FAKRO CUP - ROCZNIK 2013- ELIMINACJE DO BELLSPORT CUP

Gdzie: STRÓŻE

Kiedy: 2021-03-20 07:45:00 - 2021-03-21 12:13:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP RZESZÓW 5 22-1(21) 15
2 BE A STAR WILCZKI 5 35-5(30) 12
3 OKOCIMSKI BRZESKO 5 14-13(1) 9
4 KS DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 7-22(-15) 6
5 OLYMPIC WROCŁAW A 5 7-19(-12) 3
6 AP Sanok 5 2-27(-25) 0
07:45, 20-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
3
vs
AP Sanok
0
07:45, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
AP RZESZÓW
2
07:45, 20-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
2
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:51, 20-03-2021
AP Sanok
1
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
08:51, 20-03-2021
AP RZESZÓW
4
vs
OKOCIMSKI BRZESKO
0
08:51, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
8
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
09:57, 20-03-2021
AP RZESZÓW
5
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
09:57, 20-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
3
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
09:57, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
8
vs
AP Sanok
0
11:03, 20-03-2021
AP Sanok
0
vs
AP RZESZÓW
6
11:03, 20-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
11:03, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
6
vs
OKOCIMSKI BRZESKO
2
12:09, 20-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
7
vs
AP Sanok
1
12:09, 20-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BE A STAR WILCZKI
13
12:09, 20-03-2021
AP RZESZÓW
5
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK RZESZÓW 5 16-7(9) 11
2 AP Falubaz Zielona Góra 5 16-9(7) 10
3 ULTIMATE STREET LUBLIN 5 17-11(6) 9
4 ASEREKTEAM GORLICE 5 15-12(3) 7
5 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 13-10(3) 5
6 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 5 5-33(-28) 0
08:07, 20-03-2021
AP Falubaz Zielona Góra
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
08:07, 20-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3
08:07, 20-03-2021
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
09:13, 20-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
7
09:13, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
09:13, 20-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
3
vs
AP Falubaz Zielona Góra
4
10:19, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
10:19, 20-03-2021
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
AP Falubaz Zielona Góra
2
10:19, 20-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
11:25, 20-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
5
11:25, 20-03-2021
AP Falubaz Zielona Góra
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
11:25, 20-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
12:31, 20-03-2021
ASEREKTEAM GORLICE
9
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
12:31, 20-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
vs
ULTIMATE STREET LUBLIN
4
12:31, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
AP Falubaz Zielona Góra
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KOTWICA KOŁOBRZEG 5 32-0(32) 15
2 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 34-6(28) 12
3 KS ZAKOPANE 5 19-14(5) 7
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 19-15(4) 7
5 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 5 4-41(-37) 3
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 2-34(-32) 0
08:29, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
15
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
08:29, 20-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
vs
KS ZAKOPANE
2
08:29, 20-03-2021
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
9
09:35, 20-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
5
09:35, 20-03-2021
KS ZAKOPANE
10
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
09:35, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
10:41, 20-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
7
10:41, 20-03-2021
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
10
10:41, 20-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
11:47, 20-03-2021
KS ZAKOPANE
6
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
11:47, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
3
11:47, 20-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
11
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
12:53, 20-03-2021
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
12:53, 20-03-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
8
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
12:53, 20-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4

FAZA PUCHAROWA

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW A 5 27-8(19) 12
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 31-4(27) 12
3 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 5 14-13(1) 9
4 AP Sanok 5 15-12(3) 9
5 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 2-29(-27) 3
6 AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE 5 1-24(-23) 0
08:00, 21-03-2021
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
vs
AP Sanok
4
08:00, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
10
08:00, 21-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
08:51, 21-03-2021
AP Sanok
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
08:51, 21-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
08:51, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
09:42, 21-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
6
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
09:42, 21-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
9
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0
09:42, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP Sanok
7
10:33, 21-03-2021
AP Sanok
4
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
2
10:33, 21-03-2021
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
5
10:33, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
8
11:24, 21-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
7
vs
AP Sanok
0
11:24, 21-03-2021
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
11:24, 21-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
5
vs
AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE
0

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ULTIMATE STREET LUBLIN 5 17-4(13) 13
2 KS DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 14-6(8) 12
3 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 7-10(-3) 7
4 ASEREKTEAM GORLICE 5 9-7(2) 7
5 OKOCIMSKI BRZESKO 5 4-14(-10) 3
6 KS ZAKOPANE 5 3-13(-10) 1
08:17, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
08:17, 21-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
vs
OKOCIMSKI BRZESKO
1
08:17, 21-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
09:08, 21-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
09:08, 21-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
1
vs
ULTIMATE STREET LUBLIN
4
09:08, 21-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
vs
KS ZAKOPANE
1
09:59, 21-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
4
09:59, 21-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
5
vs
KS ZAKOPANE
0
09:59, 21-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
10:50, 21-03-2021
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
OKOCIMSKI BRZESKO
0
10:50, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
10:50, 21-03-2021
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
vs
ULTIMATE STREET LUBLIN
3
11:41, 21-03-2021
ULTIMATE STREET LUBLIN
3
vs
KS DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:41, 21-03-2021
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
3
11:41, 21-03-2021
OKOCIMSKI BRZESKO
2
vs
KS ZAKOPANE
0

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP RZESZÓW 5 11-7(4) 10
2 BE A STAR WILCZKI 5 9-7(2) 10
3 BENIAMINEK RZESZÓW 5 7-5(2) 8
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 5 8-5(3) 6
5 AP Falubaz Zielona Góra 5 4-8(-4) 4
6 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 6-13(-7) 3
08:34, 21-03-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
1
vs
BE A STAR WILCZKI
3
08:34, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
AP RZESZÓW
2
08:34, 21-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
AP Falubaz Zielona Góra
0
09:25, 21-03-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
AP Falubaz Zielona Góra
0
09:25, 21-03-2021
AP RZESZÓW
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
09:25, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
5
10:16, 21-03-2021
AP RZESZÓW
4
vs
AP Falubaz Zielona Góra
2
10:16, 21-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
1
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
1
10:16, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
BE A STAR WILCZKI
3
11:07, 21-03-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
AP RZESZÓW
2
11:07, 21-03-2021
KOTWICA KOŁOBRZEG
0
vs
AP Falubaz Zielona Góra
0
11:07, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
11:58, 21-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
BE A STAR WILCZKI
2
11:58, 21-03-2021
AP Falubaz Zielona Góra
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
11:58, 21-03-2021
AP RZESZÓW
1
vs
KOTWICA KOŁOBRZEG
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa