Turniej API CUP - ROCZNIK 2016 - 08-10.09.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-09-08 10:00:00 - 2023-09-10 13:00:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 8 95-4(91) 22
2 AP PROSZOWIANKA 8 58-7(51) 22
3 UKS JUNAK WARSZAWA 8 27-17(10) 16
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 8 29-26(3) 15
5 BKS BIŁGORAJ BIALI 8 21-18(3) 13
6 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 8 16-38(-22) 9
7 AP STALOWA WOLA 8 16-39(-23) 6
8 MKP UNIA OŚWIĘCIM 8 21-59(-38) 3
9 URAN ŁUKOWICA 8 6-81(-75) 0
12:32, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
UKS JUNAK WARSZAWA
4
12:32, 08-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
9
12:54, 08-09-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
10
12:54, 08-09-2023
AP PROSZOWIANKA
6
vs
AP STALOWA WOLA
0
13:16, 08-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
1
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
13:16, 08-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
13:38, 08-09-2023
AP STALOWA WOLA
7
vs
URAN ŁUKOWICA
2
13:38, 08-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
14:00, 08-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
7
14:00, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
3
14:22, 08-09-2023
AP PROSZOWIANKA
17
vs
URAN ŁUKOWICA
0
14:22, 08-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
2
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
6
14:44, 08-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
14:44, 08-09-2023
AP STALOWA WOLA
5
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
15:06, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
AP PROSZOWIANKA
10
15:06, 08-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
3
vs
AP STALOWA WOLA
1
15:28, 08-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
8
vs
URAN ŁUKOWICA
0
15:28, 08-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
22
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:58, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:58, 09-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
7
vs
URAN ŁUKOWICA
0
13:20, 09-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
AP PROSZOWIANKA
6
13:20, 09-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
5
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:42, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
14
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
13:42, 09-09-2023
AP PROSZOWIANKA
5
vs
UKS JUNAK WARSZAWA
2
14:04, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
5
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
14:04, 09-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
AP STALOWA WOLA
1
14:26, 09-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
14:26, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
17
vs
URAN ŁUKOWICA
0
14:48, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
7
vs
URAN ŁUKOWICA
3
14:48, 09-09-2023
AP PROSZOWIANKA
8
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
15:10, 09-09-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
15:10, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
12
15:32, 09-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
6
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
15:32, 09-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
AP PROSZOWIANKA
5
15:54, 09-09-2023
URAN ŁUKOWICA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
8
15:54, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
14
vs
AP STALOWA WOLA
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 8 51-2(49) 24
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 8 48-5(43) 21
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B 8 23-20(3) 15
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 8 34-27(7) 15
5 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 8 17-12(5) 12
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 8 25-21(4) 12
7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 8 8-49(-41) 4
8 APN TALENT TRZEBNICA 8 16-47(-31) 2
9 AP CHAMPIONS BRZESKO 8 3-42(-39) 1
15:50, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
0
15:50, 08-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
16:12, 08-09-2023
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
10
16:12, 08-09-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
16:34, 08-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
10
16:34, 08-09-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
8
16:56, 08-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
0
16:56, 08-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
17:18, 08-09-2023
APN TALENT TRZEBNICA
2
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
17:18, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
0
17:40, 08-09-2023
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
8
17:40, 08-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
18:02, 08-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
8
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
18:02, 08-09-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
10
18:24, 08-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
11
vs
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
0
18:24, 08-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
18:46, 08-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
APN TALENT TRZEBNICA
0
18:46, 08-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
7
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
09:40, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
9
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
09:40, 09-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
10:02, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
8
vs
APN TALENT TRZEBNICA
2
10:02, 09-09-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
2
10:24, 09-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
10:24, 09-09-2023
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
6
10:46, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
12
vs
APN TALENT TRZEBNICA
1
10:46, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
11:08, 09-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:08, 09-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:30, 09-09-2023
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
2
vs
APN TALENT TRZEBNICA
2
11:30, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:52, 09-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
8
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
11:52, 09-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
12:14, 09-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
6
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
12:14, 09-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
7
vs
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
1
12:36, 09-09-2023
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
12:36, 09-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3

FAZA PUCHAROWA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 URAN ŁUKOWICA 1 2-1(1) 3
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 1-2(-1) 0
09:00, 10-09-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
URAN ŁUKOWICA
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 4-3(1) 3
2 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1 3-4(-1) 0
09:00, 10-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
3

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 1-0(1) 3
2 APN TALENT TRZEBNICA 1 0-1(-1) 0
09:25, 10-09-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
APN TALENT TRZEBNICA
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 3-2(1) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 1 2-3(-1) 0
09:25, 10-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
2
vs
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
3

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 1-0(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
09:50, 10-09-2023
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-1(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B 1 1-2(-1) 0
09:50, 10-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
1

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS JUNAK WARSZAWA 1 8-1(7) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-8(-7) 0
10:15, 10-09-2023
UKS JUNAK WARSZAWA
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 4-3(1) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 3-4(-1) 0
10:15, 10-09-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3

MECZ NR 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 5-2(3) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 2-5(-3) 0
10:40, 10-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
5
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
2

MECZ NR 10 - REWANŻ O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 1 3-2(1) 3
2 URAN ŁUKOWICA 1 2-3(-1) 0
10:40, 10-09-2023
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
URAN ŁUKOWICA
2

FAZA FINAŁOWA

PRZEGRANY MECZU NR 2 i 3 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN TALENT TRZEBNICA 1 3-0(3) 3
2 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1 0-3(-3) 0
11:05, 10-09-2023
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
0
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3

ZWYCIĘZCA MECZU NR 2 i 3 O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 5-0(5) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-5(-5) 0
11:05, 10-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP STALOWA WOLA
5

PRZEGRANY MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-0(1) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 1 0-1(-1) 0
11:30, 10-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 4-0(4) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 0-4(-4) 0
11:30, 10-09-2023
UKS SOKOLIKI STARY SĄCZ
4
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0

PRZEGRANY MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B 1 5-2(3) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 2-5(-3) 0
11:55, 10-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO B
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS JUNAK WARSZAWA 1 4-2(2) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-4(-2) 0
11:55, 10-09-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
UKS JUNAK WARSZAWA
4

PRZEGRANY MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 2-1(1) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 1-2(-1) 0
12:20, 10-09-2023
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
2
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 2-1(1) 3
2 AP PROSZOWIANKA 1 1-2(-1) 0
12:20, 10-09-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa