SOKOLIK CUP - U10

Gdzie: STARY SĄCZ

Kiedy: 2022-06-11 08:00:00 - 2022-06-12 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


GROUP MATCHES

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 23-3(20) 13
2 KLAIPEDOS FM 5 12-4(8) 11
3 STOKE CITY F.C. 5 15-5(10) 10
4 BUKOVINA CHERNOWSCY 5 6-8(-2) 6
5 MKS LIMANOVIA 5 7-17(-10) 3
6 APN HUSARIA 5 0-26(-26) 0
08:00, 11-06-2022
STOKE CITY F.C.
1
vs
KLAIPEDOS FM
1
08:20, 11-06-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
08:40, 11-06-2022
MKS LIMANOVIA
4
vs
APN HUSARIA
0
09:00, 11-06-2022
STOKE CITY F.C.
2
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
09:20, 11-06-2022
KLAIPEDOS FM
3
vs
MKS LIMANOVIA
1
09:40, 11-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
10
vs
APN HUSARIA
0
10:00, 11-06-2022
STOKE CITY F.C.
7
vs
MKS LIMANOVIA
1
10:20, 11-06-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
APN HUSARIA
0
10:40, 11-06-2022
KLAIPEDOS FM
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
11:00, 11-06-2022
STOKE CITY F.C.
5
vs
APN HUSARIA
0
11:20, 11-06-2022
MKS LIMANOVIA
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
11:40, 11-06-2022
KLAIPEDOS FM
1
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
12:00, 11-06-2022
STOKE CITY F.C.
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
12:20, 11-06-2022
APN HUSARIA
0
vs
KLAIPEDOS FM
5
12:40, 11-06-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
vs
MKS LIMANOVIA
1

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC PORTO 5 14-3(11) 13
2 POGOŃ SZCZECIN A 5 10-7(3) 10
3 HAMMARBY IF 5 8-13(-5) 7
4 DAC DUNAJSKA STREDA 5 6-6(0) 6
5 STAL RZESZÓW 5 5-9(-4) 4
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ B 5 7-12(-5) 1
08:00, 11-06-2022
FC PORTO
4
vs
HAMMARBY IF
0
08:20, 11-06-2022
DAC DUNAJSKA STREDA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
2
08:40, 11-06-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
0
vs
STAL RZESZÓW
1
09:00, 11-06-2022
FC PORTO
1
vs
DAC DUNAJSKA STREDA
1
09:20, 11-06-2022
HAMMARBY IF
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
3
09:40, 11-06-2022
POGOŃ SZCZECIN A
2
vs
STAL RZESZÓW
1
10:00, 11-06-2022
FC PORTO
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
1
10:20, 11-06-2022
DAC DUNAJSKA STREDA
1
vs
STAL RZESZÓW
1
10:40, 11-06-2022
HAMMARBY IF
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
5
11:00, 11-06-2022
FC PORTO
3
vs
STAL RZESZÓW
1
11:20, 11-06-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1
11:40, 11-06-2022
HAMMARBY IF
0
vs
DAC DUNAJSKA STREDA
0
12:00, 11-06-2022
FC PORTO
3
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
12:20, 11-06-2022
STAL RZESZÓW
1
vs
HAMMARBY IF
3
12:40, 11-06-2022
DAC DUNAJSKA STREDA
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
2

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 19-7(12) 15
2 DEPORTIVO LA CORUNA 5 11-8(3) 9
3 TALENT WARSZAWA A 5 15-14(1) 6
4 SLOVAN BRATISLAVA 5 7-14(-7) 6
5 RFS RYGA 5 7-11(-4) 4
6 FC MIDTJYLLAND 5 6-11(-5) 4
08:00, 11-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
4
vs
FC MIDTJYLLAND
1
08:20, 11-06-2022
SLOVAN BRATISLAVA
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
08:40, 11-06-2022
RFS RYGA
4
vs
TALENT WARSZAWA A
3
09:00, 11-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
3
vs
SLOVAN BRATISLAVA
0
09:20, 11-06-2022
FC MIDTJYLLAND
1
vs
RFS RYGA
1
09:40, 11-06-2022
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
TALENT WARSZAWA A
2
10:00, 11-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
2
vs
RFS RYGA
0
10:20, 11-06-2022
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
TALENT WARSZAWA A
5
10:40, 11-06-2022
FC MIDTJYLLAND
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
11:00, 11-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
TALENT WARSZAWA A
4
11:20, 11-06-2022
RFS RYGA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
11:40, 11-06-2022
FC MIDTJYLLAND
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
2
12:00, 11-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
12:20, 11-06-2022
TALENT WARSZAWA A
1
vs
FC MIDTJYLLAND
2
12:40, 11-06-2022
SLOVAN BRATISLAVA
2
vs
RFS RYGA
1

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 5 6-5(1) 12
2 CELTA VIGO 5 12-1(11) 12
3 BARCA ACADEMY 5 13-7(6) 10
4 BANIK OSTRAVA 5 5-10(-5) 6
5 FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA 5 3-8(-5) 2
6 FK SPARTAK SUBOTICA 5 1-9(-8) 1
14:00, 11-06-2022
CELTA VIGO
3
vs
FK SPARTAK SUBOTICA
0
14:20, 11-06-2022
BANIK OSTRAVA
0
vs
BARCA ACADEMY
4
14:40, 11-06-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
15:00, 11-06-2022
CELTA VIGO
3
vs
BANIK OSTRAVA
0
15:20, 11-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
0
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
15:40, 11-06-2022
BARCA ACADEMY
4
vs
DELTA WARSZAWA
1
16:00, 11-06-2022
CELTA VIGO
3
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
16:20, 11-06-2022
BANIK OSTRAVA
1
vs
DELTA WARSZAWA
2
16:40, 11-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
1
vs
BARCA ACADEMY
3
17:00, 11-06-2022
CELTA VIGO
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
17:20, 11-06-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
2
vs
BARCA ACADEMY
2
17:40, 11-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
0
vs
BANIK OSTRAVA
2
18:00, 11-06-2022
CELTA VIGO
3
vs
BARCA ACADEMY
0
18:20, 11-06-2022
DELTA WARSZAWA
1
vs
FK SPARTAK SUBOTICA
0
18:40, 11-06-2022
BANIK OSTRAVA
2
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
1

GROUP E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 5 16-5(11) 12
2 ŻURI OLSZTYN 5 12-7(5) 12
3 RAPID WIEDEŃ 5 16-10(6) 10
4 Sparta Praga 5 8-5(3) 7
5 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 2-14(-12) 3
6 CRACOVIA KRAKÓW 5 2-15(-13) 0
14:00, 11-06-2022
RAPID WIEDEŃ
3
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
14:20, 11-06-2022
Sparta Praga
2
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
14:40, 11-06-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
ŻURI OLSZTYN
2
15:00, 11-06-2022
RAPID WIEDEŃ
1
vs
Sparta Praga
1
15:20, 11-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
5
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
15:40, 11-06-2022
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
ŻURI OLSZTYN
3
16:00, 11-06-2022
RAPID WIEDEŃ
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
16:20, 11-06-2022
Sparta Praga
1
vs
ŻURI OLSZTYN
2
16:40, 11-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
17:00, 11-06-2022
RAPID WIEDEŃ
3
vs
ŻURI OLSZTYN
4
17:20, 11-06-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
17:40, 11-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
Sparta Praga
1
18:00, 11-06-2022
RAPID WIEDEŃ
5
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
18:20, 11-06-2022
ŻURI OLSZTYN
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
18:40, 11-06-2022
Sparta Praga
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0

GROUP F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTING LIZBONA 5 18-3(15) 13
2 FK AS TRENCIN 5 16-9(7) 10
3 MTK BUDAPEST FC 5 15-4(11) 10
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 14-12(2) 7
5 WISŁA KRAKÓW 5 12-9(3) 3
6 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 1-39(-38) 0
14:00, 11-06-2022
SPORTING LIZBONA
1
vs
MTK BUDAPEST FC
1
14:20, 11-06-2022
FK AS TRENCIN
2
vs
WISŁA KRAKÓW
1
14:40, 11-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
15:00, 11-06-2022
SPORTING LIZBONA
2
vs
FK AS TRENCIN
0
15:20, 11-06-2022
MTK BUDAPEST FC
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
15:40, 11-06-2022
WISŁA KRAKÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
16:00, 11-06-2022
SPORTING LIZBONA
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
16:20, 11-06-2022
FK AS TRENCIN
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
16:40, 11-06-2022
MTK BUDAPEST FC
3
vs
WISŁA KRAKÓW
1
17:00, 11-06-2022
SPORTING LIZBONA
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
17:20, 11-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
WISŁA KRAKÓW
8
17:40, 11-06-2022
MTK BUDAPEST FC
1
vs
FK AS TRENCIN
2
18:00, 11-06-2022
SPORTING LIZBONA
2
vs
WISŁA KRAKÓW
1
18:20, 11-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
MTK BUDAPEST FC
2
18:40, 11-06-2022
FK AS TRENCIN
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

FINAL STAGE

PLACES 31-36

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC MIDTJYLLAND 5 23-4(19) 13
2 CRACOVIA KRAKÓW 5 20-8(12) 10
3 FK SPARTAK SUBOTICA 5 5-8(-3) 6
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ B 5 10-17(-7) 5
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 8-19(-11) 4
6 APN HUSARIA 5 1-11(-10) 4
08:00, 12-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
7
08:20, 12-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
0
vs
FC MIDTJYLLAND
3
08:40, 12-06-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
0
vs
APN HUSARIA
0
09:00, 12-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
FK SPARTAK SUBOTICA
1
09:20, 12-06-2022
CRACOVIA KRAKÓW
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
3
09:40, 12-06-2022
FC MIDTJYLLAND
3
vs
APN HUSARIA
0
10:00, 12-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
3
10:20, 12-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
0
vs
APN HUSARIA
1
10:40, 12-06-2022
CRACOVIA KRAKÓW
2
vs
FC MIDTJYLLAND
2
11:00, 12-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
APN HUSARIA
0
11:20, 12-06-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
1
vs
FC MIDTJYLLAND
7
11:40, 12-06-2022
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
FK SPARTAK SUBOTICA
2
12:00, 12-06-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
FC MIDTJYLLAND
8
12:20, 12-06-2022
APN HUSARIA
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
5
12:40, 12-06-2022
FK SPARTAK SUBOTICA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ B
3

PLACES 25-30

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RFS RYGA 5 15-1(14) 15
2 STAL RZESZÓW 5 9-5(4) 10
3 WISŁA KRAKÓW 5 16-8(8) 9
4 FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA 5 11-8(3) 7
5 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 5 5-16(-11) 3
6 MKS LIMANOVIA 5 2-20(-18) 0
08:00, 12-06-2022
WISŁA KRAKÓW
6
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
08:20, 12-06-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
vs
RFS RYGA
4
08:40, 12-06-2022
STAL RZESZÓW
3
vs
MKS LIMANOVIA
0
09:00, 12-06-2022
WISŁA KRAKÓW
3
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
2
09:20, 12-06-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
STAL RZESZÓW
3
09:40, 12-06-2022
RFS RYGA
3
vs
MKS LIMANOVIA
0
10:00, 12-06-2022
WISŁA KRAKÓW
0
vs
STAL RZESZÓW
2
10:20, 12-06-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
4
vs
MKS LIMANOVIA
0
10:40, 12-06-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
RFS RYGA
1
11:00, 12-06-2022
WISŁA KRAKÓW
7
vs
MKS LIMANOVIA
1
11:20, 12-06-2022
STAL RZESZÓW
1
vs
RFS RYGA
5
11:40, 12-06-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
5
12:00, 12-06-2022
WISŁA KRAKÓW
0
vs
RFS RYGA
2
12:20, 12-06-2022
MKS LIMANOVIA
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
12:40, 12-06-2022
FUNDACJA AKADEMIA SANDECJA
0
vs
STAL RZESZÓW
0

PLACES 19-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 17-3(14) 15
2 DAC DUNAJSKA STREDA 5 10-9(1) 8
3 SLOVAN BRATISLAVA 5 4-2(2) 7
4 Sparta Praga 5 4-7(-3) 6
5 BUKOVINA CHERNOWSCY 5 3-10(-7) 4
6 BANIK OSTRAVA 5 6-13(-7) 3
08:00, 12-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
Sparta Praga
0
08:20, 12-06-2022
BANIK OSTRAVA
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
3
08:40, 12-06-2022
DAC DUNAJSKA STREDA
2
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
09:00, 12-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
BANIK OSTRAVA
3
09:20, 12-06-2022
Sparta Praga
2
vs
DAC DUNAJSKA STREDA
3
09:40, 12-06-2022
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
10:00, 12-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
DAC DUNAJSKA STREDA
0
10:20, 12-06-2022
BANIK OSTRAVA
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
1
10:40, 12-06-2022
Sparta Praga
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
0
11:00, 12-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
11:20, 12-06-2022
DAC DUNAJSKA STREDA
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
0
11:40, 12-06-2022
Sparta Praga
0
vs
BANIK OSTRAVA
2
12:00, 12-06-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
0
12:20, 12-06-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
0
vs
Sparta Praga
1
12:40, 12-06-2022
BANIK OSTRAVA
1
vs
DAC DUNAJSKA STREDA
5

PLACES 13-18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MTK BUDAPEST FC 5 10-1(9) 15
2 TALENT WARSZAWA A 5 13-7(6) 10
3 HAMMARBY IF 5 10-4(6) 10
4 RAPID WIEDEŃ 5 12-10(2) 6
5 STOKE CITY F.C. 5 6-16(-10) 3
6 BARCA ACADEMY 5 4-17(-13) 0
08:00, 12-06-2022
MTK BUDAPEST FC
1
vs
RAPID WIEDEŃ
0
08:20, 12-06-2022
BARCA ACADEMY
2
vs
TALENT WARSZAWA A
4
08:40, 12-06-2022
HAMMARBY IF
2
vs
STOKE CITY F.C.
1
09:00, 12-06-2022
MTK BUDAPEST FC
3
vs
BARCA ACADEMY
0
09:20, 12-06-2022
RAPID WIEDEŃ
0
vs
HAMMARBY IF
5
09:40, 12-06-2022
TALENT WARSZAWA A
6
vs
STOKE CITY F.C.
1
10:00, 12-06-2022
MTK BUDAPEST FC
1
vs
HAMMARBY IF
0
10:20, 12-06-2022
BARCA ACADEMY
0
vs
STOKE CITY F.C.
2
10:40, 12-06-2022
RAPID WIEDEŃ
1
vs
TALENT WARSZAWA A
2
11:00, 12-06-2022
MTK BUDAPEST FC
3
vs
STOKE CITY F.C.
1
11:20, 12-06-2022
HAMMARBY IF
1
vs
TALENT WARSZAWA A
1
11:40, 12-06-2022
RAPID WIEDEŃ
6
vs
BARCA ACADEMY
1
12:00, 12-06-2022
MTK BUDAPEST FC
2
vs
TALENT WARSZAWA A
0
12:20, 12-06-2022
STOKE CITY F.C.
1
vs
RAPID WIEDEŃ
5
12:40, 12-06-2022
BARCA ACADEMY
1
vs
HAMMARBY IF
2

GROUP GOLD A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC PORTO 5 10-3(7) 11
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 8-4(4) 10
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 10-10(0) 10
4 DEPORTIVO LA CORUNA 5 8-7(1) 7
5 POGOŃ SZCZECIN A 5 5-7(-2) 4
6 KLAIPEDOS FM 5 3-13(-10) 0
13:00, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
FC PORTO
1
13:00, 12-06-2022
POGOŃ SZCZECIN A
0
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
0
13:00, 12-06-2022
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
KLAIPEDOS FM
0
13:40, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
13:40, 12-06-2022
KLAIPEDOS FM
0
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
2
13:40, 12-06-2022
FC PORTO
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
14:20, 12-06-2022
FC PORTO
5
vs
KLAIPEDOS FM
2
14:20, 12-06-2022
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
3
14:20, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1
15:00, 12-06-2022
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
KLAIPEDOS FM
1
15:00, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
4
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
3
15:00, 12-06-2022
FC PORTO
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
15:40, 12-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
0
vs
FC PORTO
3
15:40, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
KLAIPEDOS FM
0
15:40, 12-06-2022
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1

GROUP GOLD B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CELTA VIGO 5 9-4(5) 9
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 5 6-3(3) 9
3 SPORTING LIZBONA 5 9-3(6) 9
4 DELTA WARSZAWA 5 6-7(-1) 6
5 FK AS TRENCIN 5 4-8(-4) 4
6 ŻURI OLSZTYN 5 3-12(-9) 2
13:20, 12-06-2022
DELTA WARSZAWA
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
13:20, 12-06-2022
ŻURI OLSZTYN
0
vs
FK AS TRENCIN
4
13:20, 12-06-2022
SPORTING LIZBONA
0
vs
CELTA VIGO
2
14:00, 12-06-2022
DELTA WARSZAWA
0
vs
SPORTING LIZBONA
3
14:00, 12-06-2022
CELTA VIGO
3
vs
FK AS TRENCIN
0
14:00, 12-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
vs
ŻURI OLSZTYN
1
14:40, 12-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
vs
CELTA VIGO
1
14:40, 12-06-2022
SPORTING LIZBONA
3
vs
FK AS TRENCIN
0
14:40, 12-06-2022
DELTA WARSZAWA
1
vs
ŻURI OLSZTYN
1
15:20, 12-06-2022
ŻURI OLSZTYN
1
vs
CELTA VIGO
1
15:20, 12-06-2022
DELTA WARSZAWA
2
vs
FK AS TRENCIN
0
15:20, 12-06-2022
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
vs
SPORTING LIZBONA
0
16:00, 12-06-2022
FK AS TRENCIN
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
0
16:00, 12-06-2022
DELTA WARSZAWA
2
vs
CELTA VIGO
2
16:00, 12-06-2022
SPORTING LIZBONA
3
vs
ŻURI OLSZTYN
0

FINALS

PLACES 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KLAIPEDOS FM 1 3-0(3) 3
2 ŻURI OLSZTYN 1 0-3(-3) 0
16:20, 12-06-2022
ŻURI OLSZTYN
0
vs
KLAIPEDOS FM
3

PLACES 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN A 1 3-1(2) 3
2 FK AS TRENCIN 1 1-3(-2) 0
16:20, 12-06-2022
FK AS TRENCIN
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
3

PLACES 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 DEPORTIVO LA CORUNA 1 1-2(-1) 0
16:20, 12-06-2022
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
DELTA WARSZAWA
2

PLACES 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTING LIZBONA 1 4-2(2) 3
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 2-4(-2) 0
16:40, 12-06-2022
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
SPORTING LIZBONA
4

PLACES 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 3-2(1) 3
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 2-3(-1) 0
16:40, 12-06-2022
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2

PLACES 1 - FINAL

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CELTA VIGO 1 2-1(1) 3
2 FC PORTO 1 1-2(-1) 0
17:00, 12-06-2022
CELTA VIGO
2
vs
FC PORTO
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa