FAKRO CUP - ROCZNIK 2012- ELIMINACJE DO STAL RZESZÓW STEEL CUP

Gdzie: STRÓŻE

Kiedy: 2021-03-20 13:30:00 - 2021-03-21 17:13:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS DELTA WARSZAWA 5 28-3(25) 13
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 32-9(23) 12
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 14-12(2) 10
4 OLYMPIC WROCŁAW A 5 11-24(-13) 4
5 POPRAD RYTRO 5 5-20(-15) 4
6 MŁODA ORAWA 5 7-29(-22) 0
13:30, 20-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
KS DELTA WARSZAWA
1
13:30, 20-03-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
vs
POPRAD RYTRO
0
13:30, 20-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
6
vs
MŁODA ORAWA
1
14:36, 20-03-2021
KS DELTA WARSZAWA
7
vs
MŁODA ORAWA
1
14:36, 20-03-2021
POPRAD RYTRO
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
14:36, 20-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
15:42, 20-03-2021
MŁODA ORAWA
2
vs
POPRAD RYTRO
3
15:42, 20-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
15:42, 20-03-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
KS DELTA WARSZAWA
4
16:48, 20-03-2021
KS DELTA WARSZAWA
8
vs
POPRAD RYTRO
0
16:48, 20-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
vs
MŁODA ORAWA
2
16:48, 20-03-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
10
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
2
17:54, 20-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
KS DELTA WARSZAWA
8
17:54, 20-03-2021
MŁODA ORAWA
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
9
17:54, 20-03-2021
POPRAD RYTRO
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 5 29-3(26) 15
2 MASTER KIDS SKAWA 5 18-8(10) 12
3 BE A STAR WILCZKI 5 16-8(8) 9
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 9-10(-1) 6
5 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 3-31(-28) 3
6 RESOVIA RZESZÓW 5 0-15(-15) 0
13:52, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
13:52, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
13:52, 20-03-2021
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
6
14:58, 20-03-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
14:58, 20-03-2021
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
14:58, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
BE A STAR WILCZKI
7
16:04, 20-03-2021
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
16:04, 20-03-2021
MASTER KIDS SKAWA
8
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
16:04, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
17:10, 20-03-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
17:10, 20-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
12
17:10, 20-03-2021
BE A STAR WILCZKI
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
18:16, 20-03-2021
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:16, 20-03-2021
CRACOVIA KRAKÓW
5
vs
BE A STAR WILCZKI
1
18:16, 20-03-2021
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GIGANT SMILE 5 18-7(11) 11
2 KS ZAKOPANE 5 15-8(7) 10
3 BENIAMINEK RZESZÓW 5 17-7(10) 10
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 15-9(6) 7
5 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 10-21(-11) 4
6 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 5-28(-23) 0
14:14, 20-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
4
14:14, 20-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
14:14, 20-03-2021
AP GIGANT SMILE
3
vs
KS ZAKOPANE
0
15:20, 20-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
KS ZAKOPANE
3
15:20, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
AP GIGANT SMILE
2
15:20, 20-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
5
16:26, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
2
vs
KS ZAKOPANE
3
16:26, 20-03-2021
AP GIGANT SMILE
6
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
16:26, 20-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
7
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
17:32, 20-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
6
17:32, 20-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
KS ZAKOPANE
7
17:32, 20-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
AP GIGANT SMILE
4
18:38, 20-03-2021
AP GIGANT SMILE
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
18:38, 20-03-2021
KS ZAKOPANE
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
18:38, 20-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
6
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0

FAZA PUCHAROWA

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KSPN POGOŃ KRAKÓW 5 25-2(23) 15
2 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 13-9(4) 12
3 MŁODA ORAWA 5 10-15(-5) 7
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 8-13(-5) 6
5 POPRAD RYTRO 5 7-9(-2) 4
6 RESOVIA RZESZÓW 5 0-15(-15) 0
13:00, 21-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6
vs
MŁODA ORAWA
1
13:00, 21-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
POPRAD RYTRO
2
13:00, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
13:51, 21-03-2021
MŁODA ORAWA
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
13:51, 21-03-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
13:51, 21-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
7
14:42, 21-03-2021
POPRAD RYTRO
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
14:42, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6
14:42, 21-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
MŁODA ORAWA
2
15:33, 21-03-2021
MŁODA ORAWA
2
vs
POPRAD RYTRO
2
15:33, 21-03-2021
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
15:33, 21-03-2021
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
16:24, 21-03-2021
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
6
vs
MŁODA ORAWA
2
16:24, 21-03-2021
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
16:24, 21-03-2021
POPRAD RYTRO
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 8-4(4) 11
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 11-7(4) 10
3 BENIAMINEK RZESZÓW 5 9-6(3) 9
4 BE A STAR WILCZKI 5 10-9(1) 6
5 OLYMPIC WROCŁAW A 5 3-6(-3) 6
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 4-13(-9) 1
13:17, 21-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
13:17, 21-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
13:17, 21-03-2021
BE A STAR WILCZKI
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:08, 21-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:08, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
BE A STAR WILCZKI
2
14:08, 21-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
0
14:59, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:59, 21-03-2021
BE A STAR WILCZKI
0
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
1
14:59, 21-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
15:50, 21-03-2021
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
15:50, 21-03-2021
BENIAMINEK RZESZÓW
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
15:50, 21-03-2021
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
vs
BE A STAR WILCZKI
3
16:41, 21-03-2021
BE A STAR WILCZKI
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
16:41, 21-03-2021
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
16:41, 21-03-2021
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
BENIAMINEK RZESZÓW
3

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 5 12-3(9) 15
2 AP GIGANT SMILE 5 11-6(5) 9
3 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 5 8-6(2) 7
4 KS DELTA WARSZAWA 5 5-6(-1) 7
5 KS ZAKOPANE 5 7-10(-3) 6
6 MASTER KIDS SKAWA 5 1-13(-12) 0
13:34, 21-03-2021
AP GIGANT SMILE
4
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
13:34, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
KS DELTA WARSZAWA
2
13:34, 21-03-2021
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
14:25, 21-03-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
14:25, 21-03-2021
KS DELTA WARSZAWA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
14:25, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
3
vs
AP GIGANT SMILE
1
15:16, 21-03-2021
KS DELTA WARSZAWA
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
15:16, 21-03-2021
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
AP GIGANT SMILE
2
15:16, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
16:07, 21-03-2021
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
KS DELTA WARSZAWA
1
16:07, 21-03-2021
AP GIGANT SMILE
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
16:07, 21-03-2021
KS ZAKOPANE
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
16:58, 21-03-2021
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
16:58, 21-03-2021
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
KS ZAKOPANE
3
16:58, 21-03-2021
KS DELTA WARSZAWA
0
vs
AP GIGANT SMILE
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa