Bellsport Cup -U8

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-05-10 08:00:00 - 2024-05-12 15:00:00

sponsorzy i partnerzy


Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN A 5 13-2(11) 12
2 SLOVAN BRATISLAVA 5 12-4(8) 10
3 STAL RZESZÓW 5 11-7(4) 10
4 DELTA WARSZAWA 5 11-3(8) 7
5 BFA WILNO 5 5-6(-1) 4
6 MKS Fablok Chrzanów 5 0-30(-30) 0
08:00, 10-05-2024
BFA WILNO
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
3
08:18, 10-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
STAL RZESZÓW
0
08:36, 10-05-2024
DELTA WARSZAWA
9
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
08:54, 10-05-2024
BFA WILNO
0
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1
09:12, 10-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
09:30, 10-05-2024
STAL RZESZÓW
5
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
09:48, 10-05-2024
BFA WILNO
0
vs
DELTA WARSZAWA
0
10:06, 10-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
2
vs
STAL RZESZÓW
2
10:24, 10-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
8
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
10:42, 10-05-2024
BFA WILNO
1
vs
STAL RZESZÓW
2
11:00, 10-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
5
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
11:18, 10-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
1
vs
DELTA WARSZAWA
0
11:36, 10-05-2024
BFA WILNO
3
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
11:54, 10-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
12:12, 10-05-2024
STAL RZESZÓW
2
vs
DELTA WARSZAWA
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 5 21-3(18) 15
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 11-7(4) 12
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 6-8(-2) 9
4 AP PROSZOWIANKA 5 9-7(2) 6
5 FKS UKMERGE 5 9-13(-4) 3
6 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 5 0-18(-18) 0
08:00, 10-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
5
vs
FKS UKMERGE
1
08:18, 10-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
08:36, 10-05-2024
AP PROSZOWIANKA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
08:54, 10-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
6
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:12, 10-05-2024
FKS UKMERGE
1
vs
AP PROSZOWIANKA
2
09:30, 10-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
09:48, 10-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
AP PROSZOWIANKA
1
10:06, 10-05-2024
FKS UKMERGE
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4
10:24, 10-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
10:42, 10-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
11:00, 10-05-2024
FKS UKMERGE
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
11:18, 10-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
AP PROSZOWIANKA
4
11:36, 10-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
6
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:54, 10-05-2024
FKS UKMERGE
4
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
12:12, 10-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
AP PROSZOWIANKA
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 5 22-3(19) 13
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 18-8(10) 12
3 LOKOMOTIV KIJÓW B 5 11-4(7) 10
4 CFT MFK VRANOV SK 5 6-18(-12) 6
5 KKP KORONA KIELCE 5 6-17(-11) 1
6 MASTER KIDS SKAWA 5 3-16(-13) 1
12:30, 10-05-2024
Sparta Praga
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
12:48, 10-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
0
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
6
13:06, 10-05-2024
KKP KORONA KIELCE
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
13:24, 10-05-2024
Sparta Praga
5
vs
CFT MFK VRANOV SK
0
13:42, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
vs
KKP KORONA KIELCE
0
14:00, 10-05-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
14:18, 10-05-2024
Sparta Praga
4
vs
KKP KORONA KIELCE
1
14:36, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
14:54, 10-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
15:12, 10-05-2024
Sparta Praga
5
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
15:30, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
3
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
15:48, 10-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
3
vs
KKP KORONA KIELCE
2
16:06, 10-05-2024
Sparta Praga
7
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
16:24, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
4
vs
CFT MFK VRANOV SK
0
16:42, 10-05-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
7
vs
KKP KORONA KIELCE
2

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ACS TAMPA BRASOV 4 14-3(11) 9
2 FC SPARTAK TRNAVA 4 15-5(10) 9
3 RADOMIAK RADOM 4 11-5(6) 9
4 AP SANOK 4 1-13(-12) 1
5 HUTNIK KRAKÓW 4 1-16(-15) 1
12:30, 10-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
1
vs
ACS TAMPA BRASOV
4
12:48, 10-05-2024
RADOMIAK RADOM
5
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
13:06, 10-05-2024
AP SANOK
0
vs
FC SPARTAK TRNAVA
4
13:24, 10-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
1
vs
RADOMIAK RADOM
2
13:42, 10-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
AP SANOK
1
14:00, 10-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
4
vs
RADOMIAK RADOM
1
14:18, 10-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
4
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
14:36, 10-05-2024
AP SANOK
0
vs
RADOMIAK RADOM
3
14:54, 10-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
6
vs
HUTNIK KRAKÓW
0
15:12, 10-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
5
vs
AP SANOK
0

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OGC NICE 4 27-1(26) 12
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 4 12-10(2) 7
3 ESCOLA VARSOVIA 4 6-7(-1) 5
4 FC KOSICE 4 7-15(-8) 4
5 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4 3-22(-19) 0
17:00, 10-05-2024
OGC NICE
6
vs
FC KOSICE
0
17:18, 10-05-2024
ESCOLA VARSOVIA
4
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
17:36, 10-05-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
OGC NICE
6
17:54, 10-05-2024
FC KOSICE
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
18:12, 10-05-2024
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
18:30, 10-05-2024
OGC NICE
4
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
18:48, 10-05-2024
FC KOSICE
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
19:06, 10-05-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
19:24, 10-05-2024
OGC NICE
11
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
19:42, 10-05-2024
FC KOSICE
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 4 14-1(13) 12
2 WISŁA KRAKÓW 4 12-5(7) 9
3 RESOVIA RZESZÓW BIALI 4 12-7(5) 6
4 KIX KOWNO 4 6-12(-6) 3
5 AP LIMANOVIA 4 1-20(-19) 0
15:30, 10-05-2024
KIX KOWNO
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
6
15:48, 10-05-2024
WISŁA KRAKÓW
3
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
2
16:06, 10-05-2024
AP LIMANOVIA
0
vs
KIX KOWNO
5
16:24, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
WISŁA KRAKÓW
0
16:42, 10-05-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
6
vs
AP LIMANOVIA
1
17:00, 10-05-2024
KIX KOWNO
0
vs
WISŁA KRAKÓW
3
17:18, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
17:36, 10-05-2024
AP LIMANOVIA
0
vs
WISŁA KRAKÓW
6
17:54, 10-05-2024
KIX KOWNO
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
18:12, 10-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
AP LIMANOVIA
0

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OGC NICE 5 24-2(22) 15
2 ŚLĄSK WROCŁAW 5 13-9(4) 10
3 POGOŃ SZCZECIN A 5 12-12(0) 8
4 Sparta Praga 5 10-13(-3) 5
5 FC SPARTAK TRNAVA 5 6-14(-8) 3
6 WISŁA KRAKÓW 5 7-22(-15) 1
08:00, 11-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
08:18, 11-05-2024
Sparta Praga
3
vs
FC SPARTAK TRNAVA
1
08:36, 11-05-2024
OGC NICE
7
vs
WISŁA KRAKÓW
0
08:54, 11-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
Sparta Praga
3
09:12, 11-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
OGC NICE
3
09:30, 11-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
4
vs
WISŁA KRAKÓW
2
09:48, 11-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
0
vs
OGC NICE
7
10:06, 11-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
FC SPARTAK TRNAVA
1
10:24, 11-05-2024
Sparta Praga
2
vs
WISŁA KRAKÓW
2
10:42, 11-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
4
vs
FC SPARTAK TRNAVA
0
11:00, 11-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
WISŁA KRAKÓW
3
11:18, 11-05-2024
Sparta Praga
2
vs
OGC NICE
4
11:36, 11-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
WISŁA KRAKÓW
0
11:54, 11-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
Sparta Praga
0
12:12, 11-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
0
vs
OGC NICE
3

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 5 20-7(13) 13
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 5 13-10(3) 12
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 13-8(5) 9
4 ACS TAMPA BRASOV 5 8-12(-4) 6
5 ZAGŁĘBIE LUBIN 5 5-14(-9) 4
6 SLOVAN BRATISLAVA 5 7-15(-8) 0
08:00, 11-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
2
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
08:18, 11-05-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
ACS TAMPA BRASOV
4
08:36, 11-05-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
6
08:54, 11-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
09:12, 11-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
09:30, 11-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
4
09:48, 11-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
10:06, 11-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
ACS TAMPA BRASOV
1
10:24, 11-05-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
0
10:42, 11-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
ACS TAMPA BRASOV
2
11:00, 11-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
6
11:18, 11-05-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
11:36, 11-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
4
11:54, 11-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
4
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
12:12, 11-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW B 5 9-5(4) 10
2 ESCOLA VARSOVIA 5 13-6(7) 10
3 AP PROSZOWIANKA 5 16-4(12) 9
4 STAL RZESZÓW 5 16-10(6) 7
5 KIX KOWNO 5 6-8(-2) 3
6 AP SANOK 5 4-31(-27) 1
15:12, 11-05-2024
STAL RZESZÓW
0
vs
AP PROSZOWIANKA
4
15:30, 11-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
3
vs
AP SANOK
0
15:48, 11-05-2024
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
KIX KOWNO
0
16:06, 11-05-2024
STAL RZESZÓW
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
16:24, 11-05-2024
AP PROSZOWIANKA
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
16:42, 11-05-2024
AP SANOK
2
vs
KIX KOWNO
2
17:00, 11-05-2024
STAL RZESZÓW
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
2
17:18, 11-05-2024
AP PROSZOWIANKA
8
vs
AP SANOK
0
17:36, 11-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
vs
KIX KOWNO
0
17:54, 11-05-2024
STAL RZESZÓW
10
vs
AP SANOK
0
18:12, 11-05-2024
AP PROSZOWIANKA
2
vs
KIX KOWNO
2
18:30, 11-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
18:48, 11-05-2024
STAL RZESZÓW
2
vs
KIX KOWNO
2
19:06, 11-05-2024
AP PROSZOWIANKA
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
19:24, 11-05-2024
AP SANOK
2
vs
ESCOLA VARSOVIA
8

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 5 21-2(19) 15
2 RADOMIAK RADOM 5 21-13(8) 12
3 RESOVIA RZESZÓW BIALI 5 10-9(1) 9
4 FC KOSICE 5 13-14(-1) 6
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 7-18(-11) 3
6 CFT MFK VRANOV SK 5 6-22(-16) 0
15:12, 11-05-2024
DELTA WARSZAWA
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
15:30, 11-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
2
vs
RADOMIAK RADOM
4
15:48, 11-05-2024
FC KOSICE
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
16:06, 11-05-2024
DELTA WARSZAWA
4
vs
CFT MFK VRANOV SK
1
16:24, 11-05-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
FC KOSICE
3
16:42, 11-05-2024
RADOMIAK RADOM
3
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
2
17:00, 11-05-2024
DELTA WARSZAWA
3
vs
FC KOSICE
0
17:18, 11-05-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
RADOMIAK RADOM
8
17:36, 11-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
17:54, 11-05-2024
DELTA WARSZAWA
6
vs
RADOMIAK RADOM
1
18:12, 11-05-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
2
18:30, 11-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
1
vs
FC KOSICE
8
18:48, 11-05-2024
DELTA WARSZAWA
4
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
19:06, 11-05-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
CFT MFK VRANOV SK
1
19:24, 11-05-2024
RADOMIAK RADOM
5
vs
FC KOSICE
2

LIGA KONFERENCJI

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BFA WILNO 8 22-5(17) 21
2 KKP KORONA KIELCE 8 20-9(11) 19
3 FKS UKMERGE 8 20-4(16) 17
4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8 22-10(12) 16
5 MASTER KIDS SKAWA 8 15-13(2) 11
6 HUTNIK KRAKÓW 8 13-18(-5) 9
7 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 8 6-17(-11) 5
8 AP LIMANOVIA 8 8-26(-18) 4
9 MKS Fablok Chrzanów 8 8-32(-24) 0
12:30, 11-05-2024
BFA WILNO
1
vs
FKS UKMERGE
0
12:30, 11-05-2024
KKP KORONA KIELCE
1
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
12:48, 11-05-2024
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
vs
AP LIMANOVIA
0
12:48, 11-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
13:06, 11-05-2024
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
BFA WILNO
3
13:06, 11-05-2024
FKS UKMERGE
2
vs
KKP KORONA KIELCE
0
13:24, 11-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
13:24, 11-05-2024
AP LIMANOVIA
3
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
13:42, 11-05-2024
BFA WILNO
1
vs
KKP KORONA KIELCE
2
13:42, 11-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
1
14:00, 11-05-2024
FKS UKMERGE
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
14:00, 11-05-2024
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
7
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
14:18, 11-05-2024
AP LIMANOVIA
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
14:18, 11-05-2024
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
KKP KORONA KIELCE
3
14:36, 11-05-2024
FKS UKMERGE
4
vs
AP LIMANOVIA
0
14:36, 11-05-2024
BFA WILNO
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
14:54, 11-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
3
14:54, 11-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
08:12, 12-05-2024
BFA WILNO
3
vs
AP LIMANOVIA
0
08:12, 12-05-2024
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
08:30, 12-05-2024
FKS UKMERGE
5
vs
MKS Fablok Chrzanów
0
08:30, 12-05-2024
KKP KORONA KIELCE
3
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
08:48, 12-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
MASTER KIDS SKAWA
2
08:48, 12-05-2024
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
FKS UKMERGE
2
09:06, 12-05-2024
BFA WILNO
3
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:06, 12-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
3
vs
MKS Fablok Chrzanów
1
09:24, 12-05-2024
BFA WILNO
5
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
09:24, 12-05-2024
KKP KORONA KIELCE
3
vs
AP LIMANOVIA
2
09:42, 12-05-2024
FKS UKMERGE
5
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:42, 12-05-2024
KKP KORONA KIELCE
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
10:00, 12-05-2024
AP LIMANOVIA
1
vs
MASTER KIDS SKAWA
8
10:00, 12-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
1
vs
BFA WILNO
4
10:18, 12-05-2024
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
AP LIMANOVIA
1
10:18, 12-05-2024
FKS UKMERGE
0
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
10:36, 12-05-2024
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
10:36, 12-05-2024
KKP KORONA KIELCE
5
vs
MKS Fablok Chrzanów
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1 - SA5-SB6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KIX KOWNO 1 3-0(3) 3
2 CFT MFK VRANOV SK 1 0-3(-3) 0
10:54, 12-05-2024
KIX KOWNO
3
vs
CFT MFK VRANOV SK
0

MECZ NR 2 - SA6-SB5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP SANOK 1 2-1(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-2(-1) 0
10:54, 12-05-2024
AP SANOK
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

MECZ NR 3 - SA3-SB4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 3-1(2) 3
2 FC KOSICE 1 1-3(-2) 0
11:12, 12-05-2024
AP PROSZOWIANKA
3
vs
FC KOSICE
1

MECZ NR 4 - SA4-SB3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 2-0(2) 3
2 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 0-2(-2) 0
11:12, 12-05-2024
STAL RZESZÓW
2
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0

MECZ NR 5 - SA1-SB2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 2-1(1) 3
2 RADOMIAK RADOM 1 1-2(-1) 0
11:30, 12-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
vs
RADOMIAK RADOM
1

MECZ NR 6 - SA2-SB1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 ESCOLA VARSOVIA 1 1-2(-1) 0
11:30, 12-05-2024
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
DELTA WARSZAWA
2

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 3-1(2) 3
2 CFT MFK VRANOV SK 1 1-3(-2) 0
11:48, 12-05-2024
CFT MFK VRANOV SK
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP SANOK 1 2-1(1) 3
2 KIX KOWNO 1 1-2(-1) 0
11:48, 12-05-2024
KIX KOWNO
1
vs
AP SANOK
2

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 3-0(3) 3
2 FC KOSICE 1 0-3(-3) 0
12:06, 12-05-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
vs
FC KOSICE
0

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP PROSZOWIANKA 1 3-2(1) 3
2 STAL RZESZÓW 1 2-3(-1) 0
12:06, 12-05-2024
AP PROSZOWIANKA
3
vs
STAL RZESZÓW
2

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESCOLA VARSOVIA 1 4-0(4) 3
2 RADOMIAK RADOM 1 0-4(-4) 0
12:24, 12-05-2024
RADOMIAK RADOM
0
vs
ESCOLA VARSOVIA
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 1-0(1) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 0-1(-1) 0
12:24, 12-05-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
0
vs
DELTA WARSZAWA
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1 - ZA5-ZB6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN BRATISLAVA 1 1-0(1) 3
2 FC SPARTAK TRNAVA 1 0-1(-1) 0
12:42, 12-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
0
vs
SLOVAN BRATISLAVA
1

MECZ NR 2 - ZA6-ZB5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA KRAKÓW 1 2-1(1) 3
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 1-2(-1) 0
12:42, 12-05-2024
WISŁA KRAKÓW
2
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
1

MECZ NR 3 - ZA3-ZB4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ACS TAMPA BRASOV 1 2-1(1) 3
2 POGOŃ SZCZECIN A 1 1-2(-1) 0
13:00, 12-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
1
vs
ACS TAMPA BRASOV
2

MECZ NR 4 - ZA4-ZB3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 3-2(1) 3
2 Sparta Praga 1 2-3(-1) 0
13:00, 12-05-2024
Sparta Praga
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3

MECZ NR 5 - ZA1-ZB2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OGC NICE 1 2-0(2) 3
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 0-2(-2) 0
13:18, 12-05-2024
OGC NICE
2
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
0

MECZ NR 6 - ZA2-ZB1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 3-0(3) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-3(-3) 0
13:18, 12-05-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
3

PRZEGRANY MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 4-1(3) 3
2 FC SPARTAK TRNAVA 1 1-4(-3) 0
13:36, 12-05-2024
FC SPARTAK TRNAVA
1
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
4

ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 i 2 - O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN BRATISLAVA 1 4-0(4) 3
2 WISŁA KRAKÓW 1 0-4(-4) 0
13:36, 12-05-2024
SLOVAN BRATISLAVA
4
vs
WISŁA KRAKÓW
0

PRZEGRANY MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN A 1 3-1(2) 3
2 Sparta Praga 1 1-3(-2) 0
13:54, 12-05-2024
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
Sparta Praga
1

PRZEGRANY MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 5-2(3) 3
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 2-5(-3) 0
13:54, 12-05-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5

ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 i 4 - O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-0(2) 3
2 ACS TAMPA BRASOV 1 0-2(-2) 0
14:12, 12-05-2024
ACS TAMPA BRASOV
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2

ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 i 6 - O MIEJSCE 1-FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OGC NICE 1 3-0(3) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 0-3(-3) 0
14:12, 12-05-2024
OGC NICE
3
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
0

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa