Międzynarodowy Turniej API CUP rocznik 2010- 13-15.09.2019r

Gdzie: Zakopane , ul. Pardałówka 9

Kiedy: 2019-09-13 08:00:00 - 2019-09-15 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUZIRYA SVALYAVA 6 21-2(19) 16
2 Tarnovia Tarnów 6 21-4(17) 13
3 JKS JSRR JAROSŁAW 6 11-8(3) 12
4 AP TEAM GLIWICE 6 8-3(5) 9
5 POLONIA WARSZAWA 1 6 11-13(-2) 7
6 CFC Halychyna Lwów 6 2-16(-14) 3
7 MASTER KIDS SKAWA 6 3-31(-28) 0
07:47, 13-09-2019
CFC Halychyna Lwów
0
vs
SUZIRYA SVALYAVA
4
07:47, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
07:47, 13-09-2019
AP TEAM GLIWICE
0
vs
Tarnovia Tarnów
0
07:47, 13-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
2
vs
CFC Halychyna Lwów
0
07:48, 13-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
7
vs
MASTER KIDS SKAWA
0
07:48, 13-09-2019
CFC Halychyna Lwów
0
vs
POLONIA WARSZAWA 1
3
07:48, 13-09-2019
Tarnovia Tarnów
2
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
1
07:48, 13-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
AP TEAM GLIWICE
4
07:48, 13-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
POLONIA WARSZAWA 1
1
07:49, 13-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
Tarnovia Tarnów
9
07:49, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
1
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
3
07:49, 13-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
1
vs
AP TEAM GLIWICE
1
07:49, 13-09-2019
Tarnovia Tarnów
5
vs
CFC Halychyna Lwów
0
07:49, 13-09-2019
AP TEAM GLIWICE
0
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
1
08:01, 13-09-2019
CFC Halychyna Lwów
0
vs
AP TEAM GLIWICE
2
08:03, 13-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
2
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
0
08:03, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
0
vs
Tarnovia Tarnów
5
08:03, 13-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
0
vs
CFC Halychyna Lwów
2
08:04, 13-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
Tarnovia Tarnów
0
08:04, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
1
vs
AP TEAM GLIWICE
1
08:05, 13-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
JKS JSRR JAROSŁAW
4

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 KS ZAKOPANE 6 15-2(13) 16
2 ŁUŻYCE LUBAŃ 6 17-13(4) 12
3 DJUSZ CHMIELNICKI 6 19-9(10) 11
4 POLONIA WARSZAWA 2 6 15-5(10) 11
5 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 6 7-15(-8) 5
6 GWAREK ORNONTOWICE 6 5-21(-16) 4
7 Rodło Opole A 6 3-16(-13) 0
08:07, 13-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
Rodło Opole A
0
08:07, 13-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
08:09, 13-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
5
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
08:10, 13-09-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
08:10, 13-09-2019
Rodło Opole A
1
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
3
08:15, 13-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
KS ZAKOPANE
6
08:15, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
08:16, 13-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
5
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
08:17, 13-09-2019
Rodło Opole A
1
vs
POLONIA WARSZAWA 2
3
08:22, 13-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
4
08:22, 13-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
vs
KS ZAKOPANE
2
08:23, 13-09-2019
Rodło Opole A
1
vs
KS ZAKOPANE
2
08:23, 13-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
3
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
08:23, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
4
vs
GWAREK ORNONTOWICE
0
08:23, 13-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
KS ZAKOPANE
3
08:23, 13-09-2019
Rodło Opole A
0
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
08:24, 13-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
2
08:24, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
2
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
2
08:24, 13-09-2019
Rodło Opole A
0
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
08:24, 13-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
4
08:25, 13-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
0
vs
KS ZAKOPANE
1

Grupa C

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 FC Wrocław Academy 6 17-3(14) 15
2 FOOTBALL KIDS KIJÓW 6 14-4(10) 13
3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 6 9-6(3) 8
4 Garbarnia Kraków 6 4-11(-7) 7
5 Fablok Chrzanów 6 8-11(-3) 7
6 FA LUBLIN 6 6-8(-2) 6
7 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 6 6-21(-15) 2
08:26, 13-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
FA LUBLIN
0
08:26, 13-09-2019
Fablok Chrzanów
4
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
08:26, 13-09-2019
FC Wrocław Academy
4
vs
Garbarnia Kraków
0
08:26, 13-09-2019
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
08:27, 13-09-2019
FA LUBLIN
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
08:27, 13-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
Fablok Chrzanów
0
08:27, 13-09-2019
Garbarnia Kraków
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
08:27, 13-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
FC Wrocław Academy
3
08:27, 13-09-2019
FA LUBLIN
1
vs
Fablok Chrzanów
1
08:28, 13-09-2019
Fablok Chrzanów
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
08:28, 13-09-2019
FA LUBLIN
1
vs
FC Wrocław Academy
3
08:28, 13-09-2019
Garbarnia Kraków
1
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
08:28, 13-09-2019
FC Wrocław Academy
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
08:29, 13-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
1
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
7
08:29, 13-09-2019
Fablok Chrzanów
0
vs
Garbarnia Kraków
1
08:29, 13-09-2019
FA LUBLIN
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
08:29, 13-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
vs
FC Wrocław Academy
0
08:29, 13-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
Garbarnia Kraków
2
08:30, 13-09-2019
FA LUBLIN
2
vs
Garbarnia Kraków
0
08:30, 13-09-2019
Fablok Chrzanów
1
vs
FC Wrocław Academy
5
08:30, 13-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3

Grupa D

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP CHAMPIONS BRZESKO 6 18-5(13) 16
2 AP NOWA PROSZOWIANKA 6 28-5(23) 15
3 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 6 12-17(-5) 9
4 FK Lokomotiva Trnava 6 10-9(1) 8
5 KS ZAKOPANE 2 6 12-15(-3) 7
6 ANTARES KIJÓW 6 10-9(1) 6
7 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 6 1-31(-30) 0
08:44, 13-09-2019
ANTARES KIJÓW
0
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
08:45, 13-09-2019
KS ZAKOPANE 2
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
2
08:45, 13-09-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
08:45, 13-09-2019
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
ANTARES KIJÓW
3
08:45, 13-09-2019
AP NOWA PROSZOWIANKA
9
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:45, 13-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
5
vs
KS ZAKOPANE 2
1
08:46, 13-09-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4
08:46, 13-09-2019
ANTARES KIJÓW
1
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
08:46, 13-09-2019
FK Lokomotiva Trnava
2
vs
KS ZAKOPANE 2
2
08:47, 13-09-2019
KS ZAKOPANE 2
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:47, 13-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
08:47, 13-09-2019
FK Lokomotiva Trnava
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
5
08:47, 13-09-2019
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
vs
ANTARES KIJÓW
4
08:47, 13-09-2019
AP NOWA PROSZOWIANKA
8
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
08:48, 13-09-2019
ANTARES KIJÓW
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
3
08:48, 13-09-2019
FK Lokomotiva Trnava
0
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
08:48, 13-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:49, 13-09-2019
KS ZAKOPANE 2
2
vs
ANTARES KIJÓW
1
08:49, 13-09-2019
FK Lokomotiva Trnava
5
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
08:49, 13-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
08:49, 13-09-2019
KS ZAKOPANE 2
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5

FAZA PUCHAROWA

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-8)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 SUZIRYA SVALYAVA 7 21-3(18) 19
2 Tarnovia Tarnów 7 20-7(13) 16
3 FC Wrocław Academy 7 12-5(7) 14
4 KS ZAKOPANE 7 14-13(1) 12
5 AP CHAMPIONS BRZESKO 7 10-18(-8) 9
6 ŁUŻYCE LUBAŃ 7 10-24(-14) 6
7 FOOTBALL KIDS KIJÓW 7 7-15(-8) 6
8 AP NOWA PROSZOWIANKA 7 4-13(-9) 0
13:22, 14-09-2019
KS ZAKOPANE
3
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
13:22, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:22, 14-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
13:22, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
13:23, 14-09-2019
KS ZAKOPANE
1
vs
FC Wrocław Academy
3
13:23, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
13:23, 14-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
1
vs
FC Wrocław Academy
4
13:23, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
0
vs
FC Wrocław Academy
0
13:23, 14-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
6
13:24, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
13:24, 14-09-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
13:24, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
20:07, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
3
vs
Tarnovia Tarnów
0
20:07, 14-09-2019
KS ZAKOPANE
2
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
20:08, 14-09-2019
AP CHAMPIONS BRZESKO
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
20:08, 14-09-2019
FC Wrocław Academy
0
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
20:35, 14-09-2019
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
1
20:35, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
6
vs
FOOTBALL KIDS KIJÓW
1
20:37, 14-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
0
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
20:37, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
3
vs
KS ZAKOPANE
2
20:38, 14-09-2019
KS ZAKOPANE
4
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
0
20:38, 14-09-2019
Tarnovia Tarnów
6
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
0
20:38, 14-09-2019
FOOTBALL KIDS KIJÓW
2
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:39, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
1
vs
FC Wrocław Academy
1
20:39, 14-09-2019
FC Wrocław Academy
1
vs
AP NOWA PROSZOWIANKA
0
20:40, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
ŁUŻYCE LUBAŃ
2
20:40, 14-09-2019
FC Wrocław Academy
3
vs
AP CHAMPIONS BRZESKO
1
20:41, 14-09-2019
SUZIRYA SVALYAVA
4
vs
KS ZAKOPANE
0

LIGA EUROPY (miejsca 9-16)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DJUSZ CHMIELNICKI 7 21-4(17) 17
2 JKS JSRR JAROSŁAW 7 15-8(7) 16
3 AP TEAM GLIWICE 7 12-5(7) 15
4 POLONIA WARSZAWA 2 7 15-6(9) 13
5 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 7 14-10(4) 12
6 BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA 7 5-21(-16) 6
7 FK Lokomotiva Trnava 7 4-16(-12) 1
8 Garbarnia Kraków 7 3-19(-16) 1
13:25, 14-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
2
vs
Garbarnia Kraków
0
13:25, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:26, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
5
vs
Garbarnia Kraków
0
13:26, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:26, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
5
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
13:26, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
2
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
13:26, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
1
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
0
13:27, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
2
vs
Garbarnia Kraków
1
13:27, 14-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
13:27, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
4
vs
FK Lokomotiva Trnava
2
13:27, 14-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
5
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
1
13:27, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
20:09, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
AP TEAM GLIWICE
0
20:09, 14-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
2
vs
POLONIA WARSZAWA 2
2
20:10, 14-09-2019
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
vs
Garbarnia Kraków
0
20:29, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 2
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
20:30, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
4
vs
Garbarnia Kraków
0
20:30, 14-09-2019
Garbarnia Kraków
1
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
20:30, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
0
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
3
20:30, 14-09-2019
Garbarnia Kraków
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
1
20:31, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
0
vs
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
4
20:31, 14-09-2019
DJUSZ CHMIELNICKI
4
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
0
20:31, 14-09-2019
AP TEAM GLIWICE
1
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
20:32, 14-09-2019
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
2
vs
FK Lokomotiva Trnava
0
20:32, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
2
vs
POLONIA WARSZAWA 2
0
20:32, 14-09-2019
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW
3
vs
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
2
20:32, 14-09-2019
JKS JSRR JAROSŁAW
1
vs
DJUSZ CHMIELNICKI
1
07:29, 15-09-2019
BESKIDZKA AKADEMIA PIŁKARSKA
1
vs
FK Lokomotiva Trnava
0

EKSTRAKLASA (miejsca 17-24)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 POLONIA WARSZAWA 1 7 24-6(18) 16
2 Fablok Chrzanów 7 10-5(5) 14
3 ANTARES KIJÓW 7 13-10(3) 12
4 FA LUBLIN 7 13-11(2) 10
5 CFC Halychyna Lwów 7 13-13(0) 9
6 KS ZAKOPANE 2 7 8-17(-9) 8
7 ESTIMA AP WIELOGŁOWY 7 9-19(-10) 5
8 GWAREK ORNONTOWICE 7 9-18(-9) 3
13:28, 14-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
1
vs
FA LUBLIN
1
13:28, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
KS ZAKOPANE 2
0
13:28, 14-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
FA LUBLIN
2
13:28, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
2
vs
KS ZAKOPANE 2
3
13:29, 14-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
Fablok Chrzanów
3
13:29, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
3
vs
ANTARES KIJÓW
0
13:29, 14-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
0
vs
Fablok Chrzanów
2
13:29, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
1
vs
Fablok Chrzanów
2
13:29, 14-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
2
vs
KS ZAKOPANE 2
2
13:30, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
0
vs
ANTARES KIJÓW
3
13:30, 14-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
vs
ANTARES KIJÓW
3
13:30, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
2
vs
FA LUBLIN
2
20:10, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
3
vs
CFC Halychyna Lwów
0
20:11, 14-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
vs
GWAREK ORNONTOWICE
2
20:21, 14-09-2019
Fablok Chrzanów
1
vs
FA LUBLIN
1
20:26, 14-09-2019
GWAREK ORNONTOWICE
1
vs
ANTARES KIJÓW
2
20:26, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
1
vs
FA LUBLIN
2
20:26, 14-09-2019
FA LUBLIN
3
vs
KS ZAKOPANE 2
1
20:26, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
3
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
2
20:27, 14-09-2019
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
4
vs
KS ZAKOPANE 2
0
20:27, 14-09-2019
CFC Halychyna Lwów
3
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
20:27, 14-09-2019
FA LUBLIN
2
vs
ANTARES KIJÓW
3
20:28, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
2
vs
Fablok Chrzanów
0
20:28, 14-09-2019
Fablok Chrzanów
2
vs
ANTARES KIJÓW
1
20:28, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
5
vs
GWAREK ORNONTOWICE
1
20:29, 14-09-2019
Fablok Chrzanów
0
vs
KS ZAKOPANE 2
0
20:29, 14-09-2019
POLONIA WARSZAWA 1
7
vs
ESTIMA AP WIELOGŁOWY
0
07:46, 15-09-2019
KS ZAKOPANE 2
2
vs
ANTARES KIJÓW
1

PUCHAR POLSKI (miejsca 25-28)

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 WISŁA CZARNY DUNAJEC 2 6 9-4(5) 12
2 Rodło Opole A 6 8-4(4) 11
3 MASTER KIDS SKAWA 6 15-11(4) 9
4 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 6 0-13(-13) 1
13:31, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
1
vs
Rodło Opole A
3
13:32, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
3
13:32, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
4
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
13:32, 14-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
13:32, 14-09-2019
Rodło Opole A
1
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
13:32, 14-09-2019
Rodło Opole A
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0
20:24, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
Rodło Opole A
1
20:25, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
2
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
4
20:25, 14-09-2019
MASTER KIDS SKAWA
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
20:25, 14-09-2019
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
2
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
20:25, 14-09-2019
Rodło Opole A
3
vs
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA
0
20:25, 14-09-2019
Rodło Opole A
0
vs
WISŁA CZARNY DUNAJEC 2
0

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa