TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2010

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-03-18 08:00:00 - 2022-03-20 15:15:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 4 10-2(8) 10
2 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 4 3-2(1) 6
3 AP PROSZOWIANKA 4 4-4(0) 5
4 DELTA SŁUPNO 4 2-7(-5) 4
5 AP PLON KAWĘCZYN 4 2-6(-4) 2
08:00, 18-03-2022
KS ZAKOPANE
3
vs
AP PLON KAWĘCZYN
0
08:25, 18-03-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
08:50, 18-03-2022
AP PROSZOWIANKA
2
vs
KS ZAKOPANE
2
09:15, 18-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
DELTA SŁUPNO
1
09:40, 18-03-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
10:05, 18-03-2022
KS ZAKOPANE
4
vs
DELTA SŁUPNO
0
10:30, 18-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
10:55, 18-03-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
DELTA SŁUPNO
1
11:20, 18-03-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
11:45, 18-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 4 15-2(13) 10
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 4 9-1(8) 10
3 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 4 13-5(8) 6
4 AP GOAL 4 2-15(-13) 3
5 AP WIERZBOWIANKA 4 0-16(-16) 0
12:10, 18-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
AP GOAL
0
12:35, 18-03-2022
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
4
13:00, 18-03-2022
STAL RZESZÓW
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
13:25, 18-03-2022
AP GOAL
1
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
13:50, 18-03-2022
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
vs
STAL RZESZÓW
2
14:15, 18-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
4
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
14:40, 18-03-2022
AP GOAL
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
9
15:05, 18-03-2022
STAL RZESZÓW
7
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
15:30, 18-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
3
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
15:55, 18-03-2022
AP GOAL
1
vs
STAL RZESZÓW
5

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 4 8-1(7) 8
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 5-4(1) 7
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 4 10-2(8) 7
4 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 4 3-7(-4) 4
5 ASEREKTEAM GORLICE 4 2-14(-12) 1
16:20, 18-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
16:45, 18-03-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
17:10, 18-03-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
17:35, 18-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
18:00, 18-03-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:25, 18-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
18:50, 18-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
19:15, 18-03-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
19:40, 18-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
20:05, 18-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 7 9-1(8) 17
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 10-4(6) 16
3 STAL RZESZÓW 7 10-3(7) 13
4 BKS BIŁGORAJ BIALI 7 6-5(1) 12
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 5-10(-5) 9
6 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 7 4-10(-6) 5
7 SANDECJA NOWY SĄCZ 7 3-7(-4) 4
8 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 7 1-8(-7) 1
08:00, 19-03-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
08:25, 19-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
08:50, 19-03-2022
STAL RZESZÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
09:15, 19-03-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
09:40, 19-03-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
10:05, 19-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
10:30, 19-03-2022
STAL RZESZÓW
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
10:55, 19-03-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
11:20, 19-03-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
11:45, 19-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
12:10, 19-03-2022
STAL RZESZÓW
4
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
12:35, 19-03-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
13:00, 19-03-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
STAL RZESZÓW
0
13:25, 19-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:50, 19-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
14:15, 19-03-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
2
14:40, 19-03-2022
KS ZAKOPANE
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
15:05, 19-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
STAL RZESZÓW
1
10:55, 20-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
11:20, 20-03-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
11:45, 20-03-2022
KS ZAKOPANE
2
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
12:10, 20-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
12:35, 20-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
STAL RZESZÓW
0
13:00, 20-03-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
13:25, 20-03-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:50, 20-03-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
14:15, 20-03-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
14:40, 20-03-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
STAL RZESZÓW
2

LIGA EUROPY (miejsca 9-15)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 6 10-1(9) 12
2 ASEREKTEAM GORLICE 6 7-7(0) 11
3 DELTA SŁUPNO 6 6-3(3) 10
4 AP GOAL 6 3-6(-3) 8
5 AP PROSZOWIANKA 6 4-3(1) 7
6 AP PLON KAWĘCZYN 6 3-8(-5) 4
7 AP WIERZBOWIANKA 6 2-7(-5) 4
15:30, 19-03-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
1
15:55, 19-03-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
AP PLON KAWĘCZYN
0
16:20, 19-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
AP GOAL
0
16:45, 19-03-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
DELTA SŁUPNO
1
17:10, 19-03-2022
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
17:35, 19-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
18:00, 19-03-2022
AP GOAL
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
18:25, 19-03-2022
DELTA SŁUPNO
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
18:50, 19-03-2022
AP WIERZBOWIANKA
1
vs
AP PLON KAWĘCZYN
2
19:15, 19-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
19:40, 19-03-2022
AP GOAL
0
vs
DELTA SŁUPNO
2
19:55, 19-03-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
20:20, 19-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
AP GOAL
1
20:45, 19-03-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
08:00, 20-03-2022
DELTA SŁUPNO
2
vs
AP PLON KAWĘCZYN
0
08:25, 20-03-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
AP GOAL
0
08:50, 20-03-2022
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
09:15, 20-03-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
09:40, 20-03-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
10:05, 20-03-2022
AP GOAL
1
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
10:30, 20-03-2022
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
AP PROSZOWIANKA
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa