IV International Tournament Steel Cup - U9 - 31.05-02.06.2019r.

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-05-31 08:00:00 - 2019-06-02 17:00:00

GROUP MATCHES

GROUP A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AC MILAN 5 29-0(29) 15
2 STOKE CITY 5 25-3(22) 12
3 OLYMPIC WROCŁAW A 5 10-16(-6) 9
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 6-16(-10) 6
5 LEGIA WARSZAWA 5 8-25(-17) 1
6 AS TRENCIN 5 5-23(-18) 1
18:56, 29-05-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
4
19:03, 29-05-2019
AS TRENCIN
3
vs
LEGIA WARSZAWA
3
19:03, 29-05-2019
AC MILAN
1
vs
STOKE CITY
0
19:03, 29-05-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
4
19:04, 29-05-2019
STOKE CITY
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
19:04, 29-05-2019
AC MILAN
9
vs
AS TRENCIN
0
19:05, 29-05-2019
STOKE CITY
7
vs
LEGIA WARSZAWA
1
19:05, 29-05-2019
AS TRENCIN
1
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
2
19:06, 29-05-2019
AC MILAN
7
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
19:06, 29-05-2019
STOKE CITY
9
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0
19:06, 29-05-2019
AS TRENCIN
1
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
19:06, 29-05-2019
AC MILAN
8
vs
LEGIA WARSZAWA
0
19:08, 29-05-2019
LEGIA WARSZAWA
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
19:08, 29-05-2019
STOKE CITY
7
vs
AS TRENCIN
0
19:08, 29-05-2019
AC MILAN
4
vs
OLYMPIC WROCŁAW A
0

GROUP B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BORUSSIA DORTMUND 5 31-4(27) 13
2 IF BROMMAPOJKARNA 5 21-6(15) 12
3 KS ZAKOPANE 5 10-8(2) 8
4 BANIK OSTRAVA 5 6-18(-12) 6
5 GÓRNIK ZABRZE 5 8-14(-6) 4
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 3-29(-26) 0
19:11, 29-05-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
KS ZAKOPANE
4
19:12, 29-05-2019
BANIK OSTRAVA
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
1
19:12, 29-05-2019
BORUSSIA DORTMUND
2
vs
IF BROMMAPOJKARNA
1
19:12, 29-05-2019
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
KS ZAKOPANE
1
19:12, 29-05-2019
BORUSSIA DORTMUND
8
vs
BANIK OSTRAVA
1
19:13, 29-05-2019
BORUSSIA DORTMUND
14
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
19:13, 29-05-2019
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
2
19:13, 29-05-2019
BANIK OSTRAVA
0
vs
KS ZAKOPANE
3
19:13, 29-05-2019
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
19:14, 29-05-2019
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
KS ZAKOPANE
0
19:14, 29-05-2019
BANIK OSTRAVA
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
19:14, 29-05-2019
BORUSSIA DORTMUND
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
19:14, 29-05-2019
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
19:15, 29-05-2019
IF BROMMAPOJKARNA
5
vs
BANIK OSTRAVA
0
19:15, 29-05-2019
BORUSSIA DORTMUND
2
vs
KS ZAKOPANE
2

GROUP C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ATLETICO DE MADRID 5 22-1(21) 15
2 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 12-9(3) 12
3 ŚLĄSK WROCŁAW 5 12-7(5) 7
4 RFS RYGA 5 9-7(2) 7
5 URSUS WARSZAWA 5 5-14(-9) 3
6 ASEREKTEAM GORLICE 5 4-26(-22) 0
19:27, 29-05-2019
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
URSUS WARSZAWA
2
19:27, 29-05-2019
RFS RYGA
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
19:28, 29-05-2019
ATLETICO DE MADRID
3
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
0
19:28, 29-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
URSUS WARSZAWA
1
19:42, 29-05-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
vs
ASEREKTEAM GORLICE
3
19:42, 29-05-2019
ATLETICO DE MADRID
5
vs
RFS RYGA
1
19:43, 29-05-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
19:43, 29-05-2019
RFS RYGA
3
vs
URSUS WARSZAWA
0
19:44, 29-05-2019
ATLETICO DE MADRID
9
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
19:44, 29-05-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
vs
URSUS WARSZAWA
2
19:46, 29-05-2019
RFS RYGA
5
vs
ASEREKTEAM GORLICE
0
19:46, 29-05-2019
ATLETICO DE MADRID
3
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
0
19:46, 29-05-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
19:47, 29-05-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
RFS RYGA
0
19:47, 29-05-2019
ATLETICO DE MADRID
2
vs
URSUS WARSZAWA
0

GROUP D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 5 16-1(15) 12
2 LIDER SOFIYA KYIV 5 10-7(3) 12
3 POGOŃ SZCZECIN 5 6-4(2) 10
4 Hertha BSC Berlin 5 17-6(11) 6
5 PARASOL WROCŁAW 5 5-14(-9) 3
6 FK Lokomotiva Trnava 5 1-23(-22) 1
19:51, 29-05-2019
LIDER SOFIYA KYIV
3
vs
PARASOL WROCŁAW
1
19:52, 29-05-2019
BARCA ACADEMY
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
19:53, 29-05-2019
Hertha BSC Berlin
10
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
19:53, 29-05-2019
BARCA ACADEMY
4
vs
PARASOL WROCŁAW
0
19:54, 29-05-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
2
19:54, 29-05-2019
Hertha BSC Berlin
0
vs
BARCA ACADEMY
1
19:55, 29-05-2019
POGOŃ SZCZECIN
2
vs
PARASOL WROCŁAW
1
19:56, 29-05-2019
Hertha BSC Berlin
2
vs
LIDER SOFIYA KYIV
3
19:56, 29-05-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
19:59, 29-05-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
PARASOL WROCŁAW
2
20:04, 29-05-2019
BARCA ACADEMY
3
vs
LIDER SOFIYA KYIV
0
20:04, 29-05-2019
Hertha BSC Berlin
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
20:06, 29-05-2019
POGOŃ SZCZECIN
1
vs
LIDER SOFIYA KYIV
2
20:06, 29-05-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BARCA ACADEMY
8
20:07, 29-05-2019
Hertha BSC Berlin
5
vs
PARASOL WROCŁAW
1

GROUP E

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LOKOMOTIV KYIV 5 22-3(19) 15
2 KS ZAKOPANE 5 3-5(-2) 9
3 JUVENTUS TURYN 5 7-5(2) 7
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 6-7(-1) 5
5 IRZYK WARSZAWA 5 4-9(-5) 4
6 BERLIN UNITED 5 5-18(-13) 3
20:08, 29-05-2019
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
vs
KS ZAKOPANE
1
20:10, 29-05-2019
LOKOMOTIV KYIV
2
vs
KS ZAKOPANE
0
20:11, 29-05-2019
JUVENTUS TURYN
1
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
20:11, 29-05-2019
LOKOMOTIV KYIV
5
vs
IRZYK WARSZAWA
0
20:15, 29-05-2019
JUVENTUS TURYN
3
vs
BERLIN UNITED
0
20:17, 29-05-2019
BERLIN UNITED
3
vs
KS ZAKOPANE
0
20:17, 29-05-2019
LOKOMOTIV KYIV
4
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
20:18, 29-05-2019
JUVENTUS TURYN
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
3
20:18, 29-05-2019
BERLIN UNITED
0
vs
IRZYK WARSZAWA
3
20:19, 29-05-2019
IRZYK WARSZAWA
0
vs
KS ZAKOPANE
1
20:19, 29-05-2019
BERLIN UNITED
0
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
4
20:20, 29-05-2019
JUVENTUS TURYN
2
vs
IRZYK WARSZAWA
0
20:20, 29-05-2019
IRZYK WARSZAWA
1
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
20:20, 29-05-2019
LOKOMOTIV KYIV
8
vs
BERLIN UNITED
2
20:20, 29-05-2019
JUVENTUS TURYN
0
vs
KS ZAKOPANE
1

GROUP F

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC PORTO 5 12-3(9) 12
2 KARPATY LVIV 5 8-7(1) 9
3 MKS SANDECJA 5 6-4(2) 8
4 LECH POZNAŃ 5 5-6(-1) 7
5 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 6-9(-3) 5
6 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 4-12(-8) 1
20:21, 29-05-2019
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
20:22, 29-05-2019
LECH POZNAŃ
0
vs
MKS SANDECJA
1
20:22, 29-05-2019
MKS SANDECJA
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
20:22, 29-05-2019
KARPATY LVIV
4
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
20:23, 29-05-2019
FC PORTO
3
vs
LECH POZNAŃ
1
20:24, 29-05-2019
KARPATY LVIV
2
vs
MKS SANDECJA
1
20:24, 29-05-2019
LECH POZNAŃ
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
20:25, 29-05-2019
FC PORTO
0
vs
MKS SANDECJA
2
20:25, 29-05-2019
KARPATY LVIV
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0
20:25, 29-05-2019
FC PORTO
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
20:26, 29-05-2019
LECH POZNAŃ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
20:26, 29-05-2019
FC PORTO
2
vs
KARPATY LVIV
0
20:26, 29-05-2019
MKS SANDECJA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
0
20:27, 29-05-2019
KARPATY LVIV
0
vs
LECH POZNAŃ
1
20:27, 29-05-2019
FC PORTO
4
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
0

FINAL STAGE

PLACES 1-6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AC MILAN 5 11-5(6) 13
2 BARCA ACADEMY 5 6-3(3) 9
3 ATLETICO DE MADRID 5 8-3(5) 8
4 FC PORTO 5 9-9(0) 5
5 LOKOMOTIV KYIV 5 7-7(0) 5
6 BORUSSIA DORTMUND 5 2-16(-14) 0
10:58, 01-06-2019
LOKOMOTIV KYIV
1
vs
FC PORTO
1
11:01, 01-06-2019
BARCA ACADEMY
2
vs
FC PORTO
2
11:06, 01-06-2019
BARCA ACADEMY
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
0
16:16, 01-06-2019
AC MILAN
3
vs
BORUSSIA DORTMUND
0
16:17, 01-06-2019
AC MILAN
2
vs
ATLETICO DE MADRID
1
16:17, 01-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
ATLETICO DE MADRID
3
09:30, 02-06-2019
ATLETICO DE MADRID
0
vs
BARCA ACADEMY
0
09:31, 02-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
3
09:35, 02-06-2019
AC MILAN
3
vs
LOKOMOTIV KYIV
2
09:37, 02-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
0
vs
BARCA ACADEMY
2
09:37, 02-06-2019
ATLETICO DE MADRID
3
vs
FC PORTO
0
09:38, 02-06-2019
AC MILAN
1
vs
BARCA ACADEMY
1
09:38, 02-06-2019
BORUSSIA DORTMUND
1
vs
FC PORTO
5
09:39, 02-06-2019
ATLETICO DE MADRID
1
vs
LOKOMOTIV KYIV
1
09:39, 02-06-2019
AC MILAN
2
vs
FC PORTO
1

PLACES 7-12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 NK LOKOMOTIVA ZAGREB 5 6-4(2) 9
2 STOKE CITY 5 10-4(6) 9
3 LIDER SOFIYA KYIV 5 6-3(3) 8
4 KARPATY LVIV 5 6-3(3) 7
5 IF BROMMAPOJKARNA 5 7-8(-1) 5
6 KS ZAKOPANE 5 5-18(-13) 2
11:08, 01-06-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
KARPATY LVIV
4
11:09, 01-06-2019
LIDER SOFIYA KYIV
0
vs
KARPATY LVIV
1
11:09, 01-06-2019
LIDER SOFIYA KYIV
1
vs
KS ZAKOPANE
1
16:15, 01-06-2019
STOKE CITY
3
vs
IF BROMMAPOJKARNA
0
16:16, 01-06-2019
STOKE CITY
0
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
16:16, 01-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
1
vs
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
07:58, 02-06-2019
STOKE CITY
5
vs
KS ZAKOPANE
1
07:58, 02-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
6
vs
KS ZAKOPANE
1
07:58, 02-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
LIDER SOFIYA KYIV
1
08:57, 02-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
3
08:57, 02-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
vs
KARPATY LVIV
0
08:58, 02-06-2019
STOKE CITY
0
vs
LIDER SOFIYA KYIV
1
08:59, 02-06-2019
IF BROMMAPOJKARNA
0
vs
KARPATY LVIV
0
08:59, 02-06-2019
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
2
vs
KS ZAKOPANE
2
08:59, 02-06-2019
STOKE CITY
2
vs
KARPATY LVIV
1

PLACES 13-18

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 15-4(11) 12
2 JUVENTUS TURYN 5 9-6(3) 12
3 KS ZAKOPANE 5 8-5(3) 10
4 POGOŃ SZCZECIN 5 8-7(1) 4
5 MKS SANDECJA 5 4-14(-10) 3
6 OLYMPIC WROCŁAW A 5 6-14(-8) 3
11:10, 01-06-2019
JUVENTUS TURYN
3
vs
MKS SANDECJA
0
11:10, 01-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
5
vs
MKS SANDECJA
0
11:11, 01-06-2019
POGOŃ SZCZECIN
0
vs
JUVENTUS TURYN
1
16:15, 01-06-2019
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
KS ZAKOPANE
2
16:15, 01-06-2019
OLYMPIC WROCŁAW A
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
16:15, 01-06-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
07:50, 02-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
1
07:51, 02-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
MKS SANDECJA
1
07:51, 02-06-2019
KS ZAKOPANE
0
vs
POGOŃ SZCZECIN
0
07:51, 02-06-2019
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
JUVENTUS TURYN
2
07:51, 02-06-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
JUVENTUS TURYN
3
07:54, 02-06-2019
OLYMPIC WROCŁAW A
3
vs
POGOŃ SZCZECIN
2
07:55, 02-06-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
MKS SANDECJA
0
07:55, 02-06-2019
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
JUVENTUS TURYN
0
07:55, 02-06-2019
OLYMPIC WROCŁAW A
1
vs
MKS SANDECJA
3

PLACES 19-24

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Hertha BSC Berlin 5 21-4(17) 13
2 RFS RYGA 5 11-7(4) 10
3 LECH POZNAŃ 5 12-4(8) 10
4 AP LIMANOVIA LIMANOWA 5 5-12(-7) 5
5 BANIK OSTRAVA 5 5-13(-8) 3
6 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 5 3-17(-14) 1
11:29, 01-06-2019
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
vs
LECH POZNAŃ
4
11:29, 01-06-2019
Hertha BSC Berlin
1
vs
LECH POZNAŃ
1
11:31, 01-06-2019
Hertha BSC Berlin
4
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
0
16:13, 01-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
BANIK OSTRAVA
2
16:13, 01-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
RFS RYGA
3
16:14, 01-06-2019
BANIK OSTRAVA
1
vs
RFS RYGA
2
07:47, 02-06-2019
RFS RYGA
3
vs
LECH POZNAŃ
1
07:47, 02-06-2019
BANIK OSTRAVA
2
vs
Hertha BSC Berlin
5
07:47, 02-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
07:47, 02-06-2019
BANIK OSTRAVA
0
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
1
07:47, 02-06-2019
RFS RYGA
1
vs
Hertha BSC Berlin
3
07:48, 02-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
Hertha BSC Berlin
8
07:48, 02-06-2019
BANIK OSTRAVA
0
vs
LECH POZNAŃ
4
07:48, 02-06-2019
RFS RYGA
2
vs
AP LIMANOVIA LIMANOWA
2
07:50, 02-06-2019
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
vs
LECH POZNAŃ
2

PLACES 25-30

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 LEGIA WARSZAWA 5 13-5(8) 13
2 PARASOL WROCŁAW 5 10-7(3) 8
3 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 5 7-4(3) 8
4 URSUS WARSZAWA 5 6-6(0) 7
5 GÓRNIK ZABRZE 5 4-11(-7) 3
6 IRZYK WARSZAWA 5 5-12(-7) 3
11:34, 01-06-2019
IRZYK WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
11:35, 01-06-2019
PARASOL WROCŁAW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
11:35, 01-06-2019
PARASOL WROCŁAW
3
vs
IRZYK WARSZAWA
0
16:12, 01-06-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
16:12, 01-06-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
URSUS WARSZAWA
1
16:12, 01-06-2019
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
URSUS WARSZAWA
1
07:44, 02-06-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
IRZYK WARSZAWA
1
07:44, 02-06-2019
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
IRZYK WARSZAWA
2
07:44, 02-06-2019
URSUS WARSZAWA
2
vs
PARASOL WROCŁAW
2
07:45, 02-06-2019
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
PARASOL WROCŁAW
2
07:45, 02-06-2019
URSUS WARSZAWA
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1
07:45, 02-06-2019
LEGIA WARSZAWA
3
vs
PARASOL WROCŁAW
2
07:45, 02-06-2019
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
07:45, 02-06-2019
URSUS WARSZAWA
2
vs
IRZYK WARSZAWA
0
07:46, 02-06-2019
LEGIA WARSZAWA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
1

PLACES 31-36

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AS TRENCIN 5 20-5(15) 13
2 BRONOWIANKA KRAKÓW 5 8-7(1) 7
3 BERLIN UNITED 5 9-5(4) 7
4 FK Lokomotiva Trnava 5 6-12(-6) 7
5 ASEREKTEAM GORLICE 5 6-15(-9) 6
6 DUNAJEC NOWY SĄCZ 5 4-9(-5) 2
11:36, 01-06-2019
BERLIN UNITED
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
11:36, 01-06-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
3
11:36, 01-06-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
BERLIN UNITED
1
16:09, 01-06-2019
AS TRENCIN
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
16:10, 01-06-2019
AS TRENCIN
6
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
16:10, 01-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
ASEREKTEAM GORLICE
1
07:42, 02-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
07:42, 02-06-2019
AS TRENCIN
3
vs
BERLIN UNITED
1
07:42, 02-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BERLIN UNITED
2
07:42, 02-06-2019
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
3
07:43, 02-06-2019
ASEREKTEAM GORLICE
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1
07:43, 02-06-2019
AS TRENCIN
6
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
07:43, 02-06-2019
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
2
07:43, 02-06-2019
ASEREKTEAM GORLICE
0
vs
BERLIN UNITED
5
07:43, 02-06-2019
AS TRENCIN
3
vs
BRONOWIANKA KRAKÓW
1

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa