API CUP ZAKOPANE - 08-10.04.2016, ROCZNIK 2006

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2016-04-08 13:35:00 - 2016-04-10 13:00:00

FAZA GRUPOWA

HARMONOGRAM GIER

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 14 65-7(58) 40
2 OLYMPIC WROCŁAW 2 14 41-12(29) 33
3 MKS Fablok Chrzanów 14 47-8(39) 32
4 UKS SMS Stal Mielec 14 54-14(40) 29
5 VARSOVIA WARSZAWA 14 49-19(30) 28
6 OLYMPIC WROCŁAW 14 54-20(34) 26
7 MFK STARA LUBOVNA SK 14 32-24(8) 24
8 KS ZAKOPANE 14 20-13(7) 22
9 GTV STADION ŚLĄSKI 14 36-31(5) 16
10 TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 14 18-24(-6) 15
11 SYRENKA SOCCER SCHOOL 14 25-41(-16) 14
12 DUNAJEC OSTROWSKO 14 23-55(-32) 9
13 GWAREK ORNONTOWICE 14 11-68(-57) 7
14 UKS DYS 14 10-59(-49) 6
15 GÓRNIK ZABRZE 14 7-97(-90) 1
13:35, 08-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
0
13:35, 08-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KS ZAKOPANE
1
14:00, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
6
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
14:00, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
4
14:25, 08-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
3
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
14:25, 08-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
8
14:50, 08-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
8
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
0
14:50, 08-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
8
vs
UKS DYS
0
15:15, 08-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
3
vs
OLYMPIC WROCŁAW
3
15:15, 08-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
15:40, 08-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
7
15:40, 08-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
16:05, 08-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
4
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
16:05, 08-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
0
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
12
16:30, 08-04-2016
UKS DYS
0
vs
KS ZAKOPANE
2
16:30, 08-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
16:55, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
16:55, 08-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
17:20, 08-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
6
17:20, 08-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
10
17:45, 08-04-2016
UKS DYS
2
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
17:45, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
2
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
18:10, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
1
18:10, 08-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
18:35, 08-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
18:35, 08-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
0
vs
KS ZAKOPANE
1
19:00, 08-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
19:00, 08-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
19:25, 08-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
vs
KS ZAKOPANE
0
19:25, 08-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW
7
19:50, 08-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
0
19:50, 08-04-2016
UKS DYS
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
1
08:00, 09-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
7
08:00, 09-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
08:25, 09-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
9
08:25, 09-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
5
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
08:50, 09-04-2016
UKS DYS
2
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
5
08:50, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
09:15, 09-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
09:15, 09-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
4
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
0
09:40, 09-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
2
vs
KS ZAKOPANE
0
09:40, 09-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
4
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
10:05, 09-04-2016
UKS DYS
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
10:05, 09-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
10:15, 09-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
4
vs
KS ZAKOPANE
1
10:30, 09-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
10:55, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
4
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
10:55, 09-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
7
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
11:20, 09-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
5
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
0
11:20, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
0
vs
KS ZAKOPANE
0
11:45, 09-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
4
11:45, 09-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
7
vs
UKS DYS
0
12:10, 09-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
5
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
12:10, 09-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
2
12:35, 09-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
4
12:35, 09-04-2016
KS ZAKOPANE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
13:00, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
8
vs
UKS DYS
1
13:00, 09-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
11
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
13:25, 09-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
3
13:25, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
13:50, 09-04-2016
SANDECJA NOWY SĄCZ
7
vs
UKS DYS
0
13:50, 09-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
14:15, 09-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
0
vs
KS ZAKOPANE
3
14:15, 09-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
0
14:40, 09-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
2
14:40, 09-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW
4
15:05, 09-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
UKS DYS
1
15:05, 09-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
4
vs
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
15:30, 09-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
8
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
15:30, 09-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
2
15:55, 09-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
0
vs
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
15:55, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
3
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
0
16:20, 09-04-2016
KS ZAKOPANE
0
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
16:20, 09-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
10
16:45, 09-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
9
16:45, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
2
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
17:10, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
17:10, 09-04-2016
UKS DYS
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
8
17:35, 09-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
17:35, 09-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
0
vs
KS ZAKOPANE
1
18:00, 09-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
5
18:00, 09-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
7
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
18:25, 09-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
1
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
0
18:25, 09-04-2016
KS ZAKOPANE
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
18:50, 09-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
19:15, 09-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
KS ZAKOPANE
6
19:15, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW 2
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
19:40, 09-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
08:40, 10-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
UKS DYS
0
09:00, 10-04-2016
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
6
09:00, 10-04-2016
KS ZAKOPANE
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
09:25, 10-04-2016
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
09:25, 10-04-2016
UKS DYS
1
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
1
09:50, 10-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
GTV STADION ŚLĄSKI
1
09:50, 10-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
7
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
10:15, 10-04-2016
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW
11
10:40, 10-04-2016
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
10:40, 10-04-2016
MKS Fablok Chrzanów
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
2
11:05, 10-04-2016
OLYMPIC WROCŁAW
9
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
11:05, 10-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
DUNAJEC OSTROWSKO
0
11:30, 10-04-2016
DUNAJEC OSTROWSKO
3
vs
VARSOVIA WARSZAWA
5
11:30, 10-04-2016
GTV STADION ŚLĄSKI
7
vs
UKS DYS
1
11:55, 10-04-2016
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
7
11:55, 10-04-2016
MFK STARA LUBOVNA SK
11
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
12:20, 10-04-2016
TARNOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW 2
3

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa