STEEL CUP - U9 - 14-16.06.2024

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2024-06-14 09:00:00 - 2024-06-16 15:15:00

sponsorzy i partnerzy


GROUP PHASE

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN BRATISLAVA 3 20-3(17) 7
2 SPARTAK TRNAVA 3 12-1(11) 7
3 KS ŁOMIANKI 3 13-6(7) 3
4 ASEREKTEAM GORLICE 3 1-36(-35) 0
09:00, 14-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
SPARTAK TRNAVA
1
09:25, 14-06-2024
KS ŁOMIANKI
11
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
10:40, 14-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
3
vs
KS ŁOMIANKI
2
11:05, 14-06-2024
SPARTAK TRNAVA
9
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
12:20, 14-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
16
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
12:45, 14-06-2024
SPARTAK TRNAVA
2
vs
KS ŁOMIANKI
0

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RSC ANDERLECHT 3 13-3(10) 9
2 PARASOL WROCŁAW 3 7-5(2) 6
3 FC VYSHGOROD 3 3-8(-5) 3
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 3 4-11(-7) 0
09:50, 14-06-2024
RSC ANDERLECHT
4
vs
FC VYSHGOROD
0
10:15, 14-06-2024
PARASOL WROCŁAW
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
11:30, 14-06-2024
RSC ANDERLECHT
4
vs
PARASOL WROCŁAW
1
11:55, 14-06-2024
FC VYSHGOROD
3
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
13:10, 14-06-2024
RSC ANDERLECHT
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
13:35, 14-06-2024
FC VYSHGOROD
0
vs
PARASOL WROCŁAW
3

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 3 17-4(13) 7
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 3 5-3(2) 5
3 FC PETRZALKA 3 8-7(1) 4
4 POGOŃ SZCZECIN B 3 3-19(-16) 0
09:00, 14-06-2024
Sparta Praga
5
vs
FC PETRZALKA
2
09:25, 14-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
POGOŃ SZCZECIN B
1
10:40, 14-06-2024
Sparta Praga
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
11:05, 14-06-2024
FC PETRZALKA
5
vs
POGOŃ SZCZECIN B
1
12:20, 14-06-2024
Sparta Praga
11
vs
POGOŃ SZCZECIN B
1
12:45, 14-06-2024
FC PETRZALKA
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HAMMARBY IF 3 17-4(13) 9
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 3 10-10(0) 4
3 CRACOVIA KRAKÓW 3 8-9(-1) 2
4 WISŁA KRAKÓW 3 4-16(-12) 1
09:50, 14-06-2024
HAMMARBY IF
6
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
2
10:15, 14-06-2024
WISŁA KRAKÓW
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
11:30, 14-06-2024
HAMMARBY IF
8
vs
WISŁA KRAKÓW
0
11:55, 14-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
3
13:10, 14-06-2024
HAMMARBY IF
3
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
13:35, 14-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
5
vs
WISŁA KRAKÓW
1

GROUP E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 3 11-7(4) 6
2 AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA 3 7-4(3) 6
3 SPARTA SYCEWICE 3 9-7(2) 6
4 FC KOSICE 3 3-12(-9) 0
09:00, 14-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
5
vs
FC KOSICE
2
09:25, 14-06-2024
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
3
vs
SPARTA SYCEWICE
1
10:40, 14-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
1
11:05, 14-06-2024
FC KOSICE
1
vs
SPARTA SYCEWICE
4
12:20, 14-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
vs
SPARTA SYCEWICE
4
12:45, 14-06-2024
FC KOSICE
0
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
3

GROUP F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 3 10-5(5) 7
2 BANIK OSTRAVA 3 10-10(0) 4
3 SANDECJA NOWY SĄCZ 3 7-7(0) 3
4 LOKOMOTIV KIJÓW B 3 6-11(-5) 1
09:50, 14-06-2024
BANIK OSTRAVA
6
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
2
10:15, 14-06-2024
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
vs
HUTNIK KRAKÓW
2
11:30, 14-06-2024
BANIK OSTRAVA
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
4
11:55, 14-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
3
vs
HUTNIK KRAKÓW
4
13:10, 14-06-2024
BANIK OSTRAVA
0
vs
HUTNIK KRAKÓW
4
13:35, 14-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

GROUP G

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 3 11-3(8) 9
2 MTK BUDAPEST FC 3 11-4(7) 6
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 3 3-8(-5) 3
4 DAUGAVPILS FS 3 1-11(-10) 0
14:00, 14-06-2024
MTK BUDAPEST FC
5
vs
DAUGAVPILS FS
0
14:25, 14-06-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
FA NISKO
3
15:40, 14-06-2024
MTK BUDAPEST FC
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
16:05, 14-06-2024
DAUGAVPILS FS
0
vs
FA NISKO
4
17:20, 14-06-2024
MTK BUDAPEST FC
2
vs
FA NISKO
4
17:45, 14-06-2024
DAUGAVPILS FS
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2

GROUP H

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 3 17-4(13) 7
2 DELTA WARSZAWA 3 20-6(14) 6
3 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3 6-6(0) 4
4 AP LIMANOVIA 3 0-27(-27) 0
14:50, 14-06-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
1
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
15:15, 14-06-2024
DELTA WARSZAWA
12
vs
AP LIMANOVIA
0
16:30, 14-06-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
5
vs
DELTA WARSZAWA
3
16:55, 14-06-2024
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4
vs
AP LIMANOVIA
0
18:10, 14-06-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
11
vs
AP LIMANOVIA
0
18:35, 14-06-2024
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1
vs
DELTA WARSZAWA
5

GROUP I

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 10-0(10) 9
2 CLUB BRUGGE 3 7-6(1) 6
3 ESCOLA VARSOVIA 3 6-12(-6) 3
4 MŁODA ORAWA 3 6-11(-5) 0
14:50, 14-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
MŁODA ORAWA
0
16:05, 14-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
16:30, 14-06-2024
CLUB BRUGGE
3
vs
MŁODA ORAWA
2
17:20, 14-06-2024
CLUB BRUGGE
4
vs
ESCOLA VARSOVIA
0
18:10, 14-06-2024
ESCOLA VARSOVIA
6
vs
MŁODA ORAWA
4
18:35, 14-06-2024
CLUB BRUGGE
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
4

GROUP J

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DEPORTIVO LA CORUNA 3 13-3(10) 9
2 POGOŃ SZCZECIN A 3 3-2(1) 6
3 FA BENFICA ATEITIS WILNO 3 2-9(-7) 3
4 STAL RZESZÓW 3 4-8(-4) 0
14:00, 14-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
14:25, 14-06-2024
FA BENFICA ATEITIS WILNO
2
vs
STAL RZESZÓW
0
15:15, 14-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
8
vs
FA BENFICA ATEITIS WILNO
0
15:40, 14-06-2024
POGOŃ SZCZECIN A
2
vs
STAL RZESZÓW
1
16:55, 14-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
4
vs
STAL RZESZÓW
3
17:45, 14-06-2024
POGOŃ SZCZECIN A
1
vs
FA BENFICA ATEITIS WILNO
0

CHAMPIONS LEAGUE

GROUP GOLD A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 4 14-2(12) 12
2 MTK BUDAPEST FC 4 5-5(0) 6
3 LOKOMOTIV KIJÓW A 4 7-4(3) 6
4 DUNAJEC NOWY SĄCZ 4 1-14(-13) 3
5 SLOVAN BRATISLAVA 4 5-7(-2) 3
09:00, 15-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
09:20, 15-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
0
vs
MTK BUDAPEST FC
2
09:40, 15-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
SLOVAN BRATISLAVA
1
10:00, 15-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
4
10:20, 15-06-2024
MTK BUDAPEST FC
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
10:40, 15-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
3
11:00, 15-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
MTK BUDAPEST FC
2
11:20, 15-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW A
0
11:40, 15-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
3
vs
MTK BUDAPEST FC
0
12:00, 15-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
8

GROUP GOLD B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 4 9-2(7) 8
2 SPARTAK TRNAVA 4 5-5(0) 7
3 CLUB BRUGGE 4 10-5(5) 6
4 AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA 4 6-7(-1) 4
5 FA NISKO 4 2-13(-11) 3
09:00, 15-06-2024
SPARTAK TRNAVA
0
vs
Sparta Praga
0
09:20, 15-06-2024
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
0
vs
FA NISKO
2
09:40, 15-06-2024
CLUB BRUGGE
3
vs
SPARTAK TRNAVA
1
10:00, 15-06-2024
Sparta Praga
2
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
2
10:20, 15-06-2024
FA NISKO
0
vs
CLUB BRUGGE
7
10:40, 15-06-2024
SPARTAK TRNAVA
3
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
2
11:00, 15-06-2024
Sparta Praga
5
vs
FA NISKO
0
11:20, 15-06-2024
CLUB BRUGGE
0
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
2
11:40, 15-06-2024
SPARTAK TRNAVA
1
vs
FA NISKO
0
12:00, 15-06-2024
Sparta Praga
2
vs
CLUB BRUGGE
0

GROUP GOLD C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RSC ANDERLECHT 4 12-3(9) 12
2 DELTA WARSZAWA 4 9-3(6) 9
3 DEPORTIVO LA CORUNA 4 4-5(-1) 4
4 HUTNIK KRAKÓW 4 4-10(-6) 4
5 ZAGŁĘBIE LUBIN 4 1-9(-8) 0
09:00, 15-06-2024
RSC ANDERLECHT
3
vs
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
09:20, 15-06-2024
HUTNIK KRAKÓW
1
vs
DELTA WARSZAWA
4
09:40, 15-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
RSC ANDERLECHT
2
10:00, 15-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
10:20, 15-06-2024
DELTA WARSZAWA
1
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
0
10:40, 15-06-2024
RSC ANDERLECHT
5
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
11:00, 15-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
DELTA WARSZAWA
3
11:20, 15-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
1
vs
HUTNIK KRAKÓW
1
11:40, 15-06-2024
RSC ANDERLECHT
2
vs
DELTA WARSZAWA
1
12:00, 15-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
2

GROUP GOLD D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 4 9-2(7) 10
2 PARASOL WROCŁAW 4 7-3(4) 7
3 HAMMARBY IF 4 6-5(1) 4
4 POGOŃ SZCZECIN A 4 5-7(-2) 4
5 BANIK OSTRAVA 4 4-14(-10) 3
12:20, 15-06-2024
PARASOL WROCŁAW
1
vs
HAMMARBY IF
0
12:40, 15-06-2024
BANIK OSTRAVA
2
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
13:00, 15-06-2024
POGOŃ SZCZECIN A
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
13:20, 15-06-2024
HAMMARBY IF
5
vs
BANIK OSTRAVA
0
13:40, 15-06-2024
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
vs
POGOŃ SZCZECIN A
0
14:00, 15-06-2024
PARASOL WROCŁAW
5
vs
BANIK OSTRAVA
0
14:20, 15-06-2024
HAMMARBY IF
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
3
14:40, 15-06-2024
POGOŃ SZCZECIN A
1
vs
BANIK OSTRAVA
2
15:00, 15-06-2024
PARASOL WROCŁAW
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
0
15:20, 15-06-2024
HAMMARBY IF
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
1

EUROPEAN LEAGUE

GROUP SILVER A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA SYCEWICE 4 11-3(8) 10
2 ESCOLA VARSOVIA 4 9-6(3) 6
3 KS ŁOMIANKI 4 2-7(-5) 4
4 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 4 4-5(-1) 4
5 FC PETRZALKA 4 2-7(-5) 2
12:20, 15-06-2024
KS ŁOMIANKI
0
vs
FC PETRZALKA
0
12:40, 15-06-2024
SPARTA SYCEWICE
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
13:00, 15-06-2024
ESCOLA VARSOVIA
4
vs
KS ŁOMIANKI
1
13:20, 15-06-2024
FC PETRZALKA
0
vs
SPARTA SYCEWICE
3
13:40, 15-06-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1
14:00, 15-06-2024
KS ŁOMIANKI
0
vs
SPARTA SYCEWICE
3
14:20, 15-06-2024
FC PETRZALKA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
14:40, 15-06-2024
ESCOLA VARSOVIA
3
vs
SPARTA SYCEWICE
3
15:00, 15-06-2024
KS ŁOMIANKI
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
15:20, 15-06-2024
FC PETRZALKA
1
vs
ESCOLA VARSOVIA
1

GROUP SILVER B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4 15-3(12) 12
2 FC VYSHGOROD 4 4-3(1) 7
3 FA BENFICA ATEITIS WILNO 4 4-6(-2) 7
4 CRACOVIA KRAKÓW 4 3-7(-4) 3
5 SANDECJA NOWY SĄCZ 4 7-14(-7) 0
12:20, 15-06-2024
FC VYSHGOROD
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
0
12:40, 15-06-2024
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6
13:00, 15-06-2024
FA BENFICA ATEITIS WILNO
0
vs
FC VYSHGOROD
0
13:20, 15-06-2024
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
13:40, 15-06-2024
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5
vs
FA BENFICA ATEITIS WILNO
0
14:00, 15-06-2024
FC VYSHGOROD
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
14:20, 15-06-2024
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
14:40, 15-06-2024
FA BENFICA ATEITIS WILNO
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
15:00, 15-06-2024
FC VYSHGOROD
0
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2
15:20, 15-06-2024
CRACOVIA KRAKÓW
0
vs
FA BENFICA ATEITIS WILNO
2

CONFERENCE LEAGUE

GROUP BRONZE A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DAUGAVPILS FS 4 9-3(6) 12
2 MŁODA ORAWA 4 12-7(5) 9
3 FC KOSICE 4 7-6(1) 6
4 ASEREKTEAM GORLICE 4 5-11(-6) 3
5 POGOŃ SZCZECIN B 4 2-8(-6) 0
15:40, 15-06-2024
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
POGOŃ SZCZECIN B
1
16:00, 15-06-2024
FC KOSICE
1
vs
DAUGAVPILS FS
2
16:20, 15-06-2024
MŁODA ORAWA
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
2
16:40, 15-06-2024
POGOŃ SZCZECIN B
0
vs
FC KOSICE
1
17:00, 15-06-2024
DAUGAVPILS FS
4
vs
MŁODA ORAWA
2
17:20, 15-06-2024
ASEREKTEAM GORLICE
1
vs
FC KOSICE
5
17:40, 15-06-2024
POGOŃ SZCZECIN B
0
vs
DAUGAVPILS FS
2
18:00, 15-06-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
FC KOSICE
0
18:20, 15-06-2024
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
DAUGAVPILS FS
1
18:40, 15-06-2024
POGOŃ SZCZECIN B
1
vs
MŁODA ORAWA
3

GROUP BRONZE B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 4 17-5(12) 10
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 4 11-4(7) 10
3 WISŁA KRAKÓW 4 9-11(-2) 6
4 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 4 13-16(-3) 3
5 AP LIMANOVIA 4 5-19(-14) 0
15:40, 15-06-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2
vs
WISŁA KRAKÓW
3
16:00, 15-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW B
4
vs
AP LIMANOVIA
2
16:20, 15-06-2024
STAL RZESZÓW
7
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
16:40, 15-06-2024
WISŁA KRAKÓW
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
17:00, 15-06-2024
AP LIMANOVIA
1
vs
STAL RZESZÓW
2
17:20, 15-06-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
5
17:40, 15-06-2024
WISŁA KRAKÓW
4
vs
AP LIMANOVIA
1
18:00, 15-06-2024
STAL RZESZÓW
1
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1
18:20, 15-06-2024
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
9
vs
AP LIMANOVIA
1
18:40, 15-06-2024
WISŁA KRAKÓW
2
vs
STAL RZESZÓW
7

FINAL PHASE - CONFERENCE LEAGUE

GAME NO 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN B 1 5-2(3) 3
2 AP LIMANOVIA 1 2-5(-3) 0
08:00, 16-06-2024
POGOŃ SZCZECIN B
5
vs
AP LIMANOVIA
2

GAME NO 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA KRAKÓW 1 7-2(5) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 2-7(-5) 0
08:00, 16-06-2024
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
WISŁA KRAKÓW
7

GAME NO 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 3-2(1) 3
2 FC KOSICE 1 2-3(-1) 0
08:00, 16-06-2024
FC KOSICE
2
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
3

GAME NO 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 3-1(2) 3
2 STAL RZESZÓW 1 1-3(-2) 0
08:25, 16-06-2024
MŁODA ORAWA
3
vs
STAL RZESZÓW
1

GAME NO 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 3-0(3) 3
2 DAUGAVPILS FS 1 0-3(-3) 0
08:25, 16-06-2024
DAUGAVPILS FS
0
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
3

REMATCH FOR A PLACE 39

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN B 1 2-1(1) 3
2 AP LIMANOVIA 1 1-2(-1) 0
09:15, 16-06-2024
POGOŃ SZCZECIN B
2
vs
AP LIMANOVIA
1

LOSER OF MATCH 2 AND 3 FOR A PLACE 37

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC KOSICE 1 8-0(8) 3
2 ASEREKTEAM GORLICE 1 0-8(-8) 0
09:15, 16-06-2024
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
FC KOSICE
8

WINNER OF MATCH 2 AND 3 FOR A PLACE 35

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA KRAKÓW 1 5-2(3) 3
2 FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE 1 2-5(-3) 0
09:40, 14-06-2024
WISŁA KRAKÓW
5
vs
FOOTBALL FAMILY ZAKOPANE
2

LOSER OF MATCH 4 AND 5 FOR A PLACE 33

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STAL RZESZÓW 1 4-1(3) 3
2 DAUGAVPILS FS 1 1-4(-3) 0
09:40, 16-06-2024
STAL RZESZÓW
4
vs
DAUGAVPILS FS
1

WINNER OF MATCH 4 AND 5 FOR A PLACE 31

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MŁODA ORAWA 1 4-1(3) 3
2 LOKOMOTIV KIJÓW B 1 1-4(-3) 0
09:40, 16-06-2024
MŁODA ORAWA
4
vs
LOKOMOTIV KIJÓW B
1

FINAL PHASE - EUROPEAN LEAGUE

GAME NO 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 6-0(6) 3
2 FC PETRZALKA 1 0-6(-6) 0
08:25, 16-06-2024
FC PETRZALKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
6

GAME NO 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA BENFICA ATEITIS WILNO 1 2-1(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 1-2(-1) 0
08:50, 16-06-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
FA BENFICA ATEITIS WILNO
2

GAME NO 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-0(1) 3
2 KS ŁOMIANKI 1 0-1(-1) 0
08:50, 16-06-2024
KS ŁOMIANKI
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1

GAME NO 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1 2-1(1) 3
2 ESCOLA VARSOVIA 1 1-2(-1) 0
08:50, 16-06-2024
ESCOLA VARSOVIA
1
vs
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2

GAME NO 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC VYSHGOROD 1 3-2(1) 3
2 SPARTA SYCEWICE 1 2-3(-1) 0
09:15, 16-06-2024
SPARTA SYCEWICE
2
vs
FC VYSHGOROD
3

REMATCH FOR A PLACE 29

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC PETRZALKA 1 3-1(2) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-3(-2) 0
10:05, 16-06-2024
FC PETRZALKA
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

LOSER OF MATCH 7 AND 8 FOR A PLACE 27

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 3-2(1) 3
2 KS ŁOMIANKI 1 2-3(-1) 0
10:05, 16-06-2024
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
KS ŁOMIANKI
2

WINNER OF MATCH 7 AND 8 FOR A PLACE 25

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA BENFICA ATEITIS WILNO 1 4-1(3) 3
2 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-4(-3) 0
10:05, 16-06-2024
FA BENFICA ATEITIS WILNO
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1

LOSER OF MATCH 9 AND 10 FOR A PLACE 23

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTA SYCEWICE 1 4-2(2) 3
2 ESCOLA VARSOVIA 1 2-4(-2) 0
10:30, 16-06-2024
ESCOLA VARSOVIA
2
vs
SPARTA SYCEWICE
4

WINNER OF MATCH 9 AND 10 FOR A PLACE 21

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1 3-2(1) 3
2 FC VYSHGOROD 1 2-3(-1) 0
10:30, 16-06-2024
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3
vs
FC VYSHGOROD
2

FINAL PHASE - CHAMPIONS LEAGUE

GAME NO 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FA NISKO 1 1-0(1) 3
2 SLOVAN BRATISLAVA 1 0-1(-1) 0
10:55, 16-06-2024
SLOVAN BRATISLAVA
0
vs
FA NISKO
1

GAME NO 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BANIK OSTRAVA 1 7-0(7) 3
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 0-7(-7) 0
10:55, 16-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
0
vs
BANIK OSTRAVA
7

GAME NO 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA 1 1-0(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
10:55, 16-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
1

GAME NO 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN A 1 3-2(1) 3
2 HUTNIK KRAKÓW 1 2-3(-1) 0
11:20, 16-06-2024
HUTNIK KRAKÓW
2
vs
POGOŃ SZCZECIN A
3

GAME NO 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 4-0(4) 3
2 CLUB BRUGGE 1 0-4(-4) 0
11:20, 16-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
4
vs
CLUB BRUGGE
0

GAME NO 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HAMMARBY IF 1 3-2(1) 3
2 DEPORTIVO LA CORUNA 1 2-3(-1) 0
11:20, 16-06-2024
DEPORTIVO LA CORUNA
2
vs
HAMMARBY IF
3

GAME NO 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MTK BUDAPEST FC 1 2-1(1) 3
2 SPARTAK TRNAVA 1 1-2(-1) 0
11:45, 16-06-2024
MTK BUDAPEST FC
2
vs
SPARTAK TRNAVA
1

GAME NO 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 2-1(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
11:45, 16-06-2024
DELTA WARSZAWA
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1

GAME NO 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Sparta Praga 1 1-0(1) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 0-1(-1) 0
11:45, 16-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
0
vs
Sparta Praga
1

GAME NO 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RSC ANDERLECHT 1 1-0(1) 3
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 0-1(-1) 0
12:10, 16-06-2024
RSC ANDERLECHT
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
0

LOSER OF MATCH 1 AND 2 FOR A PLACE 19

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SLOVAN BRATISLAVA 1 6-1(5) 3
2 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 1-6(-5) 0
12:10, 16-06-2024
ZAGŁĘBIE LUBIN
1
vs
SLOVAN BRATISLAVA
6

WINNER OF THE MATCH 1 AND 2 FOR A PLACE 17

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BANIK OSTRAVA 1 5-3(2) 3
2 FA NISKO 1 3-5(-2) 0
12:10, 16-06-2024
FA NISKO
3
vs
BANIK OSTRAVA
5

LOSER OF MATCH 3 AND 4 FOR A PLACE 15

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 HUTNIK KRAKÓW 1 4-1(3) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 1-4(-3) 0
12:10, 16-06-2024
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
HUTNIK KRAKÓW
4

WINNER OF THE MATCH 3 AND 4 FOR A PLACE 13

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POGOŃ SZCZECIN A 1 4-1(3) 3
2 AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA 1 1-4(-3) 0
12:35, 16-06-2024
AKADEMIA BVB IM. Ł.PISZCZKA
1
vs
POGOŃ SZCZECIN A
4

LOSER OF MATCH 5 AND 6 FOR A PLACE 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DEPORTIVO LA CORUNA 1 2-0(2) 3
2 CLUB BRUGGE 1 0-2(-2) 0
12:35, 16-06-2024
CLUB BRUGGE
0
vs
DEPORTIVO LA CORUNA
2

WINNER OF THE MATCH 5 AND 6 FOR A PLACE 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KIJÓW A 1 2-0(2) 3
2 HAMMARBY IF 1 0-2(-2) 0
13:00, 16-06-2024
LOKOMOTIV KIJÓW A
2
vs
HAMMARBY IF
0

LOSER OF MATCH 7 AND 8 FOR A PLACE 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SPARTAK TRNAVA 1 2-1(1) 3
2 PARASOL WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
13:00, 16-06-2024
SPARTAK TRNAVA
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1

WINNER OF THE MATCH 7 AND 8 FOR A PLACE 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 3-1(2) 3
2 MTK BUDAPEST FC 1 1-3(-2) 0
13:00, 16-06-2024
MTK BUDAPEST FC
1
vs
DELTA WARSZAWA
3

LOSER OF MATCH 9 AND 10 FOR A PLACE 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 1 2-0(2) 3
2 NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB 1 0-2(-2) 0
13:25, 16-06-2024
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGRZEB
0

WINNER OF THE MATCH 9 AND 10 FOR A PLACE 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 RSC ANDERLECHT 1 5-2(3) 3
2 Sparta Praga 1 2-5(-3) 0
13:50, 16-06-2024
Sparta Praga
2
vs
RSC ANDERLECHT
5

© 2017 - 2024 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa