TURNIEJ API CUP ROCZNIKA 2013 - 06-08.05.2022

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-05-06 08:00:00 - 2022-05-08 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ 5 32-2(30) 15
2 KS ŁOMIANKI 5 27-5(22) 12
3 NKP PODHALE NOWY TARG 5 13-8(5) 9
4 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 5 13-10(3) 6
5 RUCH RADZIONKÓW 5 11-16(-5) 3
6 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 5 3-58(-55) 0
09:08, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
14
09:30, 06-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
KS ŁOMIANKI
5
09:52, 06-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
10:14, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
8
10:36, 06-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
6
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
10:58, 06-05-2022
KS ŁOMIANKI
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
11:20, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
10
11:42, 06-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
2
vs
KS ŁOMIANKI
0
12:04, 06-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
12:26, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
KS ŁOMIANKI
18
12:48, 06-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
13:10, 06-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
2
13:32, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
8
13:54, 06-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
6
vs
RUCH RADZIONKÓW
1
14:16, 06-05-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 19-7(12) 15
2 RAP RADOMSKO 5 37-6(31) 12
3 MKS PARASOL WROCŁAW 5 14-13(1) 7
4 KS ŁOMIANKI 2 5 5-12(-7) 5
5 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 5 4-23(-19) 2
6 AP STALOWA WOLA 5 4-22(-18) 1
09:08, 06-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
2
vs
RAP RADOMSKO
6
09:30, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
09:52, 06-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
KS ŁOMIANKI 2
3
10:14, 06-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
6
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
10:36, 06-05-2022
RAP RADOMSKO
10
vs
AP STALOWA WOLA
1
10:58, 06-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
KS ŁOMIANKI 2
0
11:20, 06-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:42, 06-05-2022
RAP RADOMSKO
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
12:04, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
12:26, 06-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
12:48, 06-05-2022
RAP RADOMSKO
6
vs
KS ŁOMIANKI 2
0
13:10, 06-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
AP STALOWA WOLA
1
13:32, 06-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
1
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
13:54, 06-05-2022
RAP RADOMSKO
13
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
14:16, 06-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
vs
AP STALOWA WOLA
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ASEREKTEAM GORLICE 5 19-3(16) 15
2 AP SANOK 5 20-5(15) 12
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 11-8(3) 9
4 KS CHRUŚLICE NOWY SACZ 5 8-13(-5) 3
5 URAN ŁUKOWICA 5 2-14(-12) 3
6 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 5 5-22(-17) 3
14:38, 06-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
15:00, 06-05-2022
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
vs
URAN ŁUKOWICA
1
15:22, 06-05-2022
AP SANOK
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
15:44, 06-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
2
16:06, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
AP SANOK
8
16:28, 06-05-2022
URAN ŁUKOWICA
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
5
16:50, 06-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP SANOK
3
17:12, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
URAN ŁUKOWICA
0
17:34, 06-05-2022
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
4
17:56, 06-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
URAN ŁUKOWICA
0
18:18, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
7
18:40, 06-05-2022
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
3
vs
AP SANOK
5
19:02, 06-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
19:24, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
3
19:46, 06-05-2022
URAN ŁUKOWICA
0
vs
AP SANOK
4

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 5 27-4(23) 13
2 AP JSRR JAROSŁAW 5 11-3(8) 9
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 9-12(-3) 9
4 KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 5 6-13(-7) 7
5 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 7-10(-3) 4
6 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 5 3-21(-18) 0
14:38, 06-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
15:00, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
APMT LIMANOWA
7
15:22, 06-05-2022
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
15:44, 06-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
16:06, 06-05-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
16:28, 06-05-2022
APMT LIMANOWA
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
16:50, 06-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
17:12, 06-05-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
APMT LIMANOWA
4
17:34, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
AP JSRR JAROSŁAW
5
17:56, 06-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
APMT LIMANOWA
6
18:18, 06-05-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
18:40, 06-05-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
2
19:02, 06-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
AP JSRR JAROSŁAW
3
19:24, 06-05-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
19:46, 06-05-2022
APMT LIMANOWA
9
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAP RADOMSKO 7 19-2(17) 21
2 MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ 7 17-10(7) 12
3 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 7 14-12(2) 12
4 KS ŁOMIANKI 7 13-12(1) 11
5 ASEREKTEAM GORLICE 7 10-11(-1) 9
6 APMT LIMANOWA 7 13-15(-2) 8
7 AP SANOK 7 5-13(-8) 5
8 AP JSRR JAROSŁAW 7 6-22(-16) 1
08:46, 07-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
0
vs
RAP RADOMSKO
1
08:46, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI
2
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
09:08, 07-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
09:08, 07-05-2022
AP SANOK
1
vs
APMT LIMANOWA
4
09:30, 07-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
5
vs
KS ŁOMIANKI
1
09:30, 07-05-2022
RAP RADOMSKO
4
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
09:52, 07-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP SANOK
1
09:52, 07-05-2022
APMT LIMANOWA
3
vs
AP JSRR JAROSŁAW
3
10:14, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI
0
vs
RAP RADOMSKO
2
10:14, 07-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
10:36, 07-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
APMT LIMANOWA
0
10:36, 07-05-2022
AP JSRR JAROSŁAW
1
vs
AP SANOK
2
10:58, 07-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
4
10:58, 07-05-2022
RAP RADOMSKO
6
vs
AP JSRR JAROSŁAW
0
11:20, 07-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
APMT LIMANOWA
2
11:20, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI
1
vs
AP SANOK
1
11:42, 07-05-2022
RAP RADOMSKO
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
11:42, 07-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
2
vs
AP JSRR JAROSŁAW
0
12:04, 07-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
AP SANOK
0
12:04, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI
3
vs
APMT LIMANOWA
1
12:04, 08-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
2
vs
APMT LIMANOWA
3
12:04, 08-05-2022
RAP RADOMSKO
2
vs
AP SANOK
0
12:26, 08-05-2022
KS ŁOMIANKI
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
12:26, 08-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1
12:48, 08-05-2022
MŁODY WIDZEW ŁÓDŹ
3
vs
AP SANOK
0
12:48, 08-05-2022
RAP RADOMSKO
2
vs
APMT LIMANOWA
0
13:10, 08-05-2022
KS ŁOMIANKI
4
vs
AP JSRR JAROSŁAW
0
13:10, 08-05-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 7 24-3(21) 19
2 NKP PODHALE NOWY TARG 7 15-9(6) 14
3 MKS PARASOL WROCŁAW 7 20-16(4) 13
4 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 7 9-8(1) 9
5 KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 7 13-17(-4) 7
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 6-21(-15) 7
7 KS CHRUŚLICE NOWY SACZ 7 4-10(-6) 7
8 KS ŁOMIANKI 2 7 10-17(-7) 3
12:26, 07-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
12:26, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI 2
4
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
12:48, 07-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
2
12:48, 07-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:10, 07-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
13:10, 07-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
3
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
3
13:32, 07-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
6
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
13:32, 07-05-2022
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:54, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI 2
3
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
5
13:54, 07-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
14:16, 07-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
14:16, 07-05-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
7
14:38, 07-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
2
14:38, 07-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
2
vs
KS ŁOMIANKI 2
1
15:00, 07-05-2022
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
15:00, 07-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
15:22, 07-05-2022
KS ŁOMIANKI 2
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
15:22, 07-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
1
15:44, 07-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
3
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
0
15:44, 07-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:36, 08-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
10:36, 08-05-2022
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
1
10:58, 08-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
10:58, 08-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
3
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
2
11:20, 08-05-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
KS CHRUŚLICE NOWY SACZ
1
11:20, 08-05-2022
KS ŁOMIANKI 2
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
11:42, 08-05-2022
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
KS BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ
0
11:42, 08-05-2022
MKS PARASOL WROCŁAW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 29-9(20) 19
2 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 7 34-7(27) 15
3 RUCH RADZIONKÓW 7 27-10(17) 15
4 URAN ŁUKOWICA 7 9-10(-1) 10
5 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 7 25-19(6) 10
6 AP STALOWA WOLA 7 9-13(-4) 6
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 7 5-55(-50) 3
8 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 7 6-21(-15) 3
16:06, 07-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:06, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
9
16:28, 07-05-2022
URAN ŁUKOWICA
4
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
16:28, 07-05-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
16:50, 07-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
9
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
16:50, 07-05-2022
AP STALOWA WOLA
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
4
17:12, 07-05-2022
URAN ŁUKOWICA
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
17:12, 07-05-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
5
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
17:34, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
AP STALOWA WOLA
5
17:34, 07-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
7
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
4
17:56, 07-05-2022
URAN ŁUKOWICA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
17:56, 07-05-2022
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
4
18:18, 07-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
URAN ŁUKOWICA
0
18:18, 07-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
18:40, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
18:40, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
20
19:02, 07-05-2022
AP STALOWA WOLA
2
vs
URAN ŁUKOWICA
1
19:02, 07-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
19:24, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
19:24, 07-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
9
09:08, 08-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
09:08, 08-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
09:30, 08-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
URAN ŁUKOWICA
1
09:30, 08-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
09:52, 08-05-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
09:52, 08-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
10:14, 08-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
3
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
2
10:14, 08-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
URAN ŁUKOWICA
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa