Turniej API CUP - rocznik 2011 - 05-07.04.2024

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-04-05 08:00:00 - 2024-04-07 17:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MAGIC FA LONDON 3 15-2(13) 9
2 ATHLETIC WROCŁAW 3 6-4(2) 6
3 APN TALENT TRZEBNICA 3 3-9(-6) 3
4 GDOVIA GDÓW 3 3-12(-9) 0
08:00, 05-04-2024
GDOVIA GDÓW
1
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
08:30, 05-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
MAGIC FA LONDON
4
09:30, 05-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
10:00, 05-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
MAGIC FA LONDON
5
11:00, 05-04-2024
GDOVIA GDÓW
2
vs
MAGIC FA LONDON
6
12:30, 05-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIVA KOSICE 3 5-0(5) 7
2 RODŁO OPOLE 3 2-0(2) 5
3 BŁĘKITNI GĄBIN 3 2-1(1) 4
4 GWAREK ORNONTOWICE 3 0-8(-8) 0
09:00, 05-04-2024
RODŁO OPOLE
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
10:30, 05-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
1
11:30, 05-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
0
12:00, 05-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
4
13:00, 05-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
13:30, 05-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VISTA X BALLERS LONDON 3 5-2(3) 7
2 CLEPARDIA KRAKÓW 3 4-3(1) 5
3 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 3 3-2(1) 4
4 SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY 3 2-7(-5) 0
08:00, 05-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
2
08:30, 05-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
1
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
1
09:30, 05-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
vs
VISTA X BALLERS LONDON
2
10:00, 05-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
11:00, 05-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
2
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
3
12:30, 05-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1
vs
VISTA X BALLERS LONDON
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 3 12-0(12) 9
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3 7-3(4) 6
3 KARPATY SIEPRAW 3 3-7(-4) 3
4 MŁODA ORAWA 3 0-12(-12) 0
09:00, 05-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
4
vs
KARPATY SIEPRAW
0
10:30, 05-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
11:30, 05-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
5
vs
MŁODA ORAWA
0
12:00, 05-04-2024
KARPATY SIEPRAW
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
3
13:00, 05-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:30, 05-04-2024
KARPATY SIEPRAW
3
vs
MŁODA ORAWA
0

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3 5-2(3) 7
2 FP DRZEWIARZ JASIENICA B 3 5-2(3) 6
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 3 4-3(1) 4
4 AP STALOWA WOLA 3 1-8(-7) 0
14:00, 05-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
14:30, 05-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
16:00, 05-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
2
16:30, 05-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
AP STALOWA WOLA
1
18:00, 05-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
18:30, 05-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
0

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 3 13-1(12) 7
2 MKS TARNOVIA TARNÓW 3 10-2(8) 7
3 AP MKS TRZEBINIA A 3 2-11(-9) 1
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 3 1-12(-11) 1
15:00, 05-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
4
15:30, 05-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
17:00, 05-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
17:30, 05-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
19:00, 05-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
6
19:30, 05-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
8
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 8-1(7) 7
2 NKP PODHALE NOWY TARG 3 8-2(6) 7
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 3 5-5(0) 3
4 FP DRZEWIARZ JASIENICA A 3 0-13(-13) 0
14:00, 05-04-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
14:30, 05-04-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
16:00, 05-04-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
16:30, 05-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
18:00, 05-04-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
18:30, 05-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 3 15-0(15) 7
2 SMS PRZEMYŚL 3 5-0(5) 7
3 ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW 3 4-9(-5) 3
4 AP MKS TRZEBINIA B 3 0-15(-15) 0
15:00, 05-04-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
6
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
0
15:30, 05-04-2024
AP MKS TRZEBINIA B
0
vs
SMS PRZEMYŚL
2
17:00, 05-04-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
9
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
17:30, 05-04-2024
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
0
vs
SMS PRZEMYŚL
3
19:00, 05-04-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
SMS PRZEMYŚL
0
19:30, 05-04-2024
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
4
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0

FAZA FINAŁOWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MAGIC FA LONDON 7 14-4(10) 18
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 7 8-1(7) 15
3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 7 6-8(-2) 10
4 FP DRZEWIARZ JASIENICA B 7 6-7(-1) 10
5 CLEPARDIA KRAKÓW 7 3-3(0) 9
6 NKP PODHALE NOWY TARG 7 6-7(-1) 6
7 ATHLETIC WROCŁAW 7 2-10(-8) 5
8 VISTA X BALLERS LONDON 7 2-7(-5) 3
08:30, 05-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
1
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
1
08:30, 05-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
MAGIC FA LONDON
4
14:30, 05-04-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
18:30, 05-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
0
08:00, 06-04-2024
MAGIC FA LONDON
1
vs
VISTA X BALLERS LONDON
0
08:23, 06-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
08:46, 06-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:09, 06-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
09:32, 06-04-2024
MAGIC FA LONDON
1
vs
CLEPARDIA KRAKÓW
0
09:55, 06-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
VISTA X BALLERS LONDON
0
10:18, 06-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
10:41, 06-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
11:04, 06-04-2024
MAGIC FA LONDON
3
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
11:27, 06-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
1
11:50, 06-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
12:13, 06-04-2024
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
12:36, 06-04-2024
MAGIC FA LONDON
3
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
1
12:59, 06-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
13:22, 06-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
13:45, 06-04-2024
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
08:00, 07-04-2024
MAGIC FA LONDON
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0
08:23, 07-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
08:46, 07-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
09:09, 07-04-2024
CLEPARDIA KRAKÓW
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
1
09:32, 07-04-2024
MAGIC FA LONDON
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
09:55, 07-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
10:18, 07-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
2
10:41, 07-04-2024
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 7 10-5(5) 14
2 LOKOMOTIVA KOSICE 7 7-2(5) 13
3 AP 21 CHRZANÓW 7 6-4(2) 11
4 SMS PRZEMYŚL 7 3-3(0) 11
5 MKS TARNOVIA TARNÓW 7 6-5(1) 10
6 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 7 8-3(5) 9
7 RODŁO OPOLE 7 1-6(-5) 5
8 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 2-15(-13) 4
13:00, 05-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:00, 05-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
0
17:30, 05-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
19:00, 05-04-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
SMS PRZEMYŚL
0
14:08, 06-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
14:31, 06-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
14:54, 06-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
15:17, 06-04-2024
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1
15:40, 06-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
16:03, 06-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
16:26, 06-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
2
vs
SMS PRZEMYŚL
0
16:49, 06-04-2024
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
17:12, 06-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
17:35, 06-04-2024
RODŁO OPOLE
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
17:58, 06-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
18:21, 06-04-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
SMS PRZEMYŚL
0
18:44, 06-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
2
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0
19:07, 06-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
3
19:30, 06-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
SMS PRZEMYŚL
0
19:53, 06-04-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
5
11:04, 07-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1
11:27, 07-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:50, 07-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
12:13, 07-04-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
3
12:36, 07-04-2024
LOKOMOTIVA KOSICE
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
12:59, 07-04-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1
13:22, 07-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
1
13:45, 07-04-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 13-1(12) 15
2 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 7 12-0(12) 15
3 MKP UNIA OŚWIĘCIM 7 14-4(10) 14
4 APN TALENT TRZEBNICA 7 12-15(-3) 12
5 SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY 7 6-6(0) 8
6 AP STALOWA WOLA 7 2-9(-7) 6
7 FP DRZEWIARZ JASIENICA A 7 1-12(-11) 5
8 GDOVIA GDÓW 7 1-14(-13) 1
08:00, 05-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
2
vs
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
08:00, 05-04-2024
GDOVIA GDÓW
1
vs
APN TALENT TRZEBNICA
3
14:00, 05-04-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
18:00, 05-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
08:00, 06-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
6
08:23, 06-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
3
08:46, 06-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
09:09, 06-04-2024
AP STALOWA WOLA
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
1
09:32, 06-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
2
vs
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
09:55, 06-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
1
10:18, 06-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
10:41, 06-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
1
11:04, 06-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
11:27, 06-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
11:50, 06-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:13, 06-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
2
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
12:36, 06-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:59, 06-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
4
13:22, 06-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
3
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
13:45, 06-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
1
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
08:00, 07-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
3
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
08:23, 07-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
2
08:46, 07-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
09:09, 07-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
09:32, 07-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
0
vs
MKP UNIA OŚWIĘCIM
4
09:55, 07-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
0
10:18, 07-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:41, 07-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW 7 19-2(17) 18
2 KARPATY SIEPRAW 7 13-6(7) 15
3 BŁĘKITNI GĄBIN 7 9-3(6) 13
4 MŁODA ORAWA 7 4-14(-10) 8
5 AP MKS TRZEBINIA A 7 3-5(-2) 7
6 GWAREK ORNONTOWICE 7 3-8(-5) 6
7 AP MKS TRZEBINIA B 7 4-10(-6) 4
8 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 7 4-11(-7) 4
13:30, 05-04-2024
KARPATY SIEPRAW
3
vs
MŁODA ORAWA
0
13:30, 05-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
17:00, 05-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
19:30, 05-04-2024
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
4
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
14:08, 06-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
KARPATY SIEPRAW
2
14:31, 06-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
MŁODA ORAWA
2
14:54, 06-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
0
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
2
15:17, 06-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
AP MKS TRZEBINIA B
3
15:40, 06-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
4
vs
MŁODA ORAWA
0
16:03, 06-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
KARPATY SIEPRAW
1
16:26, 06-04-2024
AP MKS TRZEBINIA A
1
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
16:49, 06-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
2
17:12, 06-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
1
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
17:35, 06-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
17:58, 06-04-2024
KARPATY SIEPRAW
2
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
1
18:21, 06-04-2024
MŁODA ORAWA
2
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
18:44, 06-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
19:07, 06-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0
19:30, 06-04-2024
KARPATY SIEPRAW
2
vs
AP MKS TRZEBINIA B
1
19:53, 06-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
7
11:04, 07-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
11:27, 07-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
2
11:50, 07-04-2024
KARPATY SIEPRAW
1
vs
AP MKS TRZEBINIA A
1
12:13, 07-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
12:36, 07-04-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
1
12:59, 07-04-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0
13:22, 07-04-2024
KARPATY SIEPRAW
2
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
2
13:45, 07-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0

FAZA PUCHAROWA - LIGA EUROPY (miejsca 17-32)

SA8-SB8 - O MIEJSCE 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 1 1-0(1) 3
2 GDOVIA GDÓW 1 0-1(-1) 0
14:08, 07-04-2024
GDOVIA GDÓW
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1

SA7-SB7 - O MIEJSCE 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FP DRZEWIARZ JASIENICA A 1 1-0(1) 3
2 AP MKS TRZEBINIA B 1 0-1(-1) 0
14:31, 07-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA A
1
vs
AP MKS TRZEBINIA B
0

SA7-SB7 - O MIEJSCE 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 1-0(1) 3
2 GWAREK ORNONTOWICE 1 0-1(-1) 0
14:54, 07-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0

SA5-SB5 - O MIEJSCE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY 1 2-0(2) 3
2 AP MKS TRZEBINIA A 1 0-2(-2) 0
15:17, 07-04-2024
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBINIANY
2
vs
AP MKS TRZEBINIA A
0

SA4-SB4 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 2-1(1) 3
2 APN TALENT TRZEBNICA 1 1-2(-1) 0
15:40, 07-04-2024
APN TALENT TRZEBNICA
1
vs
MŁODA ORAWA
2

SA3-SB3 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKP UNIA OŚWIĘCIM 1 3-0(3) 3
2 BŁĘKITNI GĄBIN 1 0-3(-3) 0
16:03, 07-04-2024
MKP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
0

SA2-SB2 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS STOCZNIOWIEC PŁOCK 1 3-1(2) 3
2 KARPATY SIEPRAW 1 1-3(-2) 0
16:26, 07-04-2024
KS STOCZNIOWIEC PŁOCK
3
vs
KARPATY SIEPRAW
1

SA1-SB1 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 3-1(2) 3
2 ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW 1 1-3(-2) 0
16:49, 07-04-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW
1

FAZA PUCHAROWA - LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-16)

ZA8-ZB8 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VISTA X BALLERS LONDON 1 2-0(2) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-2(-2) 0
14:08, 07-04-2024
VISTA X BALLERS LONDON
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

ZA7-ZB7 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 1-0(1) 3
2 ATHLETIC WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
14:31, 07-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
RODŁO OPOLE
1

ZA6-ZB6 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 2-0(2) 3
2 NKP PODHALE NOWY TARG 1 0-2(-2) 0
14:54, 07-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2

ZA5-ZB5 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CLEPARDIA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 MKS TARNOVIA TARNÓW 1 0-1(-1) 0
15:17, 07-04-2024
CLEPARDIA KRAKÓW
1
vs
MKS TARNOVIA TARNÓW
0

ZA4-ZB4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS PRZEMYŚL 1 1-0(1) 3
2 FP DRZEWIARZ JASIENICA B 1 0-1(-1) 0
15:40, 07-04-2024
FP DRZEWIARZ JASIENICA B
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1

ZA3-ZB3 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 3-2(1) 3
2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1 2-3(-1) 0
16:03, 07-04-2024
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
3

ZA2-ZB2 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIVA KOSICE 1 1-0(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 0-1(-1) 0
16:26, 07-04-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
LOKOMOTIVA KOSICE
1

ZA1-ZB1 - O MIEJSCE 1 FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1-0(1) 3
2 MAGIC FA LONDON 1 0-1(-1) 0
16:49, 07-04-2024
MAGIC FA LONDON
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa