Turniej API CUP - rocznik 2010

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-04-14 08:00:00 - 2023-04-16 15:45:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 3 8-2(6) 7
2 AP FFK WARSZAWA 3 4-4(0) 6
3 ZAKARPATTIA 3 1-2(-1) 2
4 RODŁO OPOLE 3 0-5(-5) 1
08:00, 14-04-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
AP FFK WARSZAWA
1
08:30, 14-04-2023
ZAKARPATTIA
0
vs
RODŁO OPOLE
0
10:00, 14-04-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
ZAKARPATTIA
1
10:30, 14-04-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
RODŁO OPOLE
0
12:00, 14-04-2023
AP PROSZOWIANKA
3
vs
RODŁO OPOLE
0
12:30, 14-04-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
ZAKARPATTIA
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 7-1(6) 9
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 3 3-5(-2) 4
3 SDJUSZOR UZHGOROD 3 2-4(-2) 3
4 URSUS WARSZAWA 3 2-4(-2) 1
09:00, 14-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
09:30, 14-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
URSUS WARSZAWA
2
11:00, 14-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
11:30, 14-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
URSUS WARSZAWA
0
13:00, 14-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
URSUS WARSZAWA
0
13:30, 14-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3 9-1(8) 9
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 3 4-3(1) 6
3 ORLIKI MYŚLENICE 3 2-4(-2) 3
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 3 0-7(-7) 0
13:00, 14-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
13:30, 14-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
14:30, 14-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
15:00, 14-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
16:00, 14-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
16:30, 14-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN HLOHOVEC 4 9-0(9) 12
2 MŁODA ORAWA 4 3-3(0) 6
3 DELTA SŁUPNO 4 3-6(-3) 6
4 APN TALENT TRZEBNICA 4 3-6(-3) 4
5 AP WIERZBOWIANKA 4 0-3(-3) 1
08:00, 14-04-2023
DELTA SŁUPNO
2
vs
APN TALENT TRZEBNICA
1
08:30, 14-04-2023
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
09:00, 14-04-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
DELTA SŁUPNO
0
09:30, 14-04-2023
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
3
10:00, 14-04-2023
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
MŁODA ORAWA
1
10:30, 14-04-2023
DELTA SŁUPNO
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
4
11:00, 14-04-2023
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
11:30, 14-04-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
1
12:00, 14-04-2023
DELTA SŁUPNO
1
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
12:30, 14-04-2023
APN TALENT TRZEBNICA
2
vs
MŁODA ORAWA
1

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 4 11-4(7) 8
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 4-4(0) 7
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 3-3(0) 5
4 CLEPARDIA KRAKÓW 4 4-5(-1) 5
5 AP GOAL 4 0-6(-6) 1
14:00, 14-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
AP GOAL
0
15:30, 14-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AP STALOWA WOLA
1
17:00, 14-04-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
17:30, 14-04-2023
AP GOAL
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
18:00, 14-04-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
18:30, 14-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
19:00, 14-04-2023
AP GOAL
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
19:30, 14-04-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
20:00, 14-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
3
vs
AP STALOWA WOLA
3
20:30, 14-04-2023
AP GOAL
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 7-1(6) 8
2 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 4 7-2(5) 7
3 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 4-5(-1) 7
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 7-3(4) 5
5 ŁUŻYCE LUBAŃ 4 2-16(-14) 0
14:00, 14-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
14:30, 14-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
15:00, 14-04-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
15:30, 14-04-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
16:00, 14-04-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:30, 14-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
5
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
17:00, 14-04-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
17:30, 14-04-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
18:00, 14-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
18:30, 14-04-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 5 9-2(7) 13
2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 5 6-1(5) 10
3 AP STALOWA WOLA 5 8-5(3) 9
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 8-9(-1) 6
5 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 5 2-8(-6) 3
6 AP FFK WARSZAWA 5 3-11(-8) 1
08:00, 14-04-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
AP FFK WARSZAWA
1
15:00, 14-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
18:00, 14-04-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
08:00, 15-04-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
08:30, 15-04-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
AP STALOWA WOLA
2
09:00, 15-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
09:30, 15-04-2023
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:00, 15-04-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
10:30, 15-04-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
11:00, 15-04-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:30, 15-04-2023
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
12:00, 15-04-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
12:30, 15-04-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
13:00, 15-04-2023
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
vs
AP FFK WARSZAWA
0
13:30, 15-04-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 17-0(17) 15
2 SLOVAN HLOHOVEC 5 3-3(0) 10
3 BKS BIŁGORAJ BIALI 5 4-3(1) 8
4 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 4-5(-1) 7
5 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 5 0-5(-5) 1
6 MŁODA ORAWA 5 1-13(-12) 1
11:30, 14-04-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
1
13:30, 14-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
18:30, 14-04-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
14:00, 15-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0
14:30, 15-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
15:00, 15-04-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
15:30, 15-04-2023
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:00, 15-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
8
vs
MŁODA ORAWA
0
16:30, 15-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
17:00, 15-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
17:30, 15-04-2023
SLOVAN HLOHOVEC
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
18:00, 15-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
MŁODA ORAWA
0
18:30, 15-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
19:00, 15-04-2023
SLOVAN HLOHOVEC
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
19:30, 15-04-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
MŁODA ORAWA
1

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAKARPATTIA 4 3-2(1) 7
2 URSUS WARSZAWA 4 6-2(4) 7
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 4 3-2(1) 6
4 DELTA SŁUPNO 4 6-6(0) 4
5 CLEPARDIA KRAKÓW 4 1-7(-6) 3
08:00, 15-04-2023
ZAKARPATTIA
1
vs
DELTA SŁUPNO
0
08:26, 15-04-2023
URSUS WARSZAWA
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
08:52, 15-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
ZAKARPATTIA
1
09:18, 15-04-2023
DELTA SŁUPNO
1
vs
URSUS WARSZAWA
4
09:44, 15-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
10:10, 15-04-2023
ZAKARPATTIA
1
vs
URSUS WARSZAWA
0
10:36, 15-04-2023
DELTA SŁUPNO
4
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
11:02, 15-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
URSUS WARSZAWA
0
11:28, 15-04-2023
ZAKARPATTIA
0
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
1
11:54, 15-04-2023
DELTA SŁUPNO
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 6-0(6) 10
2 SDJUSZOR UZHGOROD 4 3-0(3) 8
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 3-1(2) 7
4 AP WIERZBOWIANKA 4 1-6(-5) 3
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 0-6(-6) 0
12:20, 15-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:46, 15-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
13:12, 15-04-2023
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
1
13:38, 15-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
14:04, 15-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
14:30, 15-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
14:56, 15-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
15:22, 15-04-2023
AP WIERZBOWIANKA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
15:48, 15-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
16:14, 15-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
0

LIGA EUROPY - SREBRNA C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 4 5-1(4) 10
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 10-2(8) 9
3 APN TALENT TRZEBNICA 4 4-8(-4) 6
4 ORLIKI MYŚLENICE 4 2-6(-4) 2
5 AP GOAL 4 0-4(-4) 1
16:40, 15-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
17:06, 15-04-2023
RODŁO OPOLE
1
vs
APN TALENT TRZEBNICA
0
17:32, 15-04-2023
AP GOAL
0
vs
ORLIKI MYŚLENICE
0
17:58, 15-04-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
RODŁO OPOLE
2
18:24, 15-04-2023
APN TALENT TRZEBNICA
2
vs
AP GOAL
0
18:50, 15-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
1
vs
RODŁO OPOLE
1
19:16, 15-04-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
6
vs
APN TALENT TRZEBNICA
0
19:42, 15-04-2023
AP GOAL
0
vs
RODŁO OPOLE
1
20:08, 15-04-2023
ORLIKI MYŚLENICE
1
vs
APN TALENT TRZEBNICA
2
20:34, 15-04-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
AP GOAL
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 1 2-1(1) 3
2 AP FFK WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
08:00, 16-04-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 2-1(1) 3
2 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 1-2(-1) 0
08:37, 16-04-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
MŁODA ORAWA
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 3-2(1) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 2-3(-1) 0
09:14, 16-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
3

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 1-0(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-1(-1) 0
09:51, 16-04-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1 0-1(-1) 0
10:28, 16-04-2023
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 1-0(1) 3
2 SLOVAN HLOHOVEC 1 0-1(-1) 0
11:05, 16-04-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0

Przegrany meczu nr 1 i 2 - o miejsce 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 1-0(1) 3
2 AP FFK WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
11:42, 16-04-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1

Zwycięzca meczu nr 1 i 2 - o miejsce 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 1 2-0(2) 3
2 MŁODA ORAWA 1 0-2(-2) 0
12:19, 16-04-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
2
vs
MŁODA ORAWA
0

Przegrany meczu nr 3 i 4 - o miejsce 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 4-0(4) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-4(-4) 0
12:56, 16-04-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

Zwycięzca meczu nr 3 i 4 - o miejsce 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 4-1(3) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-4(-3) 0
13:33, 16-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
4
vs
AP STALOWA WOLA
1

Przegrany meczu nr 5 i 6 - o miejsce 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN HLOHOVEC 1 3-1(2) 3
2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1 1-3(-2) 0
14:10, 16-04-2023
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
vs
SLOVAN HLOHOVEC
3

Zwycięzca meczu nr 5 i 6 - o miejsce 1-FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 1-0(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
14:47, 16-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

O miejsca 25-27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CLEPARDIA KRAKÓW 2 4-1(3) 6
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 2 2-2(0) 3
3 AP GOAL 2 0-3(-3) 0
08:00, 16-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
09:00, 16-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
2
vs
AP GOAL
0
10:00, 16-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
AP GOAL
0

O MIEJSCA 22-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA SŁUPNO 2 2-0(2) 6
2 ORLIKI MYŚLENICE 2 2-3(-1) 1
3 AP WIERZBOWIANKA 2 2-3(-1) 1
08:30, 16-04-2023
DELTA SŁUPNO
1
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
09:30, 16-04-2023
DELTA SŁUPNO
1
vs
ORLIKI MYŚLENICE
0
10:30, 16-04-2023
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
ORLIKI MYŚLENICE
2

O MIEJSCA 19-21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 2 5-1(4) 3
2 APN TALENT TRZEBNICA 2 3-5(-2) 3
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 2 1-3(-2) 3
11:00, 16-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:30, 16-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
14:00, 16-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
APN TALENT TRZEBNICA
0

O MIEJSCA 16-18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URSUS WARSZAWA 2 2-1(1) 4
2 SDJUSZOR UZHGOROD 2 1-1(0) 2
3 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 2 2-3(-1) 1
11:30, 16-04-2023
URSUS WARSZAWA
0
vs
SDJUSZOR UZHGOROD
0
13:00, 16-04-2023
URSUS WARSZAWA
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
14:30, 16-04-2023
SDJUSZOR UZHGOROD
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1

O MIEJSCA 13-15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 2 2-0(2) 4
2 ZAKARPATTIA 2 0-0(0) 2
3 RODŁO OPOLE 2 0-2(-2) 1
12:00, 16-04-2023
ZAKARPATTIA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
13:30, 16-04-2023
ZAKARPATTIA
0
vs
RODŁO OPOLE
0
15:00, 16-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
RODŁO OPOLE
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa