Turniej API CUP - rocznik 2016 - 26-28.04.2024

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-04-26 09:00:00 - 2024-04-28 12:45:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AS KIEŁCZÓW 6 22-5(17) 18
2 BASE GROUP OSICZANKA OSICE A 6 19-8(11) 11
3 AS MILICZ 6 18-8(10) 10
4 AP BUMERANG WROCŁAW A 6 17-10(7) 10
5 RUCH RADZIONKÓW 6 17-13(4) 9
6 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 6 6-17(-11) 3
7 MOTO JELCZ OŁAWA B 6 3-41(-38) 0
09:00, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
0
vs
AS KIEŁCZÓW
1
09:17, 26-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
09:34, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
AS MILICZ
5
09:51, 26-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
3
10:08, 26-04-2024
AS KIEŁCZÓW
6
vs
RUCH RADZIONKÓW
2
10:25, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
3
vs
MOTO JELCZ OŁAWA B
1
10:42, 26-04-2024
AS MILICZ
1
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
1
10:59, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
11:16, 26-04-2024
AS KIEŁCZÓW
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
11:33, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
7
11:50, 26-04-2024
AS MILICZ
4
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
0
12:07, 26-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
8
vs
MOTO JELCZ OŁAWA B
1
12:24, 26-04-2024
AS KIEŁCZÓW
2
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
0
12:41, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1
vs
AS MILICZ
5
12:58, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
9
vs
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
13:15, 26-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
4
13:32, 26-04-2024
AS KIEŁCZÓW
3
vs
AS MILICZ
2
13:49, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
14:06, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
1
vs
AS KIEŁCZÓW
9
14:23, 26-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
AS MILICZ
1
14:40, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 6 35-4(31) 16
2 RAP RADOMSKO 6 23-5(18) 16
3 ATHLETIC WROCŁAW 6 26-14(12) 10
4 MOTO JELCZ OŁAWA A 6 19-16(3) 8
5 MKS OPOLANIN 6 12-26(-14) 7
6 TOMASOVIA TOMASZÓW 6 7-24(-17) 3
7 BASE GROUP OSICZANKA OSICE B 6 1-34(-33) 0
09:00, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
2
vs
RAP RADOMSKO
6
09:17, 26-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
6
vs
TOMASOVIA TOMASZÓW
0
09:34, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
8
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
09:51, 26-04-2024
MKS OPOLANIN
2
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
2
10:08, 26-04-2024
RAP RADOMSKO
5
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
10:25, 26-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
0
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
6
10:42, 26-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
1
vs
MKS OPOLANIN
5
10:59, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
11:16, 26-04-2024
RAP RADOMSKO
6
vs
TOMASOVIA TOMASZÓW
1
11:33, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
11
vs
MKS OPOLANIN
1
11:50, 26-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
8
12:07, 26-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
5
12:24, 26-04-2024
RAP RADOMSKO
3
vs
MKS OPOLANIN
0
12:41, 26-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
4
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
12:58, 26-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
4
13:15, 26-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
8
vs
MKS OPOLANIN
1
13:32, 26-04-2024
RAP RADOMSKO
2
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
13:49, 26-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
1
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
3
14:06, 26-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
RAP RADOMSKO
1
14:23, 26-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
7
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
14:40, 26-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
1
vs
MKS OPOLANIN
3

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 5 11-0(11) 15
2 STAR GOAL ACADEMY 5 10-4(6) 8
3 AP BUMERANG WROCŁAW B 5 7-8(-1) 7
4 AP GOAL 5 18-6(12) 7
5 MŁODA ORAWA 5 8-16(-8) 6
6 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 2-22(-20) 0
14:57, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
15:14, 26-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
15:31, 26-04-2024
STAR GOAL ACADEMY
2
vs
AP GOAL
2
15:48, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
2
vs
MŁODA ORAWA
3
16:05, 26-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
3
16:22, 26-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
AP GOAL
0
16:39, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
16:56, 26-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP STALOWA WOLA
3
17:13, 26-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
AP GOAL
4
17:30, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
vs
AP STALOWA WOLA
2
17:47, 26-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
AP GOAL
10
18:04, 26-04-2024
MŁODA ORAWA
1
vs
STAR GOAL ACADEMY
5
18:21, 26-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
3
vs
AP GOAL
2
18:38, 26-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
MŁODA ORAWA
4
18:55, 26-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
STAR GOAL ACADEMY
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 5 16-2(14) 15
2 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 5 7-5(2) 10
3 FC WROCŁAW ACADEMY 5 8-7(1) 8
4 NKP PODHALE NOWY TARG 5 11-10(1) 7
5 APMT LIMANOWA 5 5-12(-7) 1
6 AP 21 CHRZANÓW 5 5-16(-11) 1
14:57, 26-04-2024
APMT LIMANOWA
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
15:14, 26-04-2024
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
15:31, 26-04-2024
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
15:48, 26-04-2024
APMT LIMANOWA
1
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
2
16:05, 26-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
1
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
16:22, 26-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
3
16:39, 26-04-2024
APMT LIMANOWA
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
3
16:56, 26-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
17:13, 26-04-2024
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
0
17:30, 26-04-2024
APMT LIMANOWA
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
17:47, 26-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
18:04, 26-04-2024
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
18:21, 26-04-2024
APMT LIMANOWA
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
18:38, 26-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
18:55, 26-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
6

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 5 13-5(8) 12
2 RAP RADOMSKO 5 11-8(3) 9
3 AS MILICZ 5 10-8(2) 9
4 AP STALOWA WOLA 5 8-6(2) 9
5 AS KIEŁCZÓW 5 9-9(0) 6
6 AP BUMERANG WROCŁAW B 5 2-17(-15) 0
09:00, 27-04-2024
AS KIEŁCZÓW
0
vs
AS MILICZ
1
09:17, 27-04-2024
RAP RADOMSKO
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
09:34, 27-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
5
09:51, 27-04-2024
AS KIEŁCZÓW
6
vs
RAP RADOMSKO
1
10:08, 27-04-2024
AS MILICZ
4
vs
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
10:25, 27-04-2024
AP STALOWA WOLA
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1
10:42, 27-04-2024
AS KIEŁCZÓW
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
10:59, 27-04-2024
AS MILICZ
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:16, 27-04-2024
RAP RADOMSKO
3
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
0
11:33, 27-04-2024
AS KIEŁCZÓW
1
vs
AP STALOWA WOLA
4
11:50, 27-04-2024
AS MILICZ
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
4
12:07, 27-04-2024
RAP RADOMSKO
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
12:24, 27-04-2024
AS KIEŁCZÓW
0
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
3
12:41, 27-04-2024
AS MILICZ
1
vs
RAP RADOMSKO
4
12:58, 27-04-2024
AP STALOWA WOLA
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW B
0

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 5 21-5(16) 12
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 5 13-5(8) 11
3 FC WROCŁAW ACADEMY 5 9-8(1) 8
4 ATHLETIC WROCŁAW 5 9-11(-2) 7
5 BASE GROUP OSICZANKA OSICE A 5 3-13(-10) 2
6 STAR GOAL ACADEMY 5 1-14(-13) 1
09:00, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
1
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
09:17, 27-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
4
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
09:34, 27-04-2024
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
4
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
09:51, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
2
10:08, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
3
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
1
10:25, 27-04-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
10:42, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
8
10:59, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
4
vs
STAR GOAL ACADEMY
1
11:16, 27-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
2
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
11:33, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
11:50, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
1
12:07, 27-04-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
4
12:24, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2
12:41, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
4
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
12:58, 27-04-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
4

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP BUMERANG WROCŁAW A 6 24-4(20) 18
2 AP 21 CHRZANÓW 6 14-5(9) 13
3 AP GOAL 6 11-7(4) 9
4 TOMASOVIA TOMASZÓW 6 9-8(1) 9
5 APMT LIMANOWA 6 9-12(-3) 9
6 MKS OPOLANIN 6 6-14(-8) 4
7 MOTO JELCZ OŁAWA B 6 1-24(-23) 0
13:15, 27-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
7
vs
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
13:32, 27-04-2024
MKS OPOLANIN
1
vs
TOMASOVIA TOMASZÓW
2
13:49, 27-04-2024
AP GOAL
0
vs
APMT LIMANOWA
1
14:06, 27-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
2
14:23, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
MKS OPOLANIN
2
14:40, 27-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
0
vs
AP GOAL
2
14:57, 27-04-2024
APMT LIMANOWA
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
15:14, 27-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
6
vs
MKS OPOLANIN
1
15:31, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
TOMASOVIA TOMASZÓW
3
15:48, 27-04-2024
AP GOAL
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
16:05, 27-04-2024
APMT LIMANOWA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
16:22, 27-04-2024
MKS OPOLANIN
0
vs
AP GOAL
3
16:39, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
5
16:56, 27-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
3
vs
APMT LIMANOWA
2
17:13, 27-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
4
vs
AP GOAL
0
17:30, 27-04-2024
MKS OPOLANIN
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
17:47, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
1
vs
APMT LIMANOWA
2
18:04, 27-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
1
18:21, 27-04-2024
AP GOAL
5
vs
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
18:38, 27-04-2024
MKS OPOLANIN
1
vs
APMT LIMANOWA
2
18:55, 27-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 6 24-4(20) 15
2 RUCH RADZIONKÓW 6 31-6(25) 15
3 MOTO JELCZ OŁAWA A 6 14-9(5) 12
4 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 6 7-13(-6) 9
5 BASE GROUP OSICZANKA OSICE B 6 3-14(-11) 6
6 MŁODA ORAWA 6 8-17(-9) 6
7 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 6 1-25(-24) 0
13:15, 27-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
0
13:32, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
3
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
13:49, 27-04-2024
MŁODA ORAWA
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
14:06, 27-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
RUCH RADZIONKÓW
1
14:23, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
2
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
0
14:40, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
2
vs
MŁODA ORAWA
0
14:57, 27-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
15:14, 27-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
4
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
2
15:31, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
15:48, 27-04-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
6
16:05, 27-04-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
9
16:22, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
3
vs
MŁODA ORAWA
1
16:39, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
6
16:56, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
17:13, 27-04-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
MŁODA ORAWA
0
17:30, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1
17:47, 27-04-2024
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
18:04, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
7
18:21, 27-04-2024
MŁODA ORAWA
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1
18:38, 27-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
18:55, 27-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1 - SREBRNA A7-SREBRNA B7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTO JELCZ OŁAWA B 1 1-1(0) 1
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-1(0) 1
09:00, 28-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

MECZ NR 2 - SREBRNA A6-SREBRNA B5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS OPOLANIN 1 3-2(1) 3
2 BASE GROUP OSICZANKA OSICE B 1 2-3(-1) 0
09:00, 28-04-2024
MKS OPOLANIN
3
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
2

MECZ NR 3 - SREBRNA A5-SREBRNA B6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 MŁODA ORAWA 1 1-2(-1) 0
09:17, 28-04-2024
APMT LIMANOWA
2
vs
MŁODA ORAWA
1

MECZ NR 4 - SREBRNA A4-SREBRNA B3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MOTO JELCZ OŁAWA A 1 2-1(1) 3
2 TOMASOVIA TOMASZÓW 1 1-2(-1) 0
09:17, 28-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
1
vs
MOTO JELCZ OŁAWA A
2

MECZ NR 5 - SREBRNA A3-SREBRNA B4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-1(1) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 1 1-2(-1) 0
09:34, 28-04-2024
AP GOAL
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1

MECZ NR 6 - SREBRNA A2-SREBRNA B1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 1 5-1(4) 3
2 AP 21 CHRZANÓW 1 1-5(-4) 0
09:34, 28-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
5

MECZ NR 7 - SREBRNA A1-SREBRNA B2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP BUMERANG WROCŁAW A 1 2-1(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 1-2(-1) 0
09:51, 28-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW A
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
1

MECZ NR 8 - SREBRNA A7-SREBRNA B7 - REWANŻ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 1-0(1) 3
2 MOTO JELCZ OŁAWA B 1 0-1(-1) 0
09:51, 28-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA B
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1

MECZ NR 9-PRZEGRANY MECZU 2 i 3 O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 4-1(3) 3
2 BASE GROUP OSICZANKA OSICE B 1 1-4(-3) 0
10:08, 28-04-2024
BASE GROUP OSICZANKA OSICE B
1
vs
MŁODA ORAWA
4

MECZ NR 10-ZWYCIĘZCA MECZU 2 i 3 O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 3-0(3) 3
2 MKS OPOLANIN 1 0-3(-3) 0
10:08, 28-04-2024
MKS OPOLANIN
0
vs
APMT LIMANOWA
3

MECZ NR 11-PRZEGRANY MECZU 4 i 5 O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TOMASOVIA TOMASZÓW 1 3-1(2) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B 1 1-3(-2) 0
10:25, 28-04-2024
TOMASOVIA TOMASZÓW
3
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ B
1

MECZ NR 12-ZWYCIĘZCA MECZU 4 i 5 O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-1(1) 3
2 MOTO JELCZ OŁAWA A 1 1-2(-1) 0
10:25, 28-04-2024
MOTO JELCZ OŁAWA A
1
vs
AP GOAL
2

MECZ NR 13-PRZEGRANY MECZU 6 i 7 O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 2-1(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 1-2(-1) 0
10:42, 28-04-2024
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
1

MECZ NR 14-ZWYCIĘZCA MECZU 6 i 7 O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 1 5-2(3) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW A 1 2-5(-3) 0
10:42, 28-04-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
5
vs
AP BUMERANG WROCŁAW A
2

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 15-ZŁOTA A6-ZŁOTA B5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BASE GROUP OSICZANKA OSICE A 1 7-0(7) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW B 1 0-7(-7) 0
08:26, 28-04-2024
AP BUMERANG WROCŁAW B
0
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
7

MECZ NR 16-ZŁOTA A5-ZŁOTA B6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AS KIEŁCZÓW 1 2-0(2) 3
2 STAR GOAL ACADEMY 1 0-2(-2) 0
08:26, 28-04-2024
AS KIEŁCZÓW
2
vs
STAR GOAL ACADEMY
0

MECZ NR 17-ZŁOTA A4-ZŁOTA B3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 2-1(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-2(-1) 0
10:59, 28-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY
2

MECZ NR 18-ZŁOTA A3-ZŁOTA B4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATHLETIC WROCŁAW 1 2-1(1) 3
2 AS MILICZ 1 1-2(-1) 0
10:59, 28-04-2024
AS MILICZ
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
2

MECZ NR 19-ZŁOTA A2-ZŁOTA B1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 6-1(5) 3
2 RAP RADOMSKO 1 1-6(-5) 0
11:16, 28-04-2024
RAP RADOMSKO
1
vs
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
6

MECZ NR 20-ZŁOTA A1-ZŁOTA B2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 1 2-0(2) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 0-2(-2) 0
11:16, 28-04-2024
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
2
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
0

MECZ NR21-PRZEGRANY MECZU 15i16 O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAR GOAL ACADEMY 1 2-1(1) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW B 1 1-2(-1) 0
08:43, 28-04-2024
STAR GOAL ACADEMY
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW B
1

MECZ NR22-ZWYCIĘZCA MECZU 15 i 16 O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AS KIEŁCZÓW 1 2-1(1) 3
2 BASE GROUP OSICZANKA OSICE A 1 1-2(-1) 0
08:43, 28-04-2024
AS KIEŁCZÓW
2
vs
BASE GROUP OSICZANKA OSICE A
1

MECZ NR23-PRZEGRANY MECZU 17 i 18 O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 1-0(1) 3
2 AS MILICZ 1 0-1(-1) 0
11:33, 28-04-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
AS MILICZ
0

MECZ NR24-ZWYCIĘZCA MECZU 17 i 18 O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY 1 1-0(1) 3
2 ATHLETIC WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
11:33, 28-04-2024
FC WROCŁAW ACADEMY
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
0

MECZ NR25-PRZEGRANY MECZU 19 i 20 O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RAP RADOMSKO 1 6-1(5) 3
2 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A 1 1-6(-5) 0
11:50, 28-04-2024
RAP RADOMSKO
6
vs
GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ A
1

MECZ NR26-ZWYCIĘZCA MECZU 19 i 20 O MIEJSCE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI 1 2-1(1) 3
2 AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW 1 1-2(-1) 0
11:50, 28-04-2024
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI
2
vs
AKADEMIA MISTRZÓW CRACOVIA ANDRYCHÓW
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa