TURNIEJ API CUP ROCZNIKA 2010 - 08-10.04.2022

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-04-08 08:00:00 - 2022-04-10 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 4 5-2(3) 8
2 SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW 4 3-1(2) 7
3 TIGER HEARTS ACADEMY 4 2-3(-1) 5
4 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B 4 3-4(-1) 4
5 SLAVOJ TREBISOV 4 2-5(-3) 3
08:00, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
1
08:25, 08-04-2022
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
1
08:50, 08-04-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
09:15, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
0
vs
SLAVOJ TREBISOV
1
09:40, 08-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
0
vs
KS ZAKOPANE
0
10:05, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
SLAVOJ TREBISOV
0
10:30, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
0
10:55, 08-04-2022
KS ZAKOPANE
3
vs
SLAVOJ TREBISOV
1
11:20, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
2
11:45, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
1
vs
KS ZAKOPANE
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 8-3(5) 9
2 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A 4 6-4(2) 7
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 6-4(2) 7
4 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 7-2(5) 5
5 TIGER HEARTS ACADEMY B 4 1-15(-14) 0
12:10, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
2
12:35, 08-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
13:00, 08-04-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
13:25, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
13:50, 08-04-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:15, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
14:40, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
15:05, 08-04-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
15:30, 08-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY B
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
7
15:55, 08-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 4 12-2(10) 9
2 SMS RZESZÓW 4 3-1(2) 8
3 RODŁO OPOLE 4 2-12(-10) 4
4 RADOMIAK RADOM 4 2-3(-1) 4
5 WISŁA CZARNY DUNAJEC 4 4-5(-1) 3
16:20, 08-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
16:45, 08-04-2022
SMS RZESZÓW
0
vs
RODŁO OPOLE
0
17:10, 08-04-2022
RADOMIAK RADOM
1
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
17:35, 08-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
SMS RZESZÓW
1
18:00, 08-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
RADOMIAK RADOM
0
18:25, 08-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
vs
SMS RZESZÓW
1
18:50, 08-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
9
vs
RODŁO OPOLE
0
19:15, 08-04-2022
RADOMIAK RADOM
1
vs
SMS RZESZÓW
1
19:40, 08-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
vs
RODŁO OPOLE
1
20:05, 08-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
RADOMIAK RADOM
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 7 10-5(5) 14
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 7 9-4(5) 14
3 SMS RZESZÓW 7 15-8(7) 13
4 SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW 7 8-9(-1) 11
5 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 7 8-8(0) 8
6 KS ZAKOPANE 7 7-13(-6) 7
7 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A 7 7-10(-3) 7
8 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 4-11(-7) 3
08:00, 09-04-2022
KS ZAKOPANE
3
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
1
08:25, 09-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
1
08:50, 09-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
SMS RZESZÓW
1
09:15, 09-04-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
09:40, 09-04-2022
KS ZAKOPANE
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
10:05, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
2
10:30, 09-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
10:55, 09-04-2022
SMS RZESZÓW
1
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
11:20, 09-04-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
3
11:45, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
1
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
12:10, 09-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
12:35, 09-04-2022
SMS RZESZÓW
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
13:00, 09-04-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
13:25, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
3
vs
SMS RZESZÓW
1
13:50, 09-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:15, 09-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
1
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
14:40, 09-04-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
SMS RZESZÓW
2
15:05, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:55, 10-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
11:20, 10-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
11:45, 10-04-2022
KS ZAKOPANE
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
3
12:10, 10-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
12:35, 10-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:00, 10-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
0
vs
SMS RZESZÓW
3
13:25, 10-04-2022
KS ZAKOPANE
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
13:50, 10-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU A
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
14:15, 10-04-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
SMS RZESZÓW
3
14:40, 10-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK KRAKÓW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2

LIGA EUROPY (miejsca 9-15)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 6 8-2(6) 13
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 6 7-3(4) 12
3 SLAVOJ TREBISOV 6 5-3(2) 11
4 ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B 6 6-2(4) 10
5 WISŁA CZARNY DUNAJEC 6 4-6(-2) 7
6 TIGER HEARTS ACADEMY B 6 2-10(-8) 4
7 RADOMIAK RADOM 6 2-8(-6) 2
15:30, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
1
vs
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
15:55, 09-04-2022
RADOMIAK RADOM
0
vs
SLAVOJ TREBISOV
0
16:20, 09-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
16:45, 09-04-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
0
17:10, 09-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY B
1
vs
RADOMIAK RADOM
0
17:35, 09-04-2022
SLAVOJ TREBISOV
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
18:00, 09-04-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
RODŁO OPOLE
1
18:25, 09-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
3
vs
RADOMIAK RADOM
0
18:50, 09-04-2022
TIGER HEARTS ACADEMY B
1
vs
SLAVOJ TREBISOV
1
19:15, 09-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
vs
RODŁO OPOLE
3
19:40, 09-04-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
0
19:55, 09-04-2022
RADOMIAK RADOM
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
0
20:20, 09-04-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
20:45, 09-04-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
08:00, 10-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
2
vs
SLAVOJ TREBISOV
0
08:25, 10-04-2022
RADOMIAK RADOM
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
08:50, 10-04-2022
WISŁA CZARNY DUNAJEC
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
09:15, 10-04-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
RADOMIAK RADOM
1
09:40, 10-04-2022
ŁÓDZKA AKADEMIA FUTBOLU B
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC
1
10:05, 10-04-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY B
0
10:30, 10-04-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
RODŁO OPOLE
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa