TURNIEJ API CUP ROCZNIKA 2013 - 23-25.09.2022

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-09-23 08:00:00 - 2022-09-25 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 5 27-2(25) 15
2 RUCH RADZIONKÓW 5 16-8(8) 10
3 BKS LUBLIN A 5 10-6(4) 7
4 FA OPOLE 5 7-10(-3) 6
5 PRZYSZŁOŚĆ GÓRY 5 7-16(-9) 6
6 RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 1-26(-25) 0
08:00, 23-09-2022
BKS LUBLIN A
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
08:20, 23-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FA OPOLE
4
08:40, 23-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
1
09:00, 23-09-2022
BKS LUBLIN A
3
vs
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
09:20, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
09:40, 23-09-2022
FA OPOLE
1
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
0
10:00, 23-09-2022
BKS LUBLIN A
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
10:20, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
vs
FA OPOLE
1
10:40, 23-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
4
11:00, 23-09-2022
BKS LUBLIN A
3
vs
FA OPOLE
0
11:20, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
8
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
0
11:40, 23-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
7
12:00, 23-09-2022
BKS LUBLIN A
1
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
2
12:20, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
8
vs
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
12:40, 23-09-2022
FA OPOLE
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTER KIDS SKAWA 5 10-7(3) 12
2 KADRA POLSKI FA 5 14-3(11) 11
3 FC LWÓW 5 14-4(10) 10
4 JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE 5 5-10(-5) 6
5 KS LUBLINIANKA JUNIOR 5 10-11(-1) 4
6 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B 5 2-20(-18) 0
08:00, 23-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
vs
FC LWÓW
2
08:20, 23-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
1
08:40, 23-09-2022
KS LUBLINIANKA JUNIOR
1
vs
KADRA POLSKI FA
1
09:00, 23-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
09:20, 23-09-2022
FC LWÓW
4
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0
09:40, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
1
vs
KADRA POLSKI FA
3
10:00, 23-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
3
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
1
10:20, 23-09-2022
FC LWÓW
6
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
10:40, 23-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
KADRA POLSKI FA
3
11:00, 23-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
11:20, 23-09-2022
FC LWÓW
1
vs
KADRA POLSKI FA
1
11:40, 23-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
2
12:00, 23-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
0
vs
KADRA POLSKI FA
6
12:20, 23-09-2022
FC LWÓW
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
12:40, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
6

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS Fablok Chrzanów 6 21-2(19) 16
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 6 15-3(12) 14
3 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 6 12-6(6) 13
4 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 6 7-12(-5) 7
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 7-22(-15) 4
6 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 6 4-17(-13) 3
7 DIDI GOL RABKA 6 10-14(-4) 3
13:00, 23-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
DIDI GOL RABKA
7
13:20, 23-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:40, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
14:00, 23-09-2022
MKS Fablok Chrzanów
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
14:20, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:40, 23-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
15:00, 23-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
15:20, 23-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
15:40, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
16:00, 23-09-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
16:20, 23-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
16:40, 23-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
17:00, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
17:20, 23-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
17:40, 23-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
18:00, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
18:20, 23-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:40, 23-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
19:00, 23-09-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
19:20, 23-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
6
19:40, 23-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 6 19-5(14) 18
2 MOTOR LUBLIN 6 17-9(8) 10
3 NKP PODHALE NOWY TARG 6 7-8(-1) 9
4 AP NAMYSŁÓW 6 10-8(2) 9
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 6 8-10(-2) 7
6 UKS LEŃCZE 6 10-16(-6) 6
7 AP GOAL 6 6-21(-15) 1
13:00, 23-09-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
APMT LIMANOWA
3
13:20, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
AP NAMYSŁÓW
2
13:40, 23-09-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
UKS LEŃCZE
3
14:00, 23-09-2022
AP NAMYSŁÓW
0
vs
MOTOR LUBLIN
2
14:20, 23-09-2022
APMT LIMANOWA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:40, 23-09-2022
AP NAMYSŁÓW
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
15:00, 23-09-2022
APMT LIMANOWA
6
vs
UKS LEŃCZE
1
15:20, 23-09-2022
MOTOR LUBLIN
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
15:40, 23-09-2022
APMT LIMANOWA
4
vs
AP NAMYSŁÓW
1
16:00, 23-09-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
AP GOAL
1
16:20, 23-09-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
MOTOR LUBLIN
3
16:40, 23-09-2022
APMT LIMANOWA
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
17:00, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
AP GOAL
2
17:20, 23-09-2022
AP NAMYSŁÓW
3
vs
UKS LEŃCZE
0
17:40, 23-09-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
18:00, 23-09-2022
APMT LIMANOWA
1
vs
AP GOAL
0
18:20, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
UKS LEŃCZE
0
18:40, 23-09-2022
AP GOAL
0
vs
MOTOR LUBLIN
7
19:00, 23-09-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
AP GOAL
3
19:20, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
19:40, 23-09-2022
AP NAMYSŁÓW
4
vs
AP GOAL
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 7 18-7(11) 16
2 APMT LIMANOWA 7 20-9(11) 14
3 KADRA POLSKI FA 7 13-13(0) 12
4 RUCH RADZIONKÓW 7 15-10(5) 11
5 MOTOR LUBLIN 7 9-13(-4) 10
6 MASTER KIDS SKAWA 7 13-15(-2) 7
7 MKS Fablok Chrzanów 7 5-9(-4) 6
8 MKP UNIA OŚWIĘCIM 7 3-20(-17) 2
12:20, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
KADRA POLSKI FA
2
12:40, 24-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
13:00, 24-09-2022
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
MOTOR LUBLIN
0
13:20, 24-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
APMT LIMANOWA
6
13:40, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
14:00, 24-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
KADRA POLSKI FA
1
14:20, 24-09-2022
MKS Fablok Chrzanów
1
vs
APMT LIMANOWA
1
14:40, 24-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
MOTOR LUBLIN
2
15:00, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
vs
APMT LIMANOWA
2
15:20, 24-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
MOTOR LUBLIN
2
15:40, 24-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
16:00, 24-09-2022
KADRA POLSKI FA
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
16:20, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
MOTOR LUBLIN
2
16:40, 24-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
APMT LIMANOWA
2
17:00, 24-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
6
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
17:20, 24-09-2022
KADRA POLSKI FA
2
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
17:40, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
18:00, 24-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
10:40, 25-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
MOTOR LUBLIN
3
11:00, 25-09-2022
KADRA POLSKI FA
3
vs
APMT LIMANOWA
2
11:20, 25-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
11:40, 25-09-2022
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:00, 25-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
APMT LIMANOWA
4
12:20, 25-09-2022
KADRA POLSKI FA
3
vs
MOTOR LUBLIN
0
12:40, 25-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
13:00, 25-09-2022
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
KADRA POLSKI FA
0
13:20, 25-09-2022
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:40, 25-09-2022
APMT LIMANOWA
3
vs
MOTOR LUBLIN
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS LUBLIN A 7 20-8(12) 18
2 FC LWÓW 7 28-3(25) 16
3 AP NAMYSŁÓW 7 11-8(3) 12
4 JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE 7 6-13(-7) 11
5 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 7 8-14(-6) 10
6 NKP PODHALE NOWY TARG 7 11-14(-3) 6
7 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 7 12-20(-8) 4
8 FA OPOLE 7 6-22(-16) 3
12:20, 24-09-2022
BKS LUBLIN A
4
vs
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
0
12:40, 24-09-2022
FA OPOLE
0
vs
FC LWÓW
7
13:00, 24-09-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
AP NAMYSŁÓW
4
13:20, 24-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
13:40, 24-09-2022
BKS LUBLIN A
2
vs
FC LWÓW
0
14:00, 24-09-2022
FA OPOLE
0
vs
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
14:20, 24-09-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
14:40, 24-09-2022
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP NAMYSŁÓW
0
15:00, 24-09-2022
BKS LUBLIN A
3
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
15:20, 24-09-2022
FA OPOLE
0
vs
AP NAMYSŁÓW
2
15:40, 24-09-2022
FC LWÓW
5
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
16:00, 24-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
16:20, 24-09-2022
BKS LUBLIN A
2
vs
AP NAMYSŁÓW
3
16:40, 24-09-2022
FA OPOLE
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
17:00, 24-09-2022
FC LWÓW
8
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
17:20, 24-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
17:40, 24-09-2022
BKS LUBLIN A
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
18:00, 24-09-2022
FA OPOLE
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
11:00, 25-09-2022
FC LWÓW
1
vs
AP NAMYSŁÓW
0
11:20, 25-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
11:40, 25-09-2022
BKS LUBLIN A
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
12:00, 25-09-2022
FA OPOLE
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
12:20, 25-09-2022
FC LWÓW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
12:40, 25-09-2022
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
1
vs
AP NAMYSŁÓW
0
13:00, 25-09-2022
BKS LUBLIN A
4
vs
FA OPOLE
1
13:20, 25-09-2022
FC LWÓW
6
vs
JUVENTUS ACADEMY PIEKARY ŚLĄSKIE
0
13:40, 25-09-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
14:00, 25-09-2022
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
AP NAMYSŁÓW
2

EKSTRAKLASA (miejsca 17-26)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PRZYSZŁOŚĆ GÓRY 9 25-7(18) 24
2 KS LUBLINIANKA JUNIOR 9 34-9(25) 22
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 9 21-6(15) 20
4 UKS LEŃCZE 9 33-11(22) 17
5 AP GOAL 9 21-19(2) 15
6 DIDI GOL RABKA 9 20-21(-1) 10
7 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 9 8-20(-12) 9
8 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 9 13-32(-19) 7
9 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B 9 11-35(-24) 3
10 RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 9 6-32(-26) 1
10:40, 23-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
4
12:40, 23-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
6
13:00, 23-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
DIDI GOL RABKA
7
16:20, 23-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
17:00, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
AP GOAL
2
17:00, 23-09-2022
DIDI GOL RABKA
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
18:20, 23-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
UKS LEŃCZE
0
19:00, 23-09-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
AP GOAL
3
09:00, 24-09-2022
DIDI GOL RABKA
2
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
3
09:00, 24-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
4
vs
AP GOAL
2
09:20, 24-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
3
09:20, 24-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
UKS LEŃCZE
5
09:40, 24-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
09:40, 24-09-2022
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
10:00, 24-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
UKS LEŃCZE
6
10:00, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
2
vs
DIDI GOL RABKA
4
10:20, 24-09-2022
AP GOAL
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
10:20, 24-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
6
vs
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
10:40, 24-09-2022
UKS LEŃCZE
5
vs
DIDI GOL RABKA
1
10:40, 24-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
11:00, 24-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
11:00, 24-09-2022
UKS LEŃCZE
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
5
11:20, 24-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP GOAL
2
11:20, 24-09-2022
KS LUBLINIANKA JUNIOR
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:40, 24-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
11:40, 24-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
1
12:00, 24-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
12:00, 24-09-2022
AP GOAL
3
vs
DIDI GOL RABKA
3
08:00, 25-09-2022
DIDI GOL RABKA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
08:00, 25-09-2022
UKS LEŃCZE
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
08:20, 25-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
1
08:20, 25-09-2022
AP GOAL
4
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
3
08:40, 25-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
3
08:40, 25-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
5
09:00, 25-09-2022
UKS LEŃCZE
9
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
0
09:00, 25-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
09:20, 25-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
09:20, 25-09-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
AP GOAL
3
09:40, 25-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
2
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
3
09:40, 25-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
DIDI GOL RABKA
3
10:00, 25-09-2022
RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
3
10:00, 25-09-2022
KS LUBLINIANKA JUNIOR
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
10:20, 25-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
3
vs
DIDI GOL RABKA
0
10:20, 25-09-2022
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA B
1
vs
AP GOAL
1
10:40, 25-09-2022
PRZYSZŁOŚĆ GÓRY
2
vs
UKS LEŃCZE
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa