I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ CHOCHOŁOWSKIE TERMY CUP - 21-22.05.2016

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2017-05-21 08:00:00 - 2017-05-22 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW 3 9-4(5) 7
2 DYNAMO KIJÓW 3 4-2(2) 7
3 LEGIA WARSZAWA 3 3-6(-3) 3
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 2-6(-4) 0
08:30, 21-05-2017
DYNAMO KIJÓW
1
vs
LEGIA WARSZAWA
0
09:07, 21-05-2017
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW
3
09:44, 21-05-2017
DYNAMO KIJÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
10:21, 21-05-2017
LEGIA WARSZAWA
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW
4
10:58, 21-05-2017
OLYMPIC WROCŁAW
2
vs
DYNAMO KIJÓW
2
11:35, 21-05-2017
LEGIA WARSZAWA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 3 17-5(12) 9
2 KARPATY LWÓW A 3 19-9(10) 6
3 GÓRNIK ZABRZE 3 11-6(5) 3
4 APMT KRZESZOWICE 3 1-28(-27) 0
08:30, 21-05-2017
KARPATY LWÓW A
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
09:07, 21-05-2017
DAP DĘBICA
7
vs
APMT KRZESZOWICE
1
09:44, 21-05-2017
KARPATY LWÓW A
2
vs
DAP DĘBICA
7
10:21, 21-05-2017
GÓRNIK ZABRZE
7
vs
APMT KRZESZOWICE
0
10:58, 21-05-2017
APMT KRZESZOWICE
0
vs
KARPATY LWÓW A
14
11:35, 21-05-2017
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
DAP DĘBICA
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9-6(3) 6
2 ESCOLA VARSOVIA 3 9-6(3) 6
3 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3 8-10(-2) 3
4 JUVENTUS BYDGOSZCZ 3 4-8(-4) 3
14:00, 21-05-2017
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
14:37, 21-05-2017
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
3
15:14, 21-05-2017
ESCOLA VARSOVIA
4
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
0
15:51, 21-05-2017
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
16:28, 21-05-2017
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
3
vs
ESCOLA VARSOVIA
4
17:05, 21-05-2017
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAP RADOMSKO 3 7-2(5) 9
2 LECH POZNAŃ 3 13-4(9) 6
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 7-9(-2) 3
4 AP 21 KRAKÓW 3 3-15(-12) 0
14:00, 21-05-2017
LECH POZNAŃ
4
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
14:37, 21-05-2017
RAP RADOMSKO
3
vs
AP 21 KRAKÓW
0
15:14, 21-05-2017
LECH POZNAŃ
1
vs
RAP RADOMSKO
2
15:51, 21-05-2017
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
vs
AP 21 KRAKÓW
3
16:28, 21-05-2017
AP 21 KRAKÓW
0
vs
LECH POZNAŃ
8
17:05, 21-05-2017
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
RAP RADOMSKO
2

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESCOLA VARSOVIA 3 10-2(8) 9
2 KARPATY LWÓW A 3 7-4(3) 6
3 OLYMPIC WROCŁAW 3 8-6(2) 6
4 DAP DĘBICA 3 7-6(1) 6
5 LECH POZNAŃ 3 9-8(1) 3
6 ŚLĄSK WROCŁAW 3 6-7(-1) 3
7 RAP RADOMSKO 3 4-7(-3) 3
8 DYNAMO KIJÓW 3 2-13(-11) 0
13:00, 22-05-2017
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
5
13:00, 22-05-2017
KARPATY LWÓW A
3
vs
LECH POZNAŃ
2
13:37, 22-05-2017
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
DYNAMO KIJÓW
0
13:37, 22-05-2017
RAP RADOMSKO
1
vs
DAP DĘBICA
3
14:14, 22-05-2017
OLYMPIC WROCŁAW
4
vs
LECH POZNAŃ
1
14:14, 22-05-2017
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
KARPATY LWÓW A
0
14:51, 22-05-2017
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
DAP DĘBICA
3
14:51, 22-05-2017
DYNAMO KIJÓW
1
vs
RAP RADOMSKO
3
15:28, 22-05-2017
LECH POZNAŃ
6
vs
DYNAMO KIJÓW
1
15:28, 22-05-2017
OLYMPIC WROCŁAW
3
vs
RAP RADOMSKO
0
16:05, 22-05-2017
KARPATY LWÓW A
4
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
16:05, 22-05-2017
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
DAP DĘBICA
1

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 15-10(5) 7
2 JUVENTUS BYDGOSZCZ 3 12-4(8) 6
3 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3 7-7(0) 6
4 LEGIA WARSZAWA 3 10-9(1) 5
5 GÓRNIK ZABRZE 3 6-5(1) 4
6 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 9-9(0) 3
7 APMT KRZESZOWICE 3 10-17(-7) 3
8 AP 21 KRAKÓW 3 6-14(-8) 0
08:15, 22-05-2017
LEGIA WARSZAWA
2
vs
JUVENTUS BYDGOSZCZ
1
08:15, 22-05-2017
GÓRNIK ZABRZE
2
vs
AP 21 KRAKÓW
0
08:52, 22-05-2017
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
08:52, 22-05-2017
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
vs
APMT KRZESZOWICE
2
09:29, 22-05-2017
JUVENTUS BYDGOSZCZ
6
vs
AP 21 KRAKÓW
2
09:29, 22-05-2017
LEGIA WARSZAWA
4
vs
GÓRNIK ZABRZE
4
10:06, 22-05-2017
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
4
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
6
10:06, 22-05-2017
SANDECJA NOWY SĄCZ
8
vs
APMT KRZESZOWICE
2
10:43, 22-05-2017
AP 21 KRAKÓW
4
vs
APMT KRZESZOWICE
6
10:43, 22-05-2017
JUVENTUS BYDGOSZCZ
5
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
11:20, 22-05-2017
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
RAKÓW CZĘSTOCHOWA
1
11:20, 22-05-2017
LEGIA WARSZAWA
4
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa