Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2009

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-04-27 13:00:00 - 2018-04-29 14:30:00

Faza Grupowa

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 10 30-5(25) 25
2 UKS MDK PŁOCK 10 32-12(20) 25
3 CFC Halychyna Lwów 10 18-7(11) 25
4 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 10 21-15(6) 17
5 AP WISŁA BRZEŹNICA 10 14-9(5) 17
6 KORONA KIELCE 10 12-8(4) 15
7 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 10 18-13(5) 12
8 AP STALOWA WOLA 10 7-13(-6) 11
9 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 10 12-27(-15) 5
10 Hutnik Kraków 10 4-37(-33) 3
11 AP NOWA PROSZOWIANKA 10 5-27(-22) 2
11:23, 27-04-2018
Hutnik Kraków
0
vs
CFC Halychyna Lwów
5
11:24, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
4
11:24, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
11:24, 27-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AP STALOWA WOLA
3
11:24, 27-04-2018
KORONA KIELCE
2
vs
UKS MDK PŁOCK
3
11:25, 27-04-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
Hutnik Kraków
1
11:25, 27-04-2018
CFC Halychyna Lwów
3
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1
11:25, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
7
11:26, 27-04-2018
UKS MDK PŁOCK
2
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
11:26, 27-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
KORONA KIELCE
0
11:26, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
11:30, 27-04-2018
Hutnik Kraków
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4
11:30, 27-04-2018
CFC Halychyna Lwów
2
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
11:30, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
11:39, 27-04-2018
CFC Halychyna Lwów
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:39, 27-04-2018
UKS MDK PŁOCK
6
vs
Hutnik Kraków
0
11:39, 27-04-2018
KORONA KIELCE
1
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
11:39, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
3
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:40, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
5
11:41, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
6
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
11:41, 27-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
4
11:41, 27-04-2018
KORONA KIELCE
4
vs
Hutnik Kraków
0
11:42, 27-04-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
vs
CFC Halychyna Lwów
2
11:47, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
11:50, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
11:50, 27-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
KORONA KIELCE
2
11:50, 27-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
11:51, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
11:51, 27-04-2018
Hutnik Kraków
0
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
3
11:51, 27-04-2018
UKS MDK PŁOCK
3
vs
CFC Halychyna Lwów
1
11:52, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
0
11:52, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
KORONA KIELCE
2
11:52, 27-04-2018
AP STALOWA WOLA
3
vs
Hutnik Kraków
0
11:52, 27-04-2018
UKS MDK PŁOCK
5
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
11:53, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
vs
AP STALOWA WOLA
0
11:53, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
3
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
11:53, 27-04-2018
CFC Halychyna Lwów
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
12:00, 27-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
UKS MDK PŁOCK
3
12:00, 27-04-2018
KORONA KIELCE
1
vs
CFC Halychyna Lwów
2
12:00, 27-04-2018
Hutnik Kraków
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
12:24, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
4
12:25, 27-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
0
12:25, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
UKS MDK PŁOCK
4
12:25, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
0
vs
AP STALOWA WOLA
0
12:27, 27-04-2018
AP STALOWA WOLA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
1
12:27, 27-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
1
12:27, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
KORONA KIELCE
0
12:27, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
1
vs
UKS MDK PŁOCK
2
12:27, 27-04-2018
Hutnik Kraków
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
4
12:27, 27-04-2018
KORONA KIELCE
0
vs
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
12:28, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
0
vs
KORONA KIELCE
0
12:28, 27-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
UKS MDK PŁOCK
0
12:28, 27-04-2018
Hutnik Kraków
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
12:28, 27-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
0
vs
AP STALOWA WOLA
1
12:29, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
0
vs
AP WISŁA BRZEŹNICA
2

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS ORLIK PRZEMYŚL 10 23-5(18) 26
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 10 21-4(17) 24
3 GLINIK GORLICE 10 13-4(9) 21
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 10 17-11(6) 18
5 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 10 29-11(18) 18
6 DAP KIELCE 10 22-17(5) 13
7 Lechia Dzierżoniów 10 13-12(1) 11
8 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 10 13-14(-1) 11
9 GWAREK ZABRZE 10 5-25(-20) 8
10 AS MILICZ 10 6-25(-19) 7
11 CFT PRESOV SŁOWACJA 10 2-36(-34) 0
12:31, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
12:31, 27-04-2018
AS MILICZ
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
3
12:31, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
12:32, 27-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
DAP KIELCE
2
12:32, 27-04-2018
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
1
12:49, 27-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
12:49, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
4
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
2
12:49, 27-04-2018
GWAREK ZABRZE
1
vs
GLINIK GORLICE
1
12:50, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
12:50, 27-04-2018
Lechia Dzierżoniów
1
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
12:50, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
2
vs
AS MILICZ
0
12:50, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
3
vs
GWAREK ZABRZE
0
12:50, 27-04-2018
DAP KIELCE
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
12:51, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
12:51, 27-04-2018
AS MILICZ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
12:51, 27-04-2018
Lechia Dzierżoniów
5
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
12:51, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
vs
GLINIK GORLICE
1
12:51, 27-04-2018
UKS ORLIK PRZEMYŚL
4
vs
GWAREK ZABRZE
0
12:51, 27-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
DAP KIELCE
1
12:52, 27-04-2018
DAP KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
6
12:52, 27-04-2018
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0
vs
GLINIK GORLICE
0
12:58, 27-04-2018
GWAREK ZABRZE
0
vs
Lechia Dzierżoniów
5
12:59, 27-04-2018
AS MILICZ
1
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
13:04, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
13:04, 27-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
13:05, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
0
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
13:05, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
3
vs
Lechia Dzierżoniów
0
13:05, 27-04-2018
DAP KIELCE
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
13:06, 27-04-2018
AS MILICZ
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
13:06, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
GWAREK ZABRZE
1
13:06, 27-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
13:06, 27-04-2018
DAP KIELCE
1
vs
GLINIK GORLICE
2
13:07, 27-04-2018
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
7
vs
AS MILICZ
1
13:11, 27-04-2018
Lechia Dzierżoniów
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
13:12, 27-04-2018
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
vs
Lechia Dzierżoniów
0
13:12, 27-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
2
13:12, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
DAP KIELCE
7
13:12, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
3
vs
GWAREK ZABRZE
1
13:13, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
13:13, 27-04-2018
AS MILICZ
3
vs
GWAREK ZABRZE
0
13:14, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
13:14, 27-04-2018
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
vs
AS MILICZ
0
13:14, 27-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
Lechia Dzierżoniów
1
13:14, 27-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0
13:14, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
DAP KIELCE
3
13:15, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
2
13:15, 27-04-2018
DAP KIELCE
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
13:15, 27-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GWAREK ZABRZE
1
13:15, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
3
13:15, 27-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
2
13:16, 27-04-2018
CFT PRESOV SŁOWACJA
0
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
5
13:16, 27-04-2018
GLINIK GORLICE
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
13:16, 27-04-2018
AS MILICZ
0
vs
DAP KIELCE
4
13:16, 27-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
5
vs
GWAREK ZABRZE
0
15:55, 27-04-2018
Lechia Dzierżoniów
1
vs
AS MILICZ
1

Faza Pucharowa

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 1-0(1) 3
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
18:54, 28-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MDK PŁOCK 1 1-0(1) 3
2 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 0-1(-1) 0
18:54, 28-04-2018
UKS MDK PŁOCK
1
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
0

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 CFC Halychyna Lwów 1 1-0(1) 3
2 MUKS MINERALNI KRYNICA 1 0-1(-1) 0
18:54, 28-04-2018
CFC Halychyna Lwów
1
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 1 2-1(1) 3
2 GLINIK GORLICE 1 1-2(-1) 0
18:54, 28-04-2018
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
vs
GLINIK GORLICE
1

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP WISŁA BRZEŹNICA 1 2-0(2) 3
2 DAP KIELCE 1 0-2(-2) 0
18:54, 28-04-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
DAP KIELCE
0

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KORONA KIELCE 1 2-0(2) 3
2 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 1 0-2(-2) 0
18:54, 28-04-2018
KORONA KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 2-1(1) 3
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 1-2(-1) 0
18:54, 28-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
2
vs
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP STALOWA WOLA 1 2-1(1) 3
2 Lechia Dzierżoniów 1 1-2(-1) 0
18:54, 28-04-2018
AP STALOWA WOLA
2
vs
Lechia Dzierżoniów
1

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1 3-1(2) 3
2 AS MILICZ 1 1-3(-2) 0
18:54, 28-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3
vs
AS MILICZ
1

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hutnik Kraków 1 5-1(4) 3
2 GWAREK ZABRZE 1 1-5(-4) 0
18:54, 28-04-2018
Hutnik Kraków
5
vs
GWAREK ZABRZE
1

Faza Finałowa

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS MDK PŁOCK 1 3-0(3) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 0-3(-3) 0
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 2-1(1) 3
4 UKS ORLIK PRZEMYŚL 1 1-2(-1) 0
5 LECH POZNAŃ FA RZESZÓW 1 2-0(2) 3
6 CFC Halychyna Lwów 1 0-2(-2) 0
7 MUKS MINERALNI KRYNICA 1 1-0(1) 3
8 GLINIK GORLICE 1 0-1(-1) 0
9 AP WISŁA BRZEŹNICA 1 2-1(1) 3
10 KORONA KIELCE 1 1-2(-1) 0
11 LECH POZNAŃ FA GORZYCE 1 4-2(2) 3
12 DAP KIELCE 1 2-4(-2) 0
13 SKRA CZĘSTOCHOWA 1 1 1-0(1) 3
14 AP STALOWA WOLA 1 0-1(-1) 0
15 SKRA CZĘSTOCHOWA 2 1 1-0(1) 3
16 Lechia Dzierżoniów 1 0-1(-1) 0
17 APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1 2-0(2) 3
18 Hutnik Kraków 1 0-2(-2) 0
19 AS MILICZ 1 5-0(5) 3
20 GWAREK ZABRZE 1 0-5(-5) 0
21 AP NOWA PROSZOWIANKA 2 4-2(2) 6
22 CFT PRESOV SŁOWACJA 2 2-4(-2) 0
10:59, 29-04-2018
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
UKS MDK PŁOCK
3
10:59, 29-04-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
UKS ORLIK PRZEMYŚL
1
10:59, 29-04-2018
CFC Halychyna Lwów
0
vs
LECH POZNAŃ FA RZESZÓW
2
10:59, 29-04-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
GLINIK GORLICE
0
10:59, 29-04-2018
AP WISŁA BRZEŹNICA
2
vs
KORONA KIELCE
1
10:59, 29-04-2018
DAP KIELCE
2
vs
LECH POZNAŃ FA GORZYCE
4
10:59, 29-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 1
1
vs
AP STALOWA WOLA
0
10:59, 29-04-2018
SKRA CZĘSTOCHOWA 2
1
vs
Lechia Dzierżoniów
0
10:59, 29-04-2018
APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
2
vs
Hutnik Kraków
0
10:59, 29-04-2018
AS MILICZ
5
vs
GWAREK ZABRZE
0
10:59, 29-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
1
10:59, 29-04-2018
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
vs
CFT PRESOV SŁOWACJA
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa