Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2008- 26-28.04.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-04-26 09:00:00 - 2019-04-28 14:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 MKS SANDECJA 10 24-3(21) 26
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 10 30-9(21) 24
3 KS ZAKOPANE 10 11-4(7) 19
4 AP UNIA OŚWIĘCIM 10 16-14(2) 16
5 VROTCOVIA LUBLIN 10 14-9(5) 14
6 BERLIN UNITED 10 15-15(0) 14
7 KS ZAKOPANE 10 19-27(-8) 12
8 UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI 10 14-21(-7) 8
9 DJUSZ 26 KIJÓW 1 10 5-15(-10) 8
10 FC AMUR DNIPRO 10 3-20(-17) 6
11 ŁUŻYCE LUBAŃ 10 8-22(-14) 5
08:08, 26-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
vs
FC AMUR DNIPRO
0
08:09, 26-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
0
vs
KS ZAKOPANE
1
08:11, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
08:11, 26-04-2019
FC AMUR DNIPRO
1
vs
BERLIN UNITED
2
08:11, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
1
08:13, 26-04-2019
FC AMUR DNIPRO
1
vs
VROTCOVIA LUBLIN
0
08:13, 26-04-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
MKS SANDECJA
3
08:14, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
08:15, 26-04-2019
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
08:17, 26-04-2019
BERLIN UNITED
0
vs
VROTCOVIA LUBLIN
2
08:17, 26-04-2019
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
vs
MKS SANDECJA
0
08:18, 26-04-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
08:19, 26-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
08:20, 26-04-2019
KRÓLEWSCY PŁOCK
5
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
08:20, 26-04-2019
BERLIN UNITED
5
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
08:20, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
1
08:21, 26-04-2019
MKS SANDECJA
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
08:21, 26-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
VROTCOVIA LUBLIN
1
08:21, 26-04-2019
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
vs
KS ZAKOPANE
2
08:21, 26-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
08:21, 26-04-2019
BERLIN UNITED
0
vs
KS ZAKOPANE
2
08:22, 26-04-2019
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
vs
MKS SANDECJA
2
08:22, 26-04-2019
FC AMUR DNIPRO
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
08:23, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
4
vs
FC AMUR DNIPRO
1
08:23, 26-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
08:23, 26-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
4
vs
KS ZAKOPANE
0
08:23, 26-04-2019
BERLIN UNITED
2
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
08:24, 26-04-2019
MKS SANDECJA
4
vs
FC AMUR DNIPRO
0
07:54, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
07:54, 27-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
07:54, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
KS ZAKOPANE
1
07:54, 27-04-2019
FC AMUR DNIPRO
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
6
07:55, 27-04-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
vs
BERLIN UNITED
1
07:55, 27-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
07:55, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
3
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
07:55, 27-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
KS ZAKOPANE
4
07:56, 27-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
3
07:56, 27-04-2019
BERLIN UNITED
2
vs
KS ZAKOPANE
3
07:56, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
MKS SANDECJA
0
07:57, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
MKS SANDECJA
4
07:57, 27-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
KS ZAKOPANE
1
07:57, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
3
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
8
07:59, 27-04-2019
BERLIN UNITED
2
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1
08:00, 27-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
1
vs
MKS SANDECJA
3
08:00, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
08:00, 27-04-2019
BERLIN UNITED
1
vs
MKS SANDECJA
3
08:00, 27-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
3
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
08:01, 27-04-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
FC AMUR DNIPRO
0
08:01, 27-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
MKS SANDECJA
3
08:01, 27-04-2019
FC AMUR DNIPRO
0
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
0
08:02, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
1
vs
VROTCOVIA LUBLIN
0
08:02, 27-04-2019
FC AMUR DNIPRO
0
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
3
08:02, 27-04-2019
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
VROTCOVIA LUBLIN
3
08:02, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
0
vs
BERLIN UNITED
0
08:03, 27-04-2019
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŻAPN ŻYWIEC 10 37-6(31) 30
2 Siarka Tarnobrzeg 10 35-13(22) 24
3 DJUSZ 26 KIJÓW 2 10 20-6(14) 20
4 FC Wrocław Academy 10 23-10(13) 19
5 AP 21 CHRZANÓW 10 20-14(6) 16
6 DJUSZ 4 LWÓW 10 15-12(3) 12
7 SANDECJA NOWY SĄCZ 10 8-18(-10) 11
8 SOKOLIKI STARY SĄCZ 10 9-10(-1) 10
9 LEGION PILZNO 10 10-29(-19) 10
10 FK Lokomotiva Trnava 10 6-29(-23) 4
11 DOBRO- VOSHOD KIJÓW 10 5-41(-36) 1
08:24, 26-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
2
08:24, 26-04-2019
LEGION PILZNO
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
2
08:25, 26-04-2019
FC Wrocław Academy
1
vs
Siarka Tarnobrzeg
0
08:25, 26-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
4
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
08:33, 26-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
08:34, 26-04-2019
FC Wrocław Academy
1
vs
DJUSZ 4 LWÓW
1
08:34, 26-04-2019
Siarka Tarnobrzeg
2
vs
ŻAPN ŻYWIEC
5
08:34, 26-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
4
vs
LEGION PILZNO
1
08:35, 26-04-2019
AP 21 CHRZANÓW
3
vs
Siarka Tarnobrzeg
4
08:35, 26-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
LEGION PILZNO
3
08:35, 26-04-2019
AP 21 CHRZANÓW
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
2
08:35, 26-04-2019
Siarka Tarnobrzeg
4
vs
DJUSZ 4 LWÓW
2
08:35, 26-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
3
08:36, 26-04-2019
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
08:36, 26-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
08:36, 26-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
Siarka Tarnobrzeg
2
08:40, 26-04-2019
ŻAPN ŻYWIEC
1
vs
DJUSZ 4 LWÓW
0
08:49, 26-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
LEGION PILZNO
3
08:49, 26-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ
1
vs
FC Wrocław Academy
0
08:49, 26-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
3
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
08:49, 26-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
08:51, 26-04-2019
LEGION PILZNO
1
vs
FC Wrocław Academy
8
08:51, 26-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
08:51, 26-04-2019
FC Wrocław Academy
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
08:51, 26-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
5
08:51, 26-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
08:52, 26-04-2019
ŻAPN ŻYWIEC
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
08:52, 26-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
5
07:47, 27-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
07:48, 27-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
Siarka Tarnobrzeg
5
07:48, 27-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
FC Wrocław Academy
2
07:48, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
07:48, 27-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
FC Wrocław Academy
1
07:49, 27-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
07:49, 27-04-2019
Siarka Tarnobrzeg
8
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
07:49, 27-04-2019
LEGION PILZNO
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
07:49, 27-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
DJUSZ 4 LWÓW
1
07:50, 27-04-2019
FC Wrocław Academy
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
4
07:50, 27-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
07:50, 27-04-2019
FC Wrocław Academy
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
1
07:50, 27-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
ŻAPN ŻYWIEC
2
07:50, 27-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
FC Wrocław Academy
7
07:51, 27-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
07:51, 27-04-2019
LEGION PILZNO
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
4
07:51, 27-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
2
07:51, 27-04-2019
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
6
07:52, 27-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
3
vs
LEGION PILZNO
0
07:52, 27-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
0
07:52, 27-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
ŻAPN ŻYWIEC
6
07:52, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
07:52, 27-04-2019
LEGION PILZNO
0
vs
Siarka Tarnobrzeg
6
07:53, 27-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 2
1
vs
Siarka Tarnobrzeg
2
07:53, 27-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
LEGION PILZNO
0
07:53, 27-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
3
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
07:53, 27-04-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
vs
Siarka Tarnobrzeg
2

FAZA PUCHAROWA

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Siarka Tarnobrzeg 1 1-0(1) 3
2 MKS SANDECJA 1 0-1(-1) 0
11:47, 28-04-2019
MKS SANDECJA
0
vs
Siarka Tarnobrzeg
1

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŻAPN ŻYWIEC 1 3-2(1) 3
2 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 2-3(-1) 0
11:47, 28-04-2019
KRÓLEWSCY PŁOCK
2
vs
ŻAPN ŻYWIEC
3

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Wrocław Academy 1 4-1(3) 3
2 KS ZAKOPANE 1 1-4(-3) 0
11:47, 28-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
FC Wrocław Academy
4

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 2 1 3-2(1) 3
2 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 2-3(-1) 0
11:47, 28-04-2019
AP UNIA OŚWIĘCIM
2
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
3

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 VROTCOVIA LUBLIN 1 2-1(1) 3
2 DJUSZ 4 LWÓW 1 1-2(-1) 0
11:47, 28-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
2
vs
DJUSZ 4 LWÓW
1

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BERLIN UNITED 1 4-0(4) 3
2 AP 21 CHRZANÓW 1 0-4(-4) 0
11:47, 28-04-2019
BERLIN UNITED
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 1 1-0(1) 3
2 SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
11:47, 28-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
SOKOLIKI STARY SĄCZ
0

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1 2-1(1) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 1-2(-1) 0
11:47, 28-04-2019
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
1

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ 26 KIJÓW 1 1 2-1(1) 3
2 FK Lokomotiva Trnava 1 1-2(-1) 0
11:47, 28-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
1

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC AMUR DNIPRO 1 1-0(1) 3
2 LEGION PILZNO 1 0-1(-1) 0
11:47, 28-04-2019
FC AMUR DNIPRO
1
vs
LEGION PILZNO
0

Faza 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Siarka Tarnobrzeg 1 3-2(1) 3
2 ŻAPN ŻYWIEC 1 2-3(-1) 0
3 MKS SANDECJA 1 1-0(1) 3
4 KRÓLEWSCY PŁOCK 1 0-1(-1) 0
5 DJUSZ 26 KIJÓW 2 1 3-0(3) 3
6 FC Wrocław Academy 1 0-3(-3) 0
7 KS ZAKOPANE 1 2-0(2) 3
8 AP UNIA OŚWIĘCIM 1 0-2(-2) 0
9 BERLIN UNITED 1 2-0(2) 3
10 VROTCOVIA LUBLIN 1 0-2(-2) 0
11 AP 21 CHRZANÓW 1 2-0(2) 3
12 DJUSZ 4 LWÓW 1 0-2(-2) 0
13 UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1 3-1(2) 3
14 KS ZAKOPANE 1 1-3(-2) 0
15 SOKOLIKI STARY SĄCZ 1 1-0(1) 3
16 SANDECJA NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
17 DJUSZ 26 KIJÓW 1 1 3-0(3) 3
18 FC AMUR DNIPRO 1 0-3(-3) 0
19 LEGION PILZNO 1 3-2(1) 3
20 FK Lokomotiva Trnava 1 2-3(-1) 0
21 ŁUŻYCE LUBAŃ 2 4-0(4) 4
22 DOBRO- VOSHOD KIJÓW 2 0-4(-4) 1
12:16, 28-04-2019
Siarka Tarnobrzeg
3
vs
ŻAPN ŻYWIEC
2
12:16, 28-04-2019
MKS SANDECJA
1
vs
KRÓLEWSCY PŁOCK
0
12:16, 28-04-2019
FC Wrocław Academy
0
vs
DJUSZ 26 KIJÓW 2
3
12:16, 28-04-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
AP UNIA OŚWIĘCIM
0
12:16, 28-04-2019
VROTCOVIA LUBLIN
0
vs
BERLIN UNITED
2
12:16, 28-04-2019
DJUSZ 4 LWÓW
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
12:16, 28-04-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI
3
12:16, 28-04-2019
SOKOLIKI STARY SĄCZ
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ
0
12:16, 28-04-2019
DJUSZ 26 KIJÓW 1
3
vs
FC AMUR DNIPRO
0
12:16, 28-04-2019
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
LEGION PILZNO
3
12:16, 28-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0
12:16, 28-04-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
DOBRO- VOSHOD KIJÓW
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa