Turniej API CUP - rocznik 2007

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2022-11-18 08:00:00 - 2022-11-20 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 4 14-2(12) 12
2 ARKONIA SZCZECIN B 4 9-4(5) 9
3 KKS KOLBUSZOWIANKA 4 12-6(6) 6
4 ARKONIA SZCZECIN 4 4-10(-6) 3
5 LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 4 1-18(-17) 0
08:00, 18-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
KKS KOLBUSZOWIANKA
4
08:30, 18-11-2022
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
5
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
09:00, 18-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
09:30, 18-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
1
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
3
10:00, 18-11-2022
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
vs
ARKONIA SZCZECIN B
4
10:30, 18-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
2
11:00, 18-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
7
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
11:30, 18-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
1
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
4
12:00, 18-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
1
12:30, 18-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
0
vs
ARKONIA SZCZECIN B
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KOSA KONSTANCIN 3 6-3(3) 5
2 FKS STAL MIELEC 3 4-3(1) 5
3 KS LUBLINIANKA JUNIOR 3 4-3(1) 5
4 DYNAMO LWÓW 3 1-6(-5) 0
13:00, 18-11-2022
KOSA KONSTANCIN
2
vs
FKS STAL MIELEC
2
13:30, 18-11-2022
DYNAMO LWÓW
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
2
15:00, 18-11-2022
KOSA KONSTANCIN
3
vs
DYNAMO LWÓW
0
15:30, 18-11-2022
FKS STAL MIELEC
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
1
17:00, 18-11-2022
KOSA KONSTANCIN
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
1
17:30, 18-11-2022
FKS STAL MIELEC
1
vs
DYNAMO LWÓW
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 5-0(5) 7
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 3 5-3(2) 6
3 MKS SMS OŚWIĘCIM A 3 0-1(-1) 2
4 KS BOREK KRAKÓW 3 0-6(-6) 1
14:00, 18-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
14:30, 18-11-2022
KS BOREK KRAKÓW
0
vs
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
16:00, 18-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
KS BOREK KRAKÓW
0
16:30, 18-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
18:00, 18-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
18:30, 18-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
KS BOREK KRAKÓW
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-7)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 6 11-3(8) 15
2 KOSA KONSTANCIN 6 12-2(10) 13
3 ARKONIA SZCZECIN B 6 6-7(-1) 8
4 FKS STAL MIELEC 6 4-6(-2) 7
5 KS LUBLINIANKA JUNIOR 6 3-6(-3) 6
6 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 6 3-5(-2) 4
7 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 6 3-13(-10) 4
08:00, 19-11-2022
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
1
vs
KOSA KONSTANCIN
0
08:30, 19-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
ARKONIA SZCZECIN B
2
09:00, 19-11-2022
FKS STAL MIELEC
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
09:30, 19-11-2022
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
4
10:00, 19-11-2022
KOSA KONSTANCIN
6
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
10:30, 19-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
2
vs
FKS STAL MIELEC
0
11:00, 19-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
1
11:30, 19-11-2022
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
12:00, 19-11-2022
KOSA KONSTANCIN
2
vs
ARKONIA SZCZECIN B
0
12:30, 19-11-2022
FKS STAL MIELEC
1
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0
13:00, 19-11-2022
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
1
13:30, 19-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
FKS STAL MIELEC
3
14:00, 19-11-2022
KOSA KONSTANCIN
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0
14:30, 19-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
11:00, 20-11-2022
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
2
vs
FKS STAL MIELEC
0
11:30, 20-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
2
12:00, 20-11-2022
KOSA KONSTANCIN
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
12:30, 20-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
1
vs
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
3
13:00, 20-11-2022
FKS STAL MIELEC
0
vs
KOSA KONSTANCIN
2
13:30, 20-11-2022
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:00, 20-11-2022
ARKONIA SZCZECIN B
0
vs
KS LUBLINIANKA JUNIOR
0

LIGA EUROPY (miejsca 8-13)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 5 7-1(6) 11
2 MKS SMS OŚWIĘCIM A 5 3-1(2) 9
3 KKS KOLBUSZOWIANKA 5 11-7(4) 8
4 DYNAMO LWÓW 5 3-4(-1) 6
5 KS BOREK KRAKÓW 5 4-5(-1) 3
6 LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 5 1-11(-10) 2
15:00, 19-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
1
vs
MKS SMS OŚWIĘCIM A
2
15:30, 19-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
KS BOREK KRAKÓW
0
16:00, 19-11-2022
DYNAMO LWÓW
0
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
16:30, 19-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
17:00, 19-11-2022
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
vs
DYNAMO LWÓW
0
17:30, 19-11-2022
KS BOREK KRAKÓW
3
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
18:00, 19-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
2
vs
DYNAMO LWÓW
2
18:30, 19-11-2022
MKS SMS OŚWIĘCIM A
1
vs
KS BOREK KRAKÓW
0
19:00, 19-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
08:00, 20-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
2
vs
KS BOREK KRAKÓW
1
08:30, 20-11-2022
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
0
09:00, 20-11-2022
ARKONIA SZCZECIN
2
vs
DYNAMO LWÓW
0
09:30, 20-11-2022
KKS KOLBUSZOWIANKA
5
vs
LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
1
10:00, 20-11-2022
MKS SMS OŚWIĘCIM A
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
10:30, 20-11-2022
KS BOREK KRAKÓW
0
vs
DYNAMO LWÓW
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa