TURNIEJ API CUP - 22-24.04.2022

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-04-22 08:00:00 - 2022-04-24 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 4 8-2(6) 12
2 NKP PODHALE NOWY TARG 4 10-6(4) 9
3 RODŁO OPOLE 4 6-6(0) 6
4 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 4 10-8(2) 3
5 JUVENTUS WROCŁAW 4 2-14(-12) 0
09:40, 22-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1
10:00, 22-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
1
vs
RODŁO OPOLE
3
10:20, 22-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
10:40, 22-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
1
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
11:00, 22-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
11:20, 22-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
5
11:40, 22-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
12:00, 22-04-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1
12:20, 22-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
12:40, 22-04-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 5 19-6(13) 12
2 DRUKARZ WARSZAWA 5 21-7(14) 12
3 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 11-12(-1) 7
4 SOCCER ROPCZYCE 5 12-15(-3) 7
5 RUCH RADZIONKÓW 5 11-19(-8) 6
6 SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK 5 4-19(-15) 0
08:00, 22-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
4
08:20, 22-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
DRUKARZ WARSZAWA
3
08:40, 22-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
6
09:00, 22-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
09:20, 22-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
09:40, 22-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
10:00, 22-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
10:20, 22-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
5
10:40, 22-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
11:00, 22-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
7
11:20, 22-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
11:40, 22-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
12:00, 22-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
12:20, 22-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
12:40, 22-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
5
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA 5 19-4(15) 15
2 WIATR LUDŹMIERZ 5 8-7(1) 8
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 14-8(6) 7
4 GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1 5 8-12(-4) 7
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 7-16(-9) 4
6 KS ŁOMIANKI 5 3-12(-9) 1
13:00, 22-04-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:20, 22-04-2022
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
5
13:40, 22-04-2022
WIATR LUDŹMIERZ
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
14:00, 22-04-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
3
14:20, 22-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
2
14:40, 22-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
15:00, 22-04-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
WIATR LUDŹMIERZ
3
15:20, 22-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
4
16:00, 22-04-2022
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
16:40, 22-04-2022
KS ŁOMIANKI
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
3
17:20, 22-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
8
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
18:00, 22-04-2022
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
2
vs
WIATR LUDŹMIERZ
2
18:40, 22-04-2022
KS ŁOMIANKI
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
19:20, 22-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
0
20:00, 22-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
3
vs
WIATR LUDŹMIERZ
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 5 16-8(8) 12
2 FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA 5 16-5(11) 12
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 14-11(3) 7
4 AP PROSZOWIANKA 5 13-17(-4) 5
5 KS ŁOMIANKI 2 5 7-16(-9) 4
6 GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2 5 8-17(-9) 3
13:00, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
13:20, 22-04-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
2
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
1
13:40, 22-04-2022
DAP DĘBICA
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
0
14:00, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
7
14:20, 22-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
DAP DĘBICA
5
14:40, 22-04-2022
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
4
15:00, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
1
vs
DAP DĘBICA
5
15:20, 22-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
1
15:40, 22-04-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
5
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
16:20, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
6
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
0
17:00, 22-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
KS ŁOMIANKI 2
0
17:40, 22-04-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
vs
DAP DĘBICA
1
18:20, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
2
vs
KS ŁOMIANKI 2
2
19:00, 22-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
2
19:40, 22-04-2022
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
3
vs
DAP DĘBICA
2

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 5 33-3(30) 13
2 AP GOAL 5 12-3(9) 11
3 MASTERS BRZEG 5 7-15(-8) 7
4 HUTNIK WARSZAWA 5 6-20(-14) 6
5 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 8-12(-4) 4
6 UNIA TARNÓW 5 4-17(-13) 1
15:40, 22-04-2022
AP GOAL
1
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
16:00, 22-04-2022
UNIA TARNÓW
0
vs
MASTERS BRZEG
1
16:20, 22-04-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
DAP DĘBICA
5
16:40, 22-04-2022
AP GOAL
4
vs
UNIA TARNÓW
0
17:00, 22-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
17:20, 22-04-2022
MASTERS BRZEG
0
vs
DAP DĘBICA
7
17:40, 22-04-2022
AP GOAL
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:00, 22-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
2
vs
MASTERS BRZEG
5
18:20, 22-04-2022
UNIA TARNÓW
0
vs
DAP DĘBICA
7
18:40, 22-04-2022
AP GOAL
1
vs
MASTERS BRZEG
1
19:00, 22-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
DAP DĘBICA
12
19:20, 22-04-2022
UNIA TARNÓW
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
19:40, 22-04-2022
AP GOAL
2
vs
DAP DĘBICA
2
20:00, 22-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
3
vs
UNIA TARNÓW
2
20:20, 22-04-2022
MASTERS BRZEG
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
5

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-10)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA 9 24-6(18) 22
2 DAP DĘBICA 9 18-7(11) 18
3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 9 18-7(11) 16
4 DRUKARZ WARSZAWA 9 13-8(5) 15
5 DAP DĘBICA 9 5-7(-2) 14
6 FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA 9 13-8(5) 14
7 WIATR LUDŹMIERZ 9 8-14(-6) 10
8 AP GOAL 9 8-20(-12) 7
9 BIAŁE ORŁY WARSZAWA 9 5-14(-9) 5
10 NKP PODHALE NOWY TARG 9 2-23(-21) 3
09:40, 22-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
11:40, 22-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
17:40, 22-04-2022
DAP DĘBICA
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
19:40, 22-04-2022
DAP DĘBICA
2
vs
AP GOAL
2
20:00, 22-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
3
vs
WIATR LUDŹMIERZ
0
15:12, 23-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
7
15:30, 23-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
15:48, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
2
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
15:48, 23-04-2022
DAP DĘBICA
4
vs
WIATR LUDŹMIERZ
0
16:06, 23-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
16:06, 23-04-2022
AP GOAL
0
vs
DAP DĘBICA
0
16:24, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
1
vs
DAP DĘBICA
3
16:24, 23-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
0
16:42, 23-04-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
1
vs
AP GOAL
0
16:42, 23-04-2022
WIATR LUDŹMIERZ
0
vs
DAP DĘBICA
1
17:00, 23-04-2022
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
DAP DĘBICA
1
17:00, 23-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
1
17:18, 23-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
DAP DĘBICA
0
17:18, 23-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
AP GOAL
2
17:36, 23-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
DAP DĘBICA
2
17:36, 23-04-2022
WIATR LUDŹMIERZ
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
3
17:54, 23-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
DAP DĘBICA
1
17:54, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
0
18:12, 23-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
1
18:12, 23-04-2022
AP GOAL
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
3
18:30, 23-04-2022
DAP DĘBICA
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
18:30, 23-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
DAP DĘBICA
2
18:48, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
8
vs
AP GOAL
1
18:48, 23-04-2022
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
1
19:06, 23-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
2
vs
WIATR LUDŹMIERZ
0
10:42, 24-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
AP GOAL
1
11:00, 24-04-2022
DAP DĘBICA
0
vs
DAP DĘBICA
1
11:18, 24-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
4
11:36, 24-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
2
vs
DRUKARZ WARSZAWA
2
11:54, 24-04-2022
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
WIATR LUDŹMIERZ
1
12:12, 24-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
1
12:30, 24-04-2022
AP GOAL
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
12:48, 24-04-2022
DAP DĘBICA
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
3
13:06, 24-04-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
1
13:24, 24-04-2022
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
0
vs
DAP DĘBICA
0
13:24, 24-04-2022
DRUKARZ WARSZAWA
1
vs
DAP DĘBICA
1
13:42, 24-04-2022
BIAŁE ORŁY WARSZAWA
0
vs
WIATR LUDŹMIERZ
2
14:00, 24-04-2022
AP GOAL
1
vs
DRUKARZ WARSZAWA
1
14:00, 24-04-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
2
vs
DAP DĘBICA
0
14:18, 24-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0

LIGA EUROPY (miejsca 11-20)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 9 31-2(29) 23
2 RODŁO OPOLE 9 15-9(6) 20
3 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 9 17-7(10) 18
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 9 22-10(12) 18
5 GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1 9 13-10(3) 14
6 SOCCER ROPCZYCE 9 17-23(-6) 8
7 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 9 16-27(-11) 7
8 AP PROSZOWIANKA 9 13-20(-7) 6
9 HUTNIK WARSZAWA 9 11-31(-20) 6
10 MASTERS BRZEG 9 10-26(-16) 5
12:00, 22-04-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1
12:20, 22-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
3
13:00, 22-04-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
18:00, 22-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
2
vs
MASTERS BRZEG
5
19:20, 22-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
0
11:36, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
11:36, 23-04-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
11:54, 23-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
AP PROSZOWIANKA
0
11:54, 23-04-2022
MASTERS BRZEG
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
4
12:12, 23-04-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
12:12, 23-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
12:30, 23-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
8
vs
MASTERS BRZEG
0
12:30, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
12:48, 23-04-2022
AP PROSZOWIANKA
5
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
12:48, 23-04-2022
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:06, 23-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
MASTERS BRZEG
2
13:06, 23-04-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
13:24, 23-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:24, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
4
vs
HUTNIK WARSZAWA
1
13:42, 23-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
MASTERS BRZEG
0
13:42, 23-04-2022
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
14:00, 23-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:00, 23-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
14:18, 23-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
5
vs
AP PROSZOWIANKA
2
14:18, 23-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
2
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
1
14:36, 23-04-2022
MASTERS BRZEG
1
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
14:36, 23-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
14:54, 23-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
14:54, 23-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
vs
AP PROSZOWIANKA
2
15:12, 23-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
4
08:00, 24-04-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
HUTNIK WARSZAWA
1
08:18, 24-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
MASTERS BRZEG
0
08:36, 24-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
08:54, 24-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
0
09:12, 24-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
1
09:30, 24-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
09:48, 24-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
10:06, 24-04-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
10:24, 24-04-2022
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
0
10:42, 24-04-2022
SOCCER ROPCZYCE
2
vs
MASTERS BRZEG
2
11:18, 24-04-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚW. 1
1
11:54, 24-04-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
MASTERS BRZEG
0
12:30, 24-04-2022
HUTNIK WARSZAWA
1
vs
SOCCER ROPCZYCE
4
13:06, 24-04-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
13:42, 24-04-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
0

EKSTRAKLASA (miejsca 21-29)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ŁOMIANKI 8 19-5(14) 22
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 11-12(-1) 13
3 RUCH RADZIONKÓW 8 13-10(3) 13
4 UNIA TARNÓW 8 12-9(3) 12
5 GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2 8 14-13(1) 11
6 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 8 11-12(-1) 9
7 KS ŁOMIANKI 2 8 13-16(-3) 9
8 JUVENTUS WROCŁAW 8 8-15(-7) 6
9 SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK 8 5-14(-9) 4
08:00, 23-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
08:00, 23-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
08:18, 23-04-2022
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
5
08:18, 23-04-2022
KS ŁOMIANKI
2
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
08:36, 23-04-2022
UNIA TARNÓW
1
vs
JUVENTUS WROCŁAW
1
08:36, 23-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
08:54, 23-04-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
KS ŁOMIANKI
2
08:54, 23-04-2022
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
5
09:12, 23-04-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
UNIA TARNÓW
1
09:12, 23-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
0
09:30, 23-04-2022
KS ŁOMIANKI
3
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
2
09:30, 23-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
09:48, 23-04-2022
UNIA TARNÓW
2
vs
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
1
09:48, 23-04-2022
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
10:06, 23-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
0
vs
KS ŁOMIANKI
3
10:06, 23-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
KS ŁOMIANKI 2
0
10:24, 23-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
0
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
2
10:24, 23-04-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
10:42, 23-04-2022
UNIA TARNÓW
1
vs
KS ŁOMIANKI
2
10:42, 23-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
1
vs
KS ŁOMIANKI 2
3
11:00, 23-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
2
11:00, 23-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
11:18, 23-04-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
UNIA TARNÓW
2
08:00, 24-04-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
1
08:18, 24-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
08:36, 24-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
UNIA TARNÓW
1
08:54, 24-04-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
0
09:12, 24-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
0
vs
KS ŁOMIANKI 2
2
09:30, 24-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
1
vs
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
2
09:48, 24-04-2022
KS ŁOMIANKI
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
10:06, 24-04-2022
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
UNIA TARNÓW
4
10:24, 24-04-2022
JUVENTUS WROCŁAW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
11:00, 24-04-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:36, 24-04-2022
SZKÓŁKA PIŁKARSKA BOREK
0
vs
KS ŁOMIANKI
2
12:12, 24-04-2022
GALACTIVOS OSTROWIEC ŚW. 2
0
vs
UNIA TARNÓW
0
12:48, 24-04-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
KS ŁOMIANKI 2
4

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa