Turniej Api Cup Rocznik 2010 - 22-24.03.2024

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-03-22 08:00:00 - 2024-03-24 15:45:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AMATOR MASZEWO 4 6-2(4) 10
2 GWAREK ORNONTOWICE 4 4-4(0) 7
3 AP CHAMPIONS MIECHÓW 4 8-3(5) 6
4 IGROVETS KALUSH 4 5-3(2) 4
5 KS ISKRA KRASNE 4 0-11(-11) 0
08:00, 22-03-2024
IGROVETS KALUSH
4
vs
KS ISKRA KRASNE
0
08:28, 22-03-2024
AMATOR MASZEWO
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
08:56, 22-03-2024
AP CHAMPIONS MIECHÓW
0
vs
IGROVETS KALUSH
0
09:24, 22-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
AMATOR MASZEWO
1
09:52, 22-03-2024
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
2
10:20, 22-03-2024
IGROVETS KALUSH
1
vs
AMATOR MASZEWO
2
10:48, 22-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
11:16, 22-03-2024
AP CHAMPIONS MIECHÓW
1
vs
AMATOR MASZEWO
1
11:44, 22-03-2024
IGROVETS KALUSH
0
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
12:12, 22-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
5

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 4 6-3(3) 9
2 AP PLON KAWĘCZYN 4 2-1(1) 7
3 AP PROSZOWIANKA 4 4-1(3) 7
4 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 4 2-4(-2) 5
5 MKP UNIA OŚWIĘCIM 4 1-6(-5) 0
12:40, 22-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
AP PLON KAWĘCZYN
0
13:08, 22-03-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
0
13:36, 22-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
14:04, 22-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
14:32, 22-03-2024
AP PROSZOWIANKA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
15:00, 22-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
3
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
15:28, 22-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
AP PROSZOWIANKA
0
15:56, 22-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
16:24, 22-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AP PROSZOWIANKA
3
16:52, 22-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS PRZEMYŚL 3 2-0(2) 7
2 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 3 1-1(0) 4
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3 1-2(-1) 3
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 3 0-1(-1) 2
17:20, 22-03-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
17:48, 22-03-2024
SMS PRZEMYŚL
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
18:16, 22-03-2024
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
18:44, 22-03-2024
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1
19:12, 22-03-2024
SMS PRZEMYŚL
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
19:40, 22-03-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

FAZA PUCHAROWA

Liga Mistrzów (miejsca 1-7)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 6 13-4(9) 12
2 AP PROSZOWIANKA 6 10-5(5) 11
3 AP PLON KAWĘCZYN 6 5-4(1) 10
4 AMATOR MASZEWO 6 6-5(1) 10
5 SMS PRZEMYŚL 6 7-6(1) 9
6 GWAREK ORNONTOWICE 6 4-10(-6) 5
7 FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ 6 2-13(-11) 1
08:00, 23-03-2024
AMATOR MASZEWO
0
vs
AP PLON KAWĘCZYN
1
08:28, 23-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
3
vs
SMS PRZEMYŚL
1
08:56, 23-03-2024
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
09:24, 23-03-2024
AP PROSZOWIANKA
4
vs
AMATOR MASZEWO
0
09:52, 23-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
2
10:20, 23-03-2024
SMS PRZEMYŚL
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
10:48, 23-03-2024
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
11:16, 23-03-2024
AMATOR MASZEWO
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0
11:44, 23-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
SMS PRZEMYŚL
0
12:12, 23-03-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
1
12:40, 23-03-2024
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
vs
AMATOR MASZEWO
1
13:08, 23-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
13:36, 23-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
0
vs
AP PROSZOWIANKA
1
11:44, 24-03-2024
SMS PRZEMYŚL
3
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
12:12, 24-03-2024
AMATOR MASZEWO
4
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
12:40, 24-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
AP PROSZOWIANKA
2
13:08, 24-03-2024
AP PLON KAWĘCZYN
1
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
1
13:36, 24-03-2024
SMS PRZEMYŚL
0
vs
AMATOR MASZEWO
1
14:04, 24-03-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
AP PLON KAWĘCZYN
2
14:32, 24-03-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
5
vs
FOOTBALL PROJECT NOWA WIEŚ
0
15:00, 24-03-2024
SMS PRZEMYŚL
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1

Liga Europy (miejsca 8-14)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 6 13-3(10) 15
2 MKP UNIA OŚWIĘCIM 6 12-1(11) 13
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 6 7-6(1) 10
4 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 6 6-7(-1) 9
5 IGROVETS KALUSH 6 11-9(2) 9
6 AP CHAMPIONS MIECHÓW 6 3-7(-4) 6
7 KS ISKRA KRASNE 6 0-19(-19) 0
14:04, 23-03-2024
IGROVETS KALUSH
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
5
14:32, 23-03-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
15:00, 23-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
2
15:28, 23-03-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
IGROVETS KALUSH
0
15:56, 23-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
16:24, 23-03-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
vs
KS ISKRA KRASNE
0
16:52, 23-03-2024
AP CHAMPIONS MIECHÓW
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
17:20, 23-03-2024
IGROVETS KALUSH
4
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
17:48, 23-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
18:16, 23-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
6
18:44, 23-03-2024
AP CHAMPIONS MIECHÓW
0
vs
IGROVETS KALUSH
2
19:12, 23-03-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
KS ISKRA KRASNE
0
19:40, 23-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
08:00, 24-03-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
1
08:28, 24-03-2024
IGROVETS KALUSH
5
vs
KS ISKRA KRASNE
0
08:56, 24-03-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
09:24, 24-03-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
0
09:52, 24-03-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
vs
IGROVETS KALUSH
0
10:20, 24-03-2024
KS ISKRA KRASNE
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
10:48, 24-03-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP CHAMPIONS MIECHÓW
0
11:16, 24-03-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa