Turniej Api Cup Rocznik 2010 - 03-05.11.2023

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2023-11-03 08:00:00 - 2023-11-05 16:00:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 7 24-2(22) 19
2 AP PROSZOWIANKA 7 15-2(13) 16
3 SLOVAN HLOHOVEC 7 5-5(0) 12
4 AP FFK WARSZAWA 7 10-6(4) 11
5 SLAVOJ TREBISOV 7 7-8(-1) 8
6 RODŁO OPOLE 7 5-15(-10) 7
7 KS SOŁA OŚWIĘCIM 7 8-15(-7) 6
8 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 7 1-22(-21) 0
08:00, 03-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
AP FFK WARSZAWA
1
08:27, 03-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
0
vs
RODŁO OPOLE
1
08:54, 03-11-2023
SLAVOJ TREBISOV
2
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
09:21, 03-11-2023
SLOVAN HLOHOVEC
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
09:48, 03-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
4
vs
KS SOŁA OŚWIĘCIM
0
10:15, 03-11-2023
AP FFK WARSZAWA
2
vs
RODŁO OPOLE
0
10:42, 03-11-2023
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0
11:09, 03-11-2023
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
11:36, 03-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
7
vs
RODŁO OPOLE
0
12:03, 03-11-2023
AP FFK WARSZAWA
1
vs
KS SOŁA OŚWIĘCIM
0
12:30, 03-11-2023
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
12:57, 03-11-2023
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
1
13:24, 03-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
3
vs
SLAVOJ TREBISOV
0
13:51, 03-11-2023
AP FFK WARSZAWA
6
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
14:18, 03-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
2
14:45, 03-11-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
15:12, 04-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
4
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
1
15:39, 04-11-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
SLAVOJ TREBISOV
2
16:06, 04-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
1
vs
AP PROSZOWIANKA
5
16:33, 04-11-2023
RODŁO OPOLE
1
vs
SLOVAN HLOHOVEC
2
17:00, 04-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
17:27, 04-11-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0
17:54, 04-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
3
vs
SLAVOJ TREBISOV
2
18:21, 04-11-2023
RODŁO OPOLE
2
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
18:48, 04-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
4
vs
SLOVAN HLOHOVEC
0
19:15, 04-11-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
19:42, 04-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
4
vs
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
20:09, 04-11-2023
RODŁO OPOLE
1
vs
SLAVOJ TREBISOV
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 7 14-0(14) 17
2 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 7 9-3(6) 16
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 12-5(7) 15
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 5-7(-2) 10
5 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 6-8(-2) 9
6 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 7 3-4(-1) 8
7 LOKOMOTIVA KOSICE 7 2-12(-10) 2
8 CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA 7 2-14(-12) 2
15:12, 03-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
15:39, 03-11-2023
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
16:06, 03-11-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
16:33, 03-11-2023
LOKOMOTIVA KOSICE
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
17:00, 03-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
0
17:27, 03-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
17:54, 03-11-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
1
18:21, 03-11-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
18:48, 03-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
19:15, 03-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
0
19:42, 03-11-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
20:09, 03-11-2023
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
3
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
08:00, 04-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
08:27, 04-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
08:54, 04-11-2023
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
1
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
1
09:21, 04-11-2023
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
09:48, 04-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0
10:15, 04-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
10:42, 04-11-2023
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
5
11:09, 04-11-2023
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
11:36, 04-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
4
12:03, 04-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
12:30, 04-11-2023
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
12:57, 04-11-2023
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
1
13:24, 04-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
13:51, 04-11-2023
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
14:18, 04-11-2023
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
0
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
3
14:45, 04-11-2023
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1

FAZA FINAŁOWA

FAZA FINAŁOWA O MIEJSCA 9-16

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 3-0(3) 3
2 LOKOMOTIVA KOSICE 1 3-0(3) 3
3 CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA 1 3-2(1) 3
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 1-0(1) 3
5 KS SOŁA OŚWIĘCIM 1 2-3(-1) 0
6 RODŁO OPOLE 1 0-1(-1) 0
7 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1 0-3(-3) 0
8 SLAVOJ TREBISOV 1 0-3(-3) 0
08:00, 05-11-2023
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
3
08:30, 05-11-2023
KS SOŁA OŚWIĘCIM
2
vs
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
3
09:00, 05-11-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
09:30, 05-11-2023
SLAVOJ TREBISOV
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
3

FAZA FINAŁOWA O MIEJSCA 1-8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1-0(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 1-0(1) 3
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 1-0(1) 3
4 AVIA ŚWIDNIK 1 1-0(1) 3
5 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 1 0-1(-1) 0
6 AP PROSZOWIANKA 1 0-1(-1) 0
7 AP FFK WARSZAWA 1 0-1(-1) 0
8 SLOVAN HLOHOVEC 1 0-1(-1) 0
12:00, 05-11-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
12:30, 05-11-2023
SLOVAN HLOHOVEC
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
13:00, 05-11-2023
AP PROSZOWIANKA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
13:30, 05-11-2023
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0

MECZ O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS SOŁA OŚWIĘCIM 1 2-1(1) 3
2 GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU 1 1-2(-1) 0
10:00, 05-11-2023
GRODKOWSKA AKADEMIA SPORTU
1
vs
KS SOŁA OŚWIĘCIM
2

MECZ O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA 1 1-0(1) 3
2 LOKOMOTIVA KOSICE 1 0-1(-1) 0
10:30, 05-11-2023
LOKOMOTIVA KOSICE
0
vs
CELSIUM SKARŻYSKO KAMIENNA
1

MECZ O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLAVOJ TREBISOV 1 2-0(2) 3
2 RODŁO OPOLE 1 0-2(-2) 0
11:00, 05-11-2023
RODŁO OPOLE
0
vs
SLAVOJ TREBISOV
2

MECZ O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 1 2-0(2) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 0-2(-2) 0
11:30, 05-11-2023
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
2

MECZ O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN HLOHOVEC 1 2-0(2) 3
2 AP FFK WARSZAWA 1 0-2(-2) 0
14:00, 05-11-2023
AP FFK WARSZAWA
0
vs
SLOVAN HLOHOVEC
2

MECZ O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 1-0(1) 3
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-1(-1) 0
14:30, 05-11-2023
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0

MECZ O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 2-0(2) 3
2 DĄBROVIA WIELOGŁOWY 1 0-2(-2) 0
15:00, 05-11-2023
AP PROSZOWIANKA
2
vs
DĄBROVIA WIELOGŁOWY
0

MECZ O MIEJSCE 1 FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 1 1-0(1) 3
2 FC WROCŁAW ACADEMY 1 0-1(-1) 0
15:30, 05-11-2023
FC WROCŁAW ACADEMY
0
vs
AVIA ŚWIDNIK
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa