Turniej API CUP - 24-26.05.2024r.

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-05-24 08:54:00 - 2024-05-25 16:00:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 4 9-2(7) 12
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 4 6-5(1) 9
3 MOSIR LUBARTÓW 4 9-6(3) 6
4 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 4 2-5(-3) 1
5 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 0-8(-8) 1
08:54, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
09:12, 24-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
09:30, 24-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
09:48, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
4
10:06, 24-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
MOSIR LUBARTÓW
5
10:24, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
10:42, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:00, 24-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
11:18, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
11:36, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
3
vs
MOSIR LUBARTÓW
1

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RUCH RADZIONKÓW 4 19-5(14) 10
2 FC WROCŁAW ACADEMY A 4 16-3(13) 10
3 KRÓLEWSCY PŁOCK 4 6-8(-2) 6
4 AVIA ŚWIDNIK 4 13-11(2) 3
5 BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY 4 1-28(-27) 0
08:54, 24-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
09:12, 24-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
AVIA ŚWIDNIK
1
09:30, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
8
09:48, 24-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
10:06, 24-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
8
vs
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
10:24, 24-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
10:42, 24-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
4
vs
AVIA ŚWIDNIK
1
11:00, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
11:18, 24-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
AVIA ŚWIDNIK
3
11:36, 24-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
9
vs
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS Fablok Chrzanów 4 16-0(16) 12
2 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 4 16-3(13) 9
3 GWAREK ORNONTOWICE 4 5-9(-4) 4
4 TIGER HEARTS ACADEMY 4 7-16(-9) 3
5 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B 4 1-17(-16) 1
08:54, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
4
09:12, 24-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
09:30, 24-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
5
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
09:48, 24-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
1
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
6
10:06, 24-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
3
10:24, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
7
10:42, 24-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
4
11:00, 24-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
2
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
11:18, 24-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
11:36, 24-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
6

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGION PILZNO 4 10-5(5) 9
2 APMT LIMANOWA 4 11-5(6) 9
3 RODŁO OPOLE 4 7-7(0) 7
4 BURSHTYN 4 2-6(-4) 4
5 AP UNIA OŚWIĘCIM 4 2-9(-7) 0
11:54, 24-05-2024
BURSHTYN
1
vs
RODŁO OPOLE
1
12:12, 24-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
APMT LIMANOWA
3
12:30, 24-05-2024
LEGION PILZNO
2
vs
BURSHTYN
0
12:48, 24-05-2024
RODŁO OPOLE
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:06, 24-05-2024
APMT LIMANOWA
1
vs
LEGION PILZNO
3
13:24, 24-05-2024
BURSHTYN
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
13:42, 24-05-2024
RODŁO OPOLE
1
vs
APMT LIMANOWA
4
14:00, 24-05-2024
LEGION PILZNO
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
14:18, 24-05-2024
BURSHTYN
0
vs
APMT LIMANOWA
3
14:36, 24-05-2024
RODŁO OPOLE
3
vs
LEGION PILZNO
2

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATHLETIC OZIMEK 4 13-3(10) 12
2 BUSK 4 7-4(3) 7
3 AKS MIKOŁÓW 4 1-3(-2) 4
4 FOOTBALL FACTORY 4 4-8(-4) 4
5 UKS TALENT KATOWICE 4 3-10(-7) 1
11:54, 24-05-2024
BUSK
0
vs
ATHLETIC OZIMEK
2
12:12, 24-05-2024
FOOTBALL FACTORY
0
vs
AKS MIKOŁÓW
0
12:30, 24-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
1
vs
BUSK
1
12:48, 24-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
4
vs
FOOTBALL FACTORY
1
13:06, 24-05-2024
AKS MIKOŁÓW
1
vs
UKS TALENT KATOWICE
0
13:24, 24-05-2024
BUSK
4
vs
FOOTBALL FACTORY
1
13:42, 24-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
1
vs
AKS MIKOŁÓW
0
14:00, 24-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
FOOTBALL FACTORY
2
14:18, 24-05-2024
BUSK
2
vs
AKS MIKOŁÓW
0
14:36, 24-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
6
vs
UKS TALENT KATOWICE
2

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RKP ROW RYBNIK 4 7-0(7) 12
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 4 7-1(6) 9
3 AP WRS RZESZÓW 4 3-2(1) 6
4 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 4 7-4(3) 3
5 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 4 1-18(-17) 0
11:54, 24-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
RKP ROW RYBNIK
4
12:12, 24-05-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
12:30, 24-05-2024
AP WRS RZESZÓW
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
12:48, 24-05-2024
RKP ROW RYBNIK
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:06, 24-05-2024
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
AP WRS RZESZÓW
1
13:24, 24-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5
13:42, 24-05-2024
RKP ROW RYBNIK
1
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
14:00, 24-05-2024
AP WRS RZESZÓW
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
14:18, 24-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
7
14:36, 24-05-2024
RKP ROW RYBNIK
1
vs
AP WRS RZESZÓW
0

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 5 22-11(11) 12
2 AP STALOWA WOLA 5 16-3(13) 12
3 ORZEŁKI BRZOZÓW 5 13-7(6) 10
4 STAR GOAL ACADEMY 5 6-9(-3) 5
5 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 5 9-23(-14) 3
6 ATHLETIC WROCŁAW B 5 4-17(-13) 1
14:54, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
1
14:54, 24-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
5
14:54, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
15:30, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
1
15:30, 24-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
15:30, 24-05-2024
ORZEŁKI BRZOZÓW
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
16:06, 24-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
7
16:06, 24-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
1
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
3
16:06, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
16:42, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
0
16:42, 24-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
5
16:42, 24-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AP STALOWA WOLA
7
17:18, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
6
17:18, 24-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
17:18, 24-05-2024
ORZEŁKI BRZOZÓW
1
vs
AP STALOWA WOLA
3

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS ORŁY ZIELONKA 5 18-3(15) 12
2 AP GOAL 5 12-10(2) 12
3 MŁODA ORAWA 5 10-5(5) 10
4 AP 21 CHRZANÓW 5 3-12(-9) 4
5 ATHLETIC WROCŁAW 5 6-9(-3) 4
6 AP STALOWA WOLA B 5 3-13(-10) 1
15:12, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA B
0
vs
MŁODA ORAWA
1
15:12, 24-05-2024
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
5
15:12, 24-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW
0
vs
AP GOAL
1
15:48, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA B
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
15:48, 24-05-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
15:48, 24-05-2024
UKS ORŁY ZIELONKA
8
vs
AP GOAL
0
16:24, 24-05-2024
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
AP GOAL
2
16:24, 24-05-2024
MŁODA ORAWA
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0
16:24, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA B
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
2
17:00, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA B
1
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
2
17:00, 24-05-2024
MŁODA ORAWA
1
vs
AP GOAL
2
17:00, 24-05-2024
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
17:36, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA B
1
vs
AP GOAL
7
17:36, 24-05-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
17:36, 24-05-2024
UKS ORŁY ZIELONKA
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATHLETIC OZIMEK 7 19-5(14) 16
2 MKS Fablok Chrzanów 7 11-6(5) 15
3 BUSK 7 8-7(1) 13
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 7 15-11(4) 11
5 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 7 10-8(2) 11
6 AP STALOWA WOLA 7 7-7(0) 8
7 FC WROCŁAW ACADEMY B 7 6-10(-4) 5
8 BKS BIŁGORAJ BIALI 7 1-23(-22) 0
09:48, 24-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY B
4
11:00, 24-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
2
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
11:54, 24-05-2024
BUSK
0
vs
ATHLETIC OZIMEK
2
14:54, 24-05-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
08:54, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
08:54, 25-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
4
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
08:54, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
4
09:12, 25-05-2024
BUSK
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
09:30, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
1
09:48, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
MKS Fablok Chrzanów
2
09:48, 25-05-2024
BUSK
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
09:48, 25-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
2
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:24, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
BUSK
1
10:24, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
ATHLETIC OZIMEK
3
10:42, 25-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:42, 25-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
11:18, 25-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
1
vs
AP STALOWA WOLA
3
11:18, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
BUSK
2
11:18, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
ATHLETIC OZIMEK
5
11:36, 25-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
11:54, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:12, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
0
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
4
12:12, 25-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
BUSK
1
12:12, 25-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
2
vs
ATHLETIC OZIMEK
1
12:48, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
AP STALOWA WOLA
3
12:48, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
13:06, 25-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2
vs
ATHLETIC OZIMEK
2
13:06, 25-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
BUSK
1

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 7 14-2(12) 19
2 RUCH RADZIONKÓW 7 17-9(8) 16
3 LEGION PILZNO 7 12-10(2) 13
4 RKP ROW RYBNIK 7 11-7(4) 13
5 APMT LIMANOWA 7 17-12(5) 9
6 UKS ORŁY ZIELONKA 7 16-14(2) 7
7 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 8-13(-5) 3
8 AP GOAL 7 4-32(-28) 1
08:54, 24-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
1
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
12:48, 24-05-2024
RKP ROW RYBNIK
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:06, 24-05-2024
APMT LIMANOWA
1
vs
LEGION PILZNO
3
15:48, 24-05-2024
UKS ORŁY ZIELONKA
8
vs
AP GOAL
0
09:12, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
LEGION PILZNO
0
09:12, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
2
vs
APMT LIMANOWA
0
09:30, 25-05-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
vs
AP GOAL
0
09:30, 25-05-2024
RKP ROW RYBNIK
1
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
10:06, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
APMT LIMANOWA
2
10:06, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
LEGION PILZNO
0
10:06, 25-05-2024
RKP ROW RYBNIK
4
vs
AP GOAL
1
10:24, 25-05-2024
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
3
10:42, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
RKP ROW RYBNIK
3
11:00, 25-05-2024
LEGION PILZNO
3
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
11:00, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
11:00, 25-05-2024
APMT LIMANOWA
6
vs
AP GOAL
0
11:36, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
11:36, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
1
vs
RKP ROW RYBNIK
0
11:54, 25-05-2024
APMT LIMANOWA
5
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
11:54, 25-05-2024
LEGION PILZNO
2
vs
AP GOAL
2
12:30, 25-05-2024
LEGION PILZNO
2
vs
RKP ROW RYBNIK
1
12:30, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
3
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
12:30, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
AP GOAL
1
12:48, 25-05-2024
APMT LIMANOWA
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
13:06, 25-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
1
13:24, 25-05-2024
LEGION PILZNO
2
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
13:24, 25-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY A
5
vs
AP GOAL
0
13:24, 25-05-2024
APMT LIMANOWA
0
vs
RKP ROW RYBNIK
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁKI BRZOZÓW 7 16-5(11) 16
2 MOSIR LUBARTÓW 7 11-7(4) 15
3 FOOTBALL FACTORY 7 16-6(10) 14
4 AKS MIKOŁÓW 7 13-2(11) 13
5 STAR GOAL ACADEMY 7 7-9(-2) 10
6 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 7 6-14(-8) 5
7 TIGER HEARTS ACADEMY 7 7-19(-12) 4
8 GWAREK ORNONTOWICE 7 6-20(-14) 3
09:30, 24-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
10:42, 24-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
4
12:12, 24-05-2024
FOOTBALL FACTORY
0
vs
AKS MIKOŁÓW
0
16:42, 24-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
0
13:42, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
1
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
13:42, 25-05-2024
AKS MIKOŁÓW
0
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
1
13:42, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
14:00, 25-05-2024
FOOTBALL FACTORY
6
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
14:18, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
1
14:36, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
3
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
14:36, 25-05-2024
FOOTBALL FACTORY
2
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
1
14:36, 25-05-2024
AKS MIKOŁÓW
1
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
15:12, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
vs
FOOTBALL FACTORY
1
15:12, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
1
vs
AKS MIKOŁÓW
0
15:30, 25-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
2
15:30, 25-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
3
16:06, 25-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
4
16:06, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
1
vs
FOOTBALL FACTORY
2
16:06, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
AKS MIKOŁÓW
5
16:24, 25-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
5
16:42, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
STAR GOAL ACADEMY
0
17:00, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
3
17:00, 25-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
3
vs
FOOTBALL FACTORY
2
17:00, 25-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
AKS MIKOŁÓW
4
17:36, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
STAR GOAL ACADEMY
1
17:36, 25-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
3
17:54, 25-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
0
vs
AKS MIKOŁÓW
3
17:54, 25-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
FOOTBALL FACTORY
3

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 7 17-9(8) 16
2 BURSHTYN 7 11-5(6) 14
3 AP WRS RZESZÓW 7 6-5(1) 13
4 KRÓLEWSCY PŁOCK 7 11-10(1) 12
5 RODŁO OPOLE 7 10-9(1) 8
6 AP 21 CHRZANÓW 7 7-14(-7) 7
7 AVIA ŚWIDNIK 7 11-12(-1) 6
8 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 7 8-17(-9) 3
09:12, 24-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
AVIA ŚWIDNIK
1
11:54, 24-05-2024
BURSHTYN
1
vs
RODŁO OPOLE
1
13:06, 24-05-2024
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
vs
AP WRS RZESZÓW
1
17:36, 24-05-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
14:00, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
RODŁO OPOLE
1
14:00, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
BURSHTYN
0
14:18, 25-05-2024
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
14:18, 25-05-2024
AP WRS RZESZÓW
1
vs
MŁODA ORAWA
0
14:54, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
BURSHTYN
2
14:54, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
0
vs
RODŁO OPOLE
2
14:54, 25-05-2024
AP WRS RZESZÓW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
15:12, 25-05-2024
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
vs
MŁODA ORAWA
2
15:30, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
AP WRS RZESZÓW
0
15:48, 25-05-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
MŁODA ORAWA
2
15:48, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
4
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
15:48, 25-05-2024
BURSHTYN
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
16:24, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
16:24, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
1
vs
AP WRS RZESZÓW
1
16:42, 25-05-2024
BURSHTYN
2
vs
MŁODA ORAWA
3
16:42, 25-05-2024
RODŁO OPOLE
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
17:18, 25-05-2024
RODŁO OPOLE
0
vs
AP WRS RZESZÓW
1
17:18, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
3
vs
MŁODA ORAWA
3
17:18, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
17:36, 25-05-2024
BURSHTYN
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
0
17:54, 25-05-2024
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
MŁODA ORAWA
4
18:12, 25-05-2024
RODŁO OPOLE
4
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1
18:12, 25-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
18:12, 25-05-2024
BURSHTYN
2
vs
AP WRS RZESZÓW
1

FAZA FINAŁOWA - LIGA KONFERENCJI

LIGA KONFERENCJI

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATHLETIC WROCŁAW 9 47-6(41) 24
2 UKS TALENT KATOWICE 9 19-3(16) 21
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 9 23-13(10) 17
4 ATHLETIC WROCŁAW B 9 20-11(9) 16
5 AP STALOWA WOLA B 9 19-16(3) 15
6 MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 9 21-15(6) 14
7 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 9 10-17(-7) 9
8 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B 9 6-32(-26) 5
9 BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY 9 5-28(-23) 4
10 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 9 6-35(-29) 1
08:54, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
vs
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
08:54, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
09:12, 25-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
09:12, 25-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
3
09:30, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
09:30, 25-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW
6
vs
AP STALOWA WOLA B
1
09:48, 25-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
UKS TALENT KATOWICE
3
09:48, 25-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
10:06, 25-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
10:06, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
1
vs
AP STALOWA WOLA B
3
10:24, 25-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
10:24, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
UKS TALENT KATOWICE
2
10:42, 25-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
8
10:42, 25-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW B
1
vs
AP STALOWA WOLA B
1
11:00, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
vs
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
11:00, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
3
11:18, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
UKS TALENT KATOWICE
2
11:18, 25-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
AP STALOWA WOLA B
7
11:36, 25-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
11:36, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
4
11:54, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
7
11:54, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
5
12:12, 25-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
7
vs
AP STALOWA WOLA B
1
12:12, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
vs
UKS TALENT KATOWICE
4
12:30, 25-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
5
12:30, 25-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
12
12:48, 25-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
12:48, 25-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
2
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
13:06, 25-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
AP STALOWA WOLA B
2
13:06, 25-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
1
08:18, 26-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
4
08:18, 26-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
08:36, 26-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
0
vs
AP STALOWA WOLA B
4
08:36, 26-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
4
08:54, 26-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
08:54, 26-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
09:12, 26-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
AP STALOWA WOLA B
0
09:12, 26-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
1
09:30, 26-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
09:30, 26-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4
09:48, 26-05-2024
MUKS MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
0
vs
AP STALOWA WOLA B
0
09:48, 26-05-2024
UKS TALENT KATOWICE
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW B
0
10:06, 26-05-2024
BKS BIŁGORAJ NIEBIESCY
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
6
10:06, 26-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ B
4
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
10:24, 26-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1

Faza Pucharowa - Liga Europy

Mecz nr 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 1 4-1(3) 3
2 GWAREK ORNONTOWICE 1 1-4(-3) 0
10:42, 26-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
AVIA ŚWIDNIK
4

Mecz nr 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 TIGER HEARTS ACADEMY 1 2-1(1) 3
2 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 1 1-2(-1) 0
10:42, 26-05-2024
TIGER HEARTS ACADEMY
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
1

Mecz nr 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 6-0(6) 3
2 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 1 0-6(-6) 0
11:00, 26-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
0
vs
RODŁO OPOLE
6

Mecz nr 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 2-0(2) 3
2 STAR GOAL ACADEMY 1 0-2(-2) 0
11:00, 26-05-2024
STAR GOAL ACADEMY
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

Mecz nr 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKS MIKOŁÓW 1 1-0(1) 3
2 AP WRS RZESZÓW 1 0-1(-1) 0
11:18, 26-05-2024
AKS MIKOŁÓW
1
vs
AP WRS RZESZÓW
0

Mecz nr 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 3-0(3) 3
2 FOOTBALL FACTORY 1 0-3(-3) 0
11:18, 26-05-2024
FOOTBALL FACTORY
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3

Mecz nr 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 1-0(1) 3
2 MOSIR LUBARTÓW 1 0-1(-1) 0
11:36, 26-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
0
vs
MŁODA ORAWA
1

Mecz nr 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BURSHTYN 1 1-0(1) 3
2 ORZEŁKI BRZOZÓW 1 0-1(-1) 0
11:36, 26-05-2024
ORZEŁKI BRZOZÓW
0
vs
BURSHTYN
1

Przegrany meczu nr 1 i 2 - o miejsce 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL PROJECT JASIENICA 1 3-2(1) 3
2 GWAREK ORNONTOWICE 1 2-3(-1) 0
11:54, 26-05-2024
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
FOOTBALL PROJECT JASIENICA
3

Zwycięzca meczu nr 1 i 2 - o miejsce 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AVIA ŚWIDNIK 1 2-0(2) 3
2 TIGER HEARTS ACADEMY 1 0-2(-2) 0
11:54, 26-05-2024
AVIA ŚWIDNIK
2
vs
TIGER HEARTS ACADEMY
0

Przegrany meczu nr 3 i 4 - o miejsce 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAR GOAL ACADEMY 1 2-1(1) 3
2 WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A 1 1-2(-1) 0
12:12, 26-05-2024
WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ A
1
vs
STAR GOAL ACADEMY
2

Zwycięzca meczu nr 3 i 4 - o miejsce 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RODŁO OPOLE 1 3-2(1) 3
2 AP 21 CHRZANÓW 1 2-3(-1) 0
12:12, 26-05-2024
RODŁO OPOLE
3
vs
AP 21 CHRZANÓW
2

Przegrany meczu nr 5 i 6 - o miejsce 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FACTORY 1 1-0(1) 3
2 AP WRS RZESZÓW 1 0-1(-1) 0
12:30, 26-05-2024
AP WRS RZESZÓW
0
vs
FOOTBALL FACTORY
1

Zwycięzca meczu nr 5 i 6 - o miejsce 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 5-0(5) 3
2 AKS MIKOŁÓW 1 0-5(-5) 0
12:30, 26-05-2024
AKS MIKOŁÓW
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
5

Przegrany meczu nr 7 i 8 - o miejsce 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ORZEŁKI BRZOZÓW 1 3-2(1) 3
2 MOSIR LUBARTÓW 1 2-3(-1) 0
12:48, 26-05-2024
MOSIR LUBARTÓW
2
vs
ORZEŁKI BRZOZÓW
3

Zwycięzca meczu nr 7 i 8 - o miejsce 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 3-1(2) 3
2 BURSHTYN 1 1-3(-2) 0
12:48, 26-05-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
BURSHTYN
1

Faza Pucharowa - Liga Mistrzów

Mecz nr 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 2-1(1) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 1-2(-1) 0
13:06, 26-05-2024
BKS BIŁGORAJ BIALI
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2

Mecz nr 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 1-0(1) 3
2 AP GOAL 1 0-1(-1) 0
13:06, 26-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
AP GOAL
0

Mecz nr 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 2-1(1) 3
2 AP STALOWA WOLA 1 1-2(-1) 0
13:24, 26-05-2024
AP STALOWA WOLA
1
vs
APMT LIMANOWA
2

Mecz nr 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 2-0(2) 3
2 UKS ORŁY ZIELONKA 1 0-2(-2) 0
13:24, 26-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2
vs
UKS ORŁY ZIELONKA
0

Mecz nr 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGION PILZNO 1 5-0(5) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 0-5(-5) 0
13:42, 26-05-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
0
vs
LEGION PILZNO
5

Mecz nr 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RKP ROW RYBNIK 1 1-0(1) 3
2 BUSK 1 0-1(-1) 0
13:42, 26-05-2024
BUSK
0
vs
RKP ROW RYBNIK
1

Mecz nr 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 1-0(1) 3
2 MKS Fablok Chrzanów 1 0-1(-1) 0
14:00, 26-05-2024
MKS Fablok Chrzanów
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1

Mecz nr 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RUCH RADZIONKÓW 1 5-1(4) 3
2 ATHLETIC OZIMEK 1 1-5(-4) 0
14:00, 26-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
5

Przegrany meczu nr 1 i 2 - o miejsce 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 2-0(2) 3
2 BKS BIŁGORAJ BIALI 1 0-2(-2) 0
14:18, 26-05-2024
AP GOAL
2
vs
BKS BIŁGORAJ BIALI
0

Zwycięzca meczu nr 1 i 2 - o miejsce 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY B 1 1-0(1) 3
2 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 1 0-1(-1) 0
14:18, 26-05-2024
FC WROCŁAW ACADEMY B
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0

Przegrany meczu nr 3 i 4 - o miejsce 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-2(1) 3
2 UKS ORŁY ZIELONKA 1 2-3(-1) 0
14:36, 26-05-2024
UKS ORŁY ZIELONKA
2
vs
AP STALOWA WOLA
3

Zwycięzca meczu nr 3 i 4 - o miejsce 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 3-1(2) 3
2 APMT LIMANOWA 1 1-3(-2) 0
14:36, 26-05-2024
STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
APMT LIMANOWA
1

Przegrany meczu nr 5 i 6 - o miejsce 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 3-1(2) 3
2 BUSK 1 1-3(-2) 0
14:54, 26-05-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3
vs
BUSK
1

Zwycięzca meczu nr 5 i 6 - o miejsce 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGION PILZNO 1 2-1(1) 3
2 RKP ROW RYBNIK 1 1-2(-1) 0
14:54, 26-05-2024
LEGION PILZNO
2
vs
RKP ROW RYBNIK
1

Przegrany meczu nr 7 i 8 - o miejsce 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATHLETIC OZIMEK 1 2-1(1) 3
2 MKS Fablok Chrzanów 1 1-2(-1) 0
15:12, 26-05-2024
ATHLETIC OZIMEK
2
vs
MKS Fablok Chrzanów
1

Zwycięzca meczu nr 7 i 8 - o miejsce 1-Finał

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC WROCŁAW ACADEMY A 1 1-0(1) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 0-1(-1) 0
15:12, 26-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
FC WROCŁAW ACADEMY A
1

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa