Turniej API CUP - rocznik 2011

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2023-04-21 08:00:00 - 2023-04-23 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 4 5-1(4) 8
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 4 5-3(2) 8
3 AP FFK WARSZAWA 4 3-5(-2) 6
4 FC PODIL KIJÓW 1 4 2-4(-2) 2
5 CLEPARDIA KRAKÓW 4 1-3(-2) 2
08:00, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
0
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
08:25, 21-04-2023
RODŁO OPOLE
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
08:50, 21-04-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
FC PODIL KIJÓW 1
1
09:15, 21-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
RODŁO OPOLE
1
09:40, 21-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
AP FFK WARSZAWA
0
10:05, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
0
vs
RODŁO OPOLE
0
10:30, 21-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
10:55, 21-04-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
RODŁO OPOLE
3
11:20, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
11:45, 21-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
AP FFK WARSZAWA
1

GRUPA C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP LIMANOVIA 4 10-0(10) 10
2 AVIA ŚWIDNIK 4 7-0(7) 8
3 DJUSZ 15 KIJÓW 1 4 6-3(3) 7
4 TIGER HEARTS ACADEMY 4 4-12(-8) 3
5 MŁODA ORAWA 4 1-13(-12) 0
12:10, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
12:35, 21-04-2023
AVIA ŚWIDNIK
4
vs
MŁODA ORAWA
0
13:00, 21-04-2023
AP LIMANOVIA
2
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
13:25, 21-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
3
13:50, 21-04-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
AP LIMANOVIA
3
14:15, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
14:40, 21-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
3
vs
MŁODA ORAWA
1
15:05, 21-04-2023
AP LIMANOVIA
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
15:30, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
3
vs
MŁODA ORAWA
0
15:55, 21-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AP LIMANOVIA
5

GRUPA E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA KATOWICE B 4 5-2(3) 9
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 7-2(5) 7
3 ASEREKTEAM GORLICE 4 5-10(-5) 6
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 5-2(3) 5
5 AP STALOWA WOLA 4 1-7(-6) 1
16:20, 21-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
16:45, 21-04-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
17:10, 21-04-2023
SPARTA KATOWICE B
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
17:35, 21-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
18:00, 21-04-2023
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
SPARTA KATOWICE B
1
18:25, 21-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
18:50, 21-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
19:15, 21-04-2023
SPARTA KATOWICE B
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
19:40, 21-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
20:05, 21-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
SPARTA KATOWICE B
1

GRUPA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 4 13-0(13) 12
2 ISKRA KOCHLICE 4 7-1(6) 9
3 DJUSZ 15 KIJÓW 2 4 3-4(-1) 6
4 PAS KRAKÓW 4 1-3(-2) 3
5 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 4 0-16(-16) 0
08:00, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
0
vs
ISKRA KOCHLICE
1
08:25, 21-04-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
PAS KRAKÓW
1
08:50, 21-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 2
0
09:15, 21-04-2023
ISKRA KOCHLICE
5
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:40, 21-04-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
10:05, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
10:30, 21-04-2023
ISKRA KOCHLICE
1
vs
PAS KRAKÓW
0
10:55, 21-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
8
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
11:20, 21-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
1
vs
PAS KRAKÓW
0
11:45, 21-04-2023
ISKRA KOCHLICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

GRUPA D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 4 16-2(14) 9
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 4 6-5(1) 9
3 SKALANKA OSM SKAŁA 4 3-1(2) 7
4 DALIN MYŚLENICE 4 3-11(-8) 3
5 FC PODIL KIJÓW 2 4 3-12(-9) 1
12:10, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 2
2
vs
DALIN MYŚLENICE
3
12:35, 21-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
5
13:00, 21-04-2023
SKALANKA OSM SKAŁA
0
vs
FC PODIL KIJÓW 2
0
13:25, 21-04-2023
DALIN MYŚLENICE
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
13:50, 21-04-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
1
14:15, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 2
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
14:40, 21-04-2023
DALIN MYŚLENICE
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
4
15:05, 21-04-2023
SKALANKA OSM SKAŁA
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
15:30, 21-04-2023
FC PODIL KIJÓW 2
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
7
15:55, 21-04-2023
DALIN MYŚLENICE
0
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
2

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 4 12-0(12) 12
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 4 5-1(4) 7
3 SPARTA KATOWICE A 4 4-3(1) 5
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 4 1-7(-6) 2
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 1-12(-11) 1
16:20, 21-04-2023
DAP DĘBICA
1
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
16:45, 21-04-2023
SPARTA KATOWICE A
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
17:10, 21-04-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
DAP DĘBICA
3
17:35, 21-04-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
vs
SPARTA KATOWICE A
0
18:00, 21-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
18:25, 21-04-2023
DAP DĘBICA
1
vs
SPARTA KATOWICE A
0
18:50, 21-04-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
19:15, 21-04-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
SPARTA KATOWICE A
1
19:40, 21-04-2023
DAP DĘBICA
7
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
20:05, 21-04-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW -ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 5 7-0(7) 9
2 AP LIMANOVIA 5 6-2(4) 9
3 BKS BIŁGORAJ BIALI 5 5-2(3) 9
4 SPARTA KATOWICE B 5 2-3(-1) 7
5 RODŁO OPOLE 5 4-6(-2) 5
6 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 3-14(-11) 0
08:25, 21-04-2023
RODŁO OPOLE
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
15:05, 21-04-2023
AP LIMANOVIA
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
20:05, 21-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
SPARTA KATOWICE B
1
08:00, 22-04-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
AP LIMANOVIA
2
08:30, 22-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
SPARTA KATOWICE B
0
09:00, 22-04-2023
AVIA ŚWIDNIK
5
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
09:30, 22-04-2023
AP LIMANOVIA
0
vs
SPARTA KATOWICE B
0
10:00, 22-04-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
10:30, 22-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
11:00, 22-04-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
SPARTA KATOWICE B
1
11:30, 22-04-2023
AP LIMANOVIA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
12:00, 22-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
0
12:30, 22-04-2023
RODŁO OPOLE
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
13:00, 22-04-2023
AP LIMANOVIA
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
13:30, 22-04-2023
SPARTA KATOWICE B
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
2

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 7-0(7) 13
2 ISKRA KOCHLICE 5 5-3(2) 9
3 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 5 8-4(4) 7
4 DAP DĘBICA 5 4-3(1) 7
5 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 5 4-7(-3) 6
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 5 0-11(-11) 1
11:45, 21-04-2023
ISKRA KOCHLICE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
12:35, 21-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
5
16:20, 21-04-2023
DAP DĘBICA
1
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
14:00, 22-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
14:30, 22-04-2023
ISKRA KOCHLICE
1
vs
DAP DĘBICA
0
15:00, 22-04-2023
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
3
15:30, 22-04-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
DAP DĘBICA
1
16:00, 22-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
16:30, 22-04-2023
ISKRA KOCHLICE
3
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
17:00, 22-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
DAP DĘBICA
0
17:30, 22-04-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
18:00, 22-04-2023
ISKRA KOCHLICE
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
18:30, 22-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
19:00, 22-04-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
ISKRA KOCHLICE
0
19:30, 22-04-2023
DAP DĘBICA
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0

LIGA EUROPY

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 15 KIJÓW 1 5 8-2(6) 10
2 SPARTA KATOWICE A 5 11-4(7) 9
3 DJUSZ 15 KIJÓW 2 5 5-6(-1) 8
4 AP FFK WARSZAWA 5 5-4(1) 7
5 SKALANKA OSM SKAŁA 5 3-6(-3) 5
6 ASEREKTEAM GORLICE 5 2-12(-10) 1
08:00, 22-04-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 2
2
08:27, 22-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
0
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
0
08:54, 22-04-2023
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
SPARTA KATOWICE A
7
09:21, 22-04-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 1
2
09:48, 22-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
10:15, 22-04-2023
SKALANKA OSM SKAŁA
1
vs
SPARTA KATOWICE A
1
10:42, 22-04-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
11:09, 22-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
2
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
0
11:36, 22-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
1
vs
SPARTA KATOWICE A
2
10:42, 23-04-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
SKALANKA OSM SKAŁA
0
11:09, 23-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
1
vs
SPARTA KATOWICE A
1
11:36, 23-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 1
1
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
12:03, 23-04-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
SPARTA KATOWICE A
0
12:30, 23-04-2023
DJUSZ 15 KIJÓW 2
0
vs
DJUSZ 15 KIJÓW 1
4
12:57, 23-04-2023
SKALANKA OSM SKAŁA
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1

EKSTRAKLASA

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 5 9-2(7) 13
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 5-2(3) 12
3 PAS KRAKÓW 5 5-3(2) 8
4 FC PODIL KIJÓW 1 5 3-4(-1) 6
5 DALIN MYŚLENICE 5 5-7(-2) 4
6 TIGER HEARTS ACADEMY 5 0-9(-9) 0
12:03, 22-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
0
vs
PAS KRAKÓW
1
12:30, 22-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
DALIN MYŚLENICE
1
12:57, 22-04-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
13:24, 22-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
13:51, 22-04-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:18, 22-04-2023
DALIN MYŚLENICE
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
14:45, 22-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
15:12, 22-04-2023
PAS KRAKÓW
2
vs
DALIN MYŚLENICE
2
15:39, 22-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
08:27, 23-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
1
vs
DALIN MYŚLENICE
0
08:27, 23-04-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
08:54, 23-04-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
09:21, 23-04-2023
FC PODIL KIJÓW 1
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
09:48, 23-04-2023
PAS KRAKÓW
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
10:15, 23-04-2023
DALIN MYŚLENICE
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3

PUCHAR POLSKI

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CLEPARDIA KRAKÓW 5 10-3(7) 12
2 MŁODA ORAWA 5 5-2(3) 10
3 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 5 2-7(-5) 7
4 AP STALOWA WOLA 5 2-5(-3) 7
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 5 8-5(3) 6
6 FC PODIL KIJÓW 2 5 0-5(-5) 1
16:06, 22-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
16:33, 22-04-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
FC PODIL KIJÓW 2
0
17:00, 22-04-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
17:27, 22-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
MŁODA ORAWA
2
17:54, 22-04-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
18:21, 22-04-2023
FC PODIL KIJÓW 2
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
2
18:48, 22-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
19:15, 22-04-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
FC PODIL KIJÓW 2
0
19:42, 22-04-2023
MŁODA ORAWA
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
08:00, 23-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
FC PODIL KIJÓW 2
0
08:00, 23-04-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
5
08:54, 23-04-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
09:21, 23-04-2023
CLEPARDIA KRAKÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
09:48, 23-04-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
MŁODA ORAWA
0
10:15, 23-04-2023
FC PODIL KIJÓW 2
0
vs
AP STALOWA WOLA
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 0-1(-1) 0
10:42, 23-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 1-0(1) 3
2 RODŁO OPOLE 1 0-1(-1) 0
11:09, 23-04-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 2-0(2) 3
2 SPARTA KATOWICE B 1 0-2(-2) 0
11:36, 23-04-2023
SPARTA KATOWICE B
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 2-1(1) 3
2 AVIA ŚWIDNIK 1 1-2(-1) 0
12:03, 23-04-2023
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
DAP DĘBICA
2

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 2-1(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-2(-1) 0
12:30, 23-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ISKRA KOCHLICE 1 1-0(1) 3
2 AP LIMANOVIA 1 0-1(-1) 0
12:57, 23-04-2023
AP LIMANOVIA
0
vs
ISKRA KOCHLICE
1

PRZEGRANI MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 1-0(1) 3
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 0-1(-1) 0
13:24, 23-04-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
vs
RODŁO OPOLE
1

ZWYCIĘZCY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 1 0-1(-1) 0
13:51, 23-04-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0

PRZEGRANI MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA KATOWICE B 1 1-0(1) 3
2 AVIA ŚWIDNIK 1 0-1(-1) 0
14:18, 23-04-2023
SPARTA KATOWICE B
1
vs
AVIA ŚWIDNIK
0

ZWYCIĘZCY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 3-1(2) 3
2 DAP DĘBICA 1 1-3(-2) 0
14:45, 23-04-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
3
vs
DAP DĘBICA
1

PRZEGRANI MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 2-0(2) 3
2 AP LIMANOVIA 1 0-2(-2) 0
15:12, 23-04-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
AP LIMANOVIA
0

ZWYCIĘZCY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 1 - FINA

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ISKRA KOCHLICE 1 2-0(2) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 0-2(-2) 0
15:39, 23-04-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
ISKRA KOCHLICE
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa