Eliminacje do X Turnieju SOKOLIKA - 12-13.09.2020r.

Gdzie: Stróże

Kiedy: 2020-09-12 09:00:00 - 2020-09-13 18:30:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 5 26-6(20) 15
2 Olympic Wrocław 5 13-6(7) 9
3 APMT POLSKA 5 14-10(4) 9
4 BE A STAR WILCZKI 5 9-14(-5) 5
5 UKS SMS Stal Mielec 5 9-14(-5) 4
6 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 5 9-30(-21) 1
20:40, 10-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
Olympic Wrocław
0
20:41, 10-09-2020
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
BE A STAR WILCZKI
1
20:41, 10-09-2020
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
0
vs
APMT POLSKA
2
20:41, 10-09-2020
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
20:43, 10-09-2020
Olympic Wrocław
5
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
0
20:43, 10-09-2020
BE A STAR WILCZKI
2
vs
APMT POLSKA
5
20:43, 10-09-2020
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
13
20:44, 10-09-2020
APMT POLSKA
0
vs
Olympic Wrocław
4
20:44, 10-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
BE A STAR WILCZKI
0
20:44, 10-09-2020
APMT POLSKA
4
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
20:44, 10-09-2020
Olympic Wrocław
1
vs
BE A STAR WILCZKI
2
20:45, 10-09-2020
UKS SMS Stal Mielec
6
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
3
20:45, 10-09-2020
APMT POLSKA
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
4
20:46, 10-09-2020
Olympic Wrocław
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
20:46, 10-09-2020
BE A STAR WILCZKI
4
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TALENT WARSZAWA 5 17-4(13) 15
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5 15-6(9) 10
3 PARASOL WROCŁAW 5 11-7(4) 9
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 5-9(-4) 5
5 RESOVIA RZESZÓW 5 14-11(3) 4
6 KS ZAKOPANE 5 4-29(-25) 0
20:48, 10-09-2020
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
vs
TALENT WARSZAWA
3
20:49, 10-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
18:41, 11-09-2020
KS ZAKOPANE
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
18:41, 11-09-2020
PARASOL WROCŁAW
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
18:42, 11-09-2020
TALENT WARSZAWA
6
vs
KS ZAKOPANE
1
18:42, 11-09-2020
RESOVIA RZESZÓW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
18:45, 11-09-2020
KS ZAKOPANE
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
7
18:49, 11-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
TALENT WARSZAWA
2
18:49, 11-09-2020
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
4
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
18:49, 11-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
PARASOL WROCŁAW
5
18:49, 11-09-2020
TALENT WARSZAWA
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
2
18:50, 11-09-2020
PARASOL WROCŁAW
4
vs
KS ZAKOPANE
1
18:50, 11-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
18:50, 11-09-2020
TALENT WARSZAWA
3
vs
PARASOL WROCŁAW
0
18:50, 11-09-2020
RESOVIA RZESZÓW
10
vs
KS ZAKOPANE
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 5 23-5(18) 12
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 29-8(21) 10
3 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 21-8(13) 10
4 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 18-9(9) 9
5 RESOVIA RZESZÓW 2 5 13-26(-13) 3
6 AP WIERZCHOSŁAWICE 5 1-49(-48) 0
18:51, 11-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
18:51, 11-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
18:51, 11-09-2020
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
18:52, 11-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
4
18:52, 11-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
18:52, 11-09-2020
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
18:52, 11-09-2020
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
3
18:53, 11-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
0
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
7
18:53, 11-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
11
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
18:53, 11-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
18:53, 11-09-2020
AP WIERZCHOSŁAWICE
1
vs
RESOVIA RZESZÓW 2
11
18:53, 11-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
18:54, 11-09-2020
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
9
18:54, 11-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
11
vs
RESOVIA RZESZÓW 2
1
18:54, 11-09-2020
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PROGRESS ANDRYCHÓW 5 18-4(14) 15
2 MKS TARNOVIA TARNÓW 5 13-1(12) 12
3 Hutnik Kraków 5 9-8(1) 6
4 ASEREKTEAM GORLICE 5 7-13(-6) 6
5 ISKRA KOCHLICE 5 4-11(-7) 4
6 Fablok Chrzanów 5 5-19(-14) 1
18:55, 11-09-2020
Fablok Chrzanów
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
6
18:55, 11-09-2020
ISKRA KOCHLICE
2
vs
Hutnik Kraków
0
18:56, 11-09-2020
PROGRESS ANDRYCHÓW
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
18:56, 11-09-2020
ISKRA KOCHLICE
2
vs
Fablok Chrzanów
2
18:56, 11-09-2020
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
1
18:57, 11-09-2020
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
ISKRA KOCHLICE
0
18:57, 11-09-2020
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
vs
Hutnik Kraków
0
18:57, 11-09-2020
PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
Fablok Chrzanów
2
18:57, 11-09-2020
Hutnik Kraków
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
18:58, 11-09-2020
Fablok Chrzanów
0
vs
Hutnik Kraków
4
18:58, 11-09-2020
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
18:58, 11-09-2020
ISKRA KOCHLICE
0
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
4
18:58, 11-09-2020
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
Fablok Chrzanów
1
19:01, 11-09-2020
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
vs
ISKRA KOCHLICE
0
19:01, 11-09-2020
Hutnik Kraków
2
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
4

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 5 40-4(36) 15
2 APPN MIELEC 5 23-13(10) 10
3 KS ZAKOPANE 5 14-10(4) 10
4 UNIA TARNÓW 5 14-20(-6) 6
5 MŁODA ORAWA 5 8-28(-20) 3
6 AP SANOK 5 3-27(-24) 0
19:01, 11-09-2020
KS ZAKOPANE
2
vs
APPN MIELEC
2
19:02, 11-09-2020
AP SANOK
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
9
19:02, 11-09-2020
MŁODA ORAWA
1
vs
UNIA TARNÓW
7
19:03, 11-09-2020
AP SANOK
0
vs
KS ZAKOPANE
4
19:03, 11-09-2020
APPN MIELEC
7
vs
MŁODA ORAWA
1
19:03, 11-09-2020
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
9
vs
UNIA TARNÓW
1
19:03, 11-09-2020
MŁODA ORAWA
3
vs
KS ZAKOPANE
5
19:04, 11-09-2020
AP SANOK
1
vs
MŁODA ORAWA
2
19:04, 11-09-2020
UNIA TARNÓW
1
vs
APPN MIELEC
6
19:04, 11-09-2020
KS ZAKOPANE
0
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
5
19:04, 11-09-2020
UNIA TARNÓW
5
vs
AP SANOK
1
19:04, 11-09-2020
APPN MIELEC
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
9
19:05, 11-09-2020
UNIA TARNÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
3
19:05, 11-09-2020
APPN MIELEC
7
vs
AP SANOK
0
19:05, 11-09-2020
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
8
vs
MŁODA ORAWA
1

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 24-10(14) 13
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 28-14(14) 10
3 UKS SMS PRZEMYŚL 5 14-11(3) 7
4 SKALANKA OSM SKAŁA 5 14-11(3) 7
5 KABEL KRAKÓW 5 16-19(-3) 6
6 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 5 3-34(-31) 0
19:06, 11-09-2020
KABEL KRAKÓW
1
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
5
19:06, 11-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
10
19:06, 11-09-2020
UKS SMS PRZEMYŚL
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
19:07, 11-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
KABEL KRAKÓW
4
19:07, 11-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
3
19:07, 11-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
19:07, 11-09-2020
UKS SMS PRZEMYŚL
2
vs
KABEL KRAKÓW
3
19:08, 11-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
19:09, 11-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
8
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
19:09, 11-09-2020
KABEL KRAKÓW
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
6
19:10, 11-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
1
19:10, 11-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
7
19:10, 11-09-2020
KABEL KRAKÓW
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
19:10, 11-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
5
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
19:10, 11-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
6
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
1

FAZA PUCHAROWA

GRUPA VI (miejsca 31-36)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 5 22-6(16) 13
2 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 5 21-9(12) 12
3 ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 5 12-8(4) 8
4 Fablok Chrzanów 5 13-16(-3) 6
5 AP SANOK 5 14-13(1) 3
6 AP WIERZCHOSŁAWICE 5 4-34(-30) 1
21:03, 12-09-2020
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
4
21:04, 12-09-2020
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
Fablok Chrzanów
6
21:04, 12-09-2020
AP SANOK
0
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
3
21:04, 12-09-2020
KS ZAKOPANE
4
vs
AP SANOK
2
21:04, 12-09-2020
Fablok Chrzanów
1
vs
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
8
21:04, 12-09-2020
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
7
21:05, 12-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
21:05, 12-09-2020
KS ZAKOPANE
5
vs
Fablok Chrzanów
2
21:05, 12-09-2020
AP SANOK
0
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
4
21:06, 12-09-2020
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
3
vs
Fablok Chrzanów
2
21:06, 12-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
0
vs
KS ZAKOPANE
0
21:07, 12-09-2020
AP WIERZCHOSŁAWICE
0
vs
AP SANOK
12
21:07, 12-09-2020
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1
vs
PRĄDNICZANKA KRAKÓW
7
21:07, 12-09-2020
KS ZAKOPANE
9
vs
AP WIERZCHOSŁAWICE
2
21:07, 12-09-2020
Fablok Chrzanów
2
vs
AP SANOK
0

GRUPA V (miejsca 25-30)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW 5 33-4(29) 15
2 KABEL KRAKÓW 5 15-13(2) 12
3 ISKRA KOCHLICE 5 14-15(-1) 7
4 UKS SMS Stal Mielec 5 18-11(7) 6
5 RESOVIA RZESZÓW 2 5 10-21(-11) 4
6 MŁODA ORAWA 5 4-30(-26) 0
21:08, 12-09-2020
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
3
21:08, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
3
vs
ISKRA KOCHLICE
3
21:09, 12-09-2020
MŁODA ORAWA
1
vs
KABEL KRAKÓW
2
21:09, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
7
21:09, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW
11
vs
MŁODA ORAWA
0
21:10, 12-09-2020
KABEL KRAKÓW
5
vs
RESOVIA RZESZÓW 2
1
21:10, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW
6
vs
ISKRA KOCHLICE
1
21:10, 12-09-2020
MŁODA ORAWA
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
7
21:10, 12-09-2020
ISKRA KOCHLICE
1
vs
KABEL KRAKÓW
3
21:11, 12-09-2020
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
ISKRA KOCHLICE
3
21:11, 12-09-2020
KABEL KRAKÓW
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
8
21:11, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW 2
4
vs
MŁODA ORAWA
1
21:11, 12-09-2020
KABEL KRAKÓW
4
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
21:11, 12-09-2020
RESOVIA RZESZÓW
5
vs
RESOVIA RZESZÓW 2
1
21:11, 12-09-2020
ISKRA KOCHLICE
6
vs
MŁODA ORAWA
2

GRUPA IV (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 5 24-3(21) 15
2 SKALANKA OSM SKAŁA 5 11-12(-1) 8
3 UNIA TARNÓW 5 7-11(-4) 7
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 6-13(-7) 5
5 ASEREKTEAM GORLICE 5 8-12(-4) 4
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 8-13(-5) 3
21:12, 12-09-2020
BE A STAR WILCZKI
7
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
21:12, 12-09-2020
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
21:17, 12-09-2020
UNIA TARNÓW
1
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
1
21:17, 12-09-2020
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
BE A STAR WILCZKI
7
21:18, 12-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
21:18, 12-09-2020
UNIA TARNÓW
0
vs
BE A STAR WILCZKI
2
21:18, 12-09-2020
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
4
21:18, 12-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
UNIA TARNÓW
3
21:19, 12-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
21:19, 12-09-2020
BE A STAR WILCZKI
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
21:19, 12-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
21:19, 12-09-2020
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
vs
UNIA TARNÓW
0
21:20, 12-09-2020
SKALANKA OSM SKAŁA
0
vs
BE A STAR WILCZKI
3
21:20, 12-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
21:20, 12-09-2020
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
UNIA TARNÓW
3

GRUPA III (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS PRZEMYŚL 5 17-5(12) 13
2 Hutnik Kraków 5 15-10(5) 12
3 APMT POLSKA 5 12-15(-3) 6
4 PARASOL WROCŁAW 5 14-10(4) 5
5 KS ZAKOPANE 5 8-10(-2) 4
6 SKRA CZĘSTOCHOWA 5 4-20(-16) 3
21:21, 12-09-2020
APMT POLSKA
4
vs
PARASOL WROCŁAW
3
21:21, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
Hutnik Kraków
4
21:21, 12-09-2020
KS ZAKOPANE
0
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
2
21:21, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
APMT POLSKA
0
21:22, 12-09-2020
APMT POLSKA
2
vs
Hutnik Kraków
4
21:22, 12-09-2020
UKS SMS PRZEMYŚL
3
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
21:22, 12-09-2020
PARASOL WROCŁAW
1
vs
Hutnik Kraków
4
21:22, 12-09-2020
KS ZAKOPANE
0
vs
APMT POLSKA
3
21:22, 12-09-2020
Hutnik Kraków
1
vs
UKS SMS PRZEMYŚL
5
21:22, 12-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
KS ZAKOPANE
2
21:23, 12-09-2020
UKS SMS PRZEMYŚL
0
vs
PARASOL WROCŁAW
0
21:23, 12-09-2020
SKRA CZĘSTOCHOWA
1
vs
KS ZAKOPANE
5
21:23, 12-09-2020
UKS SMS PRZEMYŚL
7
vs
APMT POLSKA
3
21:23, 12-09-2020
PARASOL WROCŁAW
8
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA
0
21:24, 12-09-2020
Hutnik Kraków
2
vs
KS ZAKOPANE
1

GRUPA II (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS TARNOVIA TARNÓW 5 13-4(9) 13
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 13-7(6) 8
3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 5 5-9(-4) 7
4 Olympic Wrocław 5 5-9(-4) 6
5 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 4-7(-3) 4
6 APPN MIELEC 5 4-8(-4) 4
21:25, 12-09-2020
Olympic Wrocław
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2
21:26, 12-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
21:26, 12-09-2020
APPN MIELEC
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
21:26, 12-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
Olympic Wrocław
2
21:26, 12-09-2020
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
vs
APPN MIELEC
1
21:27, 12-09-2020
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
21:28, 12-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
7
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
21:28, 12-09-2020
Olympic Wrocław
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
21:28, 12-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
21:28, 12-09-2020
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
21:28, 12-09-2020
APPN MIELEC
0
vs
Olympic Wrocław
1
21:29, 12-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
vs
APPN MIELEC
0
21:29, 12-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
Olympic Wrocław
1
21:29, 12-09-2020
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
21:29, 12-09-2020
MKS TARNOVIA TARNÓW
4
vs
APPN MIELEC
1

GRUPA I (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ 5 9-8(1) 12
2 CRACOVIA KRAKÓW 5 8-5(3) 12
3 TALENT WARSZAWA 5 6-4(2) 9
4 APN SPORTOWIEC MODLNICZKA 5 8-8(0) 6
5 PROGRESS ANDRYCHÓW 5 9-9(0) 6
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 5-11(-6) 0
21:30, 12-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
TALENT WARSZAWA
0
21:30, 12-09-2020
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
3
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
0
21:30, 12-09-2020
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
21:30, 12-09-2020
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
21:31, 12-09-2020
TALENT WARSZAWA
3
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
1
21:31, 12-09-2020
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
21:31, 12-09-2020
PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
21:31, 12-09-2020
TALENT WARSZAWA
0
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
2
21:32, 12-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
2
21:32, 12-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
1
21:32, 12-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
TALENT WARSZAWA
2
21:32, 12-09-2020
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
1
vs
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
3
21:32, 12-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
21:33, 12-09-2020
TALENT WARSZAWA
1
vs
APN SPORTOWIEC MODLNICZKA
0
21:33, 12-09-2020
SZKÓŁKA TECHNIKI FUNDAMENTALNEJ
0
vs
PROGRESS ANDRYCHÓW
5

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa