TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2015 - 15-17.09.2023

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2023-09-15 12:32:00 - 2023-09-17 12:20:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 8 64-4(60) 22
2 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 8 26-20(6) 21
3 KSPN POGOŃ KRAKÓW 8 34-7(27) 19
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 8 31-13(18) 13
5 AP STALOWA WOLA 8 25-15(10) 10
6 UKS TALENT KATOWICE 8 5-37(-32) 7
7 AKS MIKOŁÓW 8 6-38(-32) 6
8 FC WROCŁAW ACADEMY B 8 10-42(-32) 4
9 FA NISKO NIEBIESCY 8 9-34(-25) 3
12:32, 15-09-2023
AKS MIKOŁÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
5
12:32, 15-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
12:54, 15-09-2023
KSPN POGOŃ KRAKÓW
9
vs
FA NISKO NIEBIESCY
0
12:54, 15-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
AP STALOWA WOLA
1
13:16, 15-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
10
13:16, 15-09-2023
UKS TALENT KATOWICE
1
vs
AKS MIKOŁÓW
0
13:38, 15-09-2023
AP STALOWA WOLA
1
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
13:38, 15-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2
14:00, 15-09-2023
FA NISKO NIEBIESCY
1
vs
UKS TALENT KATOWICE
2
14:00, 15-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
15
14:22, 15-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
14:22, 15-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
14:44, 15-09-2023
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
13
14:44, 15-09-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
FA NISKO NIEBIESCY
1
15:06, 15-09-2023
AKS MIKOŁÓW
1
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
4
15:06, 15-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
AP STALOWA WOLA
8
15:28, 15-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
15:28, 15-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
8
vs
FA NISKO NIEBIESCY
0
12:58, 16-09-2023
AKS MIKOŁÓW
3
vs
AP STALOWA WOLA
2
12:58, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
7
13:20, 16-09-2023
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
13:20, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
5
vs
FA NISKO NIEBIESCY
1
13:42, 16-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
7
vs
UKS TALENT KATOWICE
0
13:42, 16-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
6
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
14:04, 16-09-2023
AKS MIKOŁÓW
1
vs
FA NISKO NIEBIESCY
0
14:04, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
14:26, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
vs
UKS TALENT KATOWICE
2
14:26, 16-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
4
14:48, 16-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
6
14:48, 16-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
6
vs
FA NISKO NIEBIESCY
3
15:10, 16-09-2023
AP STALOWA WOLA
8
vs
UKS TALENT KATOWICE
0
15:10, 16-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
15:32, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
FA NISKO NIEBIESCY
3
15:32, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
11
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
15:54, 16-09-2023
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
vs
UKS TALENT KATOWICE
0
15:54, 16-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
AP STALOWA WOLA
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 8 36-4(32) 24
2 LKS SZAFLARY 8 21-11(10) 18
3 MŁODA ORAWA 8 41-11(30) 18
4 LOKOMOTIV KIJÓW B 8 17-6(11) 15
5 FC WROCŁAW ACADEMY A 8 17-20(-3) 10
6 LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ 8 7-28(-21) 5
7 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 8 8-20(-12) 5
8 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 8 9-26(-17) 5
9 AP GOAL 8 6-36(-30) 4
15:50, 15-09-2023
FA NISKO
2
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
0
15:50, 15-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:12, 15-09-2023
MŁODA ORAWA
12
vs
AP GOAL
0
16:12, 15-09-2023
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
3
16:34, 15-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
16:34, 15-09-2023
LKS SZAFLARY
1
vs
FA NISKO
2
16:56, 15-09-2023
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
0
vs
MŁODA ORAWA
10
16:56, 15-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
17:18, 15-09-2023
AP GOAL
0
vs
LKS SZAFLARY
3
17:18, 15-09-2023
FA NISKO
3
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
17:40, 15-09-2023
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
MŁODA ORAWA
5
17:40, 15-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
18:02, 15-09-2023
LKS SZAFLARY
4
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
3
18:02, 15-09-2023
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
1
vs
AP GOAL
1
18:24, 15-09-2023
FA NISKO
7
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
18:24, 15-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
0
18:46, 15-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
0
vs
MŁODA ORAWA
7
18:46, 15-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
vs
AP GOAL
1
09:40, 16-09-2023
FA NISKO
6
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
1
09:40, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
0
vs
MŁODA ORAWA
2
10:02, 16-09-2023
LKS SZAFLARY
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
10:02, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
AP GOAL
2
10:24, 16-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
LKS SZAFLARY
1
10:24, 16-09-2023
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
10:46, 16-09-2023
FA NISKO
7
vs
AP GOAL
1
10:46, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
5
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
1
11:08, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
4
vs
LKS SZAFLARY
0
11:08, 16-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
MŁODA ORAWA
4
11:30, 16-09-2023
FA NISKO
5
vs
MŁODA ORAWA
0
11:30, 16-09-2023
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
3
vs
AP GOAL
1
11:52, 16-09-2023
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
0
vs
LKS SZAFLARY
3
11:52, 16-09-2023
FA NISKO
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
12:14, 16-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW B
4
vs
AP GOAL
0
12:14, 16-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
3
12:36, 16-09-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
LKS SZAFLARY
5
12:36, 16-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
1

FAZA PUCHAROWA

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-1(1) 3
2 FA NISKO NIEBIESCY 1 1-2(-1) 0
09:00, 17-09-2023
FA NISKO NIEBIESCY
1
vs
AP GOAL
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 6-2(4) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 2-6(-4) 0
09:00, 17-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKS MIKOŁÓW 1 4-2(2) 3
2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1 2-4(-2) 0
09:25, 17-09-2023
AKS MIKOŁÓW
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
2

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 3-1(2) 3
2 UKS TALENT KATOWICE 1 1-3(-2) 0
09:25, 17-09-2023
UKS TALENT KATOWICE
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
3

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ 1 3-2(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 2-3(-1) 0
09:50, 17-09-2023
AP STALOWA WOLA
2
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
3

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 7-0(7) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 0-7(-7) 0
09:50, 17-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
MŁODA ORAWA
7

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KSPN POGOŃ KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 0-1(-1) 0
10:15, 17-09-2023
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
0

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 1 2-0(2) 3
2 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 0-2(-2) 0
10:15, 17-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
vs
FA NISKO
2

MECZ NR 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 4-1(3) 3
2 LKS SZAFLARY 1 1-4(-3) 0
10:40, 17-09-2023
LOKOMOTIV KIJÓW A
4
vs
LKS SZAFLARY
1

MECZ NR 10 - REWANŻ O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO NIEBIESCY 1 3-1(2) 3
2 AP GOAL 1 1-3(-2) 0
10:40, 17-09-2023
FA NISKO NIEBIESCY
3
vs
AP GOAL
1

FAZA FINAŁOWA

PRZEGRANY MECZU NR 2 i 3 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 2-1(1) 3
2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1 1-2(-1) 0
11:05, 17-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 2 i 3 O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKS MIKOŁÓW 1 1-0(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-1(-1) 0
11:05, 17-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AKS MIKOŁÓW
1

PRZEGRANY MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-0(3) 3
2 UKS TALENT KATOWICE 1 0-3(-3) 0
11:30, 17-09-2023
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
AP STALOWA WOLA
3

ZWYCIĘZCA MECZU NR 4 i 5 O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 3-2(1) 3
2 LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ 1 2-3(-1) 0
11:30, 17-09-2023
FC WROCŁAW ACADEMY A
3
vs
LKS BESKID GILOWICE RYCHWAŁ
2

PRZEGRANY MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 4-1(3) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-4(-3) 0
11:55, 17-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 6 i 7 O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 4-3(1) 3
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 1 3-4(-1) 0
11:55, 17-09-2023
MŁODA ORAWA
4
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3

PRZEGRANY MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LKS SZAFLARY 1 3-2(1) 3
2 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 2-3(-1) 0
12:20, 17-09-2023
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2
vs
LKS SZAFLARY
3

ZWYCIĘZCA MECZU NR 8 i 9 O MIEJSCE 1 - FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 1 3-2(1) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 2-3(-1) 0
12:20, 17-09-2023
FA NISKO
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa