TURNIEJ API CUP - 20-22.05.2022 - rocznik 2014

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-05-20 08:00:00 - 2022-05-22 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 5 14-7(7) 15
2 FC LESZNOWOLA 5 19-8(11) 10
3 AKADEMIA FUTBOLISTY 5 19-10(9) 8
4 KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA 5 8-15(-7) 6
5 KARPATY LWÓW B 5 13-12(1) 4
6 SYRENKA SOCCER SCHOOL 5 5-26(-21) 0
08:00, 20-05-2022
FC LESZNOWOLA
4
vs
KARPATY LWÓW B
3
08:20, 20-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
08:40, 20-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
2
vs
KARPATY LWÓW B
1
09:00, 20-05-2022
FC LESZNOWOLA
7
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
1
09:20, 20-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
4
09:40, 20-05-2022
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
KARPATY LWÓW B
5
10:00, 20-05-2022
FC LESZNOWOLA
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3
10:20, 20-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
9
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
10:40, 20-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
2
vs
KARPATY LWÓW B
1
11:00, 20-05-2022
FC LESZNOWOLA
6
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
11:20, 20-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
3
vs
KARPATY LWÓW B
3
11:40, 20-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
2
12:00, 20-05-2022
FC LESZNOWOLA
1
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
12:20, 20-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
4
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
1
12:40, 20-05-2022
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW A 5 37-4(33) 13
2 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 5 27-12(15) 10
3 FASE SZCZECIN 5 22-15(7) 9
4 SILESIA ŻARÓW A 5 22-10(12) 8
5 AP STALOWA WOLA 5 4-35(-31) 3
6 KRAKUS NOWA HUTA 2 5 6-42(-36) 0
08:00, 20-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
4
vs
FASE SZCZECIN
3
08:20, 20-05-2022
AP STALOWA WOLA
3
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
2
08:40, 20-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
1
vs
KARPATY LWÓW A
1
09:00, 20-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
8
vs
AP STALOWA WOLA
1
09:20, 20-05-2022
FASE SZCZECIN
3
vs
SILESIA ŻARÓW A
1
09:40, 20-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA 2
1
vs
KARPATY LWÓW A
12
10:00, 20-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
4
vs
SILESIA ŻARÓW A
4
10:20, 20-05-2022
FASE SZCZECIN
7
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
1
10:40, 20-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
KARPATY LWÓW A
11
11:00, 20-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
11
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
0
11:20, 20-05-2022
FASE SZCZECIN
2
vs
KARPATY LWÓW A
9
11:40, 20-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
SILESIA ŻARÓW A
7
12:00, 20-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
0
vs
KARPATY LWÓW A
4
12:20, 20-05-2022
FASE SZCZECIN
7
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:40, 20-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA 2
2
vs
SILESIA ŻARÓW A
9

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 6 42-4(38) 16
2 ASEREKTEAM GORLICE 6 34-3(31) 16
3 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 6 22-18(4) 10
4 APMT LIMANOWA 6 14-21(-7) 9
5 MKP UNIA OŚWIĘCIM 6 14-13(1) 7
6 AP PROSZOWIANKA 6 7-25(-18) 3
7 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 2-51(-49) 0
13:00, 20-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:20, 20-05-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
5
13:40, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
14:00, 20-05-2022
APMT LIMANOWA
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
8
14:20, 20-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0
14:40, 20-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
15:00, 20-05-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
APMT LIMANOWA
5
15:20, 20-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
10
vs
AP PROSZOWIANKA
0
15:40, 20-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
5
16:00, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
6
vs
APMT LIMANOWA
3
16:20, 20-05-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
11
16:40, 20-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
3
17:00, 20-05-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
APMT LIMANOWA
3
17:20, 20-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
15
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
17:40, 20-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
8
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
18:00, 20-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
APMT LIMANOWA
2
18:20, 20-05-2022
AP PROSZOWIANKA
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
18:40, 20-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
19:00, 20-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
19:20, 20-05-2022
AP PROSZOWIANKA
1
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
5
19:40, 20-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
APMT LIMANOWA
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6 43-6(37) 18
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 6 42-10(32) 15
3 HUTNIK KRAKÓW 6 27-17(10) 12
4 URAN ŁUKOWICA 6 26-25(1) 9
5 KS MADZIAR NIEPORĘT 6 19-28(-9) 6
6 UKS ORLIK PRUDNIK 6 6-41(-35) 1
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 6 5-41(-36) 1
13:00, 20-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
9
13:20, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
9
13:40, 20-05-2022
KS MADZIAR NIEPORĘT
4
vs
URAN ŁUKOWICA
6
14:00, 20-05-2022
HUTNIK KRAKÓW
7
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
1
14:20, 20-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
7
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
14:40, 20-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
8
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
15:00, 20-05-2022
URAN ŁUKOWICA
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
5
15:20, 20-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
4
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
4
15:40, 20-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
4
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
5
16:00, 20-05-2022
KS MADZIAR NIEPORĘT
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
7
16:20, 20-05-2022
URAN ŁUKOWICA
9
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
1
16:40, 20-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
7
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
17:00, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
HUTNIK KRAKÓW
6
17:20, 20-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
8
vs
URAN ŁUKOWICA
1
17:40, 20-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
3
18:00, 20-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
8
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
18:20, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
URAN ŁUKOWICA
6
18:40, 20-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
9
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
0
19:00, 20-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
7
vs
URAN ŁUKOWICA
2
19:20, 20-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
9
19:40, 20-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
4
vs
HUTNIK KRAKÓW
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 5 17-4(13) 15
2 FC LESZNOWOLA 5 16-6(10) 12
3 KRAKUS NOWA HUTA 5 17-4(13) 9
4 FASE SZCZECIN 5 11-16(-5) 4
5 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 5 8-17(-9) 4
6 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 5 8-30(-22) 0
15:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1
15:20, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
2
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
3
15:40, 21-05-2022
FC LESZNOWOLA
3
vs
FASE SZCZECIN
2
16:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
7
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
16:20, 21-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2
vs
FC LESZNOWOLA
0
16:40, 21-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
2
vs
FASE SZCZECIN
2
17:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
FC LESZNOWOLA
1
17:20, 21-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
5
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
1
17:40, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
3
vs
FASE SZCZECIN
5
18:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
5
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
2
18:20, 21-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
vs
FASE SZCZECIN
2
18:40, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
2
vs
FC LESZNOWOLA
9
19:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
5
vs
FASE SZCZECIN
0
19:20, 21-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
6
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
19:40, 21-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
0
vs
FC LESZNOWOLA
3

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW A 5 26-9(17) 15
2 ASEREKTEAM GORLICE 5 20-9(11) 8
3 AP ZIOMKI RZESZÓW 5 16-10(6) 8
4 AKADEMIA FUTBOLISTY 5 12-8(4) 8
5 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 5 8-19(-11) 3
6 HUTNIK KRAKÓW 5 3-30(-27) 0
15:00, 21-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
vs
KARPATY LWÓW A
4
15:20, 21-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
4
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
15:40, 21-05-2022
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
16:00, 21-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
16:20, 21-05-2022
KARPATY LWÓW A
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
4
16:40, 21-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
6
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
17:00, 21-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
17:20, 21-05-2022
KARPATY LWÓW A
3
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
2
17:40, 21-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
7
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
18:00, 21-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
2
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
18:20, 21-05-2022
KARPATY LWÓW A
8
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
18:40, 21-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
19:00, 21-05-2022
AKADEMIA FUTBOLISTY
5
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
19:20, 21-05-2022
KARPATY LWÓW A
5
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
19:40, 21-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
9

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA 6 32-8(24) 16
2 KARPATY LWÓW B 6 28-7(21) 15
3 URAN ŁUKOWICA 6 34-7(27) 13
4 AP PROSZOWIANKA 6 18-20(-2) 9
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 8-24(-16) 6
6 AP STALOWA WOLA 6 11-19(-8) 3
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 6 3-49(-46) 0
08:00, 21-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
4
vs
AP STALOWA WOLA
1
08:20, 21-05-2022
AP PROSZOWIANKA
8
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
08:40, 21-05-2022
KARPATY LWÓW B
2
vs
URAN ŁUKOWICA
0
09:00, 21-05-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
4
09:20, 21-05-2022
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP PROSZOWIANKA
2
09:40, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
KARPATY LWÓW B
8
10:00, 21-05-2022
URAN ŁUKOWICA
9
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
10:20, 21-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
7
vs
AP PROSZOWIANKA
2
10:40, 21-05-2022
AP STALOWA WOLA
7
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
11:00, 21-05-2022
KARPATY LWÓW B
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
11:20, 21-05-2022
URAN ŁUKOWICA
4
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
4
11:40, 21-05-2022
AP STALOWA WOLA
0
vs
KARPATY LWÓW B
3
12:00, 21-05-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
12:20, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
URAN ŁUKOWICA
11
12:40, 21-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
2
vs
KARPATY LWÓW B
1
13:00, 21-05-2022
AP STALOWA WOLA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
13:20, 21-05-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
URAN ŁUKOWICA
3
13:40, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
11
14:00, 21-05-2022
AP STALOWA WOLA
1
vs
URAN ŁUKOWICA
7
14:20, 21-05-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
KARPATY LWÓW B
8
14:40, 21-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 6 41-13(28) 16
2 APMT LIMANOWA 6 28-11(17) 14
3 SILESIA ŻARÓW A 6 30-13(17) 13
4 SYRENKA SOCCER SCHOOL 6 25-14(11) 9
5 KS MADZIAR NIEPORĘT 6 13-26(-13) 4
6 KRAKUS NOWA HUTA 2 6 9-27(-18) 4
7 UKS ORLIK PRUDNIK 6 3-45(-42) 0
08:00, 21-05-2022
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
vs
SILESIA ŻARÓW A
4
08:20, 21-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
9
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
0
08:40, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA 2
1
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
09:00, 21-05-2022
APMT LIMANOWA
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
09:20, 21-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
6
09:40, 21-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
6
10:00, 21-05-2022
KS MADZIAR NIEPORĘT
3
vs
APMT LIMANOWA
6
10:20, 21-05-2022
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
10:40, 21-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
7
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
0
11:00, 21-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA 2
0
vs
APMT LIMANOWA
6
11:20, 21-05-2022
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
4
11:40, 21-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
7
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
0
12:00, 21-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
APMT LIMANOWA
4
12:20, 21-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
7
12:40, 21-05-2022
SYRENKA SOCCER SCHOOL
5
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
1
13:00, 21-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
3
vs
APMT LIMANOWA
3
13:20, 21-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
10
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
13:40, 21-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
2
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
10
14:00, 21-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
5
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
14:20, 21-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
8
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
1
14:40, 21-05-2022
UKS ORLIK PRUDNIK
1
vs
APMT LIMANOWA
6

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 1 3-3(0) 1
2 UKS ORLIK PRUDNIK 1 3-3(0) 1
08:55, 22-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
3
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
3

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 3-1(2) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-3(-2) 0
08:55, 22-05-2022
AP STALOWA WOLA
1
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
3

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 2 1 5-1(4) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-5(-4) 0
09:20, 22-05-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
5

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SILESIA ŻARÓW A 1 6-1(5) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 1-6(-5) 0
09:20, 22-05-2022
AP PROSZOWIANKA
1
vs
SILESIA ŻARÓW A
6

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 5-1(4) 3
2 URAN ŁUKOWICA 1 1-5(-4) 0
09:45, 22-05-2022
URAN ŁUKOWICA
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
5

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 5-4(1) 3
2 KARPATY LWÓW B 1 4-5(-1) 0
09:45, 22-05-2022
KARPATY LWÓW B
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA 1 1-2(-1) 0
10:10, 22-05-2022
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
1
vs
APMT LIMANOWA
2

MECZ NR 8 - REWANŻ O MIEJSCE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 1 3-2(1) 3
2 UKS ORLIK PRUDNIK 1 2-3(-1) 0
10:10, 22-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
3
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
2

MECZ NR 9 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 6-1(5) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-6(-5) 0
10:35, 22-05-2022
AP STALOWA WOLA
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

MECZ NR 10 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 4-3(1) 3
2 KRAKUS NOWA HUTA 2 1 3-4(-1) 0
10:35, 22-05-2022
KS MADZIAR NIEPORĘT
4
vs
KRAKUS NOWA HUTA 2
3

MECZ NR 11 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URAN ŁUKOWICA 1 9-3(6) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 3-9(-6) 0
11:00, 22-05-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
URAN ŁUKOWICA
9

MECZ NR 12 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SILESIA ŻARÓW A 1 3-2(1) 3
2 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 2-3(-1) 0
11:00, 22-05-2022
SILESIA ŻARÓW A
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2

MECZ NR 13 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW B 1 1-0(1) 3
2 KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA 1 0-1(-1) 0
11:25, 22-05-2022
KARPATY LWÓW B
1
vs
KS BŁĘKIT ŻOŁYNIA
0

MECZ NR 14 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-2(-1) 0
11:25, 22-05-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
APMT LIMANOWA
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 5-3(2) 3
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 3-5(-2) 0
11:50, 22-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
5
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
3

MECZ NR 16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 1 2-1(1) 3
2 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1 1-2(-1) 0
11:50, 22-05-2022
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
1
vs
HUTNIK KRAKÓW
2

MECZ NR 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 5-1(4) 3
2 FASE SZCZECIN 1 1-5(-4) 0
12:15, 22-05-2022
FASE SZCZECIN
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
5

MECZ NR 18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA FUTBOLISTY 1 4-2(2) 3
2 KRAKUS NOWA HUTA 1 2-4(-2) 0
12:15, 22-05-2022
KRAKUS NOWA HUTA
2
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
4

MECZ NR 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW A 1 7-1(6) 3
2 FC LESZNOWOLA 1 1-7(-6) 0
12:40, 22-05-2022
FC LESZNOWOLA
1
vs
KARPATY LWÓW A
7

MECZ NR 20

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 3-2(1) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 2-3(-1) 0
12:40, 22-05-2022
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2

MECZ NR 21 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 4-1(3) 3
2 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1 1-4(-3) 0
13:05, 22-05-2022
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
4
vs
KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
1

MECZ NR 22 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 11-0(11) 3
2 HUTNIK KRAKÓW 1 0-11(-11) 0
13:05, 22-05-2022
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
11
vs
HUTNIK KRAKÓW
0

MECZ NR 23 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 1 4-1(3) 3
2 FASE SZCZECIN 1 1-4(-3) 0
13:30, 22-05-2022
FASE SZCZECIN
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
4

MECZ NR 24 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA FUTBOLISTY 1 4-2(2) 3
2 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 2-4(-2) 0
13:30, 22-05-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
AKADEMIA FUTBOLISTY
4

MECZ NR 25 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC LESZNOWOLA 1 5-1(4) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 1-5(-4) 0
13:55, 22-05-2022
FC LESZNOWOLA
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1

MECZ NR 26 - O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW A 1 4-2(2) 3
2 AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 2-4(-2) 0
13:55, 22-05-2022
KARPATY LWÓW A
4
vs
AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa