Turniej API CUP - Rocznik 2014 - 22-24.09.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-09-22 08:00:00 - 2023-09-24 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 5 24-6(18) 15
2 AP SKS STAR STARACHOWICE 5 7-5(2) 10
3 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 16-9(7) 7
4 AP STALOWA WOLA 5 14-10(4) 7
5 MKS WICHER KOBYŁKA A 5 13-7(6) 4
6 SILESIA ŻARÓW B 5 2-39(-37) 0
08:00, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
08:20, 22-09-2023
SILESIA ŻARÓW B
2
vs
FA OPOLE
10
08:40, 22-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
vs
AP STALOWA WOLA
2
09:00, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
9
vs
SILESIA ŻARÓW B
0
09:20, 22-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
09:40, 22-09-2023
FA OPOLE
3
vs
AP STALOWA WOLA
1
10:00, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
10:20, 22-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
FA OPOLE
5
10:40, 22-09-2023
SILESIA ŻARÓW B
0
vs
AP STALOWA WOLA
8
11:00, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
2
vs
FA OPOLE
3
11:20, 22-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4
vs
AP STALOWA WOLA
1
11:40, 22-09-2023
SILESIA ŻARÓW B
0
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
12:00, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
1
vs
AP STALOWA WOLA
2
12:20, 22-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
10
vs
SILESIA ŻARÓW B
0
12:40, 22-09-2023
FA OPOLE
3
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SILESIA ŻARÓW A 5 21-3(18) 13
2 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 5 17-2(15) 13
3 UKS RAP RYBNIK 5 4-13(-9) 7
4 AKS MIKOŁÓW 5 11-6(5) 6
5 MKS WICHER KOBYŁKA B 5 2-17(-15) 3
6 AKADEMIA PIŁKARSKA KAO 5 2-16(-14) 1
08:00, 22-09-2023
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
0
vs
AKS MIKOŁÓW
5
08:20, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
08:40, 22-09-2023
SILESIA ŻARÓW A
6
vs
UKS RAP RYBNIK
0
09:00, 22-09-2023
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
0
vs
MKS WICHER KOBYŁKA B
2
09:20, 22-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
SILESIA ŻARÓW A
4
09:40, 22-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
6
vs
UKS RAP RYBNIK
0
10:00, 22-09-2023
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
1
vs
SILESIA ŻARÓW A
4
10:20, 22-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
10:40, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
vs
UKS RAP RYBNIK
2
11:00, 22-09-2023
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
11:20, 22-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
UKS RAP RYBNIK
1
11:40, 22-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
vs
SILESIA ŻARÓW A
5
12:00, 22-09-2023
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
1
vs
UKS RAP RYBNIK
1
12:20, 22-09-2023
AKS MIKOŁÓW
6
vs
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
12:40, 22-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
SILESIA ŻARÓW A
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PODHALANIN BIECZ A 4 15-2(13) 10
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 16-5(11) 9
3 AP PROSZOWIANKA 4 9-2(7) 7
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 4 5-16(-11) 3
5 UKS ORLIK PRUDNIK 4 2-22(-20) 0
13:00, 22-09-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
13:20, 22-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
PODHALANIN BIECZ A
6
13:40, 22-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP PROSZOWIANKA
2
14:00, 22-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
7
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
1
14:20, 22-09-2023
PODHALANIN BIECZ A
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
14:40, 22-09-2023
AP PROSZOWIANKA
6
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
0
15:00, 22-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
PODHALANIN BIECZ A
3
15:20, 22-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
1
15:40, 22-09-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
PODHALANIN BIECZ A
1
16:00, 22-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
8
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 4 23-1(22) 12
2 WRS RZESZÓW 4 18-4(14) 6
3 CZARNI JASŁO 4 16-8(8) 6
4 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 14-6(8) 6
5 PODHALANIN BIECZ B 4 1-53(-52) 0
13:00, 22-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
CZARNI JASŁO
3
13:20, 22-09-2023
APMT LIMANOWA
14
vs
PODHALANIN BIECZ B
0
13:40, 22-09-2023
WRS RZESZÓW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
14:00, 22-09-2023
CZARNI JASŁO
0
vs
APMT LIMANOWA
4
14:20, 22-09-2023
PODHALANIN BIECZ B
1
vs
WRS RZESZÓW
14
14:40, 22-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
APMT LIMANOWA
3
15:00, 22-09-2023
CZARNI JASŁO
13
vs
PODHALANIN BIECZ B
0
15:20, 22-09-2023
WRS RZESZÓW
1
vs
APMT LIMANOWA
2
15:40, 22-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
12
vs
PODHALANIN BIECZ B
0
16:00, 22-09-2023
CZARNI JASŁO
0
vs
WRS RZESZÓW
3

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻYWIEC 4 16-3(13) 12
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 10-4(6) 7
3 MŁODA ORAWA 4 8-13(-5) 6
4 AP 21 CHRZANÓW 4 6-12(-6) 2
5 URAN ŁUKOWICA 4 2-10(-8) 1
16:20, 22-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
URAN ŁUKOWICA
0
16:40, 22-09-2023
SMS ŻYWIEC
5
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
17:00, 22-09-2023
MŁODA ORAWA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
17:20, 22-09-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
SMS ŻYWIEC
4
17:40, 22-09-2023
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
MŁODA ORAWA
5
18:00, 22-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
SMS ŻYWIEC
2
18:20, 22-09-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
18:40, 22-09-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
SMS ŻYWIEC
5
19:00, 22-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
19:20, 22-09-2023
URAN ŁUKOWICA
0
vs
MŁODA ORAWA
2

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 4 20-4(16) 12
2 AP GOAL 4 16-4(12) 9
3 GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 4 4-11(-7) 6
4 AP MKS TRZEBINIA A 4 5-15(-10) 1
5 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 4 3-14(-11) 1
16:20, 22-09-2023
AP GOAL
4
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
16:40, 22-09-2023
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
17:00, 22-09-2023
NKP PODHALE NOWY TARG
3
vs
AP GOAL
0
17:20, 22-09-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
2
17:40, 22-09-2023
AP MKS TRZEBINIA A
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
6
18:00, 22-09-2023
AP GOAL
6
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
18:20, 22-09-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
18:40, 22-09-2023
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
19:00, 22-09-2023
AP GOAL
6
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
19:20, 22-09-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
7

Faza Pucharowa

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 5 13-3(10) 13
2 FA OPOLE 5 17-4(13) 12
3 AP GOAL 5 11-14(-3) 7
4 SMS ŻYWIEC 5 11-15(-4) 6
5 WRS RZESZÓW 5 8-13(-5) 4
6 PODHALANIN BIECZ A 5 4-15(-11) 1
15:40, 23-09-2023
FA OPOLE
0
vs
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4
16:00, 23-09-2023
PODHALANIN BIECZ A
0
vs
WRS RZESZÓW
3
16:20, 23-09-2023
SMS ŻYWIEC
2
vs
AP GOAL
4
16:40, 23-09-2023
FA OPOLE
4
vs
PODHALANIN BIECZ A
0
17:00, 23-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
vs
SMS ŻYWIEC
1
17:20, 23-09-2023
WRS RZESZÓW
1
vs
AP GOAL
5
17:40, 23-09-2023
FA OPOLE
4
vs
SMS ŻYWIEC
0
18:00, 23-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
WRS RZESZÓW
2
18:20, 23-09-2023
PODHALANIN BIECZ A
2
vs
AP GOAL
2
18:40, 23-09-2023
FA OPOLE
2
vs
WRS RZESZÓW
0
19:00, 23-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
AP GOAL
0
19:20, 23-09-2023
PODHALANIN BIECZ A
2
vs
SMS ŻYWIEC
4
19:40, 23-09-2023
FA OPOLE
7
vs
AP GOAL
0
20:00, 23-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2
vs
PODHALANIN BIECZ A
0
20:20, 23-09-2023
WRS RZESZÓW
2
vs
SMS ŻYWIEC
4

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SILESIA ŻARÓW A 5 7-2(5) 12
2 NKP PODHALE NOWY TARG 5 9-3(6) 11
3 AP SKS STAR STARACHOWICE 5 11-6(5) 10
4 APMT LIMANOWA 5 10-7(3) 7
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 5 3-10(-7) 3
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 5 3-15(-12) 0
15:40, 23-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
0
vs
SILESIA ŻARÓW A
3
16:00, 23-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
APMT LIMANOWA
2
16:20, 23-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
16:40, 23-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
17:00, 23-09-2023
SILESIA ŻARÓW A
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
17:20, 23-09-2023
APMT LIMANOWA
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
17:40, 23-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
18:00, 23-09-2023
SILESIA ŻARÓW A
1
vs
APMT LIMANOWA
0
18:20, 23-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
18:40, 23-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
3
vs
APMT LIMANOWA
2
19:00, 23-09-2023
SILESIA ŻARÓW A
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
19:20, 23-09-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
19:40, 23-09-2023
AP SKS STAR STARACHOWICE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
20:00, 23-09-2023
SILESIA ŻARÓW A
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
20:20, 23-09-2023
APMT LIMANOWA
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 5 13-4(9) 15
2 MŁODA ORAWA 5 9-5(4) 10
3 AP PROSZOWIANKA 5 10-7(3) 9
4 AKS MIKOŁÓW 5 6-6(0) 6
5 MKP UNIA OŚWIĘCIM 5 9-10(-1) 4
6 AP MKS TRZEBINIA A 5 3-18(-15) 0
08:00, 23-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
AKS MIKOŁÓW
1
08:20, 23-09-2023
AP PROSZOWIANKA
4
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
08:40, 23-09-2023
MŁODA ORAWA
3
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
09:00, 23-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
09:20, 23-09-2023
AKS MIKOŁÓW
1
vs
MŁODA ORAWA
3
09:40, 23-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
10:00, 23-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
MŁODA ORAWA
0
10:20, 23-09-2023
AKS MIKOŁÓW
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
10:40, 23-09-2023
AP PROSZOWIANKA
3
vs
AP MKS TRZEBINIA A
2
11:00, 23-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
11:20, 23-09-2023
AKS MIKOŁÓW
3
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
11:40, 23-09-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
MŁODA ORAWA
2
12:00, 23-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
4
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
12:20, 23-09-2023
AKS MIKOŁÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
12:40, 23-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
MŁODA ORAWA
1

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 5 22-2(20) 15
2 CZARNI JASŁO 5 15-3(12) 12
3 AP 21 CHRZANÓW 5 6-5(1) 9
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 3-15(-12) 4
5 UKS RAP RYBNIK 5 1-11(-10) 3
6 GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 5 1-12(-11) 1
08:00, 23-09-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
UKS RAP RYBNIK
0
08:20, 23-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
CZARNI JASŁO
5
08:40, 23-09-2023
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
09:00, 23-09-2023
AP STALOWA WOLA
7
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
09:20, 23-09-2023
UKS RAP RYBNIK
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
09:40, 23-09-2023
CZARNI JASŁO
3
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
10:00, 23-09-2023
AP STALOWA WOLA
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
10:20, 23-09-2023
UKS RAP RYBNIK
0
vs
CZARNI JASŁO
5
10:40, 23-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1
11:00, 23-09-2023
AP STALOWA WOLA
3
vs
CZARNI JASŁO
1
11:20, 23-09-2023
UKS RAP RYBNIK
1
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
11:40, 23-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
12:00, 23-09-2023
AP STALOWA WOLA
5
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
0
12:20, 23-09-2023
UKS RAP RYBNIK
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
12:40, 23-09-2023
CZARNI JASŁO
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
0

LIGA KONFERENCJI

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS WICHER KOBYŁKA A 7 32-3(29) 19
2 URAN ŁUKOWICA 7 29-6(23) 16
3 AKADEMIA PIŁKARSKA KAO 7 18-8(10) 15
4 MKS WICHER KOBYŁKA B 7 20-7(13) 15
5 SILESIA ŻARÓW B 7 11-14(-3) 9
6 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 7 12-16(-4) 6
7 UKS ORLIK PRUDNIK 7 6-21(-15) 3
8 PODHALANIN BIECZ B 7 2-55(-53) 0
13:00, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
2
vs
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
13:00, 23-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
4
vs
PODHALANIN BIECZ B
2
13:20, 23-09-2023
URAN ŁUKOWICA
5
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
13:20, 23-09-2023
SILESIA ŻARÓW B
1
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
3
13:40, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
2
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
0
13:40, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
9
vs
PODHALANIN BIECZ B
0
14:00, 23-09-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
1
14:00, 23-09-2023
URAN ŁUKOWICA
3
vs
SILESIA ŻARÓW B
1
14:20, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
10
vs
PODHALANIN BIECZ B
0
14:20, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
4
vs
UKS ORLIK PRUDNIK
1
14:40, 23-09-2023
URAN ŁUKOWICA
1
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
0
14:40, 23-09-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
SILESIA ŻARÓW B
2
15:00, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
2
vs
URAN ŁUKOWICA
2
15:00, 23-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
15:20, 23-09-2023
PODHALANIN BIECZ B
0
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
8
15:20, 23-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
SILESIA ŻARÓW B
2
08:00, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
5
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
08:00, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
2
vs
URAN ŁUKOWICA
1
08:20, 24-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
4
08:20, 24-09-2023
PODHALANIN BIECZ B
0
vs
SILESIA ŻARÓW B
4
08:40, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
2
vs
SILESIA ŻARÓW B
1
08:40, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
6
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
1
09:00, 24-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
1
vs
URAN ŁUKOWICA
4
09:00, 24-09-2023
PODHALANIN BIECZ B
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
7
09:20, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA A
5
vs
SILESIA ŻARÓW B
0
09:20, 24-09-2023
MKS WICHER KOBYŁKA B
0
vs
AKADEMIA PIŁKARSKA KAO
1
09:40, 24-09-2023
UKS ORLIK PRUDNIK
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3
09:40, 24-09-2023
PODHALANIN BIECZ B
0
vs
URAN ŁUKOWICA
13

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 1 2-1(1) 3
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-2(-1) 0
10:00, 24-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
2

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS RAP RYBNIK 1 2-0(2) 3
2 AP MKS TRZEBINIA A 1 0-2(-2) 0
10:00, 24-09-2023
AP MKS TRZEBINIA A
0
vs
UKS RAP RYBNIK
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 3-0(3) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 0-3(-3) 0
10:20, 24-09-2023
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKS MIKOŁÓW 1 3-0(3) 3
2 AP 21 CHRZANÓW 1 0-3(-3) 0
10:20, 24-09-2023
AKS MIKOŁÓW
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZARNI JASŁO 1 2-1(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 1-2(-1) 0
10:40, 24-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
CZARNI JASŁO
2

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 4-0(4) 3
2 MŁODA ORAWA 1 0-4(-4) 0
10:40, 24-09-2023
MŁODA ORAWA
0
vs
AP STALOWA WOLA
4

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 3-1(2) 3
2 AP MKS TRZEBINIA A 1 1-3(-2) 0
11:00, 24-09-2023
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS RAP RYBNIK 1 2-1(1) 3
2 GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 1 1-2(-1) 0
11:00, 24-09-2023
GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1
vs
UKS RAP RYBNIK
2

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 1-0(1) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 0-1(-1) 0
11:20, 24-09-2023
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 2-1(1) 3
2 AKS MIKOŁÓW 1 1-2(-1) 0
11:20, 24-09-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
AKS MIKOŁÓW
1

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 2-1(1) 3
2 MŁODA ORAWA 1 1-2(-1) 0
11:40, 24-09-2023
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
MŁODA ORAWA
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-1(2) 3
2 CZARNI JASŁO 1 1-3(-2) 0
11:40, 24-09-2023
CZARNI JASŁO
1
vs
AP STALOWA WOLA
3

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WRS RZESZÓW 1 3-0(3) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-3(-3) 0
12:00, 24-09-2023
WRS RZESZÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PODHALANIN BIECZ A 1 1-0(1) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-1(-1) 0
12:00, 24-09-2023
PODHALANIN BIECZ A
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 4-1(3) 3
2 AP GOAL 1 1-4(-3) 0
12:20, 24-09-2023
AP GOAL
1
vs
APMT LIMANOWA
4

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻYWIEC 1 3-1(2) 3
2 AP SKS STAR STARACHOWICE 1 1-3(-2) 0
12:20, 24-09-2023
SMS ŻYWIEC
3
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
1

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1 1-0(1) 3
2 NKP PODHALE NOWY TARG 1 0-1(-1) 0
12:40, 24-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA OPOLE 1 1-0(1) 3
2 SILESIA ŻARÓW A 1 0-1(-1) 0
12:40, 24-09-2023
FA OPOLE
1
vs
SILESIA ŻARÓW A
0

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 1-0(1) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-1(-1) 0
13:00, 24-09-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PODHALANIN BIECZ A 1 2-0(2) 3
2 WRS RZESZÓW 1 0-2(-2) 0
13:00, 24-09-2023
WRS RZESZÓW
0
vs
PODHALANIN BIECZ A
2

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 3-0(3) 3
2 AP SKS STAR STARACHOWICE 1 0-3(-3) 0
13:20, 24-09-2023
AP GOAL
3
vs
AP SKS STAR STARACHOWICE
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS ŻYWIEC 1 2-1(1) 3
2 APMT LIMANOWA 1 1-2(-1) 0
13:20, 24-09-2023
APMT LIMANOWA
1
vs
SMS ŻYWIEC
2

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SILESIA ŻARÓW A 1 1-0(1) 3
2 NKP PODHALE NOWY TARG 1 0-1(-1) 0
13:40, 24-09-2023
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
SILESIA ŻARÓW A
1

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 1-FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1 3-2(1) 3
2 FA OPOLE 1 2-3(-1) 0
13:40, 24-09-2023
GALACTICOS OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3
vs
FA OPOLE
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa