TURNIEJ BELLSPORT - ROCZNIK 2012

Gdzie: Pardałówka 9

Kiedy: 2020-10-02 08:00:00 - 2020-10-04 15:00:00

FAZA GRUPOWA

Grupa A

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŚLĄSK WROCŁAW 12 39-8(31) 32
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12 35-12(23) 29
3 DELTA WARSZAWA 12 28-14(14) 25
4 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 12 38-17(21) 23
5 CRACOVIA KRAKÓW 12 34-14(20) 21
6 BENIAMINEK RADOM 12 20-16(4) 20
7 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 12 21-35(-14) 15
8 ARKONIA SZCZECIN 12 21-23(-2) 14
9 WICHER KOBYŁKA 12 21-27(-6) 14
10 AP BUMERANG WROCŁAW 12 15-25(-10) 9
11 PIAST GLIWICE 12 9-43(-34) 7
12 AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA 12 15-47(-32) 7
13 MKS SANDECJA 12 15-30(-15) 5
18:37, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
1
vs
DELTA WARSZAWA
5
18:37, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
18:37, 28-09-2020
BENIAMINEK RADOM
1
vs
PIAST GLIWICE
0
18:38, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
7
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
18:38, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
1
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
18:38, 28-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
3
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
18:38, 28-09-2020
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
BENIAMINEK RADOM
1
18:38, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
18:38, 28-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
vs
WICHER KOBYŁKA
2
18:39, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
18:39, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
0
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
18:39, 28-09-2020
BENIAMINEK RADOM
4
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
18:39, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
1
18:39, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
1
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
18:39, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
4
18:40, 28-09-2020
MKS SANDECJA
3
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
4
18:40, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
3
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
18:40, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
4
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:40, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
BENIAMINEK RADOM
0
18:40, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
6
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
18:40, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
WICHER KOBYŁKA
1
18:40, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
vs
BENIAMINEK RADOM
2
18:41, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
3
vs
MKS SANDECJA
2
18:41, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
18:41, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
4
18:41, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
vs
MKS SANDECJA
2
18:41, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
2
18:41, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
18:42, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
4
vs
CRACOVIA KRAKÓW
2
18:42, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
18:42, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
8
vs
PIAST GLIWICE
0
18:42, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
5
vs
MKS SANDECJA
2
18:42, 28-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
DELTA WARSZAWA
1
18:42, 28-09-2020
BENIAMINEK RADOM
4
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:43, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
1
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:43, 28-09-2020
MKS SANDECJA
1
vs
PIAST GLIWICE
3
18:43, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
0
18:43, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
1
18:43, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
2
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
18:43, 28-09-2020
MKS SANDECJA
0
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
2
18:44, 28-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
2
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
18:44, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
4
vs
MKS SANDECJA
2
18:44, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
BENIAMINEK RADOM
1
18:44, 28-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
vs
MKS SANDECJA
1
18:44, 28-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
DELTA WARSZAWA
1
18:44, 28-09-2020
MKS SANDECJA
0
vs
BENIAMINEK RADOM
2
18:44, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
vs
PIAST GLIWICE
1
18:45, 28-09-2020
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
vs
WICHER KOBYŁKA
4
18:45, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
4
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
18:45, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
6
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
18:45, 28-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
18:45, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
4
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
3
18:45, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
MKS SANDECJA
0
18:45, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
0
18:46, 28-09-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
4
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
18:46, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
3
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
0
18:46, 28-09-2020
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
18:46, 28-09-2020
MKS SANDECJA
0
vs
DELTA WARSZAWA
2
18:46, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
3
18:46, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
6
vs
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
1
18:47, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
1
18:47, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
2
vs
PIAST GLIWICE
1
18:47, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
18:47, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
1
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
18:47, 28-09-2020
ARKONIA SZCZECIN
1
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
1
18:47, 28-09-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
WICHER KOBYŁKA
0
18:47, 28-09-2020
CRACOVIA KRAKÓW
7
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
0
18:48, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
2
vs
BENIAMINEK RADOM
1
18:48, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
0
vs
ŚLĄSK WROCŁAW
5
18:48, 28-09-2020
MKS SANDECJA
2
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
18:48, 28-09-2020
WICHER KOBYŁKA
2
vs
BENIAMINEK RADOM
2
18:48, 28-09-2020
DELTA WARSZAWA
2
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
18:48, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
0
vs
CRACOVIA KRAKÓW
8
18:48, 28-09-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
2
vs
BENIAMINEK RADOM
2
18:49, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
3
vs
ARKONIA SZCZECIN
0
18:49, 28-09-2020
PIAST GLIWICE
0
vs
WICHER KOBYŁKA
2
18:49, 28-09-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
0
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
2
18:49, 28-09-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
0
vs
BENIAMINEK RADOM
0

Grupa B

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 12 52-10(42) 34
2 BARCA ACADEMY 12 44-11(33) 30
3 ŁKS ŁÓDŹ 12 52-17(35) 28
4 FC Wrocław Academy 12 51-17(34) 24
5 DUNAJEC NOWY SĄCZ 12 22-16(6) 18
6 GÓRNIK ZABRZE 12 21-13(8) 17
7 BE A STAR WILCZKI 12 24-29(-5) 17
8 Polonia Stal Świdnica 12 19-29(-10) 15
9 AP 21 CHRZANÓW 12 25-29(-4) 13
10 GKS KATOWICE 12 20-34(-14) 12
11 KSPN POGOŃ KRAKÓW 12 12-43(-31) 7
12 HUTNIK WARSZAWA 12 3-59(-56) 6
13 APMT LIMANOWA 12 8-46(-38) 2
07:58, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
07:58, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
5
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
07:58, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
BARCA ACADEMY
4
07:58, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
1
vs
ŁKS ŁÓDŹ
4
07:58, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
5
07:59, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
5
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
07:59, 29-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
vs
FC Wrocław Academy
3
07:59, 29-09-2020
Polonia Stal Świdnica
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
07:59, 29-09-2020
GKS KATOWICE
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
1
07:59, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
ŁKS ŁÓDŹ
11
07:59, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
6
08:00, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
08:00, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
BARCA ACADEMY
1
08:00, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
3
vs
GKS KATOWICE
1
08:00, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
08:00, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
2
vs
APMT LIMANOWA
0
08:01, 29-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
10
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
08:01, 29-09-2020
Polonia Stal Świdnica
6
vs
APMT LIMANOWA
1
08:01, 29-09-2020
GKS KATOWICE
1
vs
BE A STAR WILCZKI
4
08:01, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
FC Wrocław Academy
7
08:01, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
3
vs
APMT LIMANOWA
1
08:01, 29-09-2020
GKS KATOWICE
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6
08:01, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
BARCA ACADEMY
2
08:02, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
GKS KATOWICE
6
08:02, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
1
vs
BARCA ACADEMY
9
08:02, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
5
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
08:02, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
08:02, 29-09-2020
BARCA ACADEMY
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
08:02, 29-09-2020
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
Polonia Stal Świdnica
3
08:02, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
GKS KATOWICE
2
08:03, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
7
vs
Polonia Stal Świdnica
1
08:03, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
11
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
08:03, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
10
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
08:03, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
2
vs
Polonia Stal Świdnica
2
08:03, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
4
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
08:03, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
4
08:03, 29-09-2020
Polonia Stal Świdnica
0
vs
BARCA ACADEMY
4
08:03, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
08:04, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
1
vs
HUTNIK WARSZAWA
0
08:04, 29-09-2020
GKS KATOWICE
0
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
08:04, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
3
08:04, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
BARCA ACADEMY
3
08:04, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
0
vs
AP 21 CHRZANÓW
3
08:05, 29-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
Polonia Stal Świdnica
1
08:05, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
GKS KATOWICE
4
08:05, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
5
vs
APMT LIMANOWA
0
08:05, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
BE A STAR WILCZKI
1
08:05, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
2
08:05, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
0
vs
ŁKS ŁÓDŹ
2
08:06, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
0
vs
HUTNIK WARSZAWA
1
08:06, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
2
08:06, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
5
vs
Polonia Stal Świdnica
0
08:06, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
1
vs
ŁKS ŁÓDŹ
5
08:06, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
4
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
08:06, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
Polonia Stal Świdnica
3
08:06, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
7
vs
BE A STAR WILCZKI
2
08:06, 29-09-2020
APMT LIMANOWA
1
vs
GKS KATOWICE
1
08:07, 29-09-2020
BARCA ACADEMY
0
vs
BE A STAR WILCZKI
3
08:07, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
5
vs
Polonia Stal Świdnica
0
08:25, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
Polonia Stal Świdnica
1
08:25, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
2
vs
APMT LIMANOWA
0
08:25, 29-09-2020
FC Wrocław Academy
6
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
08:26, 29-09-2020
AP 21 CHRZANÓW
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
3
08:26, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
08:26, 29-09-2020
ŁKS ŁÓDŹ
6
vs
BE A STAR WILCZKI
2
08:26, 29-09-2020
BARCA ACADEMY
2
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0
08:26, 29-09-2020
HUTNIK WARSZAWA
0
vs
GÓRNIK ZABRZE
3
08:26, 29-09-2020
GKS KATOWICE
2
vs
Polonia Stal Świdnica
2
08:26, 29-09-2020
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
vs
GÓRNIK ZABRZE
0
08:26, 29-09-2020
BARCA ACADEMY
5
vs
FC Wrocław Academy
1
08:27, 29-09-2020
GÓRNIK ZABRZE
0
vs
FC Wrocław Academy
0
08:27, 29-09-2020
GKS KATOWICE
1
vs
ŁKS ŁÓDŹ
6
08:27, 29-09-2020
BE A STAR WILCZKI
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4
08:27, 29-09-2020
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
HUTNIK WARSZAWA
2
08:27, 29-09-2020
GKS KATOWICE
1
vs
BARCA ACADEMY
7
08:27, 29-09-2020
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
5
08:27, 29-09-2020
BARCA ACADEMY
7
vs
ŁKS ŁÓDŹ
0
08:28, 29-09-2020
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
4

Faza 1

Spotkanie 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 1 2-1(1) 3
2 ŚLĄSK WROCŁAW 1 1-2(-1) 0
08:31, 04-10-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
1
vs
BARCA ACADEMY
2

Spotkanie 2

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 6-1(5) 3
2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 1-6(-5) 0
08:31, 04-10-2020
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
1
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
6

Spotkanie 3

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DELTA WARSZAWA 1 3-2(1) 3
2 FC Wrocław Academy 1 2-3(-1) 0
08:31, 04-10-2020
DELTA WARSZAWA
3
vs
FC Wrocław Academy
2

Spotkanie 4

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 ŁKS ŁÓDŹ 1 5-1(4) 3
2 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1 1-5(-4) 0
08:31, 04-10-2020
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
1
vs
ŁKS ŁÓDŹ
5

Spotkanie 5

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GÓRNIK ZABRZE 1 2-1(1) 3
2 CRACOVIA KRAKÓW 1 1-2(-1) 0
08:31, 04-10-2020
CRACOVIA KRAKÓW
1
vs
GÓRNIK ZABRZE
2

Spotkanie 6

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 3-2(1) 3
2 BENIAMINEK RADOM 1 2-3(-1) 0
08:31, 04-10-2020
BENIAMINEK RADOM
2
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
3

Spotkanie 7

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 Polonia Stal Świdnica 1 5-3(2) 3
2 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 3-5(-2) 0
08:31, 04-10-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
3
vs
Polonia Stal Świdnica
5

Spotkanie 8

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BE A STAR WILCZKI 1 4-3(1) 3
2 ARKONIA SZCZECIN 1 3-4(-1) 0
08:31, 04-10-2020
ARKONIA SZCZECIN
3
vs
BE A STAR WILCZKI
4

Spotkanie 9

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 GKS KATOWICE 1 3-2(1) 3
2 WICHER KOBYŁKA 1 2-3(-1) 0
08:31, 04-10-2020
WICHER KOBYŁKA
2
vs
GKS KATOWICE
3

Spotkanie 10

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP 21 CHRZANÓW 1 3-1(2) 3
2 AP BUMERANG WROCŁAW 1 1-3(-2) 0
08:31, 04-10-2020
AP BUMERANG WROCŁAW
1
vs
AP 21 CHRZANÓW
3

Spotkanie 11

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 PIAST GLIWICE 1 6-2(4) 3
2 HUTNIK WARSZAWA 1 2-6(-4) 0
08:31, 04-10-2020
PIAST GLIWICE
6
vs
HUTNIK WARSZAWA
2

Spotkanie 12

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA 1 5-0(5) 3
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 1 0-5(-5) 0
08:31, 04-10-2020
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
5
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
0

Faza 1

Drużyna Mecze Bilans Punkty
1 BARCA ACADEMY 1 3-2(1) 3
2 BENIAMINEK PROFBUD KROSNO 1 2-3(-1) 0
3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 4-2(2) 3
4 ŚLĄSK WROCŁAW 1 2-4(-2) 0
5 ŁKS ŁÓDŹ 1 7-3(4) 3
6 DELTA WARSZAWA 1 3-7(-4) 0
7 FC Wrocław Academy 1 6-3(3) 3
8 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 1 3-6(-3) 0
9 GÓRNIK ZABRZE 1 1-0(1) 3
10 DUNAJEC NOWY SĄCZ 1 0-1(-1) 0
11 CRACOVIA KRAKÓW 1 4-2(2) 3
12 BENIAMINEK RADOM 1 2-4(-2) 0
13 Polonia Stal Świdnica 1 2-1(1) 3
14 BE A STAR WILCZKI 1 1-2(-1) 0
15 SANDECJA NOWY SĄCZ 2008 1 4-1(3) 3
16 ARKONIA SZCZECIN 1 1-4(-3) 0
17 GKS KATOWICE 1 2-0(2) 3
18 AP 21 CHRZANÓW 1 0-2(-2) 0
19 AP BUMERANG WROCŁAW 1 3-2(1) 3
20 WICHER KOBYŁKA 1 2-3(-1) 0
21 AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA 1 5-2(3) 3
22 PIAST GLIWICE 1 2-5(-3) 0
23 HUTNIK WARSZAWA 1 4-1(3) 3
24 KSPN POGOŃ KRAKÓW 1 1-4(-3) 0
25 MKS SANDECJA 2 7-3(4) 4
26 APMT LIMANOWA 2 3-7(-4) 1
11:36, 04-10-2020
BARCA ACADEMY
3
vs
BENIAMINEK PROFBUD KROSNO
2
11:36, 04-10-2020
ŚLĄSK WROCŁAW
2
vs
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
4
11:36, 04-10-2020
DELTA WARSZAWA
3
vs
ŁKS ŁÓDŹ
7
11:36, 04-10-2020
FC Wrocław Academy
6
vs
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI
3
11:36, 04-10-2020
GÓRNIK ZABRZE
1
vs
DUNAJEC NOWY SĄCZ
0
11:36, 04-10-2020
CRACOVIA KRAKÓW
4
vs
BENIAMINEK RADOM
2
11:36, 04-10-2020
Polonia Stal Świdnica
2
vs
BE A STAR WILCZKI
1
11:36, 04-10-2020
SANDECJA NOWY SĄCZ 2008
4
vs
ARKONIA SZCZECIN
1
11:36, 04-10-2020
GKS KATOWICE
2
vs
AP 21 CHRZANÓW
0
11:36, 04-10-2020
WICHER KOBYŁKA
2
vs
AP BUMERANG WROCŁAW
3
11:36, 04-10-2020
PIAST GLIWICE
2
vs
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
5
11:36, 04-10-2020
HUTNIK WARSZAWA
4
vs
KSPN POGOŃ KRAKÓW
1
11:36, 04-10-2020
MKS SANDECJA
5
vs
APMT LIMANOWA
1
11:36, 04-10-2020
MKS SANDECJA
2
vs
APMT LIMANOWA
2

© 2017 - 2021 - Turnieje Neyz - aplikacja turniejowa