Turniej API CUP - rocznik 2008

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-11-11 08:00:00 - 2022-11-13 16:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 3 9-0(9) 9
2 DJUSZ 15 KIJÓW 1 3 2-1(1) 6
3 RODŁO OPOLE 3 2-3(-1) 3
4 KS ISL CIECIERZYN 3 0-9(-9) 0
08:00, 11-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
1
vs
KS ISL CIECIERZYN
0
08:30, 11-11-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
RODŁO OPOLE
0
10:00, 11-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
vs
MOTOR LUBLIN
1
10:30, 11-11-2022
KS ISL CIECIERZYN
0
vs
RODŁO OPOLE
2
12:00, 11-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
1
vs
RODŁO OPOLE
0
12:30, 11-11-2022
KS ISL CIECIERZYN
0
vs
MOTOR LUBLIN
6

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 3 11-0(11) 9
2 POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS 3 4-2(2) 6
3 AP JSRR JAROSŁAW 3 2-7(-5) 3
4 DELTA SŁUPNO 3 0-8(-8) 0
09:00, 11-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
5
vs
AP JSRR JAROSŁAW
0
09:30, 11-11-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
2
11:00, 11-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
4
vs
DELTA SŁUPNO
0
11:30, 11-11-2022
AP JSRR JAROSŁAW
0
vs
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
2
13:00, 11-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
2
vs
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
0
13:30, 11-11-2022
AP JSRR JAROSŁAW
2
vs
DELTA SŁUPNO
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 3 3-0(3) 7
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 6-1(5) 5
3 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 3 4-6(-2) 3
4 MŁODA ORAWA 3 1-7(-6) 1
14:00, 11-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
0
14:30, 11-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
MŁODA ORAWA
1
15:22, 11-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
15:52, 11-11-2022
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
4
vs
MŁODA ORAWA
0
16:44, 11-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
MŁODA ORAWA
0
17:14, 11-11-2022
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 3-0(3) 10
2 AP GOAL 4 6-1(5) 9
3 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 4 2-4(-2) 6
4 UKS SMS Stal Mielec 4 1-3(-2) 4
5 SVIATOPETROVSKIE KIJÓW 4 0-4(-4) 0
15:00, 11-11-2022
AP GOAL
1
vs
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
16:22, 11-11-2022
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
17:44, 11-11-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
AP GOAL
3
18:06, 11-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
18:28, 11-11-2022
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
18:50, 11-11-2022
AP GOAL
2
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
19:12, 11-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
19:34, 11-11-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
19:56, 11-11-2022
AP GOAL
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
20:18, 11-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 3 7-1(6) 9
2 POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS 3 6-3(3) 4
3 AP GOAL 3 2-4(-2) 4
4 MKP UNIA OŚWIĘCIM 3 0-7(-7) 0
08:00, 12-11-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
1
08:30, 12-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP GOAL
1
10:00, 12-11-2022
MOTOR LUBLIN
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
10:30, 12-11-2022
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
1
vs
AP GOAL
1
12:00, 12-11-2022
MOTOR LUBLIN
3
vs
AP GOAL
0
12:30, 12-11-2022
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 3 4-0(4) 7
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 2-3(-1) 6
3 DJUSZ 15 KIJÓW 1 3 3-2(1) 4
4 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 3 1-5(-4) 0
09:00, 12-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW
0
09:30, 12-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:00, 12-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
11:30, 12-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
13:00, 12-11-2022
DJUSZ 15 KIJÓW 1
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
13:30, 12-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 3 6-1(5) 9
2 UKS SMS Stal Mielec 3 4-3(1) 6
3 RODŁO OPOLE 3 3-2(1) 3
4 DELTA SŁUPNO 3 0-7(-7) 0
14:00, 12-11-2022
RODŁO OPOLE
3
vs
DELTA SŁUPNO
0
14:30, 12-11-2022
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
15:22, 12-11-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
15:52, 12-11-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
16:44, 12-11-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
17:14, 12-11-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP JSRR JAROSŁAW 4 6-2(4) 8
2 MŁODA ORAWA 4 5-3(2) 7
3 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 4 4-1(3) 7
4 SVIATOPETROVSKIE KIJÓW 4 3-4(-1) 5
5 KS ISL CIECIERZYN 4 1-9(-8) 0
15:00, 12-11-2022
KS ISL CIECIERZYN
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
3
16:22, 12-11-2022
MŁODA ORAWA
1
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
17:44, 12-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
1
vs
KS ISL CIECIERZYN
0
18:06, 12-11-2022
AP JSRR JAROSŁAW
2
vs
MŁODA ORAWA
0
18:28, 12-11-2022
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
2
vs
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
18:50, 12-11-2022
KS ISL CIECIERZYN
0
vs
MŁODA ORAWA
3
19:12, 12-11-2022
AP JSRR JAROSŁAW
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
19:34, 12-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
1
vs
MŁODA ORAWA
1
19:56, 12-11-2022
KS ISL CIECIERZYN
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
2
20:18, 12-11-2022
AP JSRR JAROSŁAW
1
vs
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 1-0(1) 3
2 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 1 0-1(-1) 0
08:30, 13-11-2022
RODŁO OPOLE
1
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 1-0(1) 3
2 MŁODA ORAWA 1 0-1(-1) 0
09:30, 13-11-2022
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
vs
MŁODA ORAWA
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS Stal Mielec 1 3-1(2) 3
2 AP JSRR JAROSŁAW 1 1-3(-2) 0
10:00, 13-11-2022
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
AP JSRR JAROSŁAW
1

MECZ NR 6 o miejsce 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 1 0-0(0) 1
2 RODŁO OPOLE 1 0-0(0) 1
10:30, 13-11-2022
RODŁO OPOLE
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0

O MIEJSCA 15-17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SVIATOPETROVSKIE KIJÓW 2 2-1(1) 4
2 KS ISL CIECIERZYN 2 5-3(2) 3
3 DELTA SŁUPNO 2 1-4(-3) 1
08:00, 13-11-2022
DELTA SŁUPNO
0
vs
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
0
09:00, 13-11-2022
DELTA SŁUPNO
1
vs
KS ISL CIECIERZYN
4
11:00, 13-11-2022
SVIATOPETROVSKIE KIJÓW
2
vs
KS ISL CIECIERZYN
1

MECZ NR 8 o miejsce 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP JSRR JAROSŁAW 1 2-1(1) 3
2 MŁODA ORAWA 1 1-2(-1) 0
11:30, 13-11-2022
MŁODA ORAWA
1
vs
AP JSRR JAROSŁAW
2

MECZ NR 9 - o miejsce 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SMS Stal Mielec 1 1-0(1) 3
2 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 0-1(-1) 0
12:00, 13-11-2022
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
0
vs
UKS SMS Stal Mielec
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 1 2-0(2) 3
2 POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS 1 0-2(-2) 0
12:30, 13-11-2022
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW
2

MECZ NR 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 1-0(1) 3
2 MOTOR LUBLIN 1 0-1(-1) 0
13:00, 13-11-2022
MOTOR LUBLIN
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

MECZ NR 12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 15 KIJÓW 1 1 2-0(2) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-2(-2) 0
13:30, 13-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 1
2

MECZ NR 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 3-0(3) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-3(-3) 0
14:00, 13-11-2022
AP GOAL
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0

MECZ NR 14 - o miejsce 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-1(-1) 0
14:30, 13-11-2022
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0

MECZ NR 15 - o miejsce 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 15 KIJÓW 1 1 1-0(1) 3
2 AP GOAL 1 0-1(-1) 0
15:00, 13-11-2022
AP GOAL
0
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 1
1

MECZ NR 16 - o miejsce 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTOR LUBLIN 1 3-0(3) 3
2 POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS 1 0-3(-3) 0
15:30, 13-11-2022
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS
0
vs
MOTOR LUBLIN
3

MECZ NR 17 - o miejsce 1 - Finał

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 1 1-0(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 0-1(-1) 0
16:00, 13-11-2022
DJUSZ 26 KIJÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa