TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2013 - 09-11.06.2023

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2023-06-09 10:00:00 - 2023-06-11 14:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 10 33-10(23) 27
2 ZNICZ PRUSZKÓW 10 30-7(23) 26
3 RUCH RADZIONKÓW 10 27-9(18) 22
4 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 10 29-15(14) 19
5 MFK STARA LUBOVNA SK 10 15-11(4) 17
6 AP STALOWA WOLA 10 17-28(-11) 12
7 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 10 15-21(-6) 11
8 MKP UNIA OŚWIĘCIM 10 14-21(-7) 9
9 UNIA TARNÓW 10 16-16(0) 7
10 AP PROSZOWIANKA 10 16-27(-11) 7
11 GAP TALENT PYSZNICA 10 4-51(-47) 0
10:40, 09-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
1
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
2
10:40, 09-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
11:00, 09-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
11:00, 09-06-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
11:20, 09-06-2023
UNIA TARNÓW
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
11:20, 09-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
5
vs
GAP TALENT PYSZNICA
1
11:40, 09-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
11:40, 09-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
1
12:00, 09-06-2023
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:00, 09-06-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
UNIA TARNÓW
3
12:20, 09-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
12:20, 09-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
4
12:40, 09-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
4
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
0
12:40, 09-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
3
13:00, 09-06-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:00, 09-06-2023
AP PROSZOWIANKA
3
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
13:20, 09-06-2023
UNIA TARNÓW
6
vs
GAP TALENT PYSZNICA
0
13:20, 09-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
13:40, 09-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
13:40, 09-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
4
vs
AP PROSZOWIANKA
1
14:00, 09-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
6
vs
AP STALOWA WOLA
1
14:00, 09-06-2023
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1
vs
UNIA TARNÓW
0
14:20, 09-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:20, 09-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
3
vs
AP PROSZOWIANKA
0
14:40, 09-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
7
14:40, 09-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
15:00, 09-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
5
15:00, 09-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
UNIA TARNÓW
1
13:40, 10-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
2
vs
AP STALOWA WOLA
4
13:40, 10-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
14:00, 10-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
UNIA TARNÓW
1
14:00, 10-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:20, 10-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
6
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
14:20, 10-06-2023
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
2
14:40, 10-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
AP PROSZOWIANKA
0
14:40, 10-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
5
vs
AP STALOWA WOLA
2
15:00, 10-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
vs
UNIA TARNÓW
1
15:00, 10-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
15:20, 10-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
0
vs
AP PROSZOWIANKA
8
15:20, 10-06-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
15:40, 10-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
2
vs
UNIA TARNÓW
0
15:40, 10-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
16:00, 10-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
0
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
5
16:00, 10-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
16:20, 10-06-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
6
16:20, 10-06-2023
UNIA TARNÓW
2
vs
AP STALOWA WOLA
4
16:40, 10-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
1
16:40, 10-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
ZNICZ PRUSZKÓW
4
17:00, 10-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
17:00, 10-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
UNIA TARNÓW
0
17:20, 10-06-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
3
17:20, 10-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
2
17:40, 10-06-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
17:40, 10-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
18:00, 10-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
5
vs
GAP TALENT PYSZNICA
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 10 47-3(44) 30
2 UKS LEŃCZE 10 34-8(26) 24
3 JKS SMS JAROSŁAW 10 16-9(7) 21
4 MKS TARNOVIA TARNÓW 10 13-14(-1) 16
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 10 19-19(0) 14
6 KRAKUS NOWA HUTA 10 17-9(8) 14
7 HUTNIK KRAKÓW 10 16-18(-2) 14
8 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 10 8-20(-12) 10
9 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 10 9-17(-8) 6
10 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 10 7-29(-22) 5
11 AP GOAL 10 8-48(-40) 3
15:20, 09-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
15:20, 09-06-2023
APMT LIMANOWA
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
15:40, 09-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
15:40, 09-06-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
16:00, 09-06-2023
UKS LEŃCZE
8
vs
AP GOAL
0
16:00, 09-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
16:20, 09-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
16:20, 09-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
APMT LIMANOWA
8
16:40, 09-06-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
16:40, 09-06-2023
KRAKUS NOWA HUTA
1
vs
UKS LEŃCZE
2
17:00, 09-06-2023
AP GOAL
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
17:00, 09-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
17:20, 09-06-2023
APMT LIMANOWA
4
vs
JKS SMS JAROSŁAW
0
17:20, 09-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
17:40, 09-06-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
4
vs
AP GOAL
2
17:40, 09-06-2023
KRAKUS NOWA HUTA
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
18:00, 09-06-2023
UKS LEŃCZE
5
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
18:00, 09-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
6
vs
AP GOAL
1
18:20, 09-06-2023
APMT LIMANOWA
8
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:20, 09-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
18:40, 09-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
18:40, 09-06-2023
JKS SMS JAROSŁAW
0
vs
UKS LEŃCZE
1
19:00, 09-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
6
vs
AP GOAL
1
19:00, 09-06-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
19:20, 09-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
19:20, 09-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
19:40, 09-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
4
19:40, 09-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
UKS LEŃCZE
6
09:00, 10-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
09:00, 10-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
0
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0
09:20, 10-06-2023
APMT LIMANOWA
1
vs
UKS LEŃCZE
0
09:20, 10-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
AP GOAL
0
09:40, 10-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
09:40, 10-06-2023
JKS SMS JAROSŁAW
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
10:00, 10-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
1
10:00, 10-06-2023
APMT LIMANOWA
4
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
10:20, 10-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
UKS LEŃCZE
6
10:20, 10-06-2023
AP GOAL
3
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
10:40, 10-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
2
10:40, 10-06-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
11:00, 10-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
3
vs
UKS LEŃCZE
1
11:00, 10-06-2023
APMT LIMANOWA
7
vs
AP GOAL
1
11:20, 10-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
11:20, 10-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
11:40, 10-06-2023
KRAKUS NOWA HUTA
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
11:40, 10-06-2023
UKS LEŃCZE
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
12:00, 10-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
12:00, 10-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
APMT LIMANOWA
6
12:20, 10-06-2023
MKS TARNOVIA TARNÓW
2
vs
AP GOAL
0
12:20, 10-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
UKS LEŃCZE
4
12:40, 10-06-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
12:40, 10-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
3
13:00, 10-06-2023
KRAKUS NOWA HUTA
7
vs
AP GOAL
0
13:00, 10-06-2023
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
13:20, 10-06-2023
APMT LIMANOWA
3
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0

FAZA PUCHAROWA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 5-3(2) 3
2 GAP TALENT PYSZNICA 1 3-5(-2) 0
09:00, 11-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
3
vs
AP GOAL
5

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 2-1(1) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 1-2(-1) 0
09:00, 11-06-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UNIA TARNÓW 1 2-1(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 1-2(-1) 0
09:25, 10-06-2023
UNIA TARNÓW
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
2 KRAKUS NOWA HUTA 1 0-1(-1) 0
09:25, 11-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
KRAKUS NOWA HUTA
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 4-0(4) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-4(-4) 0
09:50, 11-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 2-1(1) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 1-2(-1) 0
09:50, 11-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 1 3-0(3) 3
2 MFK STARA LUBOVNA SK 1 0-3(-3) 0
10:15, 11-06-2023
MFK STARA LUBOVNA SK
0
vs
HUTNIK KRAKÓW
3

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 1 3-1(2) 3
2 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 1 1-3(-2) 0
10:15, 11-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
3

MECZ NR 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RUCH RADZIONKÓW 1 4-1(3) 3
2 MKS TARNOVIA TARNÓW 1 1-4(-3) 0
10:40, 11-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1

MECZ NR 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 3-2(1) 3
2 ZNICZ PRUSZKÓW 1 2-3(-1) 0
10:40, 11-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
APMT LIMANOWA
3

MECZ NR 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 1 3-0(3) 3
2 UKS LEŃCZE 1 0-3(-3) 0
11:05, 11-06-2023
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
3
vs
UKS LEŃCZE
0

MECZ NR 12 - REWANŻ O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 3-2(1) 3
2 GAP TALENT PYSZNICA 1 2-3(-1) 0
11:05, 11-06-2023
GAP TALENT PYSZNICA
2
vs
AP GOAL
3

PRZEGRANY MECZU NR 2 i 3 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 4-3(1) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 3-4(-1) 0
11:30, 11-06-2023
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 2 i 3 O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UNIA TARNÓW 1 3-1(2) 3
2 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 1-3(-2) 0
11:30, 11-06-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
UNIA TARNÓW
3

PRZEGRANY MECZU NR 4 i 5 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRAKUS NOWA HUTA 1 2-1(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 1-2(-1) 0
11:55, 11-06-2023
KRAKUS NOWA HUTA
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-1(1) 3
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 1-2(-1) 0
11:55, 11-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1

PRZEGRANY MECZU NR 6 i 7 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 3-2(1) 3
2 MFK STARA LUBOVNA SK 1 2-3(-1) 0
12:20, 11-06-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
MFK STARA LUBOVNA SK
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 2-1(1) 3
2 HUTNIK KRAKÓW 1 1-2(-1) 0
12:20, 11-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1

PRZEGRANY MECZU NR 8 i 9 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS TARNOVIA TARNÓW 1 3-0(3) 3
2 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 1 0-3(-3) 0
12:45, 11-06-2023
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3

ZWYCIĘZCA MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RUCH RADZIONKÓW 1 3-1(2) 3
2 JKS SMS JAROSŁAW 1 1-3(-2) 0
12:45, 11-06-2023
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
3

PRZEGRANY MECZU NR 10 i 11 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZNICZ PRUSZKÓW 1 2-0(2) 3
2 UKS LEŃCZE 1 0-2(-2) 0
13:10, 11-06-2023
ZNICZ PRUSZKÓW
2
vs
UKS LEŃCZE
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 10 i 11 O MIEJSCE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA 1 1-0(1) 3
2 APMT LIMANOWA 1 0-1(-1) 0
13:10, 11-06-2023
APMT LIMANOWA
0
vs
LECH POZNAŃ FA NOWA DĘBA
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa