TURNIEJ API CUP - ROCZNIK 2011 - DZIEWCZYNY

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2023-10-20 08:00:00 - 2023-10-22 17:30:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DIAMONDS ACADEMY 3 17-0(17) 9
2 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 9-2(7) 6
3 KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW 3 3-8(-5) 3
4 PIASTOVIA PIASTÓW B 3 0-19(-19) 0
08:00, 20-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
5
vs
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
08:30, 20-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
6
09:30, 20-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
10
vs
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
10:00, 20-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3
11:00, 20-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
2
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
12:30, 20-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
3
vs
PIASTOVIA PIASTÓW B
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WARTA POZNAŃ 3 15-0(15) 9
2 DIAMONDS ACADEMY B 3 1-4(-3) 4
3 PIASTOVIA PIASTÓW A 3 2-4(-2) 3
4 AP PROSZOWIANKA 3 0-10(-10) 1
09:00, 20-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
0
vs
WARTA POZNAŃ
3
10:30, 20-10-2023
DIAMONDS ACADEMY B
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
11:30, 20-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
0
vs
DIAMONDS ACADEMY B
1
12:00, 20-10-2023
WARTA POZNAŃ
8
vs
AP PROSZOWIANKA
0
13:00, 20-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
2
vs
AP PROSZOWIANKA
0
13:30, 20-10-2023
WARTA POZNAŃ
4
vs
DIAMONDS ACADEMY B
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 9-2(7) 7
2 GKS KATOWICE 3 4-1(3) 7
3 UKS STASZKÓWKA JELNA 3 1-5(-4) 1
4 UKS UNIA OPOLE 3 0-6(-6) 1
14:00, 20-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
GKS KATOWICE
1
14:30, 20-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
0
vs
UKS UNIA OPOLE
0
15:46, 20-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
UKS STASZKÓWKA JELNA
1
16:16, 20-10-2023
GKS KATOWICE
2
vs
UKS UNIA OPOLE
0
17:30, 20-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
UKS UNIA OPOLE
0
18:00, 20-10-2023
GKS KATOWICE
1
vs
UKS STASZKÓWKA JELNA
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 4 11-2(9) 10
2 TATRAN PRESOV 4 5-2(3) 7
3 RESOVIA RZESZÓW 4 8-2(6) 6
4 KKS CZARNI SOSNOWEC 4 3-9(-6) 6
5 RESPEKT MYŚLENICE 4 0-12(-12) 0
15:00, 20-10-2023
TATRAN PRESOV
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
15:23, 20-10-2023
RESOVIA RZESZÓW
2
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
16:46, 20-10-2023
KKS CZARNI SOSNOWEC
1
vs
TATRAN PRESOV
0
17:07, 20-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
18:30, 20-10-2023
RESPEKT MYŚLENICE
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
1
18:53, 20-10-2023
TATRAN PRESOV
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
19:16, 20-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
19:39, 20-10-2023
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
vs
RESOVIA RZESZÓW
6
20:02, 20-10-2023
TATRAN PRESOV
3
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
20:25, 20-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
1

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (MIEJSCA 1-9)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DIAMONDS ACADEMY 8 10-2(8) 17
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 8 7-4(3) 14
3 ŚLĄSK WROCŁAW 8 6-5(1) 13
4 GKS KATOWICE 8 7-5(2) 13
5 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 8 4-5(-1) 11
6 RESOVIA RZESZÓW 8 5-4(1) 10
7 WARTA POZNAŃ 8 5-5(0) 10
8 TATRAN PRESOV 8 0-3(-3) 5
9 DIAMONDS ACADEMY B 8 2-13(-11) 4
08:00, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
1
vs
WARTA POZNAŃ
0
08:21, 21-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
08:42, 21-10-2023
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2
vs
DIAMONDS ACADEMY B
0
09:03, 21-10-2023
GKS KATOWICE
0
vs
TATRAN PRESOV
0
09:24, 21-10-2023
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
DIAMONDS ACADEMY
0
09:45, 21-10-2023
WARTA POZNAŃ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
10:06, 21-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
10:27, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY B
0
vs
GKS KATOWICE
2
10:48, 21-10-2023
TATRAN PRESOV
0
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
11:09, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
11:30, 21-10-2023
WARTA POZNAŃ
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
11:51, 21-10-2023
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
vs
GKS KATOWICE
1
12:12, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY B
1
vs
TATRAN PRESOV
0
12:33, 21-10-2023
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
12:54, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
3
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
13:15, 21-10-2023
WARTA POZNAŃ
1
vs
DIAMONDS ACADEMY B
1
13:36, 21-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
GKS KATOWICE
0
13:57, 21-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
TATRAN PRESOV
0
14:18, 21-10-2023
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
1
14:39, 21-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
2
vs
DIAMONDS ACADEMY B
0
15:00, 21-10-2023
WARTA POZNAŃ
0
vs
GKS KATOWICE
2
15:21, 21-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
TATRAN PRESOV
0
12:12, 22-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
12:33, 22-10-2023
DIAMONDS ACADEMY B
0
vs
RESOVIA RZESZÓW
3
12:54, 22-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
0
vs
TATRAN PRESOV
0
13:15, 22-10-2023
WARTA POZNAŃ
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
13:36, 22-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
GKS KATOWICE
0
13:57, 22-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
DIAMONDS ACADEMY B
0
14:18, 22-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
DIAMONDS ACADEMY B
0
14:39, 22-10-2023
DIAMONDS ACADEMY
2
vs
GKS KATOWICE
0
15:00, 22-10-2023
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
vs
WARTA POZNAŃ
0
15:21, 22-10-2023
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
15:42, 22-10-2023
WARTA POZNAŃ
0
vs
TATRAN PRESOV
0
16:03, 22-10-2023
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
0
16:24, 22-10-2023
GKS KATOWICE
2
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
16:45, 22-10-2023
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
1
vs
TATRAN PRESOV
0

LIGA EUROPY (miejsca 10-17)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS STASZKÓWKA JELNA 7 10-5(5) 14
2 PIASTOVIA PIASTÓW A 7 6-1(5) 14
3 KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW 7 7-3(4) 12
4 AP PROSZOWIANKA 7 7-4(3) 11
5 UKS UNIA OPOLE 7 5-2(3) 10
6 KKS CZARNI SOSNOWEC 7 5-2(3) 9
7 RESPEKT MYŚLENICE 7 0-6(-6) 3
8 PIASTOVIA PIASTÓW B 7 0-17(-17) 1
15:42, 21-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
0
vs
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
16:03, 21-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
2
vs
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
16:24, 21-10-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
UKS UNIA OPOLE
0
16:45, 21-10-2023
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
17:06, 21-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
0
vs
UKS STASZKÓWKA JELNA
1
17:27, 21-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
4
vs
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
17:48, 21-10-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
18:09, 21-10-2023
UKS UNIA OPOLE
1
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
18:30, 21-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
2
vs
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
18:51, 21-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
vs
UKS STASZKÓWKA JELNA
3
19:12, 21-10-2023
AP PROSZOWIANKA
1
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
19:33, 21-10-2023
UKS UNIA OPOLE
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
19:54, 21-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
20:15, 21-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
vs
UKS UNIA OPOLE
0
20:36, 21-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
3
20:57, 21-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
08:00, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
0
vs
UKS UNIA OPOLE
0
08:21, 22-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
08:42, 22-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
0
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
09:03, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
2
09:24, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
2
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
09:45, 22-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
1
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
10:06, 22-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
3
vs
AP PROSZOWIANKA
1
10:27, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
vs
UKS UNIA OPOLE
3
10:48, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW A
1
vs
KKS CZARNI SOSNOWEC
0
11:09, 22-10-2023
KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
2
vs
RESPEKT MYŚLENICE
0
11:30, 22-10-2023
UKS STASZKÓWKA JELNA
1
vs
UKS UNIA OPOLE
1
11:51, 22-10-2023
PIASTOVIA PIASTÓW B
0
vs
AP PROSZOWIANKA
4

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa