BELLSPORT CUP

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2023-05-05 08:00:00 - 2023-05-07 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 5 29-1(28) 15
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 18-9(9) 12
3 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 12-27(-15) 6
4 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 8-16(-8) 5
5 FC KOSICE 5 7-14(-7) 2
6 KKP KORONA KIELCE 2 5 3-10(-7) 2
08:00, 05-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
4
vs
FC KOSICE
0
08:20, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
08:40, 05-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
7
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
09:00, 05-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
KKP KORONA KIELCE 2
0
09:20, 05-05-2023
FC KOSICE
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
09:40, 05-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
10:00, 05-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
10:20, 05-05-2023
FC KOSICE
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
10:40, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
11:00, 05-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
7
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:20, 05-05-2023
FC KOSICE
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
11:40, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
12:00, 05-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
11
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
12:20, 05-05-2023
FC KOSICE
1
vs
KKP KORONA KIELCE 2
1
12:40, 05-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MTK BUDAPEST FC 5 23-5(18) 13
2 KKP KORONA KIELCE 1 5 20-5(15) 13
3 FA NISKO NIEBIESCY 5 11-12(-1) 7
4 HUTNIK KRAKÓW 5 6-16(-10) 5
5 CFT ACADEMY 5 5-16(-11) 2
6 KADRA POLSKI FA 5 7-18(-11) 1
08:00, 05-05-2023
MTK BUDAPEST FC
4
vs
CFT ACADEMY
0
08:20, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
3
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
08:40, 05-05-2023
KADRA POLSKI FA
2
vs
FA NISKO NIEBIESCY
5
09:00, 05-05-2023
MTK BUDAPEST FC
3
vs
KKP KORONA KIELCE 1
3
09:20, 05-05-2023
CFT ACADEMY
3
vs
KADRA POLSKI FA
3
09:40, 05-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
FA NISKO NIEBIESCY
1
10:00, 05-05-2023
MTK BUDAPEST FC
4
vs
KADRA POLSKI FA
0
10:20, 05-05-2023
CFT ACADEMY
1
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
10:40, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
5
vs
FA NISKO NIEBIESCY
2
11:00, 05-05-2023
MTK BUDAPEST FC
9
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
11:20, 05-05-2023
CFT ACADEMY
1
vs
FA NISKO NIEBIESCY
2
11:40, 05-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
3
vs
KADRA POLSKI FA
0
12:00, 05-05-2023
MTK BUDAPEST FC
3
vs
FA NISKO NIEBIESCY
1
12:20, 05-05-2023
CFT ACADEMY
0
vs
KKP KORONA KIELCE 1
6
12:40, 05-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
3
vs
KADRA POLSKI FA
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URSUS WARSZAWA 5 14-1(13) 15
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 11-10(1) 9
3 BJFK JEKABPILS 5 11-7(4) 9
4 DAP DĘBICA 5 8-12(-4) 6
5 FK SLOVAN LEVICE 5 4-15(-11) 3
6 POGOŃ SZCZECIN A 5 7-10(-3) 3
08:00, 05-05-2023
BJFK JEKABPILS
4
vs
FK SLOVAN LEVICE
1
08:20, 05-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
08:40, 05-05-2023
URSUS WARSZAWA
4
vs
DAP DĘBICA
1
09:00, 05-05-2023
BJFK JEKABPILS
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
09:20, 05-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
0
vs
URSUS WARSZAWA
3
09:40, 05-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
DAP DĘBICA
2
10:00, 05-05-2023
BJFK JEKABPILS
0
vs
URSUS WARSZAWA
3
10:20, 05-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
10:40, 05-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
4
vs
DAP DĘBICA
1
11:00, 05-05-2023
BJFK JEKABPILS
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
11:20, 05-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
0
vs
DAP DĘBICA
4
11:40, 05-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
0
vs
URSUS WARSZAWA
1
12:00, 05-05-2023
BJFK JEKABPILS
3
vs
DAP DĘBICA
0
12:20, 05-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1
12:40, 05-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
URSUS WARSZAWA
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 5 49-1(48) 15
2 AP STALOWA WOLA 5 26-6(20) 12
3 BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW 5 8-10(-2) 9
4 GARBARNIA KRAKÓW 5 9-29(-20) 6
5 FC PETRZALKA 5 12-20(-8) 3
6 APN HUSARIA 5 3-41(-38) 0
08:00, 05-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
5
vs
APN HUSARIA
1
08:20, 05-05-2023
FC PETRZALKA
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
08:40, 05-05-2023
DELTA WARSZAWA
6
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
0
09:00, 05-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
3
vs
FC PETRZALKA
1
09:20, 05-05-2023
APN HUSARIA
0
vs
DELTA WARSZAWA
12
09:40, 05-05-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
0
10:00, 05-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
0
vs
DELTA WARSZAWA
18
10:20, 05-05-2023
APN HUSARIA
1
vs
AP STALOWA WOLA
11
10:40, 05-05-2023
FC PETRZALKA
0
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
4
11:00, 05-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
1
vs
AP STALOWA WOLA
7
11:20, 05-05-2023
APN HUSARIA
1
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
2
11:40, 05-05-2023
FC PETRZALKA
0
vs
DELTA WARSZAWA
9
12:00, 05-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
0
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
2
12:20, 05-05-2023
APN HUSARIA
0
vs
FC PETRZALKA
11
12:40, 05-05-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
DELTA WARSZAWA
4

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 30-1(29) 15
2 DAUGAVPILS FS 5 16-2(14) 12
3 FC SPARTAK TRNAVA 5 10-8(2) 9
4 STAL RZESZÓW 5 17-13(4) 6
5 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA 5 5-32(-27) 3
6 AKADEMIA WIERCHY RABKA 5 1-23(-22) 0
13:00, 05-05-2023
DAUGAVPILS FS
2
vs
FC SPARTAK TRNAVA
0
13:20, 05-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
12
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
13:40, 05-05-2023
STAL RZESZÓW
7
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
1
14:00, 05-05-2023
DAUGAVPILS FS
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
14:20, 05-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
2
vs
STAL RZESZÓW
1
14:40, 05-05-2023
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
5
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
15:00, 05-05-2023
DAUGAVPILS FS
3
vs
STAL RZESZÓW
1
15:20, 05-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
5
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
15:40, 05-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
16:00, 05-05-2023
DAUGAVPILS FS
8
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
16:20, 05-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
3
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
16:40, 05-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
STAL RZESZÓW
1
17:00, 05-05-2023
DAUGAVPILS FS
3
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
17:20, 05-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
17:40, 05-05-2023
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
vs
STAL RZESZÓW
7

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 5 32-2(30) 15
2 MŁODA ORAWA 5 23-3(20) 12
3 UKS SPORTING ZIELONKI 5 11-10(1) 9
4 SFC OPAVA 5 10-11(-1) 6
5 UKS SMS Stal Mielec 5 5-32(-27) 3
6 AP GOAL 5 3-26(-23) 0
13:00, 05-05-2023
SFC OPAVA
1
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
2
13:20, 05-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
11
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
13:40, 05-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
1
vs
MŁODA ORAWA
2
14:00, 05-05-2023
SFC OPAVA
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
14:20, 05-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
3
vs
AP GOAL
0
14:40, 05-05-2023
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
MŁODA ORAWA
11
15:00, 05-05-2023
SFC OPAVA
4
vs
AP GOAL
1
15:20, 05-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
4
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
15:40, 05-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
vs
MŁODA ORAWA
0
16:00, 05-05-2023
SFC OPAVA
4
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
16:20, 05-05-2023
AP GOAL
0
vs
MŁODA ORAWA
5
16:40, 05-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
11
vs
AP GOAL
0
17:00, 05-05-2023
SFC OPAVA
0
vs
MŁODA ORAWA
5
17:20, 05-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
5
17:40, 05-05-2023
UKS SMS Stal Mielec
3
vs
AP GOAL
2

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 5 19-2(17) 13
2 MASTER KIDS SKAWA 5 10-4(6) 10
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 12-9(3) 9
4 BANIK OSTRAVA 5 14-10(4) 6
5 FC LESZNOWOLA 5 13-10(3) 6
6 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 2-35(-33) 0
13:00, 05-05-2023
BANIK OSTRAVA
9
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
13:20, 05-05-2023
BARCA ACADEMY
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
13:40, 05-05-2023
FC LESZNOWOLA
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
14:00, 05-05-2023
BANIK OSTRAVA
0
vs
BARCA ACADEMY
4
14:20, 05-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
FC LESZNOWOLA
10
14:40, 05-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
15:00, 05-05-2023
BANIK OSTRAVA
4
vs
FC LESZNOWOLA
1
15:20, 05-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
5
15:40, 05-05-2023
BARCA ACADEMY
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
16:00, 05-05-2023
BANIK OSTRAVA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
16:20, 05-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
16:40, 05-05-2023
BARCA ACADEMY
3
vs
FC LESZNOWOLA
0
17:00, 05-05-2023
BANIK OSTRAVA
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
17:20, 05-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
BARCA ACADEMY
8
17:40, 05-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
FC LESZNOWOLA
1

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN BRATISLAVA 5 19-3(16) 11
2 UKS SPARTA SYCEWICE 5 19-6(13) 11
3 RODŁO OPOLE 5 12-13(-1) 10
4 VARSOVIA WARSZAWA 5 14-7(7) 7
5 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B 5 7-28(-21) 3
6 GROM WARSZAWA 5 5-19(-14) 0
13:00, 05-05-2023
GROM WARSZAWA
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
4
13:20, 05-05-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
7
13:40, 05-05-2023
UKS SPARTA SYCEWICE
2
vs
RODŁO OPOLE
2
14:00, 05-05-2023
GROM WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
3
14:20, 05-05-2023
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
1
14:40, 05-05-2023
VARSOVIA WARSZAWA
1
vs
RODŁO OPOLE
2
15:00, 05-05-2023
GROM WARSZAWA
2
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
5
15:20, 05-05-2023
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
1
15:40, 05-05-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
2
vs
RODŁO OPOLE
6
16:00, 05-05-2023
GROM WARSZAWA
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
5
16:20, 05-05-2023
SLOVAN BRATISLAVA
8
vs
RODŁO OPOLE
0
16:40, 05-05-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
8
17:00, 05-05-2023
GROM WARSZAWA
0
vs
RODŁO OPOLE
2
17:20, 05-05-2023
SLOVAN BRATISLAVA
5
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
1
17:40, 05-05-2023
VARSOVIA WARSZAWA
0
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
3

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 7 24-4(20) 19
2 ŚLĄSK WROCŁAW 7 31-14(17) 18
3 UKS SPARTA SYCEWICE 7 17-10(7) 14
4 BARCA ACADEMY 7 8-12(-4) 11
5 URSUS WARSZAWA 7 7-18(-11) 7
6 KKP KORONA KIELCE 1 7 15-17(-2) 6
7 AP STALOWA WOLA 7 12-25(-13) 2
8 MŁODA ORAWA 7 5-19(-14) 2
11:20, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
KKP KORONA KIELCE 1
1
11:20, 06-05-2023
URSUS WARSZAWA
1
vs
AP STALOWA WOLA
1
11:37, 06-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
7
vs
MŁODA ORAWA
1
11:37, 06-05-2023
BARCA ACADEMY
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
1
11:54, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
5
vs
URSUS WARSZAWA
0
11:54, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
5
vs
AP STALOWA WOLA
1
12:11, 06-05-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
1
12:11, 06-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
BARCA ACADEMY
1
12:28, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
4
vs
AP STALOWA WOLA
1
12:28, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
0
vs
URSUS WARSZAWA
1
12:45, 06-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
1
12:45, 06-05-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
BARCA ACADEMY
0
13:02, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
4
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
13:02, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
4
vs
MŁODA ORAWA
1
13:19, 06-05-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
4
13:19, 06-05-2023
URSUS WARSZAWA
0
vs
BARCA ACADEMY
1
13:36, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
MŁODA ORAWA
0
13:36, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
6
14:03, 06-05-2023
URSUS WARSZAWA
2
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
5
14:03, 06-05-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
BARCA ACADEMY
3
14:20, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
0
vs
BARCA ACADEMY
2
14:20, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
1
14:37, 06-05-2023
URSUS WARSZAWA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
6
14:37, 06-05-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
MŁODA ORAWA
3
14:54, 06-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
6
vs
BARCA ACADEMY
0
14:54, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
2
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
4
15:11, 06-05-2023
URSUS WARSZAWA
2
vs
MŁODA ORAWA
0
15:11, 06-05-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 7 17-9(8) 18
2 DELTA WARSZAWA 7 21-3(18) 17
3 MTK BUDAPEST FC 7 20-6(14) 13
4 SLOVAN BRATISLAVA 7 18-11(7) 12
5 DAUGAVPILS FS 7 12-12(0) 10
6 MASTER KIDS SKAWA 7 11-13(-2) 7
7 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 8-24(-16) 2
8 DUNAJEC NOWY SĄCZ 7 5-34(-29) 1
15:28, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
MTK BUDAPEST FC
8
15:28, 06-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
DELTA WARSZAWA
4
15:45, 06-05-2023
DAUGAVPILS FS
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
15:45, 06-05-2023
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
SLOVAN BRATISLAVA
3
16:02, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
16:02, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
0
vs
DELTA WARSZAWA
0
16:19, 06-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
SLOVAN BRATISLAVA
2
16:19, 06-05-2023
DAUGAVPILS FS
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
16:36, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DELTA WARSZAWA
7
16:36, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
5
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
17:03, 06-05-2023
DAUGAVPILS FS
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
3
17:03, 06-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
17:20, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
DAUGAVPILS FS
3
17:20, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
17:37, 06-05-2023
DELTA WARSZAWA
2
vs
SLOVAN BRATISLAVA
1
17:37, 06-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
4
17:54, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
6
17:54, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
0
vs
DAUGAVPILS FS
1
18:11, 06-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
2
18:11, 06-05-2023
DELTA WARSZAWA
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
18:28, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
18:28, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
5
18:45, 06-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
vs
DAUGAVPILS FS
4
18:45, 06-05-2023
DELTA WARSZAWA
5
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
0
19:02, 06-05-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
19:02, 06-05-2023
MTK BUDAPEST FC
3
vs
SLOVAN BRATISLAVA
2
19:19, 06-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
19:19, 06-05-2023
DELTA WARSZAWA
2
vs
DAUGAVPILS FS
1

LIGA EUROPY (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 7 34-12(22) 18
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 7 22-9(13) 18
3 FA NISKO NIEBIESCY 7 20-7(13) 18
4 BJFK JEKABPILS 7 13-14(-1) 10
5 FC SPARTAK TRNAVA 7 10-23(-13) 6
6 UKS SPORTING ZIELONKI 7 8-19(-11) 6
7 BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW 7 12-26(-14) 4
8 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 7 15-24(-9) 3
08:00, 06-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
FA NISKO NIEBIESCY
4
08:00, 06-05-2023
BJFK JEKABPILS
3
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
3
08:20, 06-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
3
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
0
08:20, 06-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
vs
RODŁO OPOLE
3
08:40, 06-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
BJFK JEKABPILS
3
08:40, 06-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
3
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
0
09:00, 06-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
1
vs
RODŁO OPOLE
3
09:00, 06-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
09:20, 06-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
6
vs
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
2
09:20, 06-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
2
vs
BJFK JEKABPILS
0
09:40, 06-05-2023
FC SPARTAK TRNAVA
3
vs
RODŁO OPOLE
7
09:40, 06-05-2023
UKS SPORTING ZIELONKI
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
10:00, 06-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
FC SPARTAK TRNAVA
2
10:00, 06-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
5
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
0
10:20, 06-05-2023
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
0
vs
RODŁO OPOLE
7
10:20, 06-05-2023
BJFK JEKABPILS
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
10:40, 06-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
3
10:40, 06-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
3
vs
FC SPARTAK TRNAVA
0
11:00, 06-05-2023
BJFK JEKABPILS
1
vs
RODŁO OPOLE
4
11:00, 06-05-2023
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
10:40, 07-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
RODŁO OPOLE
6
11:00, 07-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
11:20, 07-05-2023
BJFK JEKABPILS
3
vs
FC SPARTAK TRNAVA
0
11:40, 07-05-2023
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
1
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
2
12:00, 07-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
12:20, 07-05-2023
FA NISKO NIEBIESCY
2
vs
RODŁO OPOLE
4
12:40, 07-05-2023
BJFK JEKABPILS
1
vs
UKS SPORTING ZIELONKI
0
13:00, 07-05-2023
BENIAMINEK SOCCER SCHOOL RZESZÓW
6
vs
FC SPARTAK TRNAVA
1

LIGA KONFERENCJI (miejsca 25-32)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VARSOVIA WARSZAWA 7 31-9(22) 18
2 BANIK OSTRAVA 7 27-9(18) 16
3 STAL RZESZÓW 7 22-8(14) 16
4 DAP DĘBICA 7 17-17(0) 9
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 13-35(-22) 7
6 HUTNIK KRAKÓW 7 12-20(-8) 6
7 GARBARNIA KRAKÓW 7 11-22(-11) 6
8 SFC OPAVA 7 8-21(-13) 4
14:40, 06-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
HUTNIK KRAKÓW
2
14:40, 06-05-2023
DAP DĘBICA
4
vs
GARBARNIA KRAKÓW
0
15:00, 06-05-2023
STAL RZESZÓW
4
vs
SFC OPAVA
1
15:00, 06-05-2023
BANIK OSTRAVA
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
5
15:20, 06-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
DAP DĘBICA
2
15:20, 06-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
GARBARNIA KRAKÓW
1
15:40, 06-05-2023
SFC OPAVA
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
15:40, 06-05-2023
STAL RZESZÓW
0
vs
BANIK OSTRAVA
0
16:00, 06-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
GARBARNIA KRAKÓW
5
16:00, 06-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
DAP DĘBICA
3
16:20, 06-05-2023
STAL RZESZÓW
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
16:20, 06-05-2023
SFC OPAVA
1
vs
BANIK OSTRAVA
2
16:40, 06-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
STAL RZESZÓW
8
16:40, 06-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
SFC OPAVA
1
17:00, 06-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
0
vs
VARSOVIA WARSZAWA
6
17:00, 06-05-2023
DAP DĘBICA
0
vs
BANIK OSTRAVA
6
17:20, 06-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
SFC OPAVA
3
17:20, 06-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
3
vs
STAL RZESZÓW
4
17:40, 06-05-2023
DAP DĘBICA
2
vs
VARSOVIA WARSZAWA
4
17:40, 06-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
1
vs
BANIK OSTRAVA
7
10:40, 07-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
VARSOVIA WARSZAWA
7
11:00, 07-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
BANIK OSTRAVA
4
11:20, 07-05-2023
DAP DĘBICA
0
vs
STAL RZESZÓW
2
11:40, 07-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
3
vs
SFC OPAVA
1
12:00, 07-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
BANIK OSTRAVA
8
12:20, 07-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
4
vs
VARSOVIA WARSZAWA
3
12:40, 07-05-2023
DAP DĘBICA
6
vs
SFC OPAVA
1
13:00, 07-05-2023
GARBARNIA KRAKÓW
1
vs
STAL RZESZÓW
2

PUCHAR POLSKI (miejsca 33-40)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B 7 30-7(23) 18
2 FC LESZNOWOLA 7 35-9(26) 18
3 CFT ACADEMY 7 15-12(3) 12
4 FK SLOVAN LEVICE 7 8-14(-6) 10
5 FC KOSICE 7 14-18(-4) 9
6 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA 7 11-22(-11) 7
7 FC PETRZALKA 7 11-17(-6) 5
8 UKS SMS Stal Mielec 7 4-29(-25) 3
11:20, 06-05-2023
FC KOSICE
3
vs
CFT ACADEMY
2
11:20, 06-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
1
vs
FC PETRZALKA
1
11:40, 06-05-2023
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
5
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
11:40, 06-05-2023
FC LESZNOWOLA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
6
12:00, 06-05-2023
FC KOSICE
1
vs
FK SLOVAN LEVICE
2
12:00, 06-05-2023
CFT ACADEMY
2
vs
FC PETRZALKA
1
12:20, 06-05-2023
UKS SMS Stal Mielec
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
6
12:20, 06-05-2023
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
vs
FC LESZNOWOLA
8
12:40, 06-05-2023
FC KOSICE
3
vs
FC PETRZALKA
0
12:40, 06-05-2023
CFT ACADEMY
2
vs
FK SLOVAN LEVICE
0
13:00, 06-05-2023
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
5
13:00, 06-05-2023
UKS SMS Stal Mielec
0
vs
FC LESZNOWOLA
5
13:20, 06-05-2023
FC KOSICE
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
3
13:20, 06-05-2023
CFT ACADEMY
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
13:40, 06-05-2023
FC PETRZALKA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
4
13:40, 06-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
0
vs
FC LESZNOWOLA
6
14:00, 06-05-2023
FC KOSICE
3
vs
UKS SMS Stal Mielec
1
14:00, 06-05-2023
CFT ACADEMY
4
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
1
14:20, 06-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
1
14:20, 06-05-2023
FC PETRZALKA
1
vs
FC LESZNOWOLA
6
08:00, 07-05-2023
FC KOSICE
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
5
08:20, 07-05-2023
CFT ACADEMY
1
vs
FC LESZNOWOLA
4
08:40, 07-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
1
09:00, 07-05-2023
FC PETRZALKA
6
vs
UKS SMS Stal Mielec
0
09:20, 07-05-2023
FC KOSICE
1
vs
FC LESZNOWOLA
5
09:40, 07-05-2023
CFT ACADEMY
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
3
10:00, 07-05-2023
FK SLOVAN LEVICE
1
vs
UKS SMS Stal Mielec
2
10:20, 07-05-2023
FC PETRZALKA
1
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA
1

PUCHAR TATR (miejsca 41-48)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GROM WARSZAWA 7 30-5(25) 21
2 POGOŃ SZCZECIN A 7 24-7(17) 15
3 AP GOAL 7 17-16(1) 13
4 KADRA POLSKI FA 7 17-10(7) 10
5 KKP KORONA KIELCE 2 7 10-8(2) 10
6 AKADEMIA WIERCHY RABKA 7 8-15(-7) 5
7 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 7 6-29(-23) 4
8 APN HUSARIA 7 6-28(-22) 1
08:00, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
1
vs
KADRA POLSKI FA
1
08:00, 06-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
5
vs
APN HUSARIA
0
08:20, 06-05-2023
AKADEMIA WIERCHY RABKA
1
vs
AP GOAL
3
08:20, 06-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
GROM WARSZAWA
8
08:40, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1
08:40, 06-05-2023
KADRA POLSKI FA
4
vs
APN HUSARIA
0
09:00, 06-05-2023
AP GOAL
2
vs
GROM WARSZAWA
5
09:00, 06-05-2023
AKADEMIA WIERCHY RABKA
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
09:20, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
5
vs
APN HUSARIA
1
09:20, 06-05-2023
KADRA POLSKI FA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
3
09:40, 06-05-2023
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
vs
GROM WARSZAWA
4
09:40, 06-05-2023
AP GOAL
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
10:00, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
1
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
1
10:00, 06-05-2023
KADRA POLSKI FA
1
vs
AP GOAL
3
10:20, 06-05-2023
APN HUSARIA
0
vs
GROM WARSZAWA
4
10:20, 06-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
8
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
10:40, 06-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
1
vs
AP GOAL
1
10:40, 06-05-2023
KADRA POLSKI FA
3
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
11:00, 06-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
0
vs
GROM WARSZAWA
3
11:00, 06-05-2023
APN HUSARIA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4
08:00, 07-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
0
vs
GROM WARSZAWA
3
08:20, 07-05-2023
KADRA POLSKI FA
5
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
08:40, 07-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
2
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
0
09:00, 07-05-2023
APN HUSARIA
2
vs
AP GOAL
4
09:20, 07-05-2023
KKP KORONA KIELCE 2
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
09:40, 07-05-2023
KADRA POLSKI FA
2
vs
GROM WARSZAWA
3
10:00, 07-05-2023
POGOŃ SZCZECIN A
5
vs
AP GOAL
1
10:20, 07-05-2023
APN HUSARIA
2
vs
AKADEMIA WIERCHY RABKA
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 2-1(1) 3
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 1-2(-1) 0
13:20, 07-05-2023
MŁODA ORAWA
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-2(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 2-3(-1) 0
13:20, 07-05-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAUGAVPILS FS 1 4-3(1) 3
2 KKP KORONA KIELCE 1 1 3-4(-1) 0
13:40, 07-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
3
vs
DAUGAVPILS FS
4

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URSUS WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 MASTER KIDS SKAWA 1 0-1(-1) 0
13:40, 07-05-2023
URSUS WARSZAWA
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 1 6-1(5) 3
2 MTK BUDAPEST FC 1 1-6(-5) 0
14:00, 07-05-2023
BARCA ACADEMY
6
vs
MTK BUDAPEST FC
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SPARTA SYCEWICE 1 2-1(1) 3
2 SLOVAN BRATISLAVA 1 1-2(-1) 0
14:00, 07-05-2023
UKS SPARTA SYCEWICE
2
vs
SLOVAN BRATISLAVA
1

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 5-1(4) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 1-5(-4) 0
14:20, 07-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
1

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 6-1(5) 3
2 DELTA WARSZAWA 1 1-6(-5) 0
14:20, 07-05-2023
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
6
vs
DELTA WARSZAWA
1

MECZ NR 9-PRZEGRANY MECZU 1 i 2-O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 4-1(3) 3
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 1-4(-3) 0
14:40, 07-05-2023
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4

MECZ NR 10-ZWYCIĘZCA MECZU 1 i 2-O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 2-1(1) 3
2 MŁODA ORAWA 1 1-2(-1) 0
14:40, 07-05-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
AP STALOWA WOLA
2

MECZ NR 11-PRZEGRANY MECZU 3 i 4-O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KKP KORONA KIELCE 1 1 3-2(1) 3
2 MASTER KIDS SKAWA 1 2-3(-1) 0
15:00, 07-05-2023
KKP KORONA KIELCE 1
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
2

MECZ NR 12-ZWYCIĘZCA MECZU 3 i 4-O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAUGAVPILS FS 1 4-0(4) 3
2 URSUS WARSZAWA 1 0-4(-4) 0
15:00, 07-05-2023
DAUGAVPILS FS
4
vs
URSUS WARSZAWA
0

MECZ NR 13-PRZEGRANY MECZU 5 i 6-O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MTK BUDAPEST FC 1 2-1(1) 3
2 SLOVAN BRATISLAVA 1 1-2(-1) 0
15:20, 07-05-2023
MTK BUDAPEST FC
2
vs
SLOVAN BRATISLAVA
1

MECZ NR 14-ZWYCIĘZCA MECZU 5 i 6-O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SPARTA SYCEWICE 1 3-1(2) 3
2 BARCA ACADEMY 1 1-3(-2) 0
15:20, 07-05-2023
BARCA ACADEMY
1
vs
UKS SPARTA SYCEWICE
3

MECZ NR 15-PRZEGRANY MECZU 7 i 8-O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 4-0(4) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 0-4(-4) 0
15:40, 07-05-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
0
vs
DELTA WARSZAWA
4

MECZ NR 16-ZWYCIĘZCA MECZU 7 i 8-O MIEJSCE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 2-1(1) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
15:40, 07-05-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa