Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2010- 21-23.09.2018r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2018-09-21 10:00:00 - 2018-09-23 13:00:00

Faza 1

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KARPATY PROGRES LWÓW 6 15-1(14) 18
2 FC Wrocław Academy 6 15-3(12) 15
3 ESBANK RAP RADOMSKO 6 18-6(12) 12
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 6 7-16(-9) 7
5 ZKP ZAKOPANE 6 4-14(-10) 4
6 Garbarnia Kraków 6 5-16(-11) 3
7 ŁUŻYCE LUBAŃ 6 4-12(-8) 3
21:46, 20-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
2
vs
ESBANK RAP RADOMSKO
0
21:47, 20-09-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
vs
Garbarnia Kraków
0
21:47, 20-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
1
vs
FC Wrocław Academy
2
21:47, 20-09-2018
Garbarnia Kraków
1
vs
ZKP ZAKOPANE
2
21:48, 20-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
6
vs
ZKP ZAKOPANE
1
21:48, 20-09-2018
Garbarnia Kraków
1
vs
KARPATY PROGRES LWÓW
5
21:48, 20-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
21:49, 20-09-2018
FC Wrocław Academy
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
21:49, 20-09-2018
ZKP ZAKOPANE
0
vs
KARPATY PROGRES LWÓW
2
21:50, 20-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
1
vs
FC Wrocław Academy
0
21:50, 20-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
4
21:51, 20-09-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
ZKP ZAKOPANE
1
21:51, 20-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
6
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
21:52, 20-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
Garbarnia Kraków
2
21:52, 20-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
21:53, 20-09-2018
FC Wrocław Academy
4
vs
Garbarnia Kraków
1
21:53, 20-09-2018
FC Wrocław Academy
3
vs
ZKP ZAKOPANE
0
21:53, 20-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
ZKP ZAKOPANE
0
21:54, 20-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
3
vs
Garbarnia Kraków
0
21:54, 20-09-2018
FC Wrocław Academy
3
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
21:55, 20-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
1
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW A 6 29-3(26) 18
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 6 15-8(7) 13
3 STF CHAMPION WARSZAWA 6 13-11(2) 10
4 BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY 6 5-9(-4) 10
5 GRUNWALD BUDZIWÓJ 6 5-15(-10) 4
6 RESOVIA RZESZÓW 6 5-19(-14) 3
7 AP CHAMPIONS BRZESKO 6 10-17(-7) 3
21:57, 20-09-2018
OLYMPIC WROCŁAW A
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
21:58, 20-09-2018
RESOVIA RZESZÓW
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
22:01, 20-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
22:01, 20-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
5
22:01, 20-09-2018
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
2
22:02, 20-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
22:02, 20-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
22:03, 20-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
0
22:03, 20-09-2018
AP CHAMPIONS BRZESKO
3
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
22:04, 20-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
22:04, 20-09-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
vs
RESOVIA RZESZÓW
1
22:04, 20-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
5
22:07, 20-09-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
22:07, 20-09-2018
OLYMPIC WROCŁAW A
7
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
22:16, 20-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
22:17, 20-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
5
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
22:17, 20-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
22:17, 20-09-2018
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
22:18, 20-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
22:18, 20-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
0
22:18, 20-09-2018
OLYMPIC WROCŁAW A
5
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 6 18-12(6) 15
2 POGOŃ SZCZECIN 6 17-7(10) 12
3 DUNAJEC NOWY SĄCZ 6 13-7(6) 11
4 BENIAMINEK RADOM 6 6-11(-5) 8
5 ZIOMKI RZESZÓW 6 5-10(-5) 6
6 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 6 6-11(-5) 4
7 SYRENKA SOCCER SCHOOL 6 7-14(-7) 4
22:19, 20-09-2018
KS ZAKOPANE
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
22:20, 20-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
22:21, 20-09-2018
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
ZIOMKI RZESZÓW
2
22:21, 20-09-2018
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
BENIAMINEK RADOM
0
22:22, 20-09-2018
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
KS ZAKOPANE
4
22:22, 20-09-2018
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
22:23, 20-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
1
vs
BENIAMINEK RADOM
2
22:23, 20-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
22:23, 20-09-2018
BENIAMINEK RADOM
1
vs
KS ZAKOPANE
3
22:24, 20-09-2018
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
22:24, 20-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
BENIAMINEK RADOM
1
22:24, 20-09-2018
KS ZAKOPANE
4
vs
ZIOMKI RZESZÓW
0
22:24, 20-09-2018
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
22:25, 20-09-2018
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
22:25, 20-09-2018
KS ZAKOPANE
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
6
22:26, 20-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
22:26, 20-09-2018
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
BENIAMINEK RADOM
0
22:26, 20-09-2018
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1
vs
BENIAMINEK RADOM
2
22:27, 20-09-2018
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
22:27, 20-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
22:28, 20-09-2018
KS ZAKOPANE
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
1

Faza 2

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-6)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 OLYMPIC WROCŁAW A 5 11-3(8) 11
2 KS ZAKOPANE 5 8-3(5) 11
3 POGOŃ SZCZECIN 5 7-8(-1) 7
4 KARPATY PROGRES LWÓW 5 7-8(-1) 4
5 FC Wrocław Academy 5 6-8(-2) 3
6 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 5-14(-9) 2
13:16, 22-09-2018
FC Wrocław Academy
0
vs
KS ZAKOPANE
1
13:18, 22-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
3
13:18, 22-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
vs
KS ZAKOPANE
2
13:18, 22-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
13:18, 22-09-2018
OLYMPIC WROCŁAW A
4
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
13:19, 22-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
5
13:19, 22-09-2018
FC Wrocław Academy
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
13:19, 22-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
2
13:19, 22-09-2018
KS ZAKOPANE
2
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
13:19, 22-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
2
vs
FC Wrocław Academy
2
13:20, 22-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
13:20, 22-09-2018
KS ZAKOPANE
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
13:20, 22-09-2018
KARPATY PROGRES LWÓW
2
vs
KS ZAKOPANE
2
13:20, 22-09-2018
FC Wrocław Academy
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
1
13:20, 22-09-2018
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
FC Wrocław Academy
3

LIGA EUROPY (miejsca 7-12)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 STF CHAMPION WARSZAWA 5 10-6(4) 12
2 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 11-4(7) 10
3 ESBANK RAP RADOMSKO 5 9-7(2) 9
4 MUKS MINERALNI KRYNICA 5 6-8(-2) 5
5 BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY 5 4-9(-5) 4
6 BENIAMINEK RADOM 5 5-11(-6) 3
13:21, 22-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
2
vs
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
1
13:22, 22-09-2018
STF CHAMPION WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK RADOM
1
13:22, 22-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
4
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
2
13:22, 22-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
BENIAMINEK RADOM
0
13:22, 22-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
0
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
2
13:22, 22-09-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
3
vs
BENIAMINEK RADOM
2
13:23, 22-09-2018
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
3
13:23, 22-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
2
vs
BENIAMINEK RADOM
0
13:23, 22-09-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
1
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
2
13:23, 22-09-2018
ESBANK RAP RADOMSKO
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
13:23, 22-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
13:23, 22-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
2
vs
STF CHAMPION WARSZAWA
1
13:23, 22-09-2018
MUKS MINERALNI KRYNICA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
13:24, 22-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
1
vs
BENIAMINEK RADOM
2
13:24, 22-09-2018
BE-1 NATIONAL FOOTBALL ACADEMY
0
vs
MUKS MINERALNI KRYNICA
0

EKSTRAKLASA (miejsca 13-18)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 5 18-5(13) 15
2 ZIOMKI RZESZÓW 5 11-9(2) 12
3 RESOVIA RZESZÓW 5 8-7(1) 7
4 Garbarnia Kraków 5 8-8(0) 6
5 ZKP ZAKOPANE 5 3-14(-11) 3
6 GRUNWALD BUDZIWÓJ 5 6-11(-5) 1
13:25, 22-09-2018
Garbarnia Kraków
2
vs
ZIOMKI RZESZÓW
3
13:25, 22-09-2018
RESOVIA RZESZÓW
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
13:25, 22-09-2018
RESOVIA RZESZÓW
1
vs
ZIOMKI RZESZÓW
2
13:25, 22-09-2018
ZKP ZAKOPANE
1
vs
RESOVIA RZESZÓW
4
13:26, 22-09-2018
GRUNWALD BUDZIWÓJ
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
5
13:28, 22-09-2018
Garbarnia Kraków
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
13:28, 22-09-2018
ZKP ZAKOPANE
1
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
0
13:28, 22-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
4
13:28, 22-09-2018
ZKP ZAKOPANE
0
vs
Garbarnia Kraków
3
13:30, 22-09-2018
RESOVIA RZESZÓW
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
13:30, 22-09-2018
ZKP ZAKOPANE
1
vs
ZIOMKI RZESZÓW
2
13:31, 22-09-2018
Garbarnia Kraków
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
13:31, 22-09-2018
ZKP ZAKOPANE
0
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
5
13:32, 22-09-2018
ZIOMKI RZESZÓW
2
vs
GRUNWALD BUDZIWÓJ
1
13:33, 22-09-2018
RESOVIA RZESZÓW
2
vs
Garbarnia Kraków
1

PUCHAR POLSKI (miejsca 19-21)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SYRENKA SOCCER SCHOOL 4 11-9(2) 9
2 AP CHAMPIONS BRZESKO 4 7-6(1) 6
3 ŁUŻYCE LUBAŃ 4 5-8(-3) 3
13:34, 22-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
13:34, 22-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2
13:35, 22-09-2018
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
3
13:35, 22-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:35, 22-09-2018
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
4
13:35, 22-09-2018
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
vs
SYRENKA SOCCER SCHOOL
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa