Międzynarodowy Turniej API CUP - Rocznik 2011

Gdzie: Pardałówka 9

Kiedy: 2020-09-25 09:00:00 - 2020-09-27 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 6 24-7(17) 16
2 MKS SANDECJA 6 22-5(17) 15
3 RKS RADOMIAK RADOM 6 13-12(1) 10
4 KS ŁOMIANKI 1 6 19-10(9) 8
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 6 12-10(2) 6
6 FK KAUNO ZALGIRIS 6 8-12(-4) 5
7 UKS KAŁUSZYN 2 6 0-42(-42) 0
18:34, 21-09-2020
MKS SANDECJA
9
vs
UKS KAŁUSZYN 2
0
18:34, 21-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
1
vs
PARASOL WROCŁAW
6
18:34, 21-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
18:34, 21-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
1
vs
MKS SANDECJA
2
18:35, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3
18:35, 21-09-2020
MKS SANDECJA
4
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
0
18:35, 21-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
vs
KS ŁOMIANKI 1
3
18:35, 21-09-2020
PARASOL WROCŁAW
7
vs
RKS RADOMIAK RADOM
3
18:35, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
6
18:36, 21-09-2020
PARASOL WROCŁAW
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
18:36, 21-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
1
vs
KS ŁOMIANKI 1
1
18:36, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
6
18:36, 21-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
MKS SANDECJA
3
18:36, 21-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
2
vs
KS ŁOMIANKI 1
1
18:37, 21-09-2020
MKS SANDECJA
4
vs
RKS RADOMIAK RADOM
1
18:37, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
KS ŁOMIANKI 1
10
18:37, 21-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
18:37, 21-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
MKS SANDECJA
0
18:38, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
8
18:38, 21-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
RKS RADOMIAK RADOM
0
18:38, 21-09-2020
PARASOL WROCŁAW
3
vs
KS ŁOMIANKI 1
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 6 20-3(17) 18
2 AP BUMERANG WROCŁAW 6 11-7(4) 12
3 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 6 14-8(6) 12
4 UKS KAŁUSZYN 1 6 16-11(5) 9
5 FA LUBLIN 6 13-8(5) 9
6 RADOMIAK 2 6 4-18(-14) 3
7 Rodło Opole 6 5-28(-23) 0
18:38, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
5
vs
Rodło Opole
2
18:39, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
3
vs
FA LUBLIN
0
18:39, 21-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
RADOMIAK 2
0
18:39, 21-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
18:39, 21-09-2020
Rodło Opole
0
vs
FA LUBLIN
8
18:39, 21-09-2020
RADOMIAK 2
0
vs
UKS KAŁUSZYN 1
4
18:39, 21-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
18:39, 21-09-2020
FA LUBLIN
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
18:40, 21-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
18:40, 21-09-2020
FA LUBLIN
3
vs
RADOMIAK 2
1
18:40, 21-09-2020
Rodło Opole
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
6
18:40, 21-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
UKS KAŁUSZYN 1
1
18:40, 21-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
RADOMIAK 2
0
18:40, 21-09-2020
Rodło Opole
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
5
18:41, 21-09-2020
FA LUBLIN
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
18:41, 21-09-2020
Rodło Opole
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
18:41, 21-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
vs
UKS KAŁUSZYN 1
2
18:41, 21-09-2020
FA LUBLIN
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
18:41, 21-09-2020
Rodło Opole
1
vs
RADOMIAK 2
2
18:41, 21-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
18:42, 21-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
vs
RADOMIAK 2
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Wrocław Academy 6 16-5(11) 13
2 LUKS SKRZYSZÓW 6 10-6(4) 11
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 6 18-12(6) 11
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 6 14-8(6) 11
5 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 6 21-13(8) 9
6 Fablok Chrzanów 6 6-28(-22) 3
7 NKP PODHALE NOWY TARG 6 8-21(-13) 0
18:42, 21-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
18:42, 21-09-2020
Fablok Chrzanów
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
18:42, 21-09-2020
FC Wrocław Academy
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
18:43, 21-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
18:44, 21-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
8
vs
Fablok Chrzanów
1
18:44, 21-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
FC Wrocław Academy
3
18:45, 21-09-2020
LUKS SKRZYSZÓW
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
18:45, 21-09-2020
FC Wrocław Academy
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
18:45, 21-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
7
vs
Fablok Chrzanów
1
18:45, 21-09-2020
LUKS SKRZYSZÓW
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
18:46, 21-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
18:46, 21-09-2020
Fablok Chrzanów
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
18:46, 21-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
18:46, 21-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
FC Wrocław Academy
3
18:46, 21-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
18:46, 21-09-2020
Fablok Chrzanów
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
18:46, 21-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
FC Wrocław Academy
2
18:47, 21-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
LUKS SKRZYSZÓW
2
18:47, 21-09-2020
Fablok Chrzanów
0
vs
FC Wrocław Academy
6
18:47, 21-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
5
18:49, 21-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Olympic Wrocław 6 16-8(8) 12
2 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 6 13-5(8) 12
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 6 12-6(6) 11
4 AP 21 CHRZANÓW 6 12-10(2) 10
5 Polonia Stal Świdnica 6 12-6(6) 10
6 KS ZAKOPANE 6 9-16(-7) 6
7 AP UNIA OŚWIĘCIM 6 4-27(-23) 0
18:50, 21-09-2020
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
7
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
18:50, 21-09-2020
Polonia Stal Świdnica
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
18:50, 21-09-2020
Olympic Wrocław
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
18:50, 21-09-2020
KS ZAKOPANE
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
3
18:50, 21-09-2020
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
Polonia Stal Świdnica
4
18:50, 21-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
Olympic Wrocław
1
18:50, 21-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
KS ZAKOPANE
1
18:51, 21-09-2020
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
Olympic Wrocław
8
18:51, 21-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
18:51, 21-09-2020
Olympic Wrocław
3
vs
KS ZAKOPANE
1
18:51, 21-09-2020
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
4
18:51, 21-09-2020
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
18:52, 21-09-2020
Polonia Stal Świdnica
4
vs
KS ZAKOPANE
1
18:52, 21-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
18:53, 21-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
18:53, 21-09-2020
Polonia Stal Świdnica
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:53, 21-09-2020
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
KS ZAKOPANE
2
18:53, 21-09-2020
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
0
vs
Olympic Wrocław
1
18:54, 21-09-2020
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
18:54, 21-09-2020
Polonia Stal Świdnica
1
vs
Olympic Wrocław
3
18:54, 21-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
KS ZAKOPANE
3

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Olympic Wrocław 7 7-9(-2) 15
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 7 18-9(9) 14
3 BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN 7 10-5(5) 12
4 PARASOL WROCŁAW 7 17-12(5) 12
5 MKS SANDECJA 7 8-9(-1) 12
6 FC Wrocław Academy 7 7-4(3) 11
7 AP BUMERANG WROCŁAW 7 7-17(-10) 4
8 LUKS SKRZYSZÓW 7 2-11(-9) 0
13:28, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
MKS SANDECJA
0
13:29, 26-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
13:29, 26-09-2020
FC Wrocław Academy
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
13:29, 26-09-2020
Olympic Wrocław
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
0
13:30, 26-09-2020
MKS SANDECJA
0
vs
Olympic Wrocław
1
13:30, 26-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
13:30, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
3
vs
Olympic Wrocław
0
13:30, 26-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
13:31, 26-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
FC Wrocław Academy
1
13:31, 26-09-2020
MKS SANDECJA
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
2
13:31, 26-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
FC Wrocław Academy
2
13:31, 26-09-2020
MKS SANDECJA
2
vs
FC Wrocław Academy
1
13:31, 26-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
Olympic Wrocław
2
13:32, 26-09-2020
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
Olympic Wrocław
1
13:32, 26-09-2020
MKS SANDECJA
1
vs
LUKS SKRZYSZÓW
0
13:32, 26-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
13:32, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
LUKS SKRZYSZÓW
1
13:32, 26-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
1
13:32, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
2
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
3
13:33, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
0
vs
FC Wrocław Academy
2
13:33, 26-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
vs
Olympic Wrocław
1
13:33, 26-09-2020
MKS SANDECJA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
13:33, 26-09-2020
LUKS SKRZYSZÓW
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
3
13:33, 26-09-2020
MKS SANDECJA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
13:34, 26-09-2020
FC Wrocław Academy
0
vs
BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE LUBLIN
0
13:34, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
7
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
13:34, 26-09-2020
FC Wrocław Academy
0
vs
Olympic Wrocław
1
13:34, 26-09-2020
PARASOL WROCŁAW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 25-13(12) 16
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 14-13(1) 12
3 RKS RADOMIAK RADOM 7 13-12(1) 12
4 AP 21 CHRZANÓW 7 17-14(3) 11
5 MUKS MINERALNI KRYNICA 7 11-11(0) 11
6 KS ŁOMIANKI 1 7 12-10(2) 10
7 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 7 11-18(-7) 5
8 UKS KAŁUSZYN 1 7 11-23(-12) 1
13:36, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
2
vs
KS ŁOMIANKI 1
1
13:36, 26-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
vs
UKS KAŁUSZYN 1
2
13:37, 26-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
13:37, 26-09-2020
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
13:38, 26-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
13:39, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
13:39, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:39, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:39, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
13:39, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:40, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
13:40, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
13:40, 26-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
6
13:40, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
13:41, 26-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:41, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
13:41, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 1
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
5
13:41, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
13:41, 26-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
13:42, 26-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
13:42, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
4
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
13:42, 26-09-2020
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
13:42, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
3
vs
UKS KAŁUSZYN 1
1
13:42, 26-09-2020
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
4
13:42, 26-09-2020
KS ŁOMIANKI 1
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
13:43, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
2
vs
UKS KAŁUSZYN 1
1
13:43, 26-09-2020
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:43, 26-09-2020
RKS RADOMIAK RADOM
3
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA LUBLIN 7 22-9(13) 21
2 KS ZAKOPANE 7 18-12(6) 15
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 27-12(15) 12
4 Polonia Stal Świdnica 7 13-10(3) 10
5 FK KAUNO ZALGIRIS 7 8-9(-1) 10
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ A 7 7-14(-7) 7
7 Fablok Chrzanów 7 9-22(-13) 4
8 RADOMIAK 2 7 6-22(-16) 3
13:44, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
FK KAUNO ZALGIRIS
0
13:46, 26-09-2020
FA LUBLIN
3
vs
RADOMIAK 2
1
13:47, 26-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
8
vs
Fablok Chrzanów
1
13:47, 26-09-2020
Polonia Stal Świdnica
4
vs
KS ZAKOPANE
1
13:47, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
2
vs
Polonia Stal Świdnica
3
13:48, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
13:48, 26-09-2020
RADOMIAK 2
5
vs
Fablok Chrzanów
1
13:48, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
1
vs
Polonia Stal Świdnica
1
13:48, 26-09-2020
FA LUBLIN
4
vs
Fablok Chrzanów
2
13:49, 26-09-2020
RADOMIAK 2
0
vs
Polonia Stal Świdnica
4
13:50, 26-09-2020
FA LUBLIN
2
vs
KS ZAKOPANE
0
13:50, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
Fablok Chrzanów
1
13:50, 26-09-2020
FA LUBLIN
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
13:50, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
KS ZAKOPANE
2
13:50, 26-09-2020
RADOMIAK 2
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
13:50, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
2
vs
KS ZAKOPANE
3
13:51, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
2
vs
RADOMIAK 2
0
13:51, 26-09-2020
Fablok Chrzanów
2
vs
KS ZAKOPANE
3
13:51, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
0
vs
FA LUBLIN
3
13:51, 26-09-2020
Fablok Chrzanów
2
vs
Polonia Stal Świdnica
0
13:51, 26-09-2020
FK KAUNO ZALGIRIS
1
vs
Fablok Chrzanów
0
13:51, 26-09-2020
RADOMIAK 2
0
vs
KS ZAKOPANE
5
13:52, 26-09-2020
FA LUBLIN
2
vs
Polonia Stal Świdnica
1
13:52, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
13:52, 26-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
KS ZAKOPANE
4
13:52, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
RADOMIAK 2
0
13:52, 26-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
Polonia Stal Świdnica
0
13:53, 26-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ A
1
vs
FA LUBLIN
3

PUCHAR POLSKI (miejsca 25-28)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 6 13-4(9) 13
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 6 17-10(7) 12
3 Rodło Opole 6 19-11(8) 9
4 UKS KAŁUSZYN 2 6 2-26(-24) 1
13:55, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
1
vs
Rodło Opole
4
13:55, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
13:55, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
7
13:55, 26-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
5
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:56, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
13:56, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
Rodło Opole
8
13:56, 26-09-2020
Rodło Opole
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
13:56, 26-09-2020
Rodło Opole
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
13:57, 26-09-2020
UKS KAŁUSZYN 2
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
13:57, 26-09-2020
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:57, 26-09-2020
Rodło Opole
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
13:57, 26-09-2020
Rodło Opole
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa