Turniej API CUP - 12-14.05.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-05-12 08:00:00 - 2023-05-14 14:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ ŁASZCZÓWKA 5 12-2(10) 13
2 AP FFK WARSZAWA 5 14-3(11) 12
3 ARKONIA SZCZECIN 5 16-6(10) 10
4 TYTAN KIJÓW 5 9-5(4) 4
5 MASTERS BRZEG B 5 4-11(-7) 4
6 TIGER HEARTS ACADEMY 5 0-28(-28) 0
08:00, 12-05-2023
TYTAN KIJÓW
0
vs
MASTERS BRZEG B
0
08:20, 12-05-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
7
08:40, 12-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
2
vs
AP FFK WARSZAWA
0
09:00, 12-05-2023
TYTAN KIJÓW
7
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
09:20, 12-05-2023
MASTERS BRZEG B
0
vs
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
3
09:40, 12-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AP FFK WARSZAWA
4
10:00, 12-05-2023
TYTAN KIJÓW
1
vs
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
2
10:20, 12-05-2023
MASTERS BRZEG B
0
vs
ARKONIA SZCZECIN
5
10:40, 12-05-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AP FFK WARSZAWA
6
11:00, 12-05-2023
TYTAN KIJÓW
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
2
11:20, 12-05-2023
MASTERS BRZEG B
0
vs
AP FFK WARSZAWA
3
11:40, 12-05-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
4
12:00, 12-05-2023
TYTAN KIJÓW
0
vs
AP FFK WARSZAWA
1
12:20, 12-05-2023
MASTERS BRZEG B
4
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
12:40, 12-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA 5 13-0(13) 15
2 AP FFK WARSZAWA B 5 10-5(5) 12
3 PAS KRAKÓW 5 11-6(5) 7
4 PANTERA KIJÓW 1 5 5-7(-2) 4
5 AP PROSZOWIANKA 5 6-22(-16) 3
6 AP WIERZBOWIANKA 5 1-6(-5) 2
08:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
AP FFK WARSZAWA B
1
08:20, 12-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
2
vs
PAS KRAKÓW
0
08:40, 12-05-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
09:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
3
09:20, 12-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
5
vs
AP PROSZOWIANKA
0
09:40, 12-05-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
10:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
5
vs
AP PROSZOWIANKA
2
10:20, 12-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
2
vs
PAS KRAKÓW
1
10:40, 12-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
11:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
PAS KRAKÓW
1
11:20, 12-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
1
11:40, 12-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
3
vs
AP PROSZOWIANKA
0
12:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
12:20, 12-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
0
vs
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
3
12:40, 12-05-2023
PAS KRAKÓW
9
vs
AP PROSZOWIANKA
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ASEREKTEAM GORLICE 4 15-1(14) 12
2 KADRA POLSKI FA 4 14-3(11) 9
3 UKS LEŃCZE 4 12-5(7) 6
4 JKS SMS JAROSŁAW 4 2-11(-9) 1
5 PANTERA KIJÓW 2 4 1-24(-23) 1
13:00, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
UKS LEŃCZE
9
13:20, 12-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
KADRA POLSKI FA
1
13:40, 12-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
PANTERA KIJÓW 2
1
14:00, 12-05-2023
UKS LEŃCZE
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
14:20, 12-05-2023
KADRA POLSKI FA
5
vs
JKS SMS JAROSŁAW
0
14:40, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
9
15:00, 12-05-2023
UKS LEŃCZE
1
vs
KADRA POLSKI FA
3
15:20, 12-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
15:40, 12-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
KADRA POLSKI FA
5
16:00, 12-05-2023
UKS LEŃCZE
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 4 24-2(22) 12
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 4 15-6(9) 7
3 RUCH RADZIONKÓW 4 7-6(1) 7
4 MASTERS BRZEG 4 5-13(-8) 3
5 ASEREKTEAM GORLICE B 4 0-24(-24) 0
13:00, 12-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
MASTERS BRZEG
3
13:20, 12-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
13:40, 12-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
11
vs
ASEREKTEAM GORLICE B
0
14:00, 12-05-2023
MASTERS BRZEG
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
14:20, 12-05-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
14:40, 12-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
3
15:00, 12-05-2023
MASTERS BRZEG
1
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
6
15:20, 12-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
vs
RUCH RADZIONKÓW
1
15:40, 12-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
7
16:00, 12-05-2023
MASTERS BRZEG
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
5

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 4 12-5(7) 10
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 11-4(7) 10
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 4 12-8(4) 6
4 GOAL NOWY SĄCZ 4 2-9(-7) 3
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 3-14(-11) 0
16:20, 12-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
AP STALOWA WOLA
4
16:40, 12-05-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
17:00, 12-05-2023
GOAL NOWY SĄCZ
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
17:20, 12-05-2023
AP STALOWA WOLA
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2
17:40, 12-05-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0
18:00, 12-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
18:20, 12-05-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
18:40, 12-05-2023
GOAL NOWY SĄCZ
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
19:00, 12-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
19:20, 12-05-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 17-4(13) 10
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 3-1(2) 6
3 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 8-5(3) 6
4 DAP DĘBICA 4 5-10(-5) 4
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 1-14(-13) 1
16:20, 12-05-2023
DAP DĘBICA
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
16:40, 12-05-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
17:00, 12-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
7
vs
DAP DĘBICA
2
17:20, 12-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
17:40, 12-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
6
18:00, 12-05-2023
DAP DĘBICA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
18:20, 12-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
18:40, 12-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
19:00, 12-05-2023
DAP DĘBICA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
19:20, 12-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW- ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ASEREKTEAM GORLICE 5 11-2(9) 12
2 AP STALOWA WOLA 5 10-3(7) 10
3 POGOŃ ŁASZCZÓWKA 5 12-3(9) 10
4 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 5 6-14(-8) 6
5 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 3-7(-4) 2
6 AP FFK WARSZAWA B 5 2-15(-13) 2
15:40, 13-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
1
vs
AP FFK WARSZAWA B
1
16:00, 13-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
4
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
16:20, 13-05-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
16:40, 13-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
17:00, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
17:20, 13-05-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
17:40, 13-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
1
vs
AP STALOWA WOLA
2
18:00, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
0
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
4
18:20, 13-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:40, 13-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
6
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
19:00, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
19:20, 13-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
19:40, 13-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
20:00, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
5
20:20, 13-05-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
3

LIGA MISTRZÓW- ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FFK WARSZAWA 5 11-6(5) 9
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 10-9(1) 9
3 KADRA POLSKI FA 5 18-10(8) 9
4 MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA 5 6-14(-8) 7
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 5 8-8(0) 6
6 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 4-10(-6) 4
15:40, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
2
16:00, 13-05-2023
KADRA POLSKI FA
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
16:20, 13-05-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
16:40, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA
4
vs
KADRA POLSKI FA
3
17:00, 13-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
17:20, 13-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
17:40, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
18:00, 13-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
18:20, 13-05-2023
KADRA POLSKI FA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
18:40, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
19:00, 13-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
19:20, 13-05-2023
KADRA POLSKI FA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
19:40, 13-05-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
20:00, 13-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
0
vs
KADRA POLSKI FA
7
20:20, 13-05-2023
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 5 15-3(12) 15
2 UKS LEŃCZE 5 27-6(21) 12
3 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 5 8-13(-5) 7
4 DAP DĘBICA 5 5-15(-10) 6
5 PANTERA KIJÓW 1 5 4-13(-9) 4
6 MASTERS BRZEG 5 4-13(-9) 0
08:00, 13-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
PANTERA KIJÓW 1
0
08:20, 13-05-2023
UKS LEŃCZE
3
vs
MASTERS BRZEG
2
08:40, 13-05-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
5
vs
DAP DĘBICA
0
09:00, 13-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
UKS LEŃCZE
2
09:20, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
09:40, 13-05-2023
MASTERS BRZEG
0
vs
DAP DĘBICA
2
10:00, 13-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
10:20, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
2
vs
MASTERS BRZEG
1
10:40, 13-05-2023
UKS LEŃCZE
6
vs
DAP DĘBICA
0
11:00, 13-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
MASTERS BRZEG
1
11:20, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
DAP DĘBICA
3
11:40, 13-05-2023
UKS LEŃCZE
9
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
12:00, 13-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
DAP DĘBICA
0
12:20, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
1
vs
UKS LEŃCZE
7
12:40, 13-05-2023
MASTERS BRZEG
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
2

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 15-5(10) 11
2 RUCH RADZIONKÓW 5 6-5(1) 7
3 GOAL NOWY SĄCZ 5 4-7(-3) 7
4 JKS SMS JAROSŁAW 5 5-10(-5) 6
5 PAS KRAKÓW 5 7-7(0) 5
6 TYTAN KIJÓW 5 5-8(-3) 4
08:00, 13-05-2023
TYTAN KIJÓW
1
vs
PAS KRAKÓW
3
08:20, 13-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
3
08:40, 13-05-2023
GOAL NOWY SĄCZ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
09:00, 13-05-2023
TYTAN KIJÓW
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
09:20, 13-05-2023
PAS KRAKÓW
1
vs
GOAL NOWY SĄCZ
2
09:40, 13-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
10:00, 13-05-2023
TYTAN KIJÓW
1
vs
GOAL NOWY SĄCZ
2
10:20, 13-05-2023
PAS KRAKÓW
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
1
10:40, 13-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
11:00, 13-05-2023
TYTAN KIJÓW
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
11:20, 13-05-2023
PAS KRAKÓW
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
11:40, 13-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0
12:00, 13-05-2023
TYTAN KIJÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
12:20, 13-05-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
12:40, 13-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0

LIGA KONFERENCJI

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 23-4(19) 21
2 MASTERS BRZEG B 7 25-5(20) 18
3 AP WIERZBOWIANKA 7 10-9(1) 12
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 7 9-11(-2) 10
5 PANTERA KIJÓW 2 7 5-9(-4) 8
6 AP PROSZOWIANKA 7 12-16(-4) 7
7 TIGER HEARTS ACADEMY 7 7-20(-13) 4
8 ASEREKTEAM GORLICE B 7 1-18(-17) 1
13:00, 13-05-2023
MASTERS BRZEG B
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
13:00, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE B
0
13:20, 13-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
13:20, 13-05-2023
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
1
13:40, 13-05-2023
MASTERS BRZEG B
3
vs
PANTERA KIJÓW 2
0
13:40, 13-05-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
ASEREKTEAM GORLICE B
1
14:00, 13-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
5
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
14:00, 13-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
3
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
14:20, 13-05-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
PANTERA KIJÓW 2
0
14:20, 13-05-2023
MASTERS BRZEG B
7
vs
ASEREKTEAM GORLICE B
0
14:40, 13-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
14:40, 13-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
15:00, 13-05-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
2
15:00, 13-05-2023
MASTERS BRZEG B
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
15:20, 13-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
3
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
15:20, 13-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
2
08:00, 14-05-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
5
08:00, 14-05-2023
MASTERS BRZEG B
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
08:20, 14-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
AP WIERZBOWIANKA
3
08:20, 14-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
08:40, 14-05-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
08:40, 14-05-2023
MASTERS BRZEG B
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
09:00, 14-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
09:00, 14-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
09:20, 14-05-2023
MASTERS BRZEG B
6
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
09:20, 14-05-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AP WIERZBOWIANKA
4
09:40, 14-05-2023
PANTERA KIJÓW 2
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
09:40, 14-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE B
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TYTAN KIJÓW 1 2-0(2) 3
2 PANTERA KIJÓW 1 1 0-2(-2) 0
10:00, 14-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
TYTAN KIJÓW
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PAS KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 MASTERS BRZEG 1 0-1(-1) 0
10:00, 14-05-2023
MASTERS BRZEG
0
vs
PAS KRAKÓW
1

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 6-1(5) 3
2 JKS SMS JAROSŁAW 1 1-6(-5) 0
10:20, 14-05-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
6
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 2-0(2) 3
2 GOAL NOWY SĄCZ 1 0-2(-2) 0
10:20, 14-05-2023
DAP DĘBICA
2
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ARKONIA SZCZECIN 1 4-3(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 3-4(-1) 0
10:40, 14-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
RUCH RADZIONKÓW
3

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LEŃCZE 1 5-2(3) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 2-5(-3) 0
10:40, 14-05-2023
UKS LEŃCZE
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MASTERS BRZEG B 1 2-0(2) 3
2 PANTERA KIJÓW 1 1 0-2(-2) 0
11:00, 14-05-2023
PANTERA KIJÓW 1
0
vs
MASTERS BRZEG B
2

ZWYCIĘZCA MECZU 1 i 2 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TYTAN KIJÓW 1 2-0(2) 3
2 PAS KRAKÓW 1 0-2(-2) 0
11:00, 14-05-2023
TYTAN KIJÓW
2
vs
PAS KRAKÓW
0

PRZEGRANY MECZU 3 i 4 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 1 1-0(1) 3
2 GOAL NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
11:20, 14-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
GOAL NOWY SĄCZ
0

ZWYCIĘZCA MECZU 3 i 4 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 1 4-3(1) 3
2 DAP DĘBICA 1 3-4(-1) 0
11:20, 14-05-2023
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
vs
DAP DĘBICA
3

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 1-0(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 0-1(-1) 0
11:40, 14-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LEŃCZE 1 2-1(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 1-2(-1) 0
11:40, 14-05-2023
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
UKS LEŃCZE
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-1(-1) 0
12:00, 14-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 3-0(3) 3
2 AP FFK WARSZAWA B 1 0-3(-3) 0
12:00, 14-05-2023
AP FFK WARSZAWA B
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA 1 1-0(1) 3
2 POGOŃ ŁASZCZÓWKA 1 0-1(-1) 0
12:20, 14-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
0
vs
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
1

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA POLSKI FA 1 4-1(3) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 1-4(-3) 0
12:20, 14-05-2023
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
1
vs
KADRA POLSKI FA
4

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 1-0(1) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 0-1(-1) 0
12:40, 14-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FFK WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-2(-1) 0
12:40, 14-05-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP FFK WARSZAWA
2

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FFK WARSZAWA B 1 1-0(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-1(-1) 0
13:00, 14-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AP FFK WARSZAWA B
1

ZWYCIĘZCA MECZU 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 3-2(1) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-3(-1) 0
13:00, 14-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3

PRZEGRANY MECZU 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ ŁASZCZÓWKA 1 3-0(3) 3
2 AP PROGRESS ANDRYCHÓW 1 0-3(-3) 0
13:20, 14-05-2023
POGOŃ ŁASZCZÓWKA
3
vs
AP PROGRESS ANDRYCHÓW
0

ZWYCIĘZCA MECZU 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KADRA POLSKI FA 1 2-1(1) 3
2 MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA 1 1-2(-1) 0
13:20, 14-05-2023
MKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA
1
vs
KADRA POLSKI FA
2

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ASEREKTEAM GORLICE 1 3-0(3) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 0-3(-3) 0
13:40, 14-05-2023
ASEREKTEAM GORLICE
3
vs
AP STALOWA WOLA
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6-O MIEJSCE 1-FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP FFK WARSZAWA 1 2-0(2) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-2(-2) 0
13:40, 14-05-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AP FFK WARSZAWA
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa