Turniej API CUP rocznik 2014- 26-28.05.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-05-26 08:00:00 - 2023-05-28 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 6 38-5(33) 18
2 PODHALANIN BIECZ A 6 18-6(12) 11
3 SOCCER ROPCZYCE 6 19-13(6) 10
4 AP SKS STAR STARACHOWICE 6 24-8(16) 10
5 WESTOVIA TARNÓW 6 12-11(1) 8
6 AP PROSZOWIANKA 6 8-21(-13) 3
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 6 1-56(-55) 0
08:00, 26-05-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
9
08:20, 26-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
1
vs
PODHALANIN BIECZ A
1
08:40, 26-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
vs
SOCCER ROPCZYCE
2
09:00, 26-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
AP PROSZOWIANKA
5
09:20, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
5
vs
WESTOVIA TARNÓW
1
09:40, 26-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
2
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
10:00, 26-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
11
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
10:20, 26-05-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
WESTOVIA TARNÓW
2
10:40, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
2
vs
PODHALANIN BIECZ A
0
11:00, 26-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
14
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
11:20, 26-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
AP PROSZOWIANKA
1
11:40, 26-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
12:00, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
13
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
12:20, 26-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
3
vs
SOCCER ROPCZYCE
0
12:40, 26-05-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
13:00, 26-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
6
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
13:20, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
5
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
13:40, 26-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
5
vs
AP PROSZOWIANKA
1
14:00, 26-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
3
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
4
14:20, 26-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
2
vs
SOCCER ROPCZYCE
2
14:40, 26-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
7
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI 6 13-2(11) 15
2 AP FFK WARSZAWA 6 25-4(21) 14
3 RUCH RADZIONKÓW 6 19-7(12) 13
4 KS MADZIAR NIEPORĘT 6 8-13(-5) 7
5 HUTNIK KRAKÓW 6 6-18(-12) 5
6 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 6 3-19(-16) 3
7 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 6 3-14(-11) 2
08:00, 26-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
3
08:20, 26-05-2023
AP FFK WARSZAWA
7
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
08:40, 26-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:00, 26-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
09:20, 26-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
AP FFK WARSZAWA
6
09:40, 26-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
3
10:00, 26-05-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
7
10:20, 26-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
AP FFK WARSZAWA
7
10:40, 26-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
2
11:00, 26-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
3
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
11:20, 26-05-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
11:40, 26-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
0
12:00, 26-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
3
12:20, 26-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
12:40, 26-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
4
13:00, 26-05-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
13:20, 26-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
13:40, 26-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
14:00, 26-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
2
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
14:20, 26-05-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
14:40, 26-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
4

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 6 32-1(31) 18
2 PAS KRAKÓW 6 25-4(21) 15
3 FA LUBLIN 6 16-10(6) 12
4 FC WROCŁAW ACADEMY B 6 18-14(4) 7
5 MASTERS BRZEG 6 8-14(-6) 7
6 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 2-27(-25) 3
7 GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI 6 2-33(-31) 0
08:00, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
FA LUBLIN
3
08:20, 26-05-2023
PAS KRAKÓW
6
vs
MASTERS BRZEG
0
08:40, 26-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
1
09:00, 26-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
6
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
09:20, 26-05-2023
FA LUBLIN
1
vs
PAS KRAKÓW
4
09:40, 26-05-2023
MASTERS BRZEG
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
10:00, 26-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
9
10:20, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
PAS KRAKÓW
3
10:40, 26-05-2023
FA LUBLIN
3
vs
MASTERS BRZEG
0
11:00, 26-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
4
11:20, 26-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
9
11:40, 26-05-2023
PAS KRAKÓW
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
12:00, 26-05-2023
FA LUBLIN
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
6
12:20, 26-05-2023
MASTERS BRZEG
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
12:40, 26-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
13:00, 26-05-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
13:20, 26-05-2023
FA LUBLIN
5
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
13:40, 26-05-2023
MASTERS BRZEG
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
14:00, 26-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
FA LUBLIN
4
14:20, 26-05-2023
PAS KRAKÓW
6
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
14:40, 26-05-2023
MASTERS BRZEG
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
4

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 5 13-3(10) 13
2 AP GOAL 5 12-5(7) 10
3 APMT LIMANOWA 5 9-7(2) 9
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 5 8-7(1) 9
5 URAN ŁUKOWICA 5 6-10(-4) 3
6 AP CHAMPIONS BRZESKO 5 1-17(-16) 0
15:00, 26-05-2023
AP GOAL
3
vs
URAN ŁUKOWICA
1
15:20, 26-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
3
vs
APMT LIMANOWA
1
15:40, 26-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
16:00, 26-05-2023
AP GOAL
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
16:20, 26-05-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
16:40, 26-05-2023
APMT LIMANOWA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
17:00, 26-05-2023
AP GOAL
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
17:20, 26-05-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
APMT LIMANOWA
2
17:40, 26-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
18:00, 26-05-2023
APMT LIMANOWA
0
vs
AP GOAL
2
18:20, 26-05-2023
URAN ŁUKOWICA
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
18:40, 26-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
19:00, 26-05-2023
AP GOAL
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
19:20, 26-05-2023
URAN ŁUKOWICA
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
19:40, 26-05-2023
APMT LIMANOWA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 5 26-4(22) 15
2 DAP DĘBICA 5 21-8(13) 12
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 12-12(0) 7
4 PARASOL WROCŁAW B 5 5-15(-10) 6
5 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 10-17(-7) 3
6 POLONIA BYTOM A 5 5-23(-18) 1
15:00, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA
5
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
15:20, 26-05-2023
DAP DĘBICA
5
vs
PARASOL WROCŁAW B
1
15:40, 26-05-2023
POLONIA BYTOM A
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4
16:00, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA
4
vs
DAP DĘBICA
1
16:20, 26-05-2023
POLONIA BYTOM A
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
16:40, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW B
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
17:00, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA
9
vs
POLONIA BYTOM A
0
17:20, 26-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
6
vs
PARASOL WROCŁAW B
0
17:40, 26-05-2023
DAP DĘBICA
6
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:00, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW B
0
vs
AP STALOWA WOLA
3
18:20, 26-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
18:40, 26-05-2023
DAP DĘBICA
6
vs
POLONIA BYTOM A
2
19:00, 26-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
vs
AP STALOWA WOLA
5
19:20, 26-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DAP DĘBICA
3
19:40, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW B
2
vs
POLONIA BYTOM A
0

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 5 30-1(29) 13
2 WRS UNITED RZESZÓW 5 19-3(16) 13
3 SMS PRZEMYŚL 5 16-11(5) 7
4 APN KNURÓW 5 11-9(2) 7
5 AP STALOWA WOLA B 5 7-25(-18) 3
6 POLONIA BYTOM B 5 1-35(-34) 0
15:00, 26-05-2023
POLONIA BYTOM B
0
vs
PARASOL WROCŁAW
8
15:20, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA B
1
vs
APN KNURÓW
3
15:40, 26-05-2023
SMS PRZEMYŚL
0
vs
WRS UNITED RZESZÓW
3
16:00, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA B
5
vs
POLONIA BYTOM B
0
16:20, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW
6
vs
SMS PRZEMYŚL
0
16:40, 26-05-2023
APN KNURÓW
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
2
17:00, 26-05-2023
SMS PRZEMYŚL
7
vs
POLONIA BYTOM B
1
17:20, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW
5
vs
APN KNURÓW
0
17:40, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA B
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
4
18:00, 26-05-2023
POLONIA BYTOM B
0
vs
APN KNURÓW
6
18:20, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
1
18:40, 26-05-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
SMS PRZEMYŚL
8
19:00, 26-05-2023
WRS UNITED RZESZÓW
9
vs
POLONIA BYTOM B
0
19:20, 26-05-2023
PARASOL WROCŁAW
10
vs
AP STALOWA WOLA B
0
19:40, 26-05-2023
APN KNURÓW
1
vs
SMS PRZEMYŚL
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 5 15-3(12) 12
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 5 14-6(8) 10
3 WRS UNITED RZESZÓW 5 10-11(-1) 10
4 AP FFK WARSZAWA 5 7-9(-2) 9
5 AP STALOWA WOLA 5 9-15(-6) 3
6 AP GOAL 5 2-13(-11) 0
08:00, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
AP FFK WARSZAWA
2
08:20, 27-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
vs
AP GOAL
0
08:40, 27-05-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
WRS UNITED RZESZÓW
3
09:00, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
0
09:20, 27-05-2023
AP FFK WARSZAWA
3
vs
AP STALOWA WOLA
1
09:40, 27-05-2023
AP GOAL
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
3
10:00, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:20, 27-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
AP GOAL
0
10:40, 27-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
vs
WRS UNITED RZESZÓW
2
11:00, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
4
vs
AP GOAL
1
11:20, 27-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
2
11:40, 27-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
vs
AP STALOWA WOLA
3
12:00, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
5
vs
WRS UNITED RZESZÓW
0
12:20, 27-05-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
12:40, 27-05-2023
AP GOAL
0
vs
AP STALOWA WOLA
3

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 5 14-3(11) 15
2 PODHALANIN BIECZ A 5 7-6(1) 9
3 PAS KRAKÓW 5 4-3(1) 7
4 GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI 5 5-6(-1) 7
5 DAP DĘBICA 5 5-7(-2) 6
6 JKS SMS JAROSŁAW 5 4-14(-10) 0
08:00, 27-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
2
08:20, 27-05-2023
PAS KRAKÓW
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
08:40, 27-05-2023
DAP DĘBICA
1
vs
PARASOL WROCŁAW
3
09:00, 27-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
1
vs
PAS KRAKÓW
0
09:20, 27-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
0
vs
DAP DĘBICA
1
09:40, 27-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
PARASOL WROCŁAW
5
10:00, 27-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
2
vs
DAP DĘBICA
1
10:20, 27-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
3
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
10:40, 27-05-2023
PAS KRAKÓW
0
vs
PARASOL WROCŁAW
1
11:00, 27-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
11:20, 27-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3
11:40, 27-05-2023
PAS KRAKÓW
2
vs
DAP DĘBICA
0
12:00, 27-05-2023
PODHALANIN BIECZ A
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2
12:20, 27-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
0
vs
PAS KRAKÓW
0
12:40, 27-05-2023
JKS SMS JAROSŁAW
0
vs
DAP DĘBICA
2

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 5 10-2(8) 15
2 SOCCER ROPCZYCE 5 13-5(8) 12
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 10-11(-1) 7
4 FA LUBLIN 5 6-9(-3) 5
5 KS MADZIAR NIEPORĘT 5 8-11(-3) 3
6 APN KNURÓW 5 7-16(-9) 1
13:00, 27-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
13:20, 27-05-2023
FA LUBLIN
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
13:40, 27-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
APN KNURÓW
1
14:00, 27-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
FA LUBLIN
0
14:20, 27-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:40, 27-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
APN KNURÓW
0
15:00, 27-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
15:20, 27-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
15:40, 27-05-2023
FA LUBLIN
3
vs
APN KNURÓW
3
16:00, 27-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
16:20, 27-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
5
vs
APN KNURÓW
2
16:40, 27-05-2023
FA LUBLIN
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
17:00, 27-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
4
vs
APN KNURÓW
1
17:20, 27-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
FA LUBLIN
1
17:40, 27-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS PRZEMYŚL 5 15-9(6) 12
2 APMT LIMANOWA 5 14-5(9) 10
3 RUCH RADZIONKÓW 5 11-8(3) 9
4 AP SKS STAR STARACHOWICE 5 7-7(0) 7
5 PARASOL WROCŁAW B 5 4-10(-6) 4
6 FC WROCŁAW ACADEMY B 5 2-14(-12) 1
13:00, 27-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
13:20, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
APMT LIMANOWA
5
13:40, 27-05-2023
PARASOL WROCŁAW B
1
vs
SMS PRZEMYŚL
2
14:00, 27-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
14:20, 27-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
PARASOL WROCŁAW B
2
14:40, 27-05-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
SMS PRZEMYŚL
3
15:00, 27-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
vs
PARASOL WROCŁAW B
0
15:20, 27-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
APMT LIMANOWA
2
15:40, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
SMS PRZEMYŚL
3
16:00, 27-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
vs
APMT LIMANOWA
1
16:20, 27-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
SMS PRZEMYŚL
3
16:40, 27-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
PARASOL WROCŁAW B
1
17:00, 27-05-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
vs
SMS PRZEMYŚL
4
17:20, 27-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
17:40, 27-05-2023
APMT LIMANOWA
4
vs
PARASOL WROCŁAW B
0

LIGA KONFERENCJI (miejsca 25-32)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URAN ŁUKOWICA 7 13-9(4) 18
2 MASTERS BRZEG 7 21-6(15) 18
3 WESTOVIA TARNÓW 7 21-6(15) 15
4 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 7 8-10(-2) 10
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 5-14(-9) 8
6 POLONIA BYTOM A 7 9-16(-7) 5
7 AP STALOWA WOLA B 7 10-19(-9) 3
8 HUTNIK KRAKÓW 7 5-12(-7) 2
08:00, 27-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
08:20, 27-05-2023
MASTERS BRZEG
1
vs
URAN ŁUKOWICA
2
08:40, 27-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
AP STALOWA WOLA B
0
09:00, 27-05-2023
POLONIA BYTOM A
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
09:20, 27-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
0
vs
MASTERS BRZEG
2
09:40, 27-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
URAN ŁUKOWICA
2
10:00, 27-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
POLONIA BYTOM A
1
10:20, 27-05-2023
AP STALOWA WOLA B
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
10:40, 27-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
5
vs
URAN ŁUKOWICA
0
11:00, 27-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
MASTERS BRZEG
3
11:20, 27-05-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
11:40, 27-05-2023
AP STALOWA WOLA B
4
vs
POLONIA BYTOM A
4
12:00, 27-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
12:20, 27-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
AP STALOWA WOLA B
1
12:40, 27-05-2023
MASTERS BRZEG
3
vs
POLONIA BYTOM A
0
13:00, 27-05-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:20, 27-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
4
vs
AP STALOWA WOLA B
0
13:40, 27-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
14:00, 27-05-2023
MASTERS BRZEG
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
14:20, 27-05-2023
URAN ŁUKOWICA
3
vs
POLONIA BYTOM A
1
08:00, 28-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
6
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
08:20, 28-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
POLONIA BYTOM A
2
08:40, 28-05-2023
MASTERS BRZEG
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
09:00, 28-05-2023
URAN ŁUKOWICA
3
vs
AP STALOWA WOLA B
0
09:20, 28-05-2023
WESTOVIA TARNÓW
3
vs
POLONIA BYTOM A
1
09:40, 28-05-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:00, 28-05-2023
MASTERS BRZEG
4
vs
AP STALOWA WOLA B
3
10:20, 28-05-2023
URAN ŁUKOWICA
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1

PUCHAR TATR (miejsca 33-39)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 6 14-0(14) 18
2 AP PROSZOWIANKA 6 24-2(22) 15
3 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 6 10-8(2) 7
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 5-12(-7) 6
5 POLONIA BYTOM B 6 2-13(-11) 6
6 GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI 6 6-12(-6) 5
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 6 1-15(-14) 1
14:40, 27-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
15:00, 27-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
POLONIA BYTOM B
0
15:20, 27-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
15:40, 27-05-2023
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
3
16:00, 27-05-2023
AP PROSZOWIANKA
6
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
16:20, 27-05-2023
POLONIA BYTOM B
0
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
16:40, 27-05-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
17:00, 27-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
17:20, 27-05-2023
AP PROSZOWIANKA
8
vs
POLONIA BYTOM B
0
17:40, 27-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
5
18:00, 27-05-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
3
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
18:20, 27-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
18:40, 27-05-2023
AP PROSZOWIANKA
6
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0
19:00, 27-05-2023
POLONIA BYTOM B
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
4
08:00, 28-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
4
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
08:20, 28-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
1
08:40, 28-05-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
09:00, 28-05-2023
POLONIA BYTOM B
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
09:20, 28-05-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
AP PROSZOWIANKA
3
09:40, 28-05-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
3
10:00, 28-05-2023
POLONIA BYTOM B
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ CZERWONI
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW B 1 1-0(1) 3
2 APN KNURÓW 1 0-1(-1) 0
10:40, 28-05-2023
APN KNURÓW
0
vs
PARASOL WROCŁAW B
1

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 5-0(5) 3
2 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 0-5(-5) 0
10:40, 28-05-2023
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
5

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA LUBLIN 1 2-1(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 1-2(-1) 0
11:00, 28-05-2023
FA LUBLIN
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
1

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-1(1) 3
2 AP SKS STAR STARACHOWICE 1 1-2(-1) 0
11:00, 28-05-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
1

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SOCCER ROPCZYCE 1 3-0(3) 3
2 SMS PRZEMYŚL 1 0-3(-3) 0
11:20, 28-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
3
vs
SMS PRZEMYŚL
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-0(2) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-2(-2) 0
11:20, 28-05-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
APMT LIMANOWA
2

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 2-1(1) 3
2 APN KNURÓW 1 1-2(-1) 0
11:40, 28-05-2023
APN KNURÓW
1
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 1-0(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW B 1 0-1(-1) 0
11:40, 28-05-2023
PARASOL WROCŁAW B
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
1

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP SKS STAR STARACHOWICE 1 4-0(4) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 0-4(-4) 0
12:00, 28-05-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 4-0(4) 3
2 FA LUBLIN 1 0-4(-4) 0
12:00, 28-05-2023
FA LUBLIN
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS PRZEMYŚL 1 2-0(2) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-2(-2) 0
12:20, 28-05-2023
SMS PRZEMYŚL
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 SOCCER ROPCZYCE 1 1-2(-1) 0
12:20, 28-05-2023
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
APMT LIMANOWA
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAP DĘBICA 1 2-0(2) 3
2 AP GOAL 1 0-2(-2) 0
12:40, 28-05-2023
AP GOAL
0
vs
DAP DĘBICA
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 1 2-1(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-2(-1) 0
12:40, 28-05-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PAS KRAKÓW 1 3-1(2) 3
2 AP FFK WARSZAWA 1 1-3(-2) 0
13:00, 28-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
PAS KRAKÓW
3

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI 1 2-0(2) 3
2 WRS UNITED RZESZÓW 1 0-2(-2) 0
13:00, 28-05-2023
WRS UNITED RZESZÓW
0
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
2

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 1 2-1(1) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 1-2(-1) 0
13:20, 28-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 2-0(2) 3
2 PODHALANIN BIECZ A 1 0-2(-2) 0
13:20, 28-05-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
2
vs
PODHALANIN BIECZ A
0

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 3-2(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 2-3(-1) 0
13:40, 28-05-2023
AP GOAL
3
vs
AP STALOWA WOLA
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 1 2-1(1) 3
2 DAP DĘBICA 1 1-2(-1) 0
13:40, 28-05-2023
DAP DĘBICA
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WRS UNITED RZESZÓW 1 2-1(1) 3
2 AP FFK WARSZAWA 1 1-2(-1) 0
14:00, 28-05-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
WRS UNITED RZESZÓW
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI 1 2-1(1) 3
2 PAS KRAKÓW 1 1-2(-1) 0
14:00, 28-05-2023
PAS KRAKÓW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ BIALI
2

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 5-0(5) 3
2 PODHALANIN BIECZ A 1 0-5(-5) 0
14:20, 28-05-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
vs
PODHALANIN BIECZ A
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6-O MIEJSCE 1-FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 2-1(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
14:20, 28-05-2023
PARASOL WROCŁAW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa