Turniej API CUP - 31.05-02.06.2024

Gdzie: Zakopane

Kiedy: 2024-05-31 08:00:00 - 2024-06-02 15:30:00

sponsorzy i partnerzy


FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN 4 23-2(21) 12
2 CZARNI JASŁO 4 9-5(4) 7
3 AP WIERZBOWIANKA 4 7-10(-3) 4
4 FA Jędrzejów 4 7-16(-9) 4
5 HURAGAN JUNIOR 4 3-16(-13) 1
09:00, 31-05-2024
AP WIERZBOWIANKA
1
vs
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
2
09:20, 31-05-2024
HURAGAN JUNIOR
2
vs
FA Jędrzejów
4
09:40, 31-05-2024
CZARNI JASŁO
6
vs
AP WIERZBOWIANKA
0
10:00, 31-05-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
7
vs
HURAGAN JUNIOR
0
10:20, 31-05-2024
FA Jędrzejów
0
vs
CZARNI JASŁO
2
10:40, 31-05-2024
AP WIERZBOWIANKA
4
vs
HURAGAN JUNIOR
0
11:00, 31-05-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
10
vs
FA Jędrzejów
1
11:20, 31-05-2024
CZARNI JASŁO
1
vs
HURAGAN JUNIOR
1
11:40, 31-05-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
FA Jędrzejów
2
12:00, 31-05-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
4
vs
CZARNI JASŁO
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 4 21-0(21) 12
2 KS MADZIAR NIEPORĘT 4 13-10(3) 9
3 FA LUBLIN 4 5-11(-6) 6
4 BŁĘKITNI GĄBIN 4 4-13(-9) 3
5 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 4 2-11(-9) 0
09:00, 31-05-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
4
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
09:20, 31-05-2024
PARASOL WROCŁAW
5
vs
FA LUBLIN
0
09:40, 31-05-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
4
10:00, 31-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3
10:20, 31-05-2024
FA LUBLIN
1
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
0
10:40, 31-05-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
PARASOL WROCŁAW
5
11:00, 31-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
vs
FA LUBLIN
2
11:20, 31-05-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
PARASOL WROCŁAW
8
11:40, 31-05-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
5
vs
FA LUBLIN
2
12:00, 31-05-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
2

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SEMP WARSZAWA A 4 8-1(7) 10
2 AP CHAMPIONS KOŃSKIE 4 10-2(8) 9
3 GRYF GMINA ZAMOŚĆ 4 7-6(1) 6
4 SPORTING CLUB VISTA 4 1-7(-6) 2
5 MŁODA ORAWA 4 1-11(-10) 1
12:20, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA A
0
vs
SPORTING CLUB VISTA
0
12:40, 31-05-2024
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
MŁODA ORAWA
0
13:00, 31-05-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
0
vs
SEMP WARSZAWA A
2
13:20, 31-05-2024
SPORTING CLUB VISTA
0
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
13:40, 31-05-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
3
14:00, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA A
2
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
1
14:20, 31-05-2024
SPORTING CLUB VISTA
1
vs
MŁODA ORAWA
1
14:40, 31-05-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
4
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
15:00, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA A
4
vs
MŁODA ORAWA
0
15:20, 31-05-2024
SPORTING CLUB VISTA
0
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BSS TARASOLA LUBLIN 4 5-0(5) 10
2 SEMP WARSZAWA B 4 5-3(2) 7
3 RUCH RADZIONKÓW 4 8-6(2) 6
4 MSK POVAZSKA BYSTRICA 4 4-8(-4) 4
5 ATHLETIC WROCŁAW 4 3-8(-5) 1
12:20, 31-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
12:40, 31-05-2024
BSS TARASOLA LUBLIN
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
0
13:00, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA B
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
13:20, 31-05-2024
MSK POVAZSKA BYSTRICA
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
1
13:40, 31-05-2024
ATHLETIC WROCŁAW
1
vs
SEMP WARSZAWA B
3
14:00, 31-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
3
14:20, 31-05-2024
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
14:40, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA B
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
0
15:00, 31-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
3
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
15:20, 31-05-2024
MSK POVAZSKA BYSTRICA
2
vs
SEMP WARSZAWA B
1

Grupa E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 4 23-4(19) 12
2 UKS LEŃCZE 4 20-7(13) 9
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 4 9-7(2) 6
4 AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI 4 9-19(-10) 3
5 POLAN ŻABNO 4 2-26(-24) 0
12:20, 31-05-2024
AP GOAL
6
vs
UKS LEŃCZE
1
12:40, 31-05-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
13:00, 31-05-2024
POLAN ŻABNO
0
vs
AP GOAL
8
13:20, 31-05-2024
UKS LEŃCZE
8
vs
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
13:40, 31-05-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
vs
POLAN ŻABNO
0
14:00, 31-05-2024
AP GOAL
5
vs
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
2
14:20, 31-05-2024
UKS LEŃCZE
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
14:40, 31-05-2024
POLAN ŻABNO
1
vs
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
7
15:00, 31-05-2024
AP GOAL
4
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
15:20, 31-05-2024
UKS LEŃCZE
8
vs
POLAN ŻABNO
1

Grupa F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW BIALI 4 21-4(17) 9
2 PAS KRAKÓW 4 16-4(12) 9
3 AP STALOWA WOLA 4 16-5(11) 9
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 4 1-17(-16) 3
5 POLONIA BYTOM B 4 1-25(-24) 0
15:40, 31-05-2024
POLONIA BYTOM B
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
16:00, 31-05-2024
AP STALOWA WOLA
3
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
16:20, 31-05-2024
PAS KRAKÓW
6
vs
POLONIA BYTOM B
1
16:40, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
17:00, 31-05-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
vs
PAS KRAKÓW
1
17:20, 31-05-2024
POLONIA BYTOM B
0
vs
AP STALOWA WOLA
9
17:40, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
8
18:00, 31-05-2024
PAS KRAKÓW
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
18:20, 31-05-2024
POLONIA BYTOM B
0
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
9
18:40, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
PAS KRAKÓW
5

Grupa G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JKS SMS JAROSŁAW 4 13-2(11) 12
2 RESOVIA RZESZÓW CZERWONI 4 9-11(-2) 7
3 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 4 12-8(4) 5
4 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4 10-10(0) 4
5 POLONIA BYTOM A 4 3-16(-13) 0
15:40, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
6
vs
POLONIA BYTOM A
0
16:00, 31-05-2024
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
5
16:20, 31-05-2024
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
16:40, 31-05-2024
POLONIA BYTOM A
2
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
4
17:00, 31-05-2024
JKS SMS JAROSŁAW
3
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
1
17:20, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
2
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
2
17:40, 31-05-2024
POLONIA BYTOM A
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
18:00, 31-05-2024
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
2
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
3
18:20, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
3
18:40, 31-05-2024
POLONIA BYTOM A
1
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
4

Grupa H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 4 14-0(14) 12
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 4 7-4(3) 9
3 APMT LIMANOWA 4 5-10(-5) 3
4 SMS PRZEMYŚL 4 5-11(-6) 3
5 SOCCER ROPCZYCE 4 2-8(-6) 3
15:40, 31-05-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
SOCCER ROPCZYCE
0
16:00, 31-05-2024
SMS PRZEMYŚL
4
vs
APMT LIMANOWA
3
16:20, 31-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
16:40, 31-05-2024
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
SMS PRZEMYŚL
0
17:00, 31-05-2024
APMT LIMANOWA
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
17:20, 31-05-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
SMS PRZEMYŚL
0
17:40, 31-05-2024
SOCCER ROPCZYCE
0
vs
APMT LIMANOWA
2
18:00, 31-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
3
vs
SMS PRZEMYŚL
1
18:20, 31-05-2024
NKP PODHALE NOWY TARG
4
vs
APMT LIMANOWA
0
18:40, 31-05-2024
SOCCER ROPCZYCE
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2

FAZA PUCHAROWA - LIGA MISTRZÓW

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 7 25-4(21) 19
2 BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN 7 26-5(21) 18
3 SEMP WARSZAWA A 7 13-5(8) 13
4 BSS TARASOLA LUBLIN 7 9-13(-4) 8
5 AP CHAMPIONS KOŃSKIE 7 7-12(-5) 8
6 CZARNI JASŁO 7 9-18(-9) 7
7 KS MADZIAR NIEPORĘT 7 8-25(-17) 4
8 SEMP WARSZAWA B 7 3-18(-15) 2
10:40, 31-05-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
PARASOL WROCŁAW
5
12:00, 31-05-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
4
vs
CZARNI JASŁO
0
13:00, 31-05-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
0
vs
SEMP WARSZAWA A
2
14:40, 31-05-2024
SEMP WARSZAWA B
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
0
08:00, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
0
vs
PARASOL WROCŁAW
2
08:00, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
2
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
08:20, 01-06-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
1
vs
SEMP WARSZAWA B
0
08:20, 01-06-2024
SEMP WARSZAWA A
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
1
08:40, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
6
vs
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
08:40, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
1
vs
PARASOL WROCŁAW
5
09:00, 01-06-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
0
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
0
09:00, 01-06-2024
SEMP WARSZAWA A
2
vs
SEMP WARSZAWA B
0
09:20, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
2
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
2
09:20, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
2
vs
SEMP WARSZAWA A
1
09:40, 01-06-2024
PARASOL WROCŁAW
5
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
1
09:40, 01-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
3
vs
SEMP WARSZAWA B
3
10:00, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
5
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
1
10:00, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
0
vs
SEMP WARSZAWA A
2
10:20, 01-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
3
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
2
10:20, 01-06-2024
PARASOL WROCŁAW
4
vs
SEMP WARSZAWA B
0
10:40, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
5
vs
SEMP WARSZAWA B
0
10:40, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
1
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
4
11:00, 01-06-2024
PARASOL WROCŁAW
2
vs
SEMP WARSZAWA A
2
11:00, 01-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
3
11:20, 01-06-2024
CZARNI JASŁO
3
vs
SEMP WARSZAWA B
0
11:20, 01-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
4
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
1
11:40, 01-06-2024
PARASOL WROCŁAW
2
vs
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
0
11:40, 01-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
SEMP WARSZAWA A
4

LIGA MISTRZÓW - ZŁOTA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NKP PODHALE NOWY TARG 7 28-3(25) 21
2 UKS LEŃCZE 7 16-10(6) 15
3 JKS SMS JAROSŁAW 7 17-10(7) 12
4 AP GOAL 7 12-10(2) 11
5 RESOVIA RZESZÓW CZERWONI 7 6-23(-17) 6
6 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 7 4-7(-3) 6
7 RESOVIA RZESZÓW BIALI 7 5-11(-6) 5
8 PAS KRAKÓW 7 5-19(-14) 2
12:20, 31-05-2024
AP GOAL
6
vs
UKS LEŃCZE
1
16:00, 31-05-2024
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
5
16:20, 31-05-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
2
17:00, 31-05-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
3
vs
PAS KRAKÓW
1
12:00, 01-06-2024
AP GOAL
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
12:00, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
2
vs
PAS KRAKÓW
0
12:20, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
2
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
12:20, 01-06-2024
JKS SMS JAROSŁAW
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
12:40, 01-06-2024
AP GOAL
3
vs
PAS KRAKÓW
1
12:40, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
2
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
13:00, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
7
13:00, 01-06-2024
JKS SMS JAROSŁAW
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
2
13:20, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
7
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
0
13:20, 01-06-2024
AP GOAL
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
13:40, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
13:40, 01-06-2024
PAS KRAKÓW
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
14:00, 01-06-2024
AP GOAL
1
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
1
14:00, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1
14:20, 01-06-2024
PAS KRAKÓW
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
4
14:20, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
14:40, 01-06-2024
AP GOAL
0
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
14:40, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
1
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
3
15:00, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
0
vs
JKS SMS JAROSŁAW
2
15:00, 01-06-2024
PAS KRAKÓW
1
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
1
15:20, 01-06-2024
UKS LEŃCZE
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0
15:20, 01-06-2024
AP GOAL
0
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
5
15:40, 01-06-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
1
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
1
15:40, 01-06-2024
PAS KRAKÓW
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
6

FAZA PUCHAROWA - LIGA EUROPY

LIGA EUROPY - SREBRNA A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA Jędrzejów 7 12-11(1) 13
2 RUCH RADZIONKÓW 7 16-5(11) 13
3 GRYF GMINA ZAMOŚĆ 7 18-13(5) 13
4 MSK POVAZSKA BYSTRICA 7 12-12(0) 12
5 AP WIERZBOWIANKA 7 12-11(1) 12
6 FA LUBLIN 7 7-11(-4) 7
7 BŁĘKITNI GĄBIN 7 6-9(-3) 6
8 SPORTING CLUB VISTA 7 4-15(-11) 2
10:20, 31-05-2024
FA LUBLIN
1
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
0
11:40, 31-05-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
FA Jędrzejów
2
12:20, 31-05-2024
RUCH RADZIONKÓW
5
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
13:20, 31-05-2024
SPORTING CLUB VISTA
0
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
09:00, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
FA LUBLIN
1
09:00, 01-06-2024
FA Jędrzejów
2
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
3
09:20, 01-06-2024
SPORTING CLUB VISTA
0
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
2
09:20, 01-06-2024
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
5
09:40, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
1
vs
BŁĘKITNI GĄBIN
1
09:40, 01-06-2024
FA Jędrzejów
0
vs
FA LUBLIN
3
10:00, 01-06-2024
SPORTING CLUB VISTA
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
3
10:00, 01-06-2024
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
5
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
10:20, 01-06-2024
FA Jędrzejów
3
vs
SPORTING CLUB VISTA
1
10:20, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
3
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
10:40, 01-06-2024
FA LUBLIN
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
3
10:40, 01-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
11:00, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
SPORTING CLUB VISTA
1
11:00, 01-06-2024
FA Jędrzejów
2
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
1
11:20, 01-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
11:20, 01-06-2024
FA LUBLIN
0
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
3
11:40, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
3
11:40, 01-06-2024
FA Jędrzejów
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
12:00, 01-06-2024
FA LUBLIN
2
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
12:00, 01-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
SPORTING CLUB VISTA
2
12:20, 01-06-2024
FA Jędrzejów
2
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
12:20, 01-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
RUCH RADZIONKÓW
0
12:40, 01-06-2024
FA LUBLIN
0
vs
SPORTING CLUB VISTA
0
12:40, 01-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
0
vs
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
2

LIGA EUROPY - SREBRNA B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 7 22-6(16) 19
2 SMS PRZEMYŚL 7 33-13(20) 18
3 AP UNIA OŚWIĘCIM 7 13-7(6) 12
4 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 7 26-11(15) 11
5 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 7 18-18(0) 10
6 APMT LIMANOWA 7 21-14(7) 9
7 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 7 11-39(-28) 3
8 AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI 7 5-41(-36) 0
12:40, 31-05-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
16:00, 31-05-2024
SMS PRZEMYŚL
4
vs
APMT LIMANOWA
3
16:20, 31-05-2024
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
16:40, 31-05-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0
vs
AP STALOWA WOLA
4
13:00, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
AP STALOWA WOLA
2
13:00, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
3
13:20, 01-06-2024
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
2
vs
SMS PRZEMYŚL
5
13:20, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
APMT LIMANOWA
0
13:40, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
5
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
2
13:40, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
2
vs
AP STALOWA WOLA
3
14:00, 01-06-2024
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
2
vs
APMT LIMANOWA
0
14:00, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
3
vs
SMS PRZEMYŚL
4
14:20, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
2
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
4
14:20, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
14:40, 01-06-2024
AP STALOWA WOLA
4
vs
APMT LIMANOWA
1
14:40, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
SMS PRZEMYŚL
9
15:00, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
0
15:00, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
10
15:20, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
APMT LIMANOWA
7
15:20, 01-06-2024
AP STALOWA WOLA
4
vs
SMS PRZEMYŚL
2
15:40, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
SMS PRZEMYŚL
1
15:40, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
vs
APMT LIMANOWA
8
16:00, 01-06-2024
AP STALOWA WOLA
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
0
16:00, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
1
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
6
16:20, 01-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0
vs
SMS PRZEMYŚL
8
16:20, 01-06-2024
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
APMT LIMANOWA
2
16:40, 01-06-2024
AP STALOWA WOLA
5
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
1
16:40, 01-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
7

FAZA PUCHAROWA - LIGA KONFERENCJI

LIGA KONFERENCJI - MIEJSCA 33-40

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HURAGAN JUNIOR 7 25-9(16) 15
2 POLONIA BYTOM A 7 22-12(10) 15
3 ATHLETIC WROCŁAW 7 29-8(21) 15
4 SOCCER ROPCZYCE 7 16-10(6) 11
5 MŁODA ORAWA 7 17-13(4) 11
6 YOUNG TALENTS FA DUBLIN 7 16-10(6) 10
7 POLAN ŻABNO 7 3-31(-28) 3
8 POLONIA BYTOM B 7 4-39(-35) 0
16:00, 01-06-2024
HURAGAN JUNIOR
1
vs
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
1
16:00, 01-06-2024
MŁODA ORAWA
0
vs
ATHLETIC WROCŁAW
1
16:20, 01-06-2024
POLAN ŻABNO
2
vs
POLONIA BYTOM B
1
16:20, 01-06-2024
POLONIA BYTOM A
2
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
16:40, 01-06-2024
HURAGAN JUNIOR
3
vs
MŁODA ORAWA
3
16:40, 01-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
vs
ATHLETIC WROCŁAW
3
17:00, 01-06-2024
POLONIA BYTOM B
0
vs
SOCCER ROPCZYCE
6
17:00, 01-06-2024
POLAN ŻABNO
0
vs
POLONIA BYTOM A
5
17:20, 01-06-2024
HURAGAN JUNIOR
4
vs
ATHLETIC WROCŁAW
0
17:20, 01-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
2
vs
MŁODA ORAWA
4
17:40, 01-06-2024
POLAN ŻABNO
0
vs
SOCCER ROPCZYCE
5
17:40, 01-06-2024
POLONIA BYTOM B
1
vs
POLONIA BYTOM A
6
18:00, 01-06-2024
HURAGAN JUNIOR
5
vs
POLAN ŻABNO
0
18:00, 01-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
4
vs
POLONIA BYTOM B
1
18:20, 01-06-2024
ATHLETIC WROCŁAW
5
vs
SOCCER ROPCZYCE
0
18:20, 01-06-2024
MŁODA ORAWA
1
vs
POLONIA BYTOM A
5
18:40, 01-06-2024
HURAGAN JUNIOR
6
vs
POLONIA BYTOM B
1
18:40, 01-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
3
vs
POLAN ŻABNO
0
19:00, 01-06-2024
MŁODA ORAWA
1
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
19:00, 01-06-2024
ATHLETIC WROCŁAW
1
vs
POLONIA BYTOM A
2
08:00, 02-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
4
vs
POLONIA BYTOM A
0
08:00, 02-06-2024
HURAGAN JUNIOR
2
vs
SOCCER ROPCZYCE
2
08:20, 02-06-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
POLAN ŻABNO
1
08:20, 02-06-2024
ATHLETIC WROCŁAW
10
vs
POLONIA BYTOM B
0
08:40, 02-06-2024
HURAGAN JUNIOR
4
vs
POLONIA BYTOM A
2
08:40, 02-06-2024
YOUNG TALENTS FA DUBLIN
0
vs
SOCCER ROPCZYCE
1
09:00, 02-06-2024
MŁODA ORAWA
5
vs
POLONIA BYTOM B
0
09:00, 02-06-2024
ATHLETIC WROCŁAW
9
vs
POLAN ŻABNO
0

FAZA FINAŁOWA - LIGA EUROPY

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BŁĘKITNI GĄBIN 1 6-0(6) 3
2 AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI 1 0-6(-6) 0
09:20, 02-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
6
vs
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
0

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTING CLUB VISTA 1 3-0(3) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 1 0-3(-3) 0
09:20, 02-06-2024
SPORTING CLUB VISTA
3
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
0

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 1-0(1) 3
2 AP WIERZBOWIANKA 1 0-1(-1) 0
09:40, 02-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
0
vs
APMT LIMANOWA
1

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA LUBLIN 1 1-0(1) 3
2 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1 0-1(-1) 0
09:40, 02-06-2024
FA LUBLIN
1
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 1-0(1) 3
2 GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 0-1(-1) 0
10:00, 02-06-2024
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
0
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-1(1) 3
2 MSK POVAZSKA BYSTRICA 1 1-2(-1) 0
10:00, 02-06-2024
MSK POVAZSKA BYSTRICA
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SMS PRZEMYŚL 1 2-0(2) 3
2 FA Jędrzejów 1 0-2(-2) 0
10:20, 02-06-2024
FA Jędrzejów
0
vs
SMS PRZEMYŚL
2

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 6-0(6) 3
2 RUCH RADZIONKÓW 1 0-6(-6) 0
10:20, 02-06-2024
RUCH RADZIONKÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
6

PRZEGRANY MECZU 1 i 2 – O MIEJSCE 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA 2012 JAWORZNO B 1 2-1(1) 3
2 AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI 1 1-2(-1) 0
10:40, 02-06-2024
AKADEMIA SPORTU SŁOMNIKI
1
vs
AKADEMIA 2012 JAWORZNO B
2

ZWYCIĘZCA MECZU 1 i 2 – O MIEJSCE 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPORTING CLUB VISTA 1 3-2(1) 3
2 BŁĘKITNI GĄBIN 1 2-3(-1) 0
10:40, 02-06-2024
BŁĘKITNI GĄBIN
2
vs
SPORTING CLUB VISTA
3

PRZEGRANY MECZU 3 i 4 – O MIEJSCE 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1 3-2(1) 3
2 AP WIERZBOWIANKA 1 2-3(-1) 0
11:00, 02-06-2024
AP WIERZBOWIANKA
2
vs
SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
3

ZWYCIĘZCA MECZU 3 i 4 – O MIEJSCE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APMT LIMANOWA 1 4-0(4) 3
2 FA LUBLIN 1 0-4(-4) 0
11:00, 02-06-2024
APMT LIMANOWA
4
vs
FA LUBLIN
0

PRZEGRANY MECZU 5 i 6 – O MIEJSCE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MSK POVAZSKA BYSTRICA 1 5-3(2) 3
2 GRYF GMINA ZAMOŚĆ 1 3-5(-2) 0
11:20, 02-06-2024
GRYF GMINA ZAMOŚĆ
3
vs
MSK POVAZSKA BYSTRICA
5

ZWYCIĘZCA MECZU 5 i 6 – O MIEJSCE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 3-1(2) 3
2 AKADEMIA 2012 JAWORZNO A 1 1-3(-2) 0
11:20, 02-06-2024
AKADEMIA 2012 JAWORZNO A
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3

PRZEGRANY MECZU 7 i 8 – O MIEJSCE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RUCH RADZIONKÓW 1 2-1(1) 3
2 FA Jędrzejów 1 1-2(-1) 0
11:40, 02-06-2024
FA Jędrzejów
1
vs
RUCH RADZIONKÓW
2

ZWYCIĘZCA MECZU 7 i 8 – O MIEJSCE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 3-2(1) 3
2 SMS PRZEMYŚL 1 2-3(-1) 0
11:40, 02-06-2024
SMS PRZEMYŚL
2
vs
AP STALOWA WOLA
3

FAZA FINAŁOWA - LIGA MISTRZÓW

MECZ NR 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PAS KRAKÓW 1 3-0(3) 3
2 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 0-3(-3) 0
12:00, 02-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
0
vs
PAS KRAKÓW
3

MECZ NR 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 2-1(1) 3
2 SEMP WARSZAWA B 1 1-2(-1) 0
12:00, 02-06-2024
SEMP WARSZAWA B
1
vs
RESOVIA RZESZÓW BIALI
2

MECZ NR 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS KOŃSKIE 1 1-0(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 0-1(-1) 0
12:20, 02-06-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
1
vs
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
0

MECZ NR 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZARNI JASŁO 1 4-0(4) 3
2 RESOVIA RZESZÓW CZERWONI 1 0-4(-4) 0
12:20, 02-06-2024
CZARNI JASŁO
4
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
0

MECZ NR 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 1-0(1) 3
2 SEMP WARSZAWA A 1 0-1(-1) 0
12:40, 02-06-2024
SEMP WARSZAWA A
0
vs
AP GOAL
1

MECZ NR 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BSS TARASOLA LUBLIN 1 2-1(1) 3
2 JKS SMS JAROSŁAW 1 1-2(-1) 0
12:40, 02-06-2024
BSS TARASOLA LUBLIN
2
vs
JKS SMS JAROSŁAW
1

MECZ NR 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS LEŃCZE 1 1-0(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
13:00, 02-06-2024
PARASOL WROCŁAW
0
vs
UKS LEŃCZE
1

MECZ NR 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN 1 4-0(4) 3
2 NKP PODHALE NOWY TARG 1 0-4(-4) 0
13:00, 02-06-2024
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
4
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
0

PRZEGRANY MECZU 1 i 2 – O MIEJSCE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS MADZIAR NIEPORĘT 1 1-0(1) 3
2 SEMP WARSZAWA B 1 0-1(-1) 0
13:20, 02-06-2024
KS MADZIAR NIEPORĘT
1
vs
SEMP WARSZAWA B
0

ZWYCIĘZCA MECZU 1 i 2 – O MIEJSCE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW BIALI 1 2-0(2) 3
2 PAS KRAKÓW 1 0-2(-2) 0
13:20, 02-06-2024
RESOVIA RZESZÓW BIALI
2
vs
PAS KRAKÓW
0

PRZEGRANY MECZU 3 i 4 – O MIEJSCE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RESOVIA RZESZÓW CZERWONI 1 2-1(1) 3
2 FK LOKOMOTIVA TRNAVA 1 1-2(-1) 0
13:40, 02-06-2024
FK LOKOMOTIVA TRNAVA
1
vs
RESOVIA RZESZÓW CZERWONI
2

ZWYCIĘZCA MECZU 3 i 4 – O MIEJSCE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CZARNI JASŁO 1 3-0(3) 3
2 AP CHAMPIONS KOŃSKIE 1 0-3(-3) 0
13:40, 02-06-2024
AP CHAMPIONS KOŃSKIE
0
vs
CZARNI JASŁO
3

PRZEGRANY MECZU 5 i 6 – O MIEJSCE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SEMP WARSZAWA A 1 1-0(1) 3
2 JKS SMS JAROSŁAW 1 0-1(-1) 0
14:00, 02-06-2024
SEMP WARSZAWA A
1
vs
JKS SMS JAROSŁAW
0

ZWYCIĘZCA MECZU 5 i 6 – O MIEJSCE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP GOAL 1 1-0(1) 3
2 BSS TARASOLA LUBLIN 1 0-1(-1) 0
14:00, 02-06-2024
AP GOAL
1
vs
BSS TARASOLA LUBLIN
0

PRZEGRANY MECZU 7 i 8 – O MIEJSCE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PARASOL WROCŁAW 1 2-1(1) 3
2 NKP PODHALE NOWY TARG 1 1-2(-1) 0
14:20, 02-06-2024
PARASOL WROCŁAW
2
vs
NKP PODHALE NOWY TARG
1

ZWYCIĘZCA MECZU 7 i 8 – O MIEJSCE 1 – FINAŁ

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN 1 2-1(1) 3
2 UKS LEŃCZE 1 1-2(-1) 0
14:20, 02-06-2024
UKS LEŃCZE
1
vs
BEMPRESA BRZOZA TEAM LUBLIN
2

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa