TURNIEJ API CUP ROCZNIKA 2011 - 07-09.10.2022

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-10-07 08:00:00 - 2022-10-09 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 6-1(5) 9
2 SPARTA KATOWICE B 3 4-4(0) 3
3 UKS MŁODZIK 18 RADOM 3 3-4(-1) 3
4 DYNAMO LWÓW 3 3-7(-4) 3
08:00, 07-10-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
3
08:30, 07-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
SPARTA KATOWICE B
0
10:00, 07-10-2022
DYNAMO LWÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
10:30, 07-10-2022
UKS MŁODZIK 18 RADOM
0
vs
SPARTA KATOWICE B
3
12:00, 07-10-2022
DYNAMO LWÓW
2
vs
SPARTA KATOWICE B
1
12:30, 07-10-2022
UKS MŁODZIK 18 RADOM
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA TBYP 3 14-0(14) 7
2 AVIA ŚWIDNIK 3 2-1(1) 4
3 RKS OKĘCIE WARSZAWA 3 1-7(-6) 3
4 RODŁO OPOLE 3 1-10(-9) 3
09:00, 07-10-2022
POLONIA TBYP
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
09:30, 07-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
RKS OKĘCIE WARSZAWA
1
11:00, 07-10-2022
POLONIA TBYP
9
vs
RODŁO OPOLE
0
11:30, 07-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
2
vs
RKS OKĘCIE WARSZAWA
0
13:00, 07-10-2022
POLONIA TBYP
5
vs
RKS OKĘCIE WARSZAWA
0
13:30, 07-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
RODŁO OPOLE
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA KATOWICE A 4 6-0(6) 10
2 FC SEVLYUSH VYNOGRADIV 4 7-3(4) 7
3 RAP RADOMSKO 4 6-4(2) 6
4 FA OPOLE 4 3-8(-5) 3
5 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 4 1-8(-7) 3
10:00, 07-10-2022
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
vs
RAP RADOMSKO
0
10:30, 07-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
0
vs
SPARTA KATOWICE A
0
11:00, 07-10-2022
FA OPOLE
2
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
11:30, 07-10-2022
RAP RADOMSKO
3
vs
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
1
12:00, 07-10-2022
SPARTA KATOWICE A
2
vs
FA OPOLE
0
12:30, 07-10-2022
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
3
13:00, 07-10-2022
RAP RADOMSKO
0
vs
SPARTA KATOWICE A
1
13:30, 07-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
3
vs
FA OPOLE
0
14:00, 07-10-2022
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
SPARTA KATOWICE A
3
14:30, 07-10-2022
RAP RADOMSKO
3
vs
FA OPOLE
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 4 7-1(6) 10
2 HUTNIK KRAKÓW 4 4-0(4) 8
3 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 4 3-5(-2) 6
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 2-3(-1) 4
5 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 2-9(-7) 0
14:00, 07-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
14:30, 07-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
DAP DĘBICA
2
15:00, 07-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
HUTNIK KRAKÓW
2
15:30, 07-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
16:00, 07-10-2022
DAP DĘBICA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
16:30, 07-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
17:00, 07-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
2
17:30, 07-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
18:00, 07-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
DAP DĘBICA
0
18:30, 07-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VOLYN LUTSK 3 7-0(7) 9
2 MŁODA ORAWA 3 6-1(5) 6
3 AP GOAL 3 4-5(-1) 3
4 LKS SZAFLARY 3 0-11(-11) 0
15:00, 07-10-2022
VOLYN LUTSK
1
vs
MŁODA ORAWA
0
15:30, 07-10-2022
AP GOAL
4
vs
LKS SZAFLARY
0
16:00, 07-10-2022
VOLYN LUTSK
2
vs
AP GOAL
0
16:30, 07-10-2022
MŁODA ORAWA
3
vs
LKS SZAFLARY
0
17:00, 07-10-2022
VOLYN LUTSK
4
vs
LKS SZAFLARY
0
17:30, 07-10-2022
MŁODA ORAWA
3
vs
AP GOAL
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 8-3(5) 10
2 AVIA ŚWIDNIK 5 5-2(3) 9
3 RAP RADOMSKO 5 6-4(2) 8
4 VOLYN LUTSK 5 2-4(-2) 7
5 SPARTA KATOWICE A 5 4-7(-3) 5
6 HUTNIK KRAKÓW 5 5-10(-5) 1
08:00, 08-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
2
08:26, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE A
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
2
08:52, 08-10-2022
VOLYN LUTSK
0
vs
RAP RADOMSKO
1
09:18, 08-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
SPARTA KATOWICE A
0
09:44, 08-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
VOLYN LUTSK
0
10:10, 08-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
RAP RADOMSKO
3
10:36, 08-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
VOLYN LUTSK
0
11:02, 08-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
11:28, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE A
2
vs
RAP RADOMSKO
1
11:54, 08-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
12:20, 08-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
RAP RADOMSKO
1
12:46, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE A
0
vs
VOLYN LUTSK
1
13:12, 08-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
RAP RADOMSKO
0
13:38, 08-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
SPARTA KATOWICE A
0
14:04, 08-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
VOLYN LUTSK
1

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA TBYP 5 21-2(19) 13
2 DAP DĘBICA 5 5-5(0) 9
3 FC SEVLYUSH VYNOGRADIV 5 5-7(-2) 9
4 UKS MŁODZIK 18 RADOM 5 4-7(-3) 7
5 SPARTA KATOWICE B 5 2-5(-3) 3
6 MŁODA ORAWA 5 1-12(-11) 1
14:30, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE B
2
vs
POLONIA TBYP
2
14:56, 08-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
0
vs
DAP DĘBICA
2
15:22, 08-10-2022
MŁODA ORAWA
1
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
3
15:48, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE B
0
vs
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
2
16:14, 08-10-2022
POLONIA TBYP
5
vs
MŁODA ORAWA
0
16:40, 08-10-2022
DAP DĘBICA
0
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
1
17:06, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE B
0
vs
MŁODA ORAWA
0
17:32, 08-10-2022
POLONIA TBYP
4
vs
DAP DĘBICA
0
17:58, 08-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
1
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
0
18:24, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE B
0
vs
DAP DĘBICA
1
18:50, 08-10-2022
POLONIA TBYP
5
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
0
19:16, 08-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
2
vs
MŁODA ORAWA
0
19:42, 08-10-2022
SPARTA KATOWICE B
0
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
0
20:08, 08-10-2022
POLONIA TBYP
5
vs
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
0
20:34, 08-10-2022
DAP DĘBICA
2
vs
MŁODA ORAWA
0

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RKS OKĘCIE WARSZAWA 4 2-1(1) 7
2 DYNAMO LWÓW 4 4-3(1) 7
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 3-0(3) 6
4 FA OPOLE 4 4-5(-1) 6
5 AP GOAL 4 1-5(-4) 1
08:30, 08-10-2022
AP GOAL
0
vs
RKS OKĘCIE WARSZAWA
1
09:00, 08-10-2022
DYNAMO LWÓW
2
vs
FA OPOLE
1
09:30, 08-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP GOAL
0
10:00, 08-10-2022
RKS OKĘCIE WARSZAWA
1
vs
DYNAMO LWÓW
0
10:30, 08-10-2022
FA OPOLE
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
11:00, 08-10-2022
AP GOAL
1
vs
DYNAMO LWÓW
2
11:30, 08-10-2022
RKS OKĘCIE WARSZAWA
0
vs
FA OPOLE
1
12:00, 08-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
DYNAMO LWÓW
0
12:30, 08-10-2022
AP GOAL
0
vs
FA OPOLE
2
13:00, 08-10-2022
RKS OKĘCIE WARSZAWA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 4 12-1(11) 10
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 7-2(5) 10
3 RODŁO OPOLE 4 3-3(0) 6
4 LKS SZAFLARY 4 2-7(-5) 3
5 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 4 1-12(-11) 0
13:30, 08-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
RODŁO OPOLE
0
14:00, 08-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1
14:30, 08-10-2022
LKS SZAFLARY
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
4
15:00, 08-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
15:30, 08-10-2022
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
vs
LKS SZAFLARY
2
16:00, 08-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
16:30, 08-10-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
17:00, 08-10-2022
LKS SZAFLARY
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
17:30, 08-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
6
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0
18:00, 08-10-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
LKS SZAFLARY
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 1 1-0(1) 3
2 AP GOAL 1 0-1(-1) 0
08:00, 09-10-2022
AP GOAL
0
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
1

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 1 1-0(1) 3
2 RODŁO OPOLE 1 0-1(-1) 0
08:25, 09-10-2022
FA OPOLE
1
vs
RODŁO OPOLE
0

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 LKS SZAFLARY 1 0-1(-1) 0
08:50, 09-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
LKS SZAFLARY
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 1-0(1) 3
2 DYNAMO LWÓW 1 0-1(-1) 0
09:15, 09-10-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 RKS OKĘCIE WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
09:40, 09-10-2022
RKS OKĘCIE WARSZAWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-0(2) 3
2 LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG 1 0-2(-2) 0
10:05, 09-10-2022
AP GOAL
2
vs
LECH POZNAŃ FA TARNOBRZEG
0

O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 2-0(2) 3
2 LKS SZAFLARY 1 0-2(-2) 0
10:30, 09-10-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
LKS SZAFLARY
0

O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 1 2-0(2) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-2(-2) 0
10:55, 09-10-2022
FA OPOLE
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0

O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RKS OKĘCIE WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 DYNAMO LWÓW 1 0-1(-1) 0
11:20, 09-10-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
RKS OKĘCIE WARSZAWA
1

O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 0-1(-1) 0
11:45, 09-10-2022
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 1 2-1(1) 3
2 SPARTA KATOWICE B 1 1-2(-1) 0
12:10, 09-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
SPARTA KATOWICE B
1

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 2-1(1) 3
2 SPARTA KATOWICE A 1 1-2(-1) 0
12:35, 09-10-2022
SPARTA KATOWICE A
1
vs
MŁODA ORAWA
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VOLYN LUTSK 1 2-0(2) 3
2 FC SEVLYUSH VYNOGRADIV 1 0-2(-2) 0
13:00, 09-10-2022
VOLYN LUTSK
2
vs
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MŁODZIK 18 RADOM 1 2-1(1) 3
2 RAP RADOMSKO 1 1-2(-1) 0
13:25, 09-10-2022
RAP RADOMSKO
1
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
2

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 1 1-0(1) 3
2 POLONIA TBYP 1 0-1(-1) 0
13:50, 09-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
POLONIA TBYP
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 1-0(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
14:15, 09-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
DAP DĘBICA
1

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA KATOWICE A 1 1-0(1) 3
2 SPARTA KATOWICE B 1 0-1(-1) 0
14:40, 09-10-2022
SPARTA KATOWICE B
0
vs
SPARTA KATOWICE A
1

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 1 2-0(2) 3
2 MŁODA ORAWA 1 0-2(-2) 0
15:05, 09-10-2022
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
MŁODA ORAWA
0

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAP RADOMSKO 1 2-1(1) 3
2 FC SEVLYUSH VYNOGRADIV 1 1-2(-1) 0
15:30, 09-10-2022
FC SEVLYUSH VYNOGRADIV
1
vs
RAP RADOMSKO
2

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MŁODZIK 18 RADOM 1 1-0(1) 3
2 VOLYN LUTSK 1 0-1(-1) 0
15:55, 09-10-2022
VOLYN LUTSK
0
vs
UKS MŁODZIK 18 RADOM
1

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 3-1(2) 3
2 POLONIA TBYP 1 1-3(-2) 0
16:20, 09-10-2022
POLONIA TBYP
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 1-0(1) 3
2 AVIA ŚWIDNIK 1 0-1(-1) 0
16:45, 09-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
DAP DĘBICA
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa