Turniej API CUP - rocznik 2009

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2022-11-04 08:00:00 - 2022-11-06 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS BIŁGORAJ BIALI 7 11-2(9) 19
2 SDJUSZOR UZHGOROD 7 8-1(7) 14
3 CZAJKA WYSZGOROD 7 7-3(4) 13
4 CHEMIK BYDGOSZCZ 7 7-3(4) 12
5 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 11-4(7) 11
6 SPARTA LEŻAJSK 7 3-6(-3) 6
7 TIGER HEARTS ACADEMY 7 4-15(-11) 4
8 DYNAMO LWÓW 7 0-17(-17) 0
08:00, 04-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
08:27, 04-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
1
vs
DYNAMO LWÓW
0
08:54, 04-11-2022
CZAJKA WYSZGOROD
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
09:21, 04-11-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
1
09:48, 04-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
SPARTA LEŻAJSK
0
10:15, 04-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
vs
DYNAMO LWÓW
0
10:42, 04-11-2022
CZAJKA WYSZGOROD
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
11:09, 04-11-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
0
11:36, 04-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
2
vs
DYNAMO LWÓW
0
12:03, 04-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
SPARTA LEŻAJSK
0
12:30, 04-11-2022
CZAJKA WYSZGOROD
1
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
2
12:57, 04-11-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
13:24, 04-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
CZAJKA WYSZGOROD
0
13:51, 04-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
14:18, 04-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
14:45, 04-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
3
15:12, 05-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
4
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
15:39, 05-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD
1
16:06, 05-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
0
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
1
16:33, 05-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
3
17:00, 05-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
0
17:27, 05-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
17:54, 05-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD
1
18:21, 05-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
3
18:38, 05-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
19:05, 05-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
CHEMIK BYDGOSZCZ
0
19:32, 05-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
19:59, 05-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 7 6-2(4) 14
2 FC WROCŁAW ACADEMY 7 9-0(9) 13
3 KARPATY LWÓW 7 9-2(7) 13
4 VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK 7 5-5(0) 9
5 SPORTIS ŁOCHOWO 7 3-3(0) 9
6 FC MYNAI 7 3-9(-6) 6
7 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 6-12(-6) 5
8 NO LIMITS LWÓW 7 3-11(-8) 3
15:12, 04-11-2022
NO LIMITS LWÓW
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
15:39, 04-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
0
16:06, 04-11-2022
FC MYNAI
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
4
16:33, 04-11-2022
SPORTIS ŁOCHOWO
0
vs
KARPATY LWÓW
0
17:00, 04-11-2022
NO LIMITS LWÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
17:27, 04-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
0
17:54, 04-11-2022
FC MYNAI
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
18:21, 04-11-2022
FC WROCŁAW ACADEMY
0
vs
KARPATY LWÓW
0
18:38, 04-11-2022
NO LIMITS LWÓW
1
vs
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
3
19:05, 04-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
19:32, 04-11-2022
FC MYNAI
0
vs
KARPATY LWÓW
2
19:59, 04-11-2022
FC WROCŁAW ACADEMY
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
08:00, 05-11-2022
NO LIMITS LWÓW
0
vs
FC MYNAI
0
08:27, 05-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
08:54, 05-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
2
09:21, 05-11-2022
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
0
vs
KARPATY LWÓW
0
09:48, 05-11-2022
NO LIMITS LWÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
10:15, 05-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
FC MYNAI
0
10:42, 05-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
KARPATY LWÓW
2
11:09, 05-11-2022
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
1
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
11:36, 05-11-2022
NO LIMITS LWÓW
0
vs
KARPATY LWÓW
3
12:03, 05-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
0
12:30, 05-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
FC MYNAI
2
12:57, 05-11-2022
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
13:24, 05-11-2022
NO LIMITS LWÓW
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
1
13:51, 05-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
KARPATY LWÓW
2
14:18, 05-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
3
14:45, 05-11-2022
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
1
vs
FC MYNAI
1

FAZA PUCHAROWA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 3-1(2) 3
2 DYNAMO LWÓW 1 1-3(-2) 0
08:00, 06-11-2022
DYNAMO LWÓW
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NO LIMITS LWÓW 1 2-0(2) 3
2 TIGER HEARTS ACADEMY 1 0-2(-2) 0
08:30, 06-11-2022
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
NO LIMITS LWÓW
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTIS ŁOCHOWO 1 3-0(3) 3
2 SPARTA LEŻAJSK 1 0-3(-3) 0
09:00, 06-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
0
vs
SPORTIS ŁOCHOWO
3

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC MYNAI 1 2-0(2) 3
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 0-2(-2) 0
09:30, 06-11-2022
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
FC MYNAI
2

MECZ NR 5 - o miejsce 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 1 1-0(1) 3
2 DYNAMO LWÓW 1 0-1(-1) 0
10:00, 06-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1

MECZ NR 6 - o miejsce 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NO LIMITS LWÓW 1 1-0(1) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-1(-1) 0
10:30, 06-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
NO LIMITS LWÓW
1

MECZ NR 7 - o miejsce 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 2-0(2) 3
2 SPARTA LEŻAJSK 1 0-2(-2) 0
11:00, 06-11-2022
SPARTA LEŻAJSK
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2

MECZ NR 8 - o miejsce 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTIS ŁOCHOWO 1 3-0(3) 3
2 FC MYNAI 1 0-3(-3) 0
11:30, 06-11-2022
SPORTIS ŁOCHOWO
3
vs
FC MYNAI
0

FAZA FINAŁOWA

MECZ NR 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CHEMIK BYDGOSZCZ 1 1-0(1) 3
2 KARPATY LWÓW 1 0-1(-1) 0
12:00, 06-11-2022
CHEMIK BYDGOSZCZ
1
vs
KARPATY LWÓW
0

MECZ NR 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZAJKA WYSZGOROD 1 2-1(1) 3
2 VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK 1 1-2(-1) 0
12:30, 06-11-2022
CZAJKA WYSZGOROD
2
vs
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
1

MECZ NR 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SDJUSZOR UZHGOROD 1 1-0(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 0-1(-1) 0
13:00, 06-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
0

MECZ NR 12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1-0(1) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 0-1(-1) 0
13:30, 06-11-2022
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1

MECZ NR 13 - o miejsce 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LWÓW 1 1-0(1) 3
2 VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK 1 0-1(-1) 0
14:00, 06-11-2022
KARPATY LWÓW
1
vs
VIKTORIA IVANO-FRANKOWSK
0

MECZ NR 14 - o miejsce 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZAJKA WYSZGOROD 1 1-0(1) 3
2 CHEMIK BYDGOSZCZ 1 0-1(-1) 0
14:30, 06-11-2022
CHEMIK BYDGOSZCZ
0
vs
CZAJKA WYSZGOROD
1

MECZ NR 15 - o miejsce 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 1-0(1) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 0-1(-1) 0
15:00, 06-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0

MECZ NR 16 - o miejsce 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SDJUSZOR UZHGOROD 1 1-0(1) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 0-1(-1) 0
15:30, 06-11-2022
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa