TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2015 - 16-18.06.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-06-16 08:00:00 - 2023-06-18 13:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS PARASOL WROCŁAW 10 61-6(55) 30
2 RESOVIA RZESZÓW BIALI 10 47-14(33) 24
3 AP MKS TRZEBINIA A 10 29-15(14) 21
4 MKP UNIA OŚWIĘCIM 10 20-20(0) 21
5 AP PROSZOWIANKA 10 32-14(18) 19
6 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 10 11-21(-10) 15
7 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 10 10-15(-5) 11
8 KS SPARTA MISZEWO 10 16-38(-22) 10
9 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 10 10-23(-13) 9
10 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 10 3-34(-31) 3
11 AP STALOWA WOLA B 10 4-43(-39) 0
12:00, 16-06-2023
AP PROSZOWIANKA
5
vs
KS SPARTA MISZEWO
2
12:00, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
12:17, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
4
12:17, 16-06-2023
MKS PARASOL WROCŁAW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
12:34, 16-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
4
12:34, 16-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
AP PROSZOWIANKA
1
12:51, 16-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
2
vs
AP STALOWA WOLA B
0
12:51, 16-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
3
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
13:08, 16-06-2023
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
6
13:08, 16-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
13:25, 16-06-2023
AP MKS TRZEBINIA A
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:25, 16-06-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
13:42, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
6
13:42, 16-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
4
vs
AP STALOWA WOLA B
0
13:59, 16-06-2023
MKS PARASOL WROCŁAW
4
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
13:59, 16-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:16, 16-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
AP PROSZOWIANKA
2
14:16, 16-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
0
vs
AP MKS TRZEBINIA A
8
14:33, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
14:33, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
14:50, 16-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
3
14:50, 16-06-2023
RESOVIA RZESZÓW BIALI
4
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
15:07, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA B
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
4
15:07, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
15:24, 16-06-2023
AP PROSZOWIANKA
6
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
15:24, 16-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
0
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
8
15:41, 16-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
8
15:41, 16-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
13:42, 17-06-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
4
13:42, 17-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
13:59, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
13:59, 17-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
14:16, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:16, 17-06-2023
RESOVIA RZESZÓW BIALI
8
vs
KS SPARTA MISZEWO
0
14:33, 17-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
14:33, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
9
14:50, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
14:50, 17-06-2023
AP MKS TRZEBINIA A
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
15:07, 17-06-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
15:07, 17-06-2023
MKS PARASOL WROCŁAW
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
15:24, 17-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
15:24, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
AP MKS TRZEBINIA A
4
15:41, 17-06-2023
AP PROSZOWIANKA
8
vs
AP STALOWA WOLA B
1
15:41, 17-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
15:58, 17-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
5
15:58, 17-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
6
16:15, 17-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
KS SPARTA MISZEWO
3
16:15, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA B
1
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
2
16:32, 17-06-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
AP MKS TRZEBINIA A
2
16:32, 17-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
16:49, 17-06-2023
MKS PARASOL WROCŁAW
14
vs
AP STALOWA WOLA B
0
16:49, 17-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
7
17:06, 17-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AP MKS TRZEBINIA A
2
17:06, 17-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
17:23, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
AP PROSZOWIANKA
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 10 39-19(20) 24
2 RUCH RADZIONKÓW 10 26-10(16) 21
3 AP BUMERANG WROCŁAW A 10 36-23(13) 21
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 10 27-12(15) 19
5 APMT LIMANOWA 10 17-15(2) 17
6 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 10 24-27(-3) 16
7 SYRENKA SOCCER SCHOOL 10 17-22(-5) 12
8 AP STALOWA WOLA 10 15-28(-13) 8
9 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 10 8-22(-14) 8
10 AP ZIOMKI RZESZÓW 10 15-27(-12) 7
11 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 10 6-25(-19) 2
15:58, 16-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
15:58, 16-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:15, 16-06-2023
APMT LIMANOWA
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
16:15, 16-06-2023
AP BUMERANG WROCŁAW A
3
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
6
16:32, 16-06-2023
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
MŁODA ORAWA
8
16:32, 16-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
16:49, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA
0
vs
APMT LIMANOWA
1
16:49, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
5
17:06, 16-06-2023
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
5
17:06, 16-06-2023
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
17:23, 16-06-2023
MŁODA ORAWA
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
17:23, 16-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
vs
AP STALOWA WOLA
1
17:40, 16-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
17:40, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
APMT LIMANOWA
2
17:57, 16-06-2023
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
vs
MŁODA ORAWA
5
17:57, 16-06-2023
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
18:14, 16-06-2023
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
18:14, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
MŁODA ORAWA
1
18:31, 16-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
18:31, 16-06-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
18:48, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
6
18:48, 16-06-2023
AP ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
19:05, 16-06-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
MŁODA ORAWA
4
19:05, 16-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
19:22, 16-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
19:22, 16-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
3
19:39, 16-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
5
19:39, 16-06-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
09:44, 17-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
2
09:44, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
3
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
10:01, 17-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
10:01, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
MŁODA ORAWA
5
10:18, 17-06-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
10:18, 17-06-2023
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
10:35, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
10:35, 17-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
0
10:52, 17-06-2023
APMT LIMANOWA
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
10:52, 17-06-2023
MŁODA ORAWA
4
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
11:09, 17-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
11:09, 17-06-2023
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
11:26, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
11:26, 17-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
MŁODA ORAWA
3
11:43, 17-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
APMT LIMANOWA
1
11:43, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA
4
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
12:00, 17-06-2023
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2
12:00, 17-06-2023
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
12:17, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
12:17, 17-06-2023
APMT LIMANOWA
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
12:34, 17-06-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
MŁODA ORAWA
2
12:34, 17-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
0
12:51, 17-06-2023
AP BUMERANG WROCŁAW A
5
vs
APMT LIMANOWA
1
12:51, 17-06-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
1
13:08, 17-06-2023
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
vs
MŁODA ORAWA
5
13:08, 17-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
13:25, 17-06-2023
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

FAZA FINAŁOWA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 4-0(4) 3
2 AP STALOWA WOLA B 1 0-4(-4) 0
09:00, 18-06-2023
AP STALOWA WOLA B
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 1 4-1(3) 3
2 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 1-4(-3) 0
09:00, 18-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
1
vs
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
4

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 3-2(1) 3
2 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 2-3(-1) 0
09:22, 18-06-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
3

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 3-0(3) 3
2 KS SPARTA MISZEWO 1 0-3(-3) 0
09:22, 18-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 2-0(2) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 0-2(-2) 0
09:46, 18-06-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
AP STALOWA WOLA
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 1-2(-1) 0
09:46, 18-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
APMT LIMANOWA
2

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 4-1(3) 3
2 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 1-4(-3) 0
10:08, 18-06-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP BUMERANG WROCŁAW A 1 5-0(5) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-5(-5) 0
10:08, 18-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
5

MECZ NR 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 4-3(1) 3
2 AP MKS TRZEBINIA A 1 3-4(-1) 0
10:30, 18-06-2023
AP MKS TRZEBINIA A
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4

MECZ NR 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 5-0(5) 3
2 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 0-5(-5) 0
10:30, 18-06-2023
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
vs
MŁODA ORAWA
5

MECZ NR 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS PARASOL WROCŁAW 1 4-1(3) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 1-4(-3) 0
10:52, 18-06-2023
MKS PARASOL WROCŁAW
4
vs
RUCH RADZIONKÓW
1

MECZ NR 12 - REWANŻ O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 1-0(1) 3
2 AP STALOWA WOLA B 1 0-1(-1) 0
10:52, 18-06-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
AP STALOWA WOLA B
0

PRZEGRANY MECZU NR 2 i 3 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 0-1(-1) 0
11:14, 18-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 1
0
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 2 i 3 O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP ZIOMKI RZESZÓW 1 2-0(2) 3
2 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2 1 0-2(-2) 0
11:14, 18-06-2023
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 2
0
vs
AP ZIOMKI RZESZÓW
2

PRZEGRANY MECZU NR 4 i 5 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 4-1(3) 3
2 KS SPARTA MISZEWO 1 1-4(-3) 0
11:36, 18-06-2023
KS SPARTA MISZEWO
1
vs
AP STALOWA WOLA
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SYRENKA SOCCER SCHOOL 1 4-3(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 3-4(-1) 0
11:36, 18-06-2023
SYRENKA SOCCER SCHOOL
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3

PRZEGRANY MECZU NR 6 i 7 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 6-1(5) 3
2 POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 1 1-6(-5) 0
11:58, 18-06-2023
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
6

ZWYCIĘZCA MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 3-2(1) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 2-3(-1) 0
11:58, 18-06-2023
APMT LIMANOWA
3
vs
AP PROSZOWIANKA
2

PRZEGRANY MECZU NR 8 i 9 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-0(2) 3
2 AP MKS TRZEBINIA A 1 0-2(-2) 0
12:20, 18-06-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 6-4(2) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW A 1 4-6(-2) 0
12:20, 18-06-2023
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
6

PRZEGRANY MECZU NR 10 i 11 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 5-2(3) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 2-5(-3) 0
12:42, 18-06-2023
RESOVIA RZESZÓW BIALI
5
vs
RUCH RADZIONKÓW
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 10 i 11 O MIEJSCE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS PARASOL WROCŁAW 1 8-1(7) 3
2 MŁODA ORAWA 1 1-8(-7) 0
12:42, 18-06-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
MKS PARASOL WROCŁAW
8

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa