TURNIEJ API CUP ROCZNIKA 2010 - 14-16.10.2022

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-10-14 08:00:00 - 2022-10-16 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 3 4-1(3) 7
2 ZINEDIN UZHGOROD 3 9-2(7) 6
3 SLAVOJ TREBISOV 3 1-6(-5) 3
4 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 3 0-5(-5) 1
08:00, 14-10-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
SLAVOJ TREBISOV
0
08:30, 14-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
ZINEDIN UZHGOROD
4
10:00, 14-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
10:30, 14-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
ZINEDIN UZHGOROD
4
12:00, 14-10-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
ZINEDIN UZHGOROD
1
12:30, 14-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 5-1(4) 7
2 BUKOVINA CHERNIVTSI B 3 2-3(-1) 4
3 SLOVAN HLOHOVEC 3 4-3(1) 4
4 ŁUŻYCE LUBAŃ 3 0-4(-4) 1
09:00, 14-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
2
09:30, 14-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
11:00, 14-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
11:30, 14-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
13:00, 14-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
13:30, 14-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI B
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VOSHOD KIJÓW 3 4-1(3) 9
2 MOTOR LUBLIN 3 3-3(0) 4
3 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 3 0-1(-1) 2
4 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3 1-3(-2) 1
08:00, 14-10-2022
VOSHOD KIJÓW
2
vs
MOTOR LUBLIN
1
09:00, 14-10-2022
MOTOR LUBLIN
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
10:00, 14-10-2022
VOSHOD KIJÓW
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
11:00, 14-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
12:00, 14-10-2022
VOSHOD KIJÓW
1
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
12:30, 14-10-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MIEDŹ LEGNICA 3 6-2(4) 7
2 AP PROSZOWIANKA 3 3-1(2) 7
3 AVIA ŚWIDNIK 3 2-4(-2) 3
4 CHAMPION KIJÓW 3 0-4(-4) 0
08:30, 14-10-2022
CHAMPION KIJÓW
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
1
09:30, 14-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
10:30, 14-10-2022
CHAMPION KIJÓW
0
vs
MIEDŹ LEGNICA
2
11:30, 14-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
13:00, 14-10-2022
CHAMPION KIJÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
13:30, 14-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
MIEDŹ LEGNICA
3

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 3 12-1(11) 9
2 BUKOVINA CHERNIVTSI A 3 8-4(4) 6
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 3 3-4(-1) 3
4 MŁODA ORAWA 3 0-14(-14) 0
14:00, 14-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
DAP DĘBICA
2
14:30, 14-10-2022
MŁODA ORAWA
0
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI A
6
16:00, 14-10-2022
MŁODA ORAWA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
16:30, 14-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
vs
DAP DĘBICA
4
18:00, 14-10-2022
MŁODA ORAWA
0
vs
DAP DĘBICA
6
18:30, 14-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SDJUSZOR UZHGOROD 3 4-0(4) 7
2 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 3 3-2(1) 5
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 2-3(-1) 2
4 MKP UNIA OŚWIĘCIM 3 2-6(-4) 1
15:00, 14-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
15:30, 14-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
17:00, 14-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
17:30, 14-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
19:00, 14-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
19:30, 14-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS TARNOVIA TARNÓW 3 12-0(12) 9
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 15-3(12) 6
3 DRUŻYNA 3 4-5(-1) 3
4 DALIN MYŚLENICE 3 0-23(-23) 0
14:00, 14-10-2022
DALIN MYŚLENICE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
12
14:30, 14-10-2022
DRUŻYNA
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
15:25, 14-10-2022
DALIN MYŚLENICE
0
vs
DRUŻYNA
4
15:55, 14-10-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
16:45, 14-10-2022
DALIN MYŚLENICE
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
7
17:15, 14-10-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
DRUŻYNA
0

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZNICZ PRUSZKÓW 4 7-1(6) 10
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 6-2(4) 7
3 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 3-2(1) 6
4 KS WIECZYSTA 4 2-7(-5) 4
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 1-7(-6) 0
15:00, 14-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
16:20, 14-10-2022
KS WIECZYSTA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
17:45, 14-10-2022
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:10, 14-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
KS WIECZYSTA
1
18:35, 14-10-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
19:00, 14-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
KS WIECZYSTA
0
19:25, 14-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
19:50, 14-10-2022
KS WIECZYSTA
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
4
20:15, 14-10-2022
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
20:40, 14-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 7 13-1(12) 16
2 MKS TARNOVIA TARNÓW 7 10-4(6) 14
3 VOSHOD KIJÓW 7 8-4(4) 14
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 8-9(-1) 12
5 MOTOR LUBLIN 7 5-7(-2) 8
6 BUKOVINA CHERNIVTSI A 7 6-9(-3) 6
7 ZINEDIN UZHGOROD 7 3-10(-7) 5
8 RODŁO OPOLE 7 3-12(-9) 4
08:00, 14-10-2022
VOSHOD KIJÓW
2
vs
MOTOR LUBLIN
1
12:00, 14-10-2022
RODŁO OPOLE
2
vs
ZINEDIN UZHGOROD
1
15:55, 14-10-2022
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
16:30, 14-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
vs
DAP DĘBICA
4
08:00, 15-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
VOSHOD KIJÓW
2
08:23, 15-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
0
vs
MOTOR LUBLIN
0
08:46, 15-10-2022
DAP DĘBICA
2
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
09:09, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:32, 15-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
MOTOR LUBLIN
0
09:55, 15-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
0
vs
VOSHOD KIJÓW
2
10:18, 15-10-2022
DAP DĘBICA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
10:41, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
11:04, 15-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
DAP DĘBICA
2
11:27, 15-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
11:50, 15-10-2022
VOSHOD KIJÓW
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
12:13, 15-10-2022
MOTOR LUBLIN
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
12:36, 15-10-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI A
4
12:59, 15-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
0
vs
DAP DĘBICA
3
13:22, 15-10-2022
VOSHOD KIJÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
13:45, 15-10-2022
MOTOR LUBLIN
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
08:00, 16-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
08:23, 16-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
08:46, 16-10-2022
VOSHOD KIJÓW
0
vs
DAP DĘBICA
0
09:09, 16-10-2022
MOTOR LUBLIN
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
09:32, 16-10-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
09:55, 16-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
10:18, 16-10-2022
VOSHOD KIJÓW
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI A
0
10:41, 16-10-2022
MOTOR LUBLIN
1
vs
DAP DĘBICA
0

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 7 8-0(8) 17
2 ZNICZ PRUSZKÓW 7 8-2(6) 14
3 AP PROSZOWIANKA 7 8-9(-1) 10
4 SDJUSZOR UZHGOROD 7 3-2(1) 9
5 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 7 7-9(-2) 9
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 8-9(-1) 8
7 BUKOVINA CHERNIVTSI B 7 2-7(-5) 5
8 MIEDŹ LEGNICA 7 2-8(-6) 3
09:30, 14-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
09:30, 14-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
17:45, 14-10-2022
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
19:00, 14-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
14:08, 15-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
MIEDŹ LEGNICA
0
14:31, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
15:15, 15-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
15:17, 15-10-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
15:40, 15-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
16:03, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
vs
MIEDŹ LEGNICA
0
16:26, 15-10-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
16:49, 15-10-2022
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
3
17:12, 15-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
0
17:35, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
17:58, 15-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
1
18:21, 15-10-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:44, 15-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
19:07, 15-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
1
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
0
19:30, 15-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
19:53, 15-10-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
2
11:04, 16-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:27, 16-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
11:50, 16-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
0
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
0
12:13, 16-10-2022
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
12:36, 16-10-2022
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0
12:59, 16-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:22, 16-10-2022
MIEDŹ LEGNICA
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
13:45, 16-10-2022
AP PROSZOWIANKA
0
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
2

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 4-1(3) 11
2 SLAVOJ TREBISOV 5 2-2(0) 7
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 3-3(0) 7
4 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 5 5-4(1) 6
5 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 2-4(-2) 6
6 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 5 1-3(-2) 4
11:00, 14-10-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
12:30, 14-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
19:30, 14-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:00, 15-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1
08:22, 15-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:44, 15-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
09:06, 15-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
09:28, 15-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
09:50, 15-10-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:12, 15-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
10:34, 15-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
10:56, 15-10-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:18, 15-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
11:40, 15-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
1
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
12:02, 15-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN HLOHOVEC 5 8-0(8) 13
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 5 7-2(5) 8
3 DRUŻYNA 5 6-3(3) 8
4 MŁODA ORAWA 5 2-5(-3) 4
5 DALIN MYŚLENICE 5 2-12(-10) 4
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 5 3-6(-3) 4
09:00, 14-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
15:25, 14-10-2022
DRUŻYNA
4
vs
DALIN MYŚLENICE
0
16:00, 14-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
MŁODA ORAWA
0
12:24, 15-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
12:46, 15-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
DRUŻYNA
0
13:08, 15-10-2022
MŁODA ORAWA
0
vs
DALIN MYŚLENICE
0
13:30, 15-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
2
vs
DRUŻYNA
0
13:52, 15-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
MŁODA ORAWA
2
14:14, 15-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
DALIN MYŚLENICE
0
14:36, 15-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
MŁODA ORAWA
0
14:58, 15-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
DALIN MYŚLENICE
2
15:20, 15-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
DRUŻYNA
1
15:42, 15-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
3
vs
DALIN MYŚLENICE
0
16:04, 15-10-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
16:26, 15-10-2022
MŁODA ORAWA
0
vs
DRUŻYNA
1

LIGA EUROPY - SREBRNA C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS WIECZYSTA 4 2-0(2) 8
2 CHAMPION KIJÓW 4 1-0(1) 6
3 AVIA ŚWIDNIK 4 0-0(0) 4
4 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 0-1(-1) 3
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 0-2(-2) 2
16:48, 15-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
17:10, 15-10-2022
CHAMPION KIJÓW
0
vs
KS WIECZYSTA
0
17:32, 15-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
17:54, 15-10-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
CHAMPION KIJÓW
0
18:16, 15-10-2022
KS WIECZYSTA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
18:38, 15-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
CHAMPION KIJÓW
0
19:00, 15-10-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
KS WIECZYSTA
1
19:22, 15-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
CHAMPION KIJÓW
1
19:44, 15-10-2022
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
KS WIECZYSTA
0
20:06, 15-10-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

O MIEJSCA 32-33

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 2 4-3(1) 4
2 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 2 3-4(-1) 1
08:00, 16-10-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
09:48, 16-10-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3

O MIEJSCA 29-31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2 4-0(4) 6
2 DALIN MYŚLENICE 2 1-3(-2) 3
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 2 0-2(-2) 0
08:27, 16-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
DALIN MYŚLENICE
0
09:21, 16-10-2022
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
10:42, 16-10-2022
DALIN MYŚLENICE
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

O MIEJSCA 26-28

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 2 3-0(3) 6
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 2 1-1(0) 3
3 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 2 0-3(-3) 0
08:54, 16-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
MŁODA ORAWA
2
10:15, 16-10-2022
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
11:09, 16-10-2022
MŁODA ORAWA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0

O MIEJSCA 23-25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 2 3-2(1) 4
2 AVIA ŚWIDNIK 2 1-1(0) 2
3 DRUŻYNA 2 1-2(-1) 1
11:36, 16-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
DRUŻYNA
1
12:30, 16-10-2022
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AVIA ŚWIDNIK
1
13:51, 16-10-2022
DRUŻYNA
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0

O MIEJSCA 20-22

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHAMPION KIJÓW 2 2-1(1) 4
2 SLAVOJ TREBISOV 2 2-2(0) 3
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 2 0-1(-1) 1
12:03, 16-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
12:57, 16-10-2022
SLAVOJ TREBISOV
1
vs
CHAMPION KIJÓW
2
14:45, 16-10-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
CHAMPION KIJÓW
0

O MIEJSCA 17-19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN HLOHOVEC 2 2-0(2) 4
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 2 1-0(1) 4
3 KS WIECZYSTA 2 0-3(-3) 0
13:24, 16-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0
14:18, 16-10-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
KS WIECZYSTA
0
15:12, 16-10-2022
SLOVAN HLOHOVEC
2
vs
KS WIECZYSTA
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MIEDŹ LEGNICA 1 3-1(2) 3
2 RODŁO OPOLE 1 1-3(-2) 0
14:08, 16-10-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
MIEDŹ LEGNICA
3

O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZINEDIN UZHGOROD 1 1-0(1) 3
2 BUKOVINA CHERNIVTSI B 1 0-1(-1) 0
14:31, 16-10-2022
ZINEDIN UZHGOROD
1
vs
BUKOVINA CHERNIVTSI B
0

O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BUKOVINA CHERNIVTSI A 1 2-0(2) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 0-2(-2) 0
14:54, 16-10-2022
BUKOVINA CHERNIVTSI A
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 1-0(1) 3
2 MOTOR LUBLIN 1 0-1(-1) 0
15:17, 16-10-2022
MOTOR LUBLIN
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1

O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-1(1) 3
2 SDJUSZOR UZHGOROD 1 1-2(-1) 0
15:40, 16-10-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
1

O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VOSHOD KIJÓW 1 1-0(1) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 0-1(-1) 0
16:03, 16-10-2022
VOSHOD KIJÓW
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0

O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS TARNOVIA TARNÓW 1 1-0(1) 3
2 ZNICZ PRUSZKÓW 1 0-1(-1) 0
16:26, 14-10-2022
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
0

O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 DAP DĘBICA 1 0-1(-1) 0
16:49, 16-10-2022
DAP DĘBICA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa