Turniej rocznika 2006 - 12-14.03.2021r.

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2021-03-12 08:00:00 - 2021-03-14 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ŁOMIANKI 2 3 8-1(7) 7
2 UKS ORLIK PRZEMYŚL 3 3-1(2) 5
3 TIGER HEARTS ACADEMY 3 4-3(1) 4
4 MŁODA ORAWA 3 1-11(-10) 0
08:00, 12-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
KS ŁOMIANKI 2
2
08:33, 12-03-2021
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
MŁODA ORAWA
0
09:39, 12-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
10:12, 12-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
5
vs
MŁODA ORAWA
0
11:18, 12-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
4
vs
MŁODA ORAWA
1
12:24, 12-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Rodło Opole A 3 5-1(4) 9
2 KS ŁOMIANKI 1 3 3-3(0) 3
3 KS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 3-5(-2) 3
4 KS ZAKOPANE 3 1-3(-2) 3
09:06, 12-03-2021
KS ŁOMIANKI 1
0
vs
Rodło Opole A
2
10:45, 12-03-2021
KS ŁOMIANKI 1
3
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:51, 12-03-2021
Rodło Opole A
2
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
12:57, 12-03-2021
Rodło Opole A
1
vs
KS ZAKOPANE
0
14:36, 12-03-2021
KS ŁOMIANKI 1
0
vs
KS ZAKOPANE
1
16:15, 12-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
KS ZAKOPANE
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 8-0(8) 9
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 2-4(-2) 4
3 GWARDIA WARSZAWA 3 1-2(-1) 3
4 MKS MOSIR CZERWONKA 3 1-6(-5) 1
13:30, 12-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
1
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
0
14:03, 12-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
15:09, 12-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
15:42, 12-03-2021
MKS MOSIR CZERWONKA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
16:48, 12-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
17:21, 12-03-2021
MKS MOSIR CZERWONKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS ORLIK PRZEMYŚL 5 7-3(4) 12
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 8-4(4) 12
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 8-6(2) 7
4 KS ŁOMIANKI 2 5 4-4(0) 5
5 Rodło Opole A 5 2-4(-2) 4
6 KS ŁOMIANKI 1 5 3-11(-8) 2
08:00, 13-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
Rodło Opole A
1
08:35, 13-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
09:10, 13-03-2021
KS ŁOMIANKI 1
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
09:45, 13-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
10:20, 13-03-2021
Rodło Opole A
0
vs
KS ŁOMIANKI 1
0
10:55, 13-03-2021
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
11:30, 13-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
KS ŁOMIANKI 1
1
12:05, 13-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
12:40, 13-03-2021
Rodło Opole A
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
12:05, 14-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
12:40, 14-03-2021
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
KS ŁOMIANKI 1
1
13:15, 14-03-2021
Rodło Opole A
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:50, 14-03-2021
KS ŁOMIANKI 2
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
14:25, 14-03-2021
Rodło Opole A
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
15:00, 14-03-2021
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
KS ŁOMIANKI 1
1

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GWARDIA WARSZAWA 5 12-2(10) 13
2 MKS MOSIR CZERWONKA 5 12-4(8) 13
3 KS ZAKOPANE 5 5-6(-1) 7
4 KS DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 4-5(-1) 6
5 MŁODA ORAWA 5 2-12(-10) 3
6 TIGER HEARTS ACADEMY 5 2-8(-6) 1
13:15, 13-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
13:50, 13-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
4
vs
MŁODA ORAWA
0
14:25, 13-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
4
15:00, 13-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
GWARDIA WARSZAWA
2
15:35, 13-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
KS ZAKOPANE
1
16:10, 13-03-2021
MŁODA ORAWA
1
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
2
16:45, 13-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
KS ZAKOPANE
1
17:20, 13-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
2
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
2
08:00, 14-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
3
08:35, 14-03-2021
MŁODA ORAWA
0
vs
KS ZAKOPANE
3
09:10, 14-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
GWARDIA WARSZAWA
3
09:45, 14-03-2021
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
MŁODA ORAWA
1
10:20, 14-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
MKS MOSIR CZERWONKA
1
10:55, 14-03-2021
GWARDIA WARSZAWA
1
vs
KS ZAKOPANE
0
11:30, 14-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
MŁODA ORAWA
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa