52, 08-09-2020
AP 21 KRAKÓW
1
vs
ORŁY PŁOCK
1
11:53, 08-09-2020
AP 21 KRAKÓW
1
vs
AP GOAL
0
11:53, 08-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
4
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
11:53, 08-09-2020
DAP DĘBICA
3
vs
ORŁY PŁOCK
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sandecja Nowy Sącz 5 5-2(3) 10
2 ARKONIA SZCZECIN 5 6-2(4) 10
3 DAP DĘBICA 5 6-3(3) 6
4 MKS BŁĘKITNI GĄBIN 5 2-7(-5) 6
5 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 3-4(-1) 5
6 AP 21 KRAKÓW 5 2-6(-4) 4
12:00, 12-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
AP 21 KRAKÓW
2
12:00, 12-09-2020
DAP DĘBICA
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
12:00, 12-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
Sandecja Nowy Sącz
1
12:00, 12-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
DAP DĘBICA
4
12:00, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
12:01, 12-09-2020
DAP DĘBICA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
12:01, 12-09-2020
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
Sandecja Nowy Sącz
0
12:01, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
AP 21 KRAKÓW
0
12:01, 12-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
12:01, 12-09-2020
DAP DĘBICA
0
vs
AP 21 KRAKÓW
0
12:01, 12-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
0
12:01, 12-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
2
vs
AP 21 KRAKÓW
0
12:02, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
vs
MKS BŁĘKITNI GĄBIN
1
12:02, 12-09-2020
Sandecja Nowy Sącz
1
vs
DAP DĘBICA
1
12:02, 12-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
AP 21 KRAKÓW
0

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Polonia Stal Świdnica 5 10-4(6) 12
2 ORŁY PŁOCK 5 8-3(5) 12
3 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 5 8-3(5) 12
4 GLINIK GORLICE 5 7-6(1) 4
5 AP GOAL 5 4-7(-3) 4
6 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 0-14(-14) 0
12:02, 12-09-2020
Polonia Stal Świdnica
2
vs
ORŁY PŁOCK
1
12:02, 12-09-2020
GLINIK GORLICE
0
vs
AP GOAL
0
12:03, 12-09-2020
GLINIK GORLICE
1
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
12:03, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
AP GOAL
4
12:03, 12-09-2020
GLINIK GORLICE
1
vs
ORŁY PŁOCK
2
12:03, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
2
vs
Polonia Stal Świdnica
1
12:03, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
ORŁY PŁOCK
2
12:03, 12-09-2020
AP GOAL
0
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
3
12:03, 12-09-2020
Polonia Stal Świdnica
2
vs
GLINIK GORLICE
1
12:03, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
12:04, 12-09-2020
Polonia Stal Świdnica
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
12:04, 12-09-2020
AP GOAL
0
vs
ORŁY PŁOCK
2
12:05, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
GLINIK GORLICE
4
12:05, 12-09-2020
AP GOAL
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
12:05, 12-09-2020
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
ORŁY PŁOCK
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa