API CUP ROCZNIK 2006

Gdzie: ZAKOPANE

Kiedy: 2017-11-10 11:30:00 - 2017-11-12 14:30:00

Faza grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP Raków Częstochowa 5 16-1(15) 15
2 FC Wrocław Academy 5 7-2(5) 10
3 Gwardia Warszawa 5 4-3(1) 7
4 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 5 4-5(-1) 6
5 KS Chełmek 5 2-8(-6) 4
6 Pogoń Zduńska Wola 5 1-15(-14) 0
11:30, 10-11-2017
FC Wrocław Academy
1
vs
Gwardia Warszawa
0
12:00, 10-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
KS Chełmek
2
12:30, 10-11-2017
AP Raków Częstochowa
4
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
13:00, 10-11-2017
FC Wrocław Academy
2
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
13:30, 10-11-2017
Gwardia Warszawa
0
vs
AP Raków Częstochowa
2
14:00, 10-11-2017
KS Chełmek
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
14:30, 10-11-2017
Gwardia Warszawa
3
vs
Pogoń Zduńska Wola
0
15:00, 10-11-2017
KS Chełmek
0
vs
AP Raków Częstochowa
4
15:30, 10-11-2017
FC Wrocław Academy
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
08:00, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
AP Raków Częstochowa
4
08:30, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
09:00, 11-11-2017
FC Wrocław Academy
3
vs
KS Chełmek
0
09:30, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4
10:30, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
1
vs
KS Chełmek
0
11:00, 11-11-2017
FC Wrocław Academy
1
vs
AP Raków Częstochowa
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY LVIV 5 7-1(6) 12
2 STF CHAMPION WARSZAWA 5 7-5(2) 8
3 Garbarnia Kraków 5 3-3(0) 6
4 MUKS Szóstka Radomsko 5 3-5(-2) 5
5 UKS AP Falubaz Zielona Góra 1 5 5-8(-3) 5
6 Tarnovia Tarnów 5 2-5(-3) 4
11:30, 10-11-2017
KARPATY LVIV
3
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0
12:00, 10-11-2017
Garbarnia Kraków
1
vs
Tarnovia Tarnów
0
12:30, 10-11-2017
MUKS Szóstka Radomsko
1
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
13:00, 10-11-2017
KARPATY LVIV
1
vs
Garbarnia Kraków
0
13:30, 10-11-2017
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
14:00, 10-11-2017
Tarnovia Tarnów
1
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
3
14:30, 10-11-2017
STF CHAMPION WARSZAWA
1
vs
Garbarnia Kraków
1
15:00, 10-11-2017
Tarnovia Tarnów
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
15:30, 10-11-2017
KARPATY LVIV
2
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
08:00, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
09:00, 11-11-2017
STF CHAMPION WARSZAWA
3
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
0
09:30, 11-11-2017
KARPATY LVIV
0
vs
Tarnovia Tarnów
1
10:00, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
1
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
10:30, 11-11-2017
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
Tarnovia Tarnów
0
11:00, 11-11-2017
KARPATY LVIV
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 5 8-1(7) 13
2 Polonia Stal Świdnica 5 6-2(4) 10
3 AP Podhala Nowy Targ 1 5 7-8(-1) 7
4 GKS Pniówek 5 3-3(0) 6
5 Hutnik Kraków 5 4-8(-4) 4
6 OLYMPIC WROCŁAW A 5 3-9(-6) 1
11:30, 10-11-2017
FC Rukh Vynnyky
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
12:30, 10-11-2017
Hutnik Kraków
0
vs
GKS Pniówek
1
13:30, 10-11-2017
Polonia Stal Świdnica
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
14:30, 10-11-2017
FC Rukh Vynnyky
3
vs
Hutnik Kraków
1
15:30, 10-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
1
vs
Polonia Stal Świdnica
3
16:30, 10-11-2017
GKS Pniówek
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
17:30, 10-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
1
vs
Hutnik Kraków
1
18:30, 10-11-2017
GKS Pniówek
0
vs
Polonia Stal Świdnica
0
19:30, 10-11-2017
FC Rukh Vynnyky
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
09:00, 11-11-2017
Hutnik Kraków
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
09:30, 11-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
3
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
10:00, 11-11-2017
FC Rukh Vynnyky
0
vs
GKS Pniówek
0
10:30, 11-11-2017
Hutnik Kraków
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
11:00, 11-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
2
vs
GKS Pniówek
1
11:30, 11-11-2017
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Polonia Stal Świdnica
0

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Fablok Chrzanów 5 6-0(6) 11
2 Soccer Słupno 5 5-0(5) 11
3 Rodło Opole A 5 5-2(3) 8
4 FEA Łąck 5 3-3(0) 7
5 LKS Atom Grądy 5 3-6(-3) 2
6 FC Będzin 5 2-13(-11) 1
12:00, 10-11-2017
FEA Łąck
2
vs
FC Będzin
0
13:00, 10-11-2017
Soccer Słupno
0
vs
Rodło Opole A
0
14:00, 10-11-2017
Fablok Chrzanów
0
vs
LKS Atom Grądy
0
15:00, 10-11-2017
FEA Łąck
0
vs
Soccer Słupno
1
16:00, 10-11-2017
FC Będzin
0
vs
Fablok Chrzanów
3
17:00, 10-11-2017
Rodło Opole A
2
vs
LKS Atom Grądy
1
18:00, 10-11-2017
FC Będzin
0
vs
Soccer Słupno
3
19:00, 10-11-2017
Rodło Opole A
0
vs
Fablok Chrzanów
1
20:00, 10-11-2017
FEA Łąck
1
vs
LKS Atom Grądy
0
08:00, 11-11-2017
Rodło Opole A
0
vs
FEA Łąck
0
08:30, 11-11-2017
FC Będzin
2
vs
LKS Atom Grądy
2
08:30, 11-11-2017
Soccer Słupno
0
vs
Fablok Chrzanów
0
10:00, 11-11-2017
FC Będzin
0
vs
Rodło Opole A
3
11:30, 11-11-2017
FEA Łąck
0
vs
Fablok Chrzanów
2
11:30, 11-11-2017
Soccer Słupno
1
vs
LKS Atom Grądy
0

Faza pucharowa

Liga Mistrzów (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Rukh Vynnyky 5 7-0(7) 13
2 KARPATY LVIV 5 5-0(5) 11
3 Fablok Chrzanów 5 1-3(-2) 5
4 AP Raków Częstochowa 5 1-3(-2) 4
5 FC Wrocław Academy 5 1-7(-6) 4
6 Soccer Słupno 5 0-2(-2) 3
13:18, 11-11-2017
AP Raków Częstochowa
0
vs
KARPATY LVIV
1
13:19, 11-11-2017
FC Rukh Vynnyky
2
vs
Fablok Chrzanów
0
13:19, 11-11-2017
FC Wrocław Academy
0
vs
Soccer Słupno
0
13:20, 11-11-2017
AP Raków Częstochowa
0
vs
Soccer Słupno
0
13:20, 11-11-2017
KARPATY LVIV
0
vs
FC Rukh Vynnyky
0
13:20, 11-11-2017
Fablok Chrzanów
0
vs
Soccer Słupno
0
13:20, 11-11-2017
KARPATY LVIV
3
vs
FC Wrocław Academy
0
13:20, 11-11-2017
AP Raków Częstochowa
0
vs
FC Rukh Vynnyky
1
13:21, 11-11-2017
KARPATY LVIV
1
vs
Soccer Słupno
0
13:21, 11-11-2017
AP Raków Częstochowa
0
vs
Fablok Chrzanów
1
13:22, 11-11-2017
FC Rukh Vynnyky
1
vs
Soccer Słupno
0
13:22, 11-11-2017
KARPATY LVIV
0
vs
Fablok Chrzanów
0
13:22, 11-11-2017
AP Raków Częstochowa
1
vs
FC Wrocław Academy
0
13:24, 11-11-2017
Fablok Chrzanów
0
vs
FC Wrocław Academy
1
13:25, 11-11-2017
FC Wrocław Academy
0
vs
FC Rukh Vynnyky
3

Liga Europy (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Polonia Stal Świdnica 5 9-1(8) 13
2 Gwardia Warszawa 5 5-1(4) 9
3 STF CHAMPION WARSZAWA 5 8-4(4) 9
4 Rodło Opole A 5 3-5(-2) 7
5 Garbarnia Kraków 5 1-7(-6) 2
6 AP Podhala Nowy Targ 1 5 2-10(-8) 1
13:25, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
0
vs
Garbarnia Kraków
0
13:26, 11-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
Rodło Opole A
1
13:26, 11-11-2017
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
13:26, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
2
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
0
13:26, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
13:27, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
1
vs
AP Podhala Nowy Targ 1
1
13:27, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
0
vs
Polonia Stal Świdnica
0
13:27, 11-11-2017
Rodło Opole A
0
vs
Polonia Stal Świdnica
3
13:28, 11-11-2017
Rodło Opole A
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
13:28, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
0
vs
Polonia Stal Świdnica
2
13:28, 11-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
4
13:28, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
1
vs
Rodło Opole A
1
13:28, 11-11-2017
AP Podhala Nowy Targ 1
1
vs
Polonia Stal Świdnica
2
13:29, 11-11-2017
Garbarnia Kraków
0
vs
Rodło Opole A
1
13:29, 11-11-2017
Gwardia Warszawa
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
0

Ekstraklasa (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS AP Falubaz Zielona Góra 1 5 7-3(4) 11
2 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 5 6-4(2) 10
3 FEA Łąck 5 4-4(0) 7
4 GKS Pniówek 5 7-6(1) 5
5 MUKS Szóstka Radomsko 5 1-2(-1) 4
6 Hutnik Kraków 5 2-8(-6) 2
13:29, 11-11-2017
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
2
13:30, 11-11-2017
GKS Pniówek
0
vs
FEA Łąck
1
13:30, 11-11-2017
MUKS Szóstka Radomsko
0
vs
Hutnik Kraków
0
13:30, 11-11-2017
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
GKS Pniówek
1
13:30, 11-11-2017
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
13:31, 11-11-2017
FEA Łąck
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0
13:31, 11-11-2017
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
2
vs
GKS Pniówek
2
13:31, 11-11-2017
FEA Łąck
2
vs
Hutnik Kraków
1
13:32, 11-11-2017
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
Hutnik Kraków
0
13:32, 11-11-2017
GKS Pniówek
1
vs
MUKS Szóstka Radomsko
1
13:32, 11-11-2017
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
vs
Hutnik Kraków
1
13:32, 11-11-2017
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
FEA Łąck
1
13:32, 11-11-2017
GKS Pniówek
3
vs
Hutnik Kraków
0
13:33, 11-11-2017
UKS AP Falubaz Zielona Góra 1
1
vs
FEA Łąck
0
13:33, 11-11-2017
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
MUKS Szóstka Radomsko
0

Puchar Polski (miejsca 19-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Tarnovia Tarnów 5 11-0(11) 15
2 Pogoń Zduńska Wola 5 8-2(6) 12
3 KS Chełmek 5 5-6(-1) 5
4 FC Będzin 5 2-6(-4) 5
5 LKS Atom Grądy 5 2-6(-4) 4
6 OLYMPIC WROCŁAW A 5 1-9(-8) 1
13:35, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
0
vs
Tarnovia Tarnów
1
13:35, 11-11-2017
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
FC Będzin
2
13:35, 11-11-2017
KS Chełmek
3
vs
LKS Atom Grądy
1
13:36, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
13:37, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
1
vs
LKS Atom Grądy
0
13:37, 11-11-2017
FC Będzin
0
vs
KS Chełmek
0
13:37, 11-11-2017
Tarnovia Tarnów
3
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
13:37, 11-11-2017
FC Będzin
0
vs
LKS Atom Grądy
0
13:37, 11-11-2017
Tarnovia Tarnów
1
vs
KS Chełmek
0
13:38, 11-11-2017
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
KS Chełmek
1
13:38, 11-11-2017
Tarnovia Tarnów
2
vs
LKS Atom Grądy
0
13:38, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
2
vs
FC Będzin
0
13:38, 11-11-2017
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
LKS Atom Grądy
1
13:38, 11-11-2017
Tarnovia Tarnów
4
vs
FC Będzin
0
13:38, 11-11-2017
Pogoń Zduńska Wola
3
vs
KS Chełmek
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa