TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2012

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-09-30 08:10:00 - 2022-10-02 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FORZA WROCŁAW 3 5-5(0) 6
2 FC TYTAN KIJÓW 3 10-5(5) 4
3 POPRAD RYTRO 3 6-4(2) 4
4 AP ZIOMKI RZESZÓW B 3 4-11(-7) 3
08:10, 30-09-2022
FORZA WROCŁAW
2
vs
FC TYTAN KIJÓW
1
08:10, 30-09-2022
POPRAD RYTRO
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW B
2
09:25, 30-09-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
POPRAD RYTRO
3
09:25, 30-09-2022
FC TYTAN KIJÓW
7
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW B
1
10:40, 30-09-2022
FORZA WROCŁAW
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW B
1
10:40, 30-09-2022
FC TYTAN KIJÓW
2
vs
POPRAD RYTRO
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 3 10-4(6) 7
2 FC MYNAI 3 8-3(5) 7
3 OLYMPIC WROCŁAW 3 2-6(-4) 3
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 3 4-11(-7) 0
08:35, 30-09-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW
0
08:35, 30-09-2022
FC MYNAI
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
09:50, 30-09-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
FC MYNAI
1
09:50, 30-09-2022
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
11:05, 30-09-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
7
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
11:05, 30-09-2022
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
FC MYNAI
4

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 3 15-4(11) 7
2 RODŁO OPOLE 3 13-2(11) 7
3 AP PROSZOWIANKA 3 5-18(-13) 3
4 KARPATY LWÓW 3 0-9(-9) 0
09:00, 30-09-2022
KARPATY LWÓW
0
vs
FA OPOLE
3
09:00, 30-09-2022
RODŁO OPOLE
8
vs
AP PROSZOWIANKA
0
10:15, 30-09-2022
KARPATY LWÓW
0
vs
RODŁO OPOLE
3
10:15, 30-09-2022
FA OPOLE
10
vs
AP PROSZOWIANKA
2
11:30, 30-09-2022
KARPATY LWÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
11:30, 30-09-2022
FA OPOLE
2
vs
RODŁO OPOLE
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 3 12-3(9) 9
2 GLINIK GORLICE 3 12-4(8) 6
3 DJUSZ 1 KIJÓW 3 4-7(-3) 3
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 3 2-16(-14) 0
11:55, 30-09-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
1
vs
GLINIK GORLICE
2
11:55, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
13:10, 30-09-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
13:10, 30-09-2022
GLINIK GORLICE
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
14:25, 30-09-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
14:25, 30-09-2022
GLINIK GORLICE
9
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LEŃCZE 3 18-4(14) 7
2 BUKOVINA CHERNOWSCY 3 16-4(12) 7
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3 8-11(-3) 3
4 PUKS KAROL WADOWICE A 3 1-24(-23) 0
12:20, 30-09-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
12:20, 30-09-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
0
vs
UKS LEŃCZE
9
13:35, 30-09-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
9
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
0
13:35, 30-09-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
UKS LEŃCZE
6
14:50, 30-09-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
vs
UKS LEŃCZE
3
14:50, 30-09-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
1

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ASEREKTEAM GORLICE 3 19-1(18) 9
2 Siarka Tarnobrzeg 3 12-6(6) 6
3 APMT LIMANOWA 3 10-11(-1) 3
4 PUKS KAROL WADOWICE B 3 1-24(-23) 0
12:45, 30-09-2022
ASEREKTEAM GORLICE
7
vs
APMT LIMANOWA
0
12:45, 30-09-2022
PUKS KAROL WADOWICE B
1
vs
Siarka Tarnobrzeg
7
14:00, 30-09-2022
ASEREKTEAM GORLICE
9
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
0
14:00, 30-09-2022
APMT LIMANOWA
2
vs
Siarka Tarnobrzeg
4
15:15, 30-09-2022
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
Siarka Tarnobrzeg
1
15:15, 30-09-2022
APMT LIMANOWA
8
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
0

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 4 13-9(4) 7
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 10-8(2) 7
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 7-10(-3) 7
4 AP GOAL 4 6-6(0) 4
5 MASTERS BRZEG 4 9-12(-3) 3
15:40, 30-09-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
16:05, 30-09-2022
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP GOAL
1
16:30, 30-09-2022
MASTERS BRZEG
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
16:55, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
AP STALOWA WOLA
5
17:20, 30-09-2022
AP GOAL
2
vs
MASTERS BRZEG
3
17:45, 30-09-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
vs
AP STALOWA WOLA
3
18:10, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
AP GOAL
1
18:35, 30-09-2022
MASTERS BRZEG
3
vs
AP STALOWA WOLA
4
19:00, 30-09-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AP GOAL
2
19:25, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
MASTERS BRZEG
2

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MILAN SPORT 4 18-1(17) 12
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 7-6(1) 6
3 DAP DĘBICA 4 10-9(1) 6
4 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 2-14(-12) 4
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 1-8(-7) 1
15:40, 30-09-2022
DAP DĘBICA
6
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
16:05, 30-09-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
16:30, 30-09-2022
MILAN SPORT
7
vs
DAP DĘBICA
1
16:55, 30-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:20, 30-09-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
MILAN SPORT
2
17:45, 30-09-2022
DAP DĘBICA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
18:10, 30-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
18:35, 30-09-2022
MILAN SPORT
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
19:00, 30-09-2022
DAP DĘBICA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
19:25, 30-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
MILAN SPORT
7

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNOWSCY 7 34-6(28) 19
2 UKS LEŃCZE 7 24-3(21) 19
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 7 17-13(4) 13
4 FA OPOLE 7 10-12(-2) 11
5 RODŁO OPOLE 7 7-9(-2) 10
6 AP STALOWA WOLA 7 10-19(-9) 6
7 FORZA WROCŁAW 7 4-29(-25) 3
8 FC TYTAN KIJÓW 7 4-19(-15) 0
08:10, 30-09-2022
FORZA WROCŁAW
2
vs
FC TYTAN KIJÓW
1
11:30, 30-09-2022
FA OPOLE
2
vs
RODŁO OPOLE
2
14:50, 30-09-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
17:45, 30-09-2022
AP STALOWA WOLA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
08:00, 01-10-2022
FORZA WROCŁAW
1
vs
FA OPOLE
2
08:20, 01-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
0
vs
RODŁO OPOLE
1
08:40, 01-10-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
09:00, 01-10-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
09:20, 01-10-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
RODŁO OPOLE
1
09:40, 01-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
0
vs
FA OPOLE
2
10:00, 01-10-2022
UKS LEŃCZE
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
10:20, 01-10-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
6
vs
AP STALOWA WOLA
1
10:40, 01-10-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
UKS LEŃCZE
8
11:00, 01-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
1
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
4
11:20, 01-10-2022
FA OPOLE
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:40, 01-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
12:00, 01-10-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
10
12:20, 01-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
0
vs
UKS LEŃCZE
3
12:40, 01-10-2022
FA OPOLE
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
13:00, 01-10-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:20, 02-10-2022
FORZA WROCŁAW
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
12:40, 02-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
2
13:00, 02-10-2022
FA OPOLE
0
vs
UKS LEŃCZE
3
13:20, 02-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
5
13:40, 02-10-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
14:00, 02-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
14:00, 02-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
UKS LEŃCZE
1
14:20, 02-10-2022
FA OPOLE
0
vs
BUKOVINA CHERNOWSCY
4

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MILAN SPORT 7 17-1(16) 21
2 FC MYNAI 7 20-8(12) 16
3 AP ZIOMKI RZESZÓW 7 13-7(6) 11
4 ASEREKTEAM GORLICE 7 13-9(4) 10
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 10-16(-6) 9
6 MKP UNIA OŚWIĘCIM 7 10-14(-4) 6
7 Siarka Tarnobrzeg 7 8-15(-7) 4
8 GLINIK GORLICE 7 8-29(-21) 3
09:50, 30-09-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
FC MYNAI
1
13:10, 30-09-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
GLINIK GORLICE
1
15:15, 30-09-2022
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
Siarka Tarnobrzeg
1
17:20, 30-09-2022
MILAN SPORT
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:00, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
08:20, 01-10-2022
FC MYNAI
6
vs
GLINIK GORLICE
0
08:40, 01-10-2022
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
MILAN SPORT
1
09:00, 01-10-2022
Siarka Tarnobrzeg
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
09:20, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
vs
GLINIK GORLICE
1
09:40, 01-10-2022
FC MYNAI
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
10:00, 01-10-2022
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:20, 01-10-2022
Siarka Tarnobrzeg
0
vs
MILAN SPORT
3
10:40, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
11:00, 01-10-2022
FC MYNAI
3
vs
Siarka Tarnobrzeg
2
11:20, 01-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
MILAN SPORT
3
11:40, 01-10-2022
GLINIK GORLICE
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
12:00, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
Siarka Tarnobrzeg
0
12:20, 01-10-2022
FC MYNAI
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
12:40, 01-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
13:00, 01-10-2022
GLINIK GORLICE
0
vs
MILAN SPORT
5
13:20, 01-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
Siarka Tarnobrzeg
1
13:40, 01-10-2022
GLINIK GORLICE
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
5
14:00, 01-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
12:20, 02-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
12:40, 02-10-2022
FC MYNAI
1
vs
MILAN SPORT
2
13:00, 02-10-2022
GLINIK GORLICE
2
vs
Siarka Tarnobrzeg
4
13:20, 02-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
MILAN SPORT
1
13:40, 02-10-2022
FC MYNAI
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 19-4(15) 16
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 13-11(2) 13
3 AP ZIOMKI RZESZÓW B 7 12-11(1) 13
4 MASTERS BRZEG 7 12-14(-2) 12
5 AP GOAL 7 10-9(1) 9
6 POPRAD RYTRO 7 8-8(0) 7
7 AP PROSZOWIANKA 7 9-14(-5) 5
8 PUKS KAROL WADOWICE A 7 5-17(-12) 5
08:10, 30-09-2022
POPRAD RYTRO
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW B
2
14:50, 30-09-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
1
17:20, 30-09-2022
AP GOAL
2
vs
MASTERS BRZEG
3
18:10, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
AP GOAL
1
19:25, 30-09-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
MASTERS BRZEG
2
14:20, 01-10-2022
MASTERS BRZEG
2
vs
POPRAD RYTRO
1
14:40, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
3
vs
AP PROSZOWIANKA
2
15:00, 01-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
15:20, 01-10-2022
POPRAD RYTRO
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
15:40, 01-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
16:00, 01-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
1
vs
AP GOAL
0
16:20, 01-10-2022
MASTERS BRZEG
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
16:40, 01-10-2022
POPRAD RYTRO
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
17:00, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
2
17:20, 01-10-2022
MASTERS BRZEG
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
17:40, 01-10-2022
POPRAD RYTRO
4
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
0
18:00, 01-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
18:20, 01-10-2022
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP GOAL
4
18:40, 01-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW B
0
19:00, 01-10-2022
POPRAD RYTRO
0
vs
AP GOAL
2
19:20, 01-10-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
PUKS KAROL WADOWICE A
0
08:00, 02-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
1
vs
MASTERS BRZEG
2
08:20, 02-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP GOAL
1
08:40, 02-10-2022
POPRAD RYTRO
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
09:00, 02-10-2022
AP PROSZOWIANKA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
09:20, 02-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
1
vs
AP GOAL
0
09:40, 02-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
0
vs
MASTERS BRZEG
3
10:00, 02-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP PROSZOWIANKA
1

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 8 29-4(25) 22
2 OLYMPIC WROCŁAW 8 38-7(31) 21
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 16-13(3) 13
4 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 8 10-10(0) 12
5 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 8 14-11(3) 11
6 APMT LIMANOWA 8 16-14(2) 11
7 DJUSZ 1 KIJÓW 8 12-19(-7) 8
8 PUKS KAROL WADOWICE B 8 7-43(-36) 3
9 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 8 5-26(-21) 1
09:50, 30-09-2022
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
13:10, 30-09-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
15:15, 30-09-2022
APMT LIMANOWA
8
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
0
15:40, 30-09-2022
DAP DĘBICA
6
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
16:55, 30-09-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:45, 30-09-2022
DAP DĘBICA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
13:20, 01-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW
6
13:40, 01-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
vs
DJUSZ 1 KIJÓW
1
14:00, 01-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
APMT LIMANOWA
1
14:20, 01-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE B
0
vs
DAP DĘBICA
6
14:40, 01-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
3
vs
DJUSZ 1 KIJÓW
2
15:00, 01-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
15:20, 01-10-2022
APMT LIMANOWA
0
vs
DAP DĘBICA
4
15:40, 01-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE B
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4
16:00, 01-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
DJUSZ 1 KIJÓW
0
16:20, 01-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
7
vs
APMT LIMANOWA
0
16:40, 01-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
1
17:00, 01-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
17:20, 01-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
APMT LIMANOWA
3
17:40, 01-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
13
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
1
18:00, 01-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
DAP DĘBICA
4
18:20, 01-10-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
18:40, 01-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6
19:00, 01-10-2022
APMT LIMANOWA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
19:20, 01-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
19:40, 01-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
DAP DĘBICA
3
20:00, 01-10-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
3
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
1
08:00, 02-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
08:20, 02-10-2022
APMT LIMANOWA
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
08:40, 02-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
1
vs
DAP DĘBICA
2
09:00, 02-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
3
09:20, 02-10-2022
DJUSZ 1 KIJÓW
0
vs
APMT LIMANOWA
3
09:40, 02-10-2022
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
10:00, 02-10-2022
OLYMPIC WROCŁAW
5
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
10:20, 02-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE B
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
10:20, 02-10-2022
DAP DĘBICA
2
vs
DJUSZ 1 KIJÓW
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

O MIEJSCE 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PUKS KAROL WADOWICE B 2 3-2(1) 4
2 PUKS KAROL WADOWICE A 2 9-4(5) 3
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 2 1-7(-6) 1
10:40, 02-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
7
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
11:20, 02-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE A
2
vs
PUKS KAROL WADOWICE B
3
12:00, 02-10-2022
PUKS KAROL WADOWICE B
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

O MIEJSCE 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 3-1(2) 3
2 DJUSZ 1 KIJÓW 1 1-3(-2) 0
10:40, 02-10-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
DJUSZ 1 KIJÓW
1

O MIEJSCE 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 POPRAD RYTRO 1 1-2(-1) 0
11:00, 02-10-2022
POPRAD RYTRO
1
vs
APMT LIMANOWA
2

O MIEJSCE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-0(2) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 0-2(-2) 0
11:00, 30-10-2022
AP GOAL
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTERS BRZEG 1 2-0(2) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-2(-2) 0
11:20, 02-10-2022
MASTERS BRZEG
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0

O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 6-1(5) 3
2 AP ZIOMKI RZESZÓW B 1 1-6(-5) 0
11:40, 02-10-2022
AP ZIOMKI RZESZÓW B
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6

O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW 1 6-0(6) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-6(-6) 0
11:40, 02-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW
6

O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 3-2(1) 3
2 DAP DĘBICA 1 2-3(-1) 0
12:00, 02-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
DAP DĘBICA
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GLINIK GORLICE 1 2-1(1) 3
2 FC TYTAN KIJÓW 1 1-2(-1) 0
14:40, 02-10-2022
FC TYTAN KIJÓW
1
vs
GLINIK GORLICE
2

O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Siarka Tarnobrzeg 1 4-0(4) 3
2 FORZA WROCŁAW 1 0-4(-4) 0
14:40, 02-10-2022
FORZA WROCŁAW
0
vs
Siarka Tarnobrzeg
4

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-1(2) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-3(-2) 0
15:00, 02-10-2022
AP STALOWA WOLA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 3-0(3) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-3(-3) 0
15:00, 02-10-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 1 3-0(3) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 0-3(-3) 0
15:20, 02-10-2022
FA OPOLE
3
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 3-1(2) 3
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 1-3(-2) 0
15:20, 02-10-2022
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC MYNAI 1 2-1(1) 3
2 UKS LEŃCZE 1 1-2(-1) 0
15:40, 02-10-2022
UKS LEŃCZE
1
vs
FC MYNAI
2

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNOWSCY 1 3-0(3) 3
2 MILAN SPORT 1 0-3(-3) 0
15:40, 02-10-2022
BUKOVINA CHERNOWSCY
3
vs
MILAN SPORT
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa